Awatar użytkownika
Jakuboto
Nestor
Nestor
Posty: 6820
Rejestracja: 22 cze 2013, 10:23
Lokalizacja: Warszawa

Re: Iga Świątek

Vivid pisze: 21 mar 2022, 05:40 I żeby było jasne, czy się podoba czy nie, ja tam i tak zamiast zagrać ze Świątek w tenisa to już bym nawet wolał zagrać z Putinem w hokeja :twisted:
Chyba Ci jakieś zioło mocne do tych big macków zaczęli dokładać. Przeginasz. Przeczytaj to jeszcze raz co napisałeś i pomyśl. Jeszcze ktoś gotów stwierdzić, że jesteś ruskim szpiegiem :P. Niemal cały świat potępia Putlera a Ty byś sobie wolał z nim w hokeja popykać…
Yonex Vcore 100
NTRP 3.14159265359
Awatar użytkownika
hokej
Moderator
Moderator
Posty: 4811
Rejestracja: 25 paź 2011, 14:05
Lokalizacja: Lasy Państwowe

Re: Iga Świątek

Nie łapiesz przenośni, nie "w", a "z", i popykać z kałacha. Poniatno?
Nie dyskutuj z głupkiem - sprowadzi Cię do swojego poziomu i zniszczy doświadczeniem.

To, że jesteśmy w d..ie, to jasne. Problem w tym, że zaczynamy się w niej urządzać. - Stefan Kisielewski

Wilson Pro Staff RF97A
Różne druty 1.20@24kp
Awatar użytkownika
arttenis
Starszy Forumowicz
Starszy Forumowicz
Posty: 443
Rejestracja: 2 sty 2021, 20:50

Re: Iga Świątek

Iga idzie ostro, trochę kolano poobijała tym upadkiem w meczu z Halep. Sakkari się mentalnie spaliła w swoim pierwszym finale, nie opanowała wiatru, i zepchniętą za linie była bezradna.

Multiszlemy się zbliżają, zaczęła od piątej lewy :::gd::: do Wielkiego Szlema.

Zobaczymy czy w Miami ma jeszcze coś w baku, w Miami wilgotno i kort wolny, jak w Doha, i nie wieje,
powinno być dobrze, byle sił starczyło.
WTA1000 Miami: Bye - Golubic - Samsonova - Cirstea/Gauff/Tauson - Ostapenko - Sakkari - Muchova O_O

Ulubienica Vidzia - Muchova - wraca do gry. :::gd:::
Jakbym miał grać to wolałbym zagrać z Putincewą niż z Putinem.
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: Iga Świątek

To dzięki Barty Świątek będzie nr 1? No proszę, spoko, dziewczyna spełni jedno ze swoich marzeń :) :::gd:::

Wiem, że niektórzy będą wyraźnie zawiedzeni powyższą wypowiedzią :P Zatem żeby i ich fobie, frustracje i zacietrzewienie zaspokoić i nakarmić niniejszym oświadczam:
Po zostaniu nr 1 przerżnie i spadnie ze stołka na zbity zadek :lol: :lol: :lol:

Ech, coraz ciężej naród zadowolić ;)

Mam propozycję, nieśmiałą ;) Robimy zbiórki na Ukrainę to może jeszcze mały wysiłek finansowy na live? W budzie teraz nie usiedzi, a jak się rozszczeka to ino myk i gardło chore :( Może uzbieramy na szaliczek i czapkę dla pryszczatego małolata? :::yay::: Sam bym to sfinansował, ale niezbyt majętny jestem, nie stać mnie :/
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Awatar użytkownika
TomPL
Nestor
Nestor
Posty: 6730
Rejestracja: 5 paź 2012, 13:17
Lokalizacja: Warmia

Re: Iga Świątek

Ty lepiej rób zbiórkę na Dziadzia Wanię żeby ci nie zbrakło...
live
Starszy Forumowicz
Starszy Forumowicz
Posty: 385
Rejestracja: 4 cze 2021, 17:17

Re: Iga Świątek

Dzisiaj w cyklu złote myśli pingwina z wątku o Idze, taka oto niebanalna :) konstatacja:

" I znowu miałem racje
Chyba zostanę jakimś prorokiem"


Pingwin




Iga jest obecnie druga w rankingu i dla każdego, który jest drugi cel jest jasny czyli zostanie numerem jeden,takie też są oczekiwania kibiców. Dla wszystkich jest to oczywiste z wyjątkiem ptasiego móżdżku nielota, czy uda się to osiągnąć to inna sprawa.

Przed Barty być może będzie trudny sprawdzian, mecz z Collins :D w Miami, mam nadzieje, że tym razem zamienią się rolami.
Możliwe również, że długo Iga w Miami nie pogra, właściwie nie wiem czy nie korzystniej byłoby dla niej wcześniej odpaść,
ustalając kalendarz pewno nie spodziewała się takiej serii zwycięstw, więc może lepiej odpocząć sobie trochę.
live
Starszy Forumowicz
Starszy Forumowicz
Posty: 385
Rejestracja: 4 cze 2021, 17:17

Re: Iga Świątek

Widzę, że jednak mecz z Barty prędko się nie odbędzie, szkoda :(

O! moderator wyczyścił pingwinie bzdety, szkoda takiego dobrego materiału :lol: :lol: :lol:
Awatar użytkownika
SevenUP
Senior
Senior
Posty: 2093
Rejestracja: 7 sie 2009, 13:57

Re: Iga Świątek

Biedny Vivid, tak szybko przyszła ta jedynka rotfl
Prince Textreme Tour 100 310
CFA
Orator
Orator
Posty: 654
Rejestracja: 7 mar 2019, 21:13
Lokalizacja: Wrocław

Re: Iga Świątek

live pisze: 23 mar 2022, 12:26 Widzę, że jednak mecz z Barty prędko się nie odbędzie, szkoda :(
Krykiecistki wracają szybko.
live
Starszy Forumowicz
Starszy Forumowicz
Posty: 385
Rejestracja: 4 cze 2021, 17:17

Re: Iga Świątek

CFA pisze: 23 mar 2022, 16:28
Krykiecistki wracają szybko.
Nikt nie wie czy wróci do tenisa, trzeba by zapytać proroka :)
Awatar użytkownika
arttenis
Starszy Forumowicz
Starszy Forumowicz
Posty: 443
Rejestracja: 2 sty 2021, 20:50

Re: Iga Świątek

SevenUP pisze: 23 mar 2022, 14:26 Biedny Vivid, tak szybko przyszła ta jedynka rotfl
Tak, nie wiadomo jak to Vidziu :tired: zniesie, i to przez dziesięć lat! Może zmieni nicka na Livid :/

Świątek próbowała pocieszyć Sakkari mówiąc, że przez 10 lat będzie z nią rywalizować, w różnych finałach.
Ale ja się "boję", że jak już zdobędzie te cztery różne szlemy (jeszcze Wim, AO, USO) to może jej motywacja spadnie i odwali numer jak Barty. Całe szczęście że nie ma krykieta tylko lego.
Jak będzie chciała uszczęśliwiać innych to musi myśleć tak, mam talent to zarabiania milionów, i te miliony mogę przeznaczyć na uszczęśliwianie innych, niekoniecznie tylko siebie.

Osobiście uważam, że jak Barty dostała talent, to jeszcze przez 5 lat mogłaby nas i siebie tym talentem czarować. Kariera i tak się kończy ok. 30-tki, a potem sobie może chodzić na piwo do pubu ile chce. Chyba że jej organizm wysiada, ale w krykieta to by jeszcze pograła!?.

Póki co życzmy Świątek i sobie aby zdrowie jej dopisywało i kontuzje omijały, i żeby jeszcze przez 10 lat nas czarowała.
Awatar użytkownika
Jakuboto
Nestor
Nestor
Posty: 6820
Rejestracja: 22 cze 2013, 10:23
Lokalizacja: Warszawa

Re: Iga Świątek

To, że będzie z nią 10 lat grać to wcale nie musiało być pocieszające ale mogło być dołujące…
Yonex Vcore 100
NTRP 3.14159265359
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: Iga Świątek

Tak zerknąłem na skróty spotkań. O kurde, Muchova pociska :D
Wiktorowski pewnie jeszcze bardziej siwieje a Iga Ś. przypomina sobie jak to się kwiczy na korcie :lol:
Żeby tam jeszcze jakiejś Peguli czy Jabeur nie było na horyzoncie bo to już katastrofa :lol:
Live by się już zupełnie zamurował w swojej budzie, a ja leniwy jestem, nie chciałoby mi się kuć :P
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Awatar użytkownika
TomPL
Nestor
Nestor
Posty: 6730
Rejestracja: 5 paź 2012, 13:17
Lokalizacja: Warmia

Re: Iga Świątek

Jakuboto pisze: 24 mar 2022, 19:50 To, że będzie z nią 10 lat grać to wcale nie musiało być pocieszające ale mogło być dołujące…
Eee tam, Sakkari ma 26, za 10 lat to będzie już dawno emerytką...
live
Starszy Forumowicz
Starszy Forumowicz
Posty: 385
Rejestracja: 4 cze 2021, 17:17

Re: Iga Świątek

TomPL pisze: 25 mar 2022, 07:09
Jakuboto pisze: 24 mar 2022, 19:50 To, że będzie z nią 10 lat grać to wcale nie musiało być pocieszające ale mogło być dołujące…
Eee tam, Sakkari ma 26, za 10 lat to będzie już dawno emerytką...
Właśnie o to chodzi, Nie wiem, czy świadomy ale przekaz był taki:

- będę cię tak lała dalej :)
- ty to stara hm kobieta jesteś :)



Dzisiaj z archiwum wątku , kolejna złota myśl pingwinia :)



" W takiej sytuacji będzie można ją wcześniej podliczyć,
dojeżdżając przy okazji wszystkich bałwochwalców i huraoptymistów"



" I znowu miałem racje
Chyba zostanę jakimś prorokiem"


Pingwin
Awatar użytkownika
TomPL
Nestor
Nestor
Posty: 6730
Rejestracja: 5 paź 2012, 13:17
Lokalizacja: Warmia

Re: Iga Świątek

A tymczasem w Miami: Muguruza kontuzja ramienia, Halep kontuzja nogi, Pliskova, Raducanu, Gerber już za burtą - chyba tylko Muchova może powstrzymać Igę?!

ps. a może Osaka wraca do gry na najwyższym poziomie?
Awatar użytkownika
Jakuboto
Nestor
Nestor
Posty: 6820
Rejestracja: 22 cze 2013, 10:23
Lokalizacja: Warszawa

Re: Iga Świątek

Jak tak dalej pójdzie to Iga zostanie multiszlemistką :D.
Yonex Vcore 100
NTRP 3.14159265359
Awatar użytkownika
RatRace
Weteran
Weteran
Posty: 1989
Rejestracja: 26 gru 2007, 16:50
Lokalizacja: Katowice

Re: Iga Świątek

TomPL pisze: 25 mar 2022, 09:09 A tymczasem w Miami: Muguruza kontuzja ramienia, Halep kontuzja nogi, Pliskova, Raducanu, Gerber już za burtą - chyba tylko Muchova może powstrzymać Igę?!

ps. a może Osaka wraca do gry na najwyższym poziomie?
Myślę, że wraca. Jeśli będzie miała w głowie poukładane, to Naomi ma szansę rozklepać Igę. Ma lepszy serwis a uderzenia ma mocniejsze. Iga gra topsipnem i to może spowolnić Osakę, ale jeśli Naomi wejdzie w uderzenie, to będzie Idze ciężko. Bedzie miała dużo biegania i głębokie mocne piłki. Kerber nie miała szans z Osaką.

Fajnie byłoby zobaczyć taki mecz. Najlepiej na hardzie. Ale Iga może polecieć z Golubić, jeśli nie wyrzuci presji zostania jedynką.
"Don't hurry, don't worry, you're only here for a short visit, so be sure to smell the flowers along the way."

Walter Hagen
CFA
Orator
Orator
Posty: 654
Rejestracja: 7 mar 2019, 21:13
Lokalizacja: Wrocław

Re: Iga Świątek

RatRace pisze: 25 mar 2022, 13:40 jeśli nie wyrzuci presji zostania jedynką.
A zostanie jedynką w taki sposób, to się w ogóle będzie liczyć? Czy będzie musiała oddać i znowu zostać nr 1?
Awatar użytkownika
RatRace
Weteran
Weteran
Posty: 1989
Rejestracja: 26 gru 2007, 16:50
Lokalizacja: Katowice

Re: Iga Świątek

CFA pisze: 25 mar 2022, 19:04
RatRace pisze: 25 mar 2022, 13:40 jeśli nie wyrzuci presji zostania jedynką.
A zostanie jedynką w taki sposób, to się w ogóle będzie liczyć? Czy będzie musiała oddać i znowu zostać nr 1?
Chyba się nie zrozumieliśmy. Nie za bardzo mnie interesuje czy Iga będzię jedynką czy nie. Również nie interesuje mnie czy wygra więcej szlemów czy nie. Nie wpływa to na moje życie w żaden sposób, więc pozostaje to poza moim zakresem zainteresowań. Mój komentarz odnośnie meczu z Golubić był podany w kontekście meczu z Osaką, do którego nie musi dojść.

Również wasze przepychanki z Vividem, mnie nie interesują. Jak sądzę przegrzało wam głowy i reagujecie na każde, choćby hipotetyczne krytykowanie Igi, jako wyzwanie i zaproszenie do obrony wspomnianej Pani. Zapieprzanie na białym koniu i obrona tenisistek nie leży w moim guście, więc jeśli chodzi o zadane pytania, to się nie wypowiem.

Ogólnie życze Idze dużo szczęścia. Obecnie ma szansę jak nigdy, ograła Sakkari, z którą miała kiedyś problemy, ograła Halep i Kontaveit. Myślę że Badosa jest w jej zasięgu przy podobnych dyspozycjach obu. Z Osaką podejrzewam może mieć kłopoty. Kerber nie miała dojścia do Osaki. Ta ostatnia na konferencji wspomniała, że zaczęła ostatnio pracować z terapeutą, więc jest nadzieja, że poradzi sobie z demonami swojej psychiki. Bardzo tego Naomi życze, bo tenis potrzebuje rywalizacji, szczególnie po odejsciu Ash.

Kto wie, może to właśnie mecze Osaki ze Świątek zdominują rywalizację w nadchodzących latach. Obie mają coś udowodnienia. Sobie i kibicom.

A ogólnie to wiosna idzie. Pozdrawiam. :wink:
"Don't hurry, don't worry, you're only here for a short visit, so be sure to smell the flowers along the way."

Walter Hagen

Wróć do „Zawodniczki i zawodnicy”