Awatar użytkownika
RatRace
Weteran
Weteran
Posty: 1989
Rejestracja: 26 gru 2007, 16:50
Lokalizacja: Katowice

Re: Maja Chwalińska

Gary pisze:
TomPL pisze:Weronika Falkowska
Grywałem z nią.
Ale kogo to obchodzi, czy z nią grywałeś. Ty lepiej powiedz, czy Ci się ją do garów udało zagonić. :wink:
"Don't hurry, don't worry, you're only here for a short visit, so be sure to smell the flowers along the way."

Walter Hagen
Awatar użytkownika
Gary
Baby do garów!
Baby do garów!
Posty: 9345
Rejestracja: 13 sie 2007, 14:36
Lokalizacja: Wieś przyklasztorna

Re: Maja Chwalińska

Tylko do siatkowania kortu, bo w tamtych czasach regularnie ją ogrywałem. :D
"The reason people use a crucifix against vampires is that vampires are allergic to bullshit." - Richard Pryor

"Nie jest dyshonorem przegrywać kiedy w grę wkłada się całe swoje serce." - Sir Matt Busby

"Pater postanowił zapytać swoją siostrzenicę o znaczenie wyrazu "real", który jemu samemu kojarzył się z przepłacanymi, narcystycznymi i metroseksualnymi piłkarzami ze stolicy Hiszpanii." - Krajewski, Czubaj, "Róże cmentarne"
Awatar użytkownika
Azeszty
Starszy Forumowicz
Starszy Forumowicz
Posty: 407
Rejestracja: 7 cze 2017, 03:14

Re: Maja Chwalińska

Gary pisze:Tylko do siatkowania kortu, bo w tamtych czasach regularnie ją ogrywałem. :D
Zmieniłeś płeć czy Cie wyrzucili z tenisa kobiecego? :::stars:::
O rany, wolno to tak?
Awatar użytkownika
Jakuboto
Nestor
Nestor
Posty: 6820
Rejestracja: 22 cze 2013, 10:23
Lokalizacja: Warszawa

Re: Maja Chwalińska

Azeszty pisze:
Gary pisze:Tylko do siatkowania kortu, bo w tamtych czasach regularnie ją ogrywałem. :D
Zmieniłeś płeć czy Cie wyrzucili z tenisa kobiecego? :::stars:::
O rany, wolno to tak?
Świat się zmienia. Gary „Semenya” i musimy to uszanować.
Yonex Vcore 100
NTRP 3.14159265359
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: Maja Chwalińska

RatRace pisze:
Gary pisze:
TomPL pisze:Weronika Falkowska
Grywałem z nią.
Ale kogo to obchodzi, czy z nią grywałeś. Ty lepiej powiedz, czy Ci się ją do garów udało zagonić. :wink:
Świetne!!! :::gd::: rotfl rotfl rotfl rotfl rotfl

Żurawiecki? Przecież on z chłopakami raczej pracuje. Choć faktycznie prowadzi zajęcia i w grupach mieszanych i chyba widziałem też kilka razy z samymi dziewczynami.
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Awatar użytkownika
Gary
Baby do garów!
Baby do garów!
Posty: 9345
Rejestracja: 13 sie 2007, 14:36
Lokalizacja: Wieś przyklasztorna

Re: Maja Chwalińska

Azeszty pisze:
Gary pisze:Tylko do siatkowania kortu, bo w tamtych czasach regularnie ją ogrywałem. :D
Zmieniłeś płeć czy Cie wyrzucili z tenisa kobiecego? :::stars:::
Grałem z nią sparingi. Trenowała wtedy w klubie, w którym regularnie grałem i trenerzy umawiali mi sparingi z dzieciakami z grup zawodniczych, żeby te uczyły się cierpliwości i pokory.
"The reason people use a crucifix against vampires is that vampires are allergic to bullshit." - Richard Pryor

"Nie jest dyshonorem przegrywać kiedy w grę wkłada się całe swoje serce." - Sir Matt Busby

"Pater postanowił zapytać swoją siostrzenicę o znaczenie wyrazu "real", który jemu samemu kojarzył się z przepłacanymi, narcystycznymi i metroseksualnymi piłkarzami ze stolicy Hiszpanii." - Krajewski, Czubaj, "Róże cmentarne"
Awatar użytkownika
Azeszty
Starszy Forumowicz
Starszy Forumowicz
Posty: 407
Rejestracja: 7 cze 2017, 03:14

Re: Maja Chwalińska

Jutro Maja gra z Manon Leonard (Francja) - 3-cia runda, bardzo śmieszna zawodniczka ze śmiesznymi ruchami. A Falkowska z Phennig (Niemcy). A po południu debelek Falkowka/Chwalinska- Stanat/Tauson (MDA/DEN).

Turniej ma grade 1 (B1) i za wygranie dostaje się 280 pkt do rankingu juniorskiego.
Turniej ma siedem rund (siódmy = finał). Dla porównania: za szlema (np. Wimbledon) - 750 pkt, a za wygranie Youth Olympics - 1000 pkt.
Pacio
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 168
Rejestracja: 30 gru 2017, 01:27

Re: Maja Chwalińska

Azeszty pisze:a za wygranie Youth Olympics - 1000 pkt.
To ten ostatni turniej juniorski na który wybiera się Iga? Niezła ta ilość pkt czyli jeżeli wygra to ma wręcz gwarantowane 1/2 miejsce w rankingu juniorek? Dziwne że jest w stanie osiągnąć taki ranking 3 startami. rotfl :::gd:::
Awatar użytkownika
TomPL
Nestor
Nestor
Posty: 6730
Rejestracja: 5 paź 2012, 13:17
Lokalizacja: Warmia

Re: Maja Chwalińska

Gary pisze:
TomPL pisze:Weronika Falkowska
Grywałem z nią.
Weronika przegrała w 3 rundzie z jakąś Niemką, w 3-ch setach. Zostaje jej jeszcze debel. Maja gra popołudniu...

Ależ ładnie w tej Szwajcarii, w takich okolicznościach przyrody jeszcze nie grałem. :D
Obrazek
Awatar użytkownika
Azeszty
Starszy Forumowicz
Starszy Forumowicz
Posty: 407
Rejestracja: 7 cze 2017, 03:14

Re: Maja Chwalińska

Problem z Mają jest, że ona ciągnie i singla i debla. Ograła Leonard 6-2, 6-1, teraz kolej jutro na Cocciaretto [2] w 4-tej rundzie, a w deblu z Falkowską meczyk w 2-giej rundzie z Stamat/Tauson. Ona właściwie nie jedzie wygrać, tylko sobie pograć.
Awatar użytkownika
TomPL
Nestor
Nestor
Posty: 6730
Rejestracja: 5 paź 2012, 13:17
Lokalizacja: Warmia

Re: Maja Chwalińska

Debel to nie problem, ona kocha grać debla, to widać. :)
Awatar użytkownika
Azeszty
Starszy Forumowicz
Starszy Forumowicz
Posty: 407
Rejestracja: 7 cze 2017, 03:14

Re: Maja Chwalińska

TomPL pisze:Debel to nie problem, ona kocha grać debla, to widać :)
Ale debel zabiera energię, powinna odpuścić w niektórych turniejach debla, jak chce coś wygrać (jakiś pucharek na pamiątkę :::no.I::: ). Nie jest przecież super-woman, która rozwala swoich przeciwników. Przecież ogrywała już te różne amerykanskie Gauffy, więc mogłaby celować w mistrzostwo.
Jutro o godz. 9.00 rano gra singla, a dziś wieczorem debelek ...
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: Maja Chwalińska

Czyli jest szansa, że coś przerżnie. :)
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Awatar użytkownika
TomPL
Nestor
Nestor
Posty: 6730
Rejestracja: 5 paź 2012, 13:17
Lokalizacja: Warmia

Re: Maja Chwalińska

Azeszty pisze:
TomPL pisze:Debel to nie problem, ona kocha grać debla, to widać. :)
Ale debel zabiera energię, powinna odpuścić w niektórych turniejach debla, jak chce coś wygrać (jakiś pucharek na pamiątkę :::no.I::: ). Nie jest przecież super-woman, która rozwala swoich przeciwników.
Ona bawi się deblem, to jak roztrenowanie, uwierz mi. :)
Wczorajszy debelek wygrany całkiem spokojnie, dzisiaj po 17 ze Szwajcarkami (Kung, Walter) może być już trudniej.
A już za chwilę Maja zagra z turniejową 2, kort nr 2, szkoda, bo transmisje są chyba tylko z jedynki...
Awatar użytkownika
Azeszty
Starszy Forumowicz
Starszy Forumowicz
Posty: 407
Rejestracja: 7 cze 2017, 03:14

Re: Maja Chwalińska

TomPL pisze:
A już za chwilę Maja zagra z turniejową 2, kort nr 2, szkoda, bo transmisje są chyba tylko z jedynki...
Był obraz z kortu nr 2. Szwajcarzy dali pewnie obraz, bo to Cocciaretto [2] miała wygrać ten turniej. Chwalińska-Cocciaretto 7-6 (5), 6-0.
Carrramba! :dvlfire: Włoszka się wściekała w II-secie, bo waliła w siatkę albo po autach.

Poland serwuje, Italy przyjmuje:
Obrazek

Piłka meczowa i piękny kończący mecz passing shot Maji:
Obrazek
Awatar użytkownika
TomPL
Nestor
Nestor
Posty: 6730
Rejestracja: 5 paź 2012, 13:17
Lokalizacja: Warmia

Re: Maja Chwalińska

Tak! Brawo Maja!!!
Troszkę podglądałem ten mecz, na ile mój net i big brother w pracy pozwalał (rwało bardzo). Nie podobał mi się ten mecz Mai, strasznie defensywnie grała, dużo pod górkę, nerwowo bardzo było w tym pierwszym secie. Może taka była taktyka na silną fizycznie Włoszkę? Mogło się różnie skończyć w TB... No a w drugim faktycznie Włoszka wściekła i popłynęła. ;)

P.S. Ładne zrzuty ekranu, masz refleks. :::gd:::
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: Maja Chwalińska

Zbliża się przerżnięcie ... :)
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Awatar użytkownika
Azeszty
Starszy Forumowicz
Starszy Forumowicz
Posty: 407
Rejestracja: 7 cze 2017, 03:14

Re: Maja Chwalińska

I dzis wieczorem znów debelek, z Kung/Waltert (Szwajcaria), 6-1, 6-4.
Widać Szwajcarki zrezygnowane, a Kung chce zachować siły na Ukrainkę Dema. Ta Dema ma potencjał, mało co Iga by z nią grała w półfinale Wimbledona.
A Chwalinska/Falkowska już w półfinale ...

A na Maję w ćwiercfinale czeka jutro o 10:00 Rosjanka Vlada Koval.

Ale za chwilę przerżnie i przerżną :rolleyes: ....
Awatar użytkownika
TomPL
Nestor
Nestor
Posty: 6730
Rejestracja: 5 paź 2012, 13:17
Lokalizacja: Warmia

Re: Maja Chwalińska

Ty też? To jest zaraźliwie czy co?
Awatar użytkownika
Azeszty
Starszy Forumowicz
Starszy Forumowicz
Posty: 407
Rejestracja: 7 cze 2017, 03:14

Re: Maja Chwalińska

TomPL pisze:Ty też? To jest zaraźliwie czy co?
Ja tylko wyprzedziłem tego gościa co wieszczy porażkę. Taki żart. :wink:
Z tą Koval powinna dać radę, ale w SF już będzie skonana. Już teraz turniej się przeradza w "kto da radę grać i singla i debla".
Można powiedzieć, że jestem przeciwnikiem grania singla i debla tego samego dnia.

Wróć do „Zawodniczki i zawodnicy”