Clapton
Weteran
Weteran
Posty: 1137
Rejestracja: 13 sie 2007, 19:59

Re: Deblowy Turniej Forumowiczów 2018

Te "czarne" Soderlingi" są strasznie ciężkie i kamieniowate natomiast te "białe" strasznie latają. Na Forum jest pare opinii.
Awatar użytkownika
Marcin_L
Senior
Senior
Posty: 4859
Rejestracja: 26 lis 2010, 08:05
Lokalizacja: Poznań

Re: Deblowy Turniej Forumowiczów 2018

Bardzo dobre te Soderlingi :).
Awatar użytkownika
TomPL
Nestor
Nestor
Posty: 6730
Rejestracja: 5 paź 2012, 13:17
Lokalizacja: Warmia

Re: Deblowy Turniej Forumowiczów 2018

Clapton pisze:Te "czarne" Soderlingi" są strasznie ciężkie i kamieniowate natomiast te "białe" strasznie latają. Na Forum jest pare opinii.
Gdzie ty te opinie widziałeś? Ja widziałem tylko te dotyczące wersji Black, która weszła 2- 3lata temu.
Clapton
Weteran
Weteran
Posty: 1137
Rejestracja: 13 sie 2007, 19:59

Re: Deblowy Turniej Forumowiczów 2018

Być może zasłyszałem tą opinię na korcie, nie pamiętam. Tak czy inaczej nie róbmy problemu z wyborem piłek. Dla mnie mogą być.
Kiedy ogłaszamy ostateczny termin?
Awatar użytkownika
TomPL
Nestor
Nestor
Posty: 6730
Rejestracja: 5 paź 2012, 13:17
Lokalizacja: Warmia

Re: Deblowy Turniej Forumowiczów 2018

Poczekajmy jeszcze chwilę na Kraków (wiedzą, zastanawiają się) i Łódź. Optymalnie byłoby 12 osób na 3 kortach...
Clapton
Weteran
Weteran
Posty: 1137
Rejestracja: 13 sie 2007, 19:59

Re: Deblowy Turniej Forumowiczów 2018

Tak, 12 osób byłoby super. A Lechu wie?
Awatar użytkownika
htb
Senior
Senior
Posty: 3294
Rejestracja: 10 wrz 2009, 15:14
Lokalizacja: Warszawa

Re: Deblowy Turniej Forumowiczów 2018

TomPL pisze:Najważniejsze, czy potrafisz serwować tak by nie trafiać swego partnera? Reszta to już drobiazgi. :]
Jeszcze nigdy mi się to nie udało. Nawet jak grałem z basickiem w parze. :) Za to na jednym z TF'ów niejaki Daroos postanowił sprawdzić wytrzymałość moich pleców i to tak na dzień dobry z tego co pamiętam. :(
Obrazek
_____
Awatar użytkownika
Artlight
Senior
Senior
Posty: 2520
Rejestracja: 4 maja 2011, 18:22
Lokalizacja: Mokotów

Re: Deblowy Turniej Forumowiczów 2018

TomPL pisze:
Clapton pisze:Te "czarne" Soderlingi" są strasznie ciężkie i kamieniowate natomiast te "białe" strasznie latają. Na Forum jest pare opinii.
Gdzie ty te opinie widziałeś? Ja widziałem tylko te dotyczące wersji Black, która weszła 2- 3lata temu.
Białe Soderlingi są bardzo fajne. Szybkie. Ale fajne. Moim zdaniem. Polecam.
Artlight

Nigdy nie przegrałem z Federerem
Awatar użytkownika
Jakuboto
Nestor
Nestor
Posty: 6820
Rejestracja: 22 cze 2013, 10:23
Lokalizacja: Warszawa

Re: Deblowy Turniej Forumowiczów 2018

Artlight pisze:
TomPL pisze:
Clapton pisze:Te "czarne" Soderlingi" są strasznie ciężkie i kamieniowate natomiast te "białe" strasznie latają. Na Forum jest pare opinii.
Gdzie ty te opinie widziałeś? Ja widziałem tylko te dotyczące wersji Black, która weszła 2- 3lata temu.
Białe Soderlingi są bardzo fajne. Szybkie. Ale fajne. Moim zdaniem. Polecam.
A już myślałem, że piszesz w tym temacie żeby się zgłosić :P.
Yonex Vcore 100
NTRP 3.14159265359
Awatar użytkownika
TomPL
Nestor
Nestor
Posty: 6730
Rejestracja: 5 paź 2012, 13:17
Lokalizacja: Warmia

Re: Deblowy Turniej Forumowiczów 2018

Clapton pisze:Tak, 12 osób byłoby super. A Lechu wie?
Już wie. I się zastanawia, czy przyjechać sam czy z większą ekipą. :D
htb - to dopisać do listy? Może przeżyjemy. :wink:
Awatar użytkownika
Lechu67
Obywatel Forum
Obywatel Forum
Posty: 923
Rejestracja: 2 sty 2011, 19:27
Lokalizacja: Ryki

Re: Deblowy Turniej Forumowiczów 2018

TomPL pisze:
Clapton pisze:Tak, 12 osób byłoby super. A Lechu wie?
Już wie. I się zastanawia, czy przyjechać sam czy z większą ekipą :D ...
Mnie dopisz, a ekipę pomału montuję. Na razie mają się "dobrowolnie" sami zgłaszać, a jak będą jakieś problemy to .... :rolleyes:
Yonex fan
Awatar użytkownika
Roger
Weteran
Weteran
Posty: 1248
Rejestracja: 14 lut 2016, 18:41

Re: Deblowy Turniej Forumowiczów 2018

Jutro zagram z Vividem „białymi” Soderlingami, poczekamy na opinię naszego forumowego Guru. Ja grałem tymi piłkami na razie dwa mecze singla i dwa deble. Moje wrażenia są bardzo pozytywne. Trzeba się trochę do nich przyzwyczaić, robią wrażenie szybszych niż „czarne” Soderlingi, Wilsony AO czy Ncody. Pierwsze mocne uderzenia „białymi” lądowały gdzieś pół metra za kortem, ale po małych korektach (trochę więcej rotacji) kontrola uderzeń była znakomita. Świetnie gra się tymi piłkami woleje, dobre czucie na rakiecie. Są lżejsze niż Ncody i przy dłuższym graniu, a takie się szykuje na TF, nie męczą.
Awatar użytkownika
htb
Senior
Senior
Posty: 3294
Rejestracja: 10 wrz 2009, 15:14
Lokalizacja: Warszawa

Re: Deblowy Turniej Forumowiczów 2018

TomPL pisze:htb - to dopisać do listy? Może przeżyjemy. :wink:
Chętnie bym spróbował i napsuł wam trochę krwi swoim poziomem, :) ale na obecną chwilę to żaden termin mi nie pasuje. :(
Obrazek
_____
Awatar użytkownika
Artlight
Senior
Senior
Posty: 2520
Rejestracja: 4 maja 2011, 18:22
Lokalizacja: Mokotów

Re: Deblowy Turniej Forumowiczów 2018

Roger pisze:Jutro zagram z Vividem „białymi” Soderlingami, poczekamy na opinię naszego forumowego Guru.
To jednak dość odosobniona opinia chyba rotfl.
Artlight

Nigdy nie przegrałem z Federerem
Awatar użytkownika
Lechu67
Obywatel Forum
Obywatel Forum
Posty: 923
Rejestracja: 2 sty 2011, 19:27
Lokalizacja: Ryki

Re: Deblowy Turniej Forumowiczów 2018

Co do piłek Soderlinga to to wg mojej oceny do debla bardziej pasowały by czarne bo są bardziej komfortowe, wolniejsze więc jest większa grywalność. Białe są ciut cięższe, szybsze i mają większy odskok więc wymiany mogą być krótsze. Już kiedyś wcześniej JCz sugerował, że czarne do debla są ok., i nimi było ostatnio na TF-ch grywane.

Clapton, chyba co do twardości to może pomyliłeś Soderlingi z Code,ami - one po otwarciu są lekko kamieniowate i to jest cięższa piłka fajna do singla.
Yonex fan
Clapton
Weteran
Weteran
Posty: 1137
Rejestracja: 13 sie 2007, 19:59

Re: Deblowy Turniej Forumowiczów 2018

Roger pisze:Jutro zagram z Vividem „białymi” Soderlingami, poczekamy na opinię naszego forumowego Guru. Ja grałem tymi piłkami na razie dwa mecze singla i dwa deble. Moje wrażenia są bardzo pozytywne. Trzeba się trochę do nich przyzwyczaić, robią wrażenie szybszych niż „czarne” Soderlingi, Wilsony AO czy Ncody. Pierwsze mocne uderzenia „białymi” lądowały gdzieś pół metra za kortem, ale po małych korektach (trochę więcej rotacji) kontrola uderzeń była znakomita. Świetnie gra się tymi piłkami woleje, dobre czucie na rakiecie. Są lżejsze niż Ncody i przy dłuższym graniu, a takie się szykuje na TF, nie męczą.
Roger, bądź szczery - po prostu chcesz mieć przewagę w postaci ogrania się tymi piłkami. :wink:
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: Deblowy Turniej Forumowiczów 2018

Roger pisze:Jutro zagram z Vividem „białymi” Soderlingami, poczekamy na opinię naszego forumowego Guru.
To ja przestawię opinię już dziś bo jutro nie będę miał czasu, ręczę za jej rzetelność i wiarygodność rotfl
Opinia: za nowym klasykiem ;) TNet-u - są chooyowe!!! :P

A tak poważne, gram regularnie "czarnymi" Soderlingami, bardzo dobre piłki. O białych tylko słyszałem, że są bardziej budżetowe i słabsze. Ale nie ma się co uprzedzać i nastawiać negatywnie, jak Roger chce nimi grać to nie ma sprawy. Ja mam akurat w torbie Code-y.
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Awatar użytkownika
keicam
Weteran
Weteran
Posty: 1711
Rejestracja: 17 kwie 2013, 12:16
Lokalizacja: Kraków (okolice)

Re: Deblowy Turniej Forumowiczów 2018

W Krakowie lazaret. Ogólna niemoc grypowa. Wszyscy powiadomieni. Sprawdzamy czy 10-03 jest do ogarnięcia. W każdym razie "Chęciny" są! :-)
Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów. Stanisław Lem.
:)

https://m.facebook.com/story.php?story_ ... 5536866876
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: Deblowy Turniej Forumowiczów 2018

keicam pisze:...W każdym razie "Chęciny" są! :-)
Czyli jak NFZ da a smok pozwoli :D
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Clapton
Weteran
Weteran
Posty: 1137
Rejestracja: 13 sie 2007, 19:59

Re: Deblowy Turniej Forumowiczów 2018

Jeszcze sporo czasu aby się wykurowali.

Wróć do „Turnieje Forumowiczów”