Awatar użytkownika
Jurek Kiler
Nestor
Nestor
Posty: 8035
Rejestracja: 20 sie 2011, 13:06

Re: WIELKI SZLEM: US OPEN 2018

Dla mnie tak szczerze to bez większego znaczenia czy on będzie się obijał w 250-ach i robił drugie rundy Szlemów czy też nie, a Janowicz jest idealnym przykładem na to, że sam wzrost nie wystarczy by dobrze serwować.
lolxd2
Starszy Forumowicz
Starszy Forumowicz
Posty: 433
Rejestracja: 9 lis 2011, 23:40

Re: WIELKI SZLEM: US OPEN 2018

Mam nadzieję że odpowiednie służby zajmą się Ciliciem, gdyż dokonał on gwałtu przy kilkunastu tysiącach świadków...
2_D
Orator
Orator
Posty: 583
Rejestracja: 27 sty 2016, 16:08
Lokalizacja: K.G.

Re: WIELKI SZLEM: US OPEN 2018

lolxd2 pisze:Mam nadzieję że odpowiednie służby zajmą się Ciliciem, gdyż dokonał on gwałtu przy kilkunastu tysiącach świadków...
Hehehe dobre, ale spokojnie to tylko jeden mecz. Wygrał 4 mecze na USO, a wy przeżywacie, że przegrał jeden z zawodnikiem z top 5 na hardzie. Rafa nie takich kozaków dosłownie wycinał na RG. Hubert ogarnie się, wyciągnie wnioski i za rok o tej porze będziemy marudzić, że przegrał w trzeciej rundzie.
Awatar użytkownika
hokej
Moderator
Moderator
Posty: 4811
Rejestracja: 25 paź 2011, 14:05
Lokalizacja: Lasy Państwowe

Re: WIELKI SZLEM: US OPEN 2018

Po pierwsze serwis Hurkacza to nie jest (jeszcze) poziom Isnera. Po drugie to był ich drugi mecz, więc Cilic też miał niejakie wyobrażenie co do odczytu gry Polaka. Po trzecie - mówimy o zawodniku, który rozegrał (poprawcie jeśli się mylę) cztery spotkania w Wielkim Szlemie kontra mistrz tegoż.

Spokojnie, nadziei niektórych może nie spełnił, ale nie zasłużył na pejoratywne określenia. Ciut szacunku dla kogoś, kto zaczyna dopiero przygodę z wielkim tenisem.
Nie dyskutuj z głupkiem - sprowadzi Cię do swojego poziomu i zniszczy doświadczeniem.

To, że jesteśmy w d..ie, to jasne. Problem w tym, że zaczynamy się w niej urządzać. - Stefan Kisielewski

Wilson Pro Staff RF97A
Różne druty 1.20@24kp
Awatar użytkownika
Artlight
Senior
Senior
Posty: 2520
Rejestracja: 4 maja 2011, 18:22
Lokalizacja: Mokotów

Re: WIELKI SZLEM: US OPEN 2018

hokej pisze:Po pierwsze serwis Hurkacza to nie jest (jeszcze) poziom Isnera. Po drugie to był ich drugi mecz, więc Cilic też miał niejakie wyobrażenie co do odczytu gry Polaka. Po trzecie - mówimy o zawodniku, który rozegrał (poprawcie jeśli się mylę) cztery spotkania w Wielkim Szlemie kontra mistrz tegoż.

Spokojnie, nadziei niektórych może nie spełnił, ale nie zasłużył na pejoratywne określenia. Ciut szacunku dla kogoś, kto zaczyna dopiero przygodę z wielkim tenisem.
Tak jest :::gd::: :::gd::: :::gd:::
lottosale pisze:... po tym meczu to nie wiem co by ten chłopak musiał zrobić żeby mnie do siebie przekonać.
No myślę, k..wa, że się Hubertowi świat zawali, jeśli nie da rady sprostać temu wyzwaniu...
Artlight

Nigdy nie przegrałem z Federerem
lottosale
Starszy Forumowicz
Starszy Forumowicz
Posty: 389
Rejestracja: 8 wrz 2016, 23:00

Re: WIELKI SZLEM: US OPEN 2018

Artlight pisze:
lottosale pisze:... po tym meczu to nie wiem co by ten chłopak musiał zrobić żeby mnie do siebie przekonać.
No myślę, k..wa, że się Hubertowi świat zawali, jeśli nie da rady sprostać temu wyzwaniu...
A ja myślę, że mam to w d**ie. LOL, znaleźli się szybko obrońcy tego pachołka rodem z challengerów. Nikt wam nie broni zachwycać się byle czym. 2 gemy. rotfl
Awatar użytkownika
fortomorrow
Obywatel Forum
Obywatel Forum
Posty: 907
Rejestracja: 29 sie 2012, 21:45
Lokalizacja: Gdańsk

Re: WIELKI SZLEM: US OPEN 2018

lottosale pisze:
Artlight pisze:
lottosale pisze:... po tym meczu to nie wiem co by ten chłopak musiał zrobić żeby mnie do siebie przekonać.
No myślę, k..wa, że się Hubertowi świat zawali, jeśli nie da rady sprostać temu wyzwaniu...
A ja myślę, że mam to w d**ie. LOL, znaleźli się szybko obrońcy tego pachołka rodem z challengerów. Nikt wam nie broni zachwycać się byle czym. 2 gemy. rotfl
Przez takie wpisy jak ten pojawiają się zarzuty o tym, że to forum ma coraz gorszy poziom. Trochę pokory, szacunku i wiary, jakby nie było w rodaka, który puka do drzwi pierwszej setki rankingu ATP.

Mecz z Cilicem do zapomnienia, gorszy dzień zdarza się każdemu, a Marin grał wyjątkowo dobrze i sprawiłby problemy każdemu. Pierwsze koty za płoty na US Open, w przyszłym roku będzie lepiej.
"There are many ways of getting strong, sometimes talking is the best way." Andre Agassi
Awatar użytkownika
Jurek Kiler
Nestor
Nestor
Posty: 8035
Rejestracja: 20 sie 2011, 13:06

Re: WIELKI SZLEM: US OPEN 2018

lottosale pisze:
Artlight pisze:
lottosale pisze:... po tym meczu to nie wiem co by ten chłopak musiał zrobić żeby mnie do siebie przekonać.
No myślę, k..wa, że się Hubertowi świat zawali, jeśli nie da rady sprostać temu wyzwaniu...
A ja myślę, że mam to w d**ie. LOL, znaleźli się szybko obrońcy tego pachołka rodem z challengerów. Nikt wam nie broni zachwycać się byle czym. 2 gemy. rotfl
Ty tak serio czy masz gorszy czas?

LOL z Azarenki jaki lachon się zrobił, to tak na oko - 10kg. :::gd:::
Awatar użytkownika
La_Patik-
Weteran
Weteran
Posty: 1680
Rejestracja: 15 lip 2008, 01:43
Lokalizacja: Suwałki

Re: WIELKI SZLEM: US OPEN 2018

Wynik wcale nie był jakiś dziwny. Cilic poznał jego grę na RG a jak już raz zagrasz z no nejmem to jesteś znacznie lepiej przygotowany i efekt widać. Marin na hardzie to światowa czołówka.
Awatar użytkownika
hokej
Moderator
Moderator
Posty: 4811
Rejestracja: 25 paź 2011, 14:05
Lokalizacja: Lasy Państwowe

Re: WIELKI SZLEM: US OPEN 2018

lottosale pisze:
Artlight pisze:
lottosale pisze:... po tym meczu to nie wiem co by ten chłopak musiał zrobić żeby mnie do siebie przekonać.
No myślę, k..wa, że się Hubertowi świat zawali, jeśli nie da rady sprostać temu wyzwaniu...
A ja myślę, że mam to w d**ie. LOL, znaleźli się szybko obrońcy tego pachołka rodem z challengerów. Nikt wam nie broni zachwycać się byle czym. 2 gemy. rotfl
Przeginasz i mam nadzieję, że o tym wiesz. I nie mam na myśli odniesienia do mnie tylko do Huberta Hurkacza.
Nie dyskutuj z głupkiem - sprowadzi Cię do swojego poziomu i zniszczy doświadczeniem.

To, że jesteśmy w d..ie, to jasne. Problem w tym, że zaczynamy się w niej urządzać. - Stefan Kisielewski

Wilson Pro Staff RF97A
Różne druty 1.20@24kp
Awatar użytkownika
Madox
Senior
Senior
Posty: 3647
Rejestracja: 20 mar 2011, 19:59
Lokalizacja: Szczecin

Re: WIELKI SZLEM: US OPEN 2018

Stephens bardzo mocna, w następnej rundzie również w znakomitej formie Mertens. Mam nadzieję, że Stanimal pogoni Milosza i DelPo nie spędzi za dużo czasu z Verdasco.
Uwielbiam Feda <3 Hala Madrid!
Wilson Pro Staff 97S
2_D
Orator
Orator
Posty: 583
Rejestracja: 27 sty 2016, 16:08
Lokalizacja: K.G.

Re: WIELKI SZLEM: US OPEN 2018

Rafael lansuje się na korcie :) Kawał łapy jest. Koszulka pała.
Awatar użytkownika
Majorka
Nestor
Nestor
Posty: 5860
Rejestracja: 12 maja 2011, 23:03
Lokalizacja: Warszawa

Re: WIELKI SZLEM: US OPEN 2018

2_D pisze:Rafael lansuje się na korcie :) Kawał łapy jest..
Rafa już lansować się nie musi.. Za to musi odrobić przełamanie.
Koszulka? Powrót do przeszłości :wink:
Polemika z głupstwem nobilituje je bez potrzeby.. - Stefan "Kisiel" Kisielewski
Awatar użytkownika
Jurek Kiler
Nestor
Nestor
Posty: 8035
Rejestracja: 20 sie 2011, 13:06

Re: WIELKI SZLEM: US OPEN 2018

Niedalekiej, w Australii również grał bez rękawów.
Początek nie jest łatwy, ale to raczej znamienne dla Rafy, z nim im dalej w las tym jest trudniej.
2_D
Orator
Orator
Posty: 583
Rejestracja: 27 sty 2016, 16:08
Lokalizacja: K.G.

Re: WIELKI SZLEM: US OPEN 2018

Majorka pisze:
2_D pisze:Rafael lansuje się na korcie :) Kawał łapy jest..
Rafa już lansować się nie musi.. Za to musi odrobić przełamanie.
Koszulka? Powrót do przeszłości :wink:
Kryzys wieku średniego ?? :rolleyes:

E: wysokich lotów mecz Panowie nam serwują. A kumpel mi napisał, że Dominik na ES2 łamie nagminnie rakiety.
Ostatnio zmieniony 31 sie 2018, 21:31 przez 2_D, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Majorka
Nestor
Nestor
Posty: 5860
Rejestracja: 12 maja 2011, 23:03
Lokalizacja: Warszawa

Re: WIELKI SZLEM: US OPEN 2018

Jurek Kiler pisze:Niedalekiej, w Australii również grał bez rękawów..
No tak, ale ja zawsze pamiętam jak zobaczyłam go po raz pierwszy w Sopocie :wink:
Odrobiona strata. A jakość returnu Rafy daje nadzieję na sukces.
Ja lubię grę Kaczanowa. Podoba mi się i jakość serwisu i gra z głębi kortu i siła forhendu. Też - jak Karol Stopa - mam skojarzenia z Maratem. Ale ma chłopak momenty zapaści, dużo niewymuszonych- co jest przy takiej mocy zagrań - częste.

Ed. Ale głupio zagrał Rafa. Drugie przełamanie i 6:5 dla Karena.
Polemika z głupstwem nobilituje je bez potrzeby.. - Stefan "Kisiel" Kisielewski
2_D
Orator
Orator
Posty: 583
Rejestracja: 27 sty 2016, 16:08
Lokalizacja: K.G.

Re: WIELKI SZLEM: US OPEN 2018

Rafa od początku grał z opaską pod kolanem?
Awatar użytkownika
Majorka
Nestor
Nestor
Posty: 5860
Rejestracja: 12 maja 2011, 23:03
Lokalizacja: Warszawa

Re: WIELKI SZLEM: US OPEN 2018

2_D pisze:Rafa od początku grał z opaską pod kolanem?
Nie, brał medicala i niestety widać, że ta noga nie funkcjonuje jak należy :/ :/
Polemika z głupstwem nobilituje je bez potrzeby.. - Stefan "Kisiel" Kisielewski
Awatar użytkownika
Jurek Kiler
Nestor
Nestor
Posty: 8035
Rejestracja: 20 sie 2011, 13:06

Re: WIELKI SZLEM: US OPEN 2018

No właśnie, co mu się stało? Gem przegrany do zera, bardzo źle to wygląda.
Awatar użytkownika
Majorka
Nestor
Nestor
Posty: 5860
Rejestracja: 12 maja 2011, 23:03
Lokalizacja: Warszawa

Re: WIELKI SZLEM: US OPEN 2018

Jurek Kiler pisze:No właśnie, co mu się stało? Gem przegrany do zera, bardzo źle to wygląda.
Nie opiera się na tej nodze. To widać w każdym bekhendowym uderzeniu.. :/
Polemika z głupstwem nobilituje je bez potrzeby.. - Stefan "Kisiel" Kisielewski

Wróć do „Rozgrywki ATP i WTA”