Awatar użytkownika
TomPL
Nestor
Nestor
Posty: 6730
Rejestracja: 5 paź 2012, 13:17
Lokalizacja: Warmia

Re: Iga Świątek

Warto też mieć poczucie humoru ;)
Ale generalnie oczywiście masz rację :::gd:::
Awatar użytkownika
Gary
Baby do garów!
Baby do garów!
Posty: 9345
Rejestracja: 13 sie 2007, 14:36
Lokalizacja: Wieś przyklasztorna

Re: Iga Świątek

TomPL pisze: 17 lut 2022, 10:38 Warto też mieć poczucie humoru ;)
Ale generalnie oczywiście masz rację :::gd:::
No jasne, że warto. Ja tu liczyłem na jakąś odpowiedź od Artlighta. A do słownika nie musiałem akurat teraz zaglądać, co chyba jasno pokazuje mój podpis.
"The reason people use a crucifix against vampires is that vampires are allergic to bullshit." - Richard Pryor

"Nie jest dyshonorem przegrywać kiedy w grę wkłada się całe swoje serce." - Sir Matt Busby

"Pater postanowił zapytać swoją siostrzenicę o znaczenie wyrazu "real", który jemu samemu kojarzył się z przepłacanymi, narcystycznymi i metroseksualnymi piłkarzami ze stolicy Hiszpanii." - Krajewski, Czubaj, "Róże cmentarne"
Awatar użytkownika
hokej
Moderator
Moderator
Posty: 4811
Rejestracja: 25 paź 2011, 14:05
Lokalizacja: Lasy Państwowe

Re: Iga Świątek

live pisze: 17 lut 2022, 10:14
Gary pisze: 17 lut 2022, 09:31
Oczywiście, że chodziło o chłopaków z Madrytu. :wink:
Może warto zajrzeć do słownika? :::scratchy:::
https://sjp.pwn.pl/slowniki/real.html
Kolega pierwszy dzień w internecie?
Nie dyskutuj z głupkiem - sprowadzi Cię do swojego poziomu i zniszczy doświadczeniem.

To, że jesteśmy w d..ie, to jasne. Problem w tym, że zaczynamy się w niej urządzać. - Stefan Kisielewski

Wilson Pro Staff RF97A
Różne druty 1.20@24kp
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: Iga Świątek

Gary pisze: 17 lut 2022, 09:31
Derler pisze: 17 lut 2022, 09:21
live pisze: 17 lut 2022, 08:52
Gary pisze: 16 lut 2022, 22:36
Akurat w Realu to same matoły. rotfl
O! Obrońca Nielota się znalazł :D
A może chodziło o chłopaków z Madrytu... :::scratchy::: W kontekście ostatniego meczu LM...
Oczywiście, że chodziło o chłopaków z Madrytu. :wink:
Czego wymagacie? W tym swoim zacietrzewieniu i bólu tyłka bo wtopa za wtopą leci, dawno nie ogarnia. Pewnie nigdy nie ogarniał. Poziom dziecka onetu :lol:
Może niech siedzi dalej w swojej budzie i ćwiczy swoje Miuuuuuuuuuuuuuu! Tyle może, podkreślam - może, ogarnie.
Cóż, jak ma o jeden zwój więcej w mózgu od kury to czego wymagać? O_O Choć samo posiadanie w tym przypadku mózgu, gładkiego zapewne jak pupcia niemowlaka, to już mega osiągnięcie :lol: :lol: :lol:
W sumie jednak przyznaję uczciwie, że dość pocieszne to zero :)
Uważam, że wywoływanie go z nory co jakiś czas działa ożywczo na atmosferę żałoby po kolejnych przerżnięciach Igi Ś.
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Awatar użytkownika
Artlight
Senior
Senior
Posty: 2520
Rejestracja: 4 maja 2011, 18:22
Lokalizacja: Mokotów

Re: Iga Świątek

Gary pisze: 16 lut 2022, 22:36
live pisze: 16 lut 2022, 21:50 Takiego matoła trudno znaleźć w realu
Akurat w Realu to same matoły. rotfl
Oj Gary, powiedz co boli bardziej: 15 punktów w plecki w lidze czy to, że zmuszony jesteś oglądać jak wirtuozi światowej piłki pokroju Braithwaite’a czy drewnianego do bólu Luuka de Jonga próbują zawojować europejskie rozgrywki dla drużyn drugiej kategorii?
Artlight

Nigdy nie przegrałem z Federerem
live
Starszy Forumowicz
Starszy Forumowicz
Posty: 385
Rejestracja: 4 cze 2021, 17:17

Re: Iga Świątek

Vivid pisze: 17 lut 2022, 15:43
Czego wymagacie? W tym swoim zacietrzewieniu i bólu tyłka bo wtopa za wtopą leci, dawno nie ogarnia. Pewnie nigdy nie ogarniał. Poziom dziecka onetu :lol:
Może niech siedzi dalej w swojej budzie i ćwiczy swoje Miuuuuuuuuuuuuuu! Tyle może, podkreślam - może, ogarnie.
Cóż, jak ma o jeden zwój więcej w mózgu od kury to czego wymagać? O_O Choć samo posiadanie w tym przypadku mózgu, gładkiego zapewne jak pupcia niemowlaka, to już mega osiągnięcie :lol: :lol: :lol:
W sumie jednak przyznaję uczciwie, że dość pocieszne to zero :)
Uważam, że wywoływanie go z nory co jakiś czas działa ożywczo na atmosferę żałoby po kolejnych przerżnięciach Igi Ś.


Dobra, dobra nie ukryjesz swojego matolstwa i w końcu kiedy będzie to szczekanie?
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: Iga Świątek

live pisze: 17 lut 2022, 17:28 Dobra, dobra nie ukryjesz swojego matolstwa i w końcu kiedy będzie to szczekanie?
Jak to czytam to trochę czuję się winny :twisted:
Nic nigdy merytorycznego nie wniosłeś do tej społeczności. Niby co, jak nic nie potrafisz i nie wiesz, ZERO :::bd::

Iga też szans nie daje i siedzisz w norze, dziczejesz :(
Wywołałem cię do tablicy to wyprułeś jak szczeniak, który zerwał się ze smyczy. Niby próbujesz coś poszczekać, coś obsikać, w końcu tylko siebie :D Powietrze świeże odurzyło?
No ale starczy chyba. Teraz sio do budy grzecznie warować :lol: Jak coś kiedyś Idze wyjdzie to zawołam.
Tylko apeluję, przemyśl każdy swój post. Żeby nie było takiej żenady i kompromitacji jak podczas AO22 ;)
Idze nieźle szło, wyskoczyłeś jak szczur napalony na otwarcie nowych kanałów i już zaczynałeś jazgotać co to będzie jak będzie i ....
I nawet Barty nie była potrzebna :lol: Wystarczyła Collins, zamiotła Igę i przy okazji zgasiła ciebie jak ostatniego jelenia :lol: :lol: Nie pamiętasz? Jaka się cisza wtedy zrobiła. Jak czmychnąłeś jak niepyszny do swojej nory :::gd::: No taka piękna kompromitacja :lol: :lol: :lol: Znowu sam zostałem na parkiecie bo kolejny raz chciałeś się napuszyć, a jaka przelicytowałeś to stchórzyłeś jak ostatni frajer :lol: :lol: :lol: Następnym razem poczekaj, bo znowu będziesz wiać z podkulonym ogonem :lol:
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Awatar użytkownika
TomPL
Nestor
Nestor
Posty: 6730
Rejestracja: 5 paź 2012, 13:17
Lokalizacja: Warmia

Re: Iga Świątek

Bożesz, ale bajzel...
live
Starszy Forumowicz
Starszy Forumowicz
Posty: 385
Rejestracja: 4 cze 2021, 17:17

Re: Iga Świątek

Vivid pisze: 17 lut 2022, 19:12
Jak to czytam to trochę czuję się winny :twisted:
Nic nigdy merytorycznego nie wniosłeś do tej społeczności. Niby co, jak nic nie potrafisz i nie wiesz, ZERO :::bd::

Iga też szans nie daje i siedzisz w norze, dziczejesz :(
Wywołałem cię do tablicy to wyprułeś jak szczeniak, który zerwał się ze smyczy. Niby próbujesz coś poszczekać, coś obsikać, w końcu tylko siebie :D Powietrze świeże odurzyło?
No ale starczy chyba. Teraz sio do budy grzecznie warować :lol: Jak coś kiedyś Idze wyjdzie to zawołam.
Tylko apeluję, przemyśl każdy swój post. Żeby nie było takiej żenady i kompromitacji jak podczas AO22 ;)
Idze nieźle szło, wyskoczyłeś jak szczur napalony na otwarcie nowych kanałów i już zaczynałeś jazgotać co to będzie jak będzie i ....
I nawet Barty nie była potrzebna :lol: Wystarczyła Collins, zamiotła Igę i przy okazji zgasiła ciebie jak ostatniego jelenia :lol: :lol: Nie pamiętasz? Jaka się cisza wtedy zrobiła. Jak czmychnąłeś jak niepyszny do swojej nory :::gd::: No taka piękna kompromitacja :lol: :lol: :lol: Znowu sam zostałem na parkiecie bo kolejny raz chciałeś się napuszyć, a jaka przelicytowałeś to stchórzyłeś jak ostatni frajer :lol: :lol: :lol: Następnym razem poczekaj, bo znowu będziesz wiać z podkulonym ogonem :lol:
Kiedy to szczekanie ?
Awatar użytkownika
Gary
Baby do garów!
Baby do garów!
Posty: 9345
Rejestracja: 13 sie 2007, 14:36
Lokalizacja: Wieś przyklasztorna

Re: Iga Świątek

Jak chcecie napisać coś o Idze, to śmiało, jeśli macie pisać o innych użytkownikach forum, to nie tu. A jeśli o szczekaniu, to proponuję założenie tematu o psach.
"The reason people use a crucifix against vampires is that vampires are allergic to bullshit." - Richard Pryor

"Nie jest dyshonorem przegrywać kiedy w grę wkłada się całe swoje serce." - Sir Matt Busby

"Pater postanowił zapytać swoją siostrzenicę o znaczenie wyrazu "real", który jemu samemu kojarzył się z przepłacanymi, narcystycznymi i metroseksualnymi piłkarzami ze stolicy Hiszpanii." - Krajewski, Czubaj, "Róże cmentarne"
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: Iga Świątek

Iga dostała bęcki od Ostapenko. Ostatnio Jelena złapała lepszą formę. Z Kvitovą całkiem fajny mecz rozegrała.
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
live
Starszy Forumowicz
Starszy Forumowicz
Posty: 385
Rejestracja: 4 cze 2021, 17:17

Re: Iga Świątek

Vivid pisze: 17 lut 2022, 19:12
Jak to czytam to trochę czuję się winny :twisted:
Nic nigdy merytorycznego nie wniosłeś do tej społeczności. Niby co, jak nic nie potrafisz i nie wiesz, ZERO :::bd::

Iga też szans nie daje i siedzisz w norze, dziczejesz :(
Wywołałem cię do tablicy to wyprułeś jak szczeniak, który zerwał się ze smyczy. Niby próbujesz coś poszczekać, coś obsikać, w końcu tylko siebie :D Powietrze świeże odurzyło?
No ale starczy chyba. Teraz sio do budy grzecznie warować :lol: Jak coś kiedyś Idze wyjdzie to zawołam.
Tylko apeluję, przemyśl każdy swój post. Żeby nie było takiej żenady i kompromitacji jak podczas AO22 ;)
Idze nieźle szło, wyskoczyłeś jak szczur napalony na otwarcie nowych kanałów i już zaczynałeś jazgotać co to będzie jak będzie i ....
I nawet Barty nie była potrzebna :lol: Wystarczyła Collins, zamiotła Igę i przy okazji zgasiła ciebie jak ostatniego jelenia :lol: :lol: Nie pamiętasz? Jaka się cisza wtedy zrobiła. Jak czmychnąłeś jak niepyszny do swojej nory :::gd::: No taka piękna kompromitacja :lol: :lol: :lol: Znowu sam zostałem na parkiecie bo kolejny raz chciałeś się napuszyć, a jaka przelicytowałeś to stchórzyłeś jak ostatni frajer :lol: :lol: :lol: Następnym razem poczekaj, bo znowu będziesz wiać z podkulonym ogonem :lol:
Jakim trzeba być nawiedzonym dzbanem, żeby po wypisaniu tylu skończonych idiotyzmów o grze Igi zarzucać innym brak merytoryki. "Nawiedzonym" bo są tam elementy proroctwa i poniekąd tenisowego mesjanizmu rotfl wyrażającego się w cierpieniu po nie spełnieniu owych proroctw. Wszystkie te elementy charakteryzują nadętego matoła i nieudacznika czyli znaffcy, który tak naprawdę nie ma zielonego pojęcia o zawodowym tenisie.

Bardzo dobry występ Igi w AO 22 dopełnił warunków szcccekanka(miało być coś więcej niż jeden szlem), więc...

Ps
Każdy normalny człowiek z wyjątkiem typowego nieudacznika napisałby po prostu "pomyliłem się co do Igi" i zamknąłby temat...
Awatar użytkownika
Derler
Obywatel Forum
Obywatel Forum
Posty: 789
Rejestracja: 5 lip 2021, 23:44

Re: Iga Świątek

live pisze: 18 lut 2022, 09:05 Jakim trzeba być nawiedzonym dzbanem, żeby po wypisaniu tylu skończonych idiotyzmów o grze Igi zarzucać innym brak merytoryki.
Nie wymagajmy od tego użytkownika wypowiedzi, które można traktować poważnie. To jeden, wielki hejt.
Jednego z najlepszych tenisistów w historii dyscypliny nazywa "dnem" i "pajacem".
Wyobraźnia jest ważniejsza niż wiedza - Albert Einstein
live
Starszy Forumowicz
Starszy Forumowicz
Posty: 385
Rejestracja: 4 cze 2021, 17:17

Re: Iga Świątek

Derler pisze: 18 lut 2022, 10:14
live pisze: 18 lut 2022, 09:05 Jakim trzeba być nawiedzonym dzbanem, żeby po wypisaniu tylu skończonych idiotyzmów o grze Igi zarzucać innym brak merytoryki.
Nie wymagajmy od tego użytkownika wypowiedzi, które można traktować poważnie. To jeden, wielki hejt.
Jednego z najlepszych tenisistów w historii dyscypliny nazywa "dnem" i "pajacem".
W wypadku Igi hejtem bym tego nie nazwał. Niby dlaczego taki stary knur miałby hejtować młodą dziewczynę, właściwie wtedy jeszcze dziecko, o taki zwyrodnienie go nie posądzam. Raczej miał głębokie przekonanie o słuszności swoich spostrzeżeń i przewidywań ale niestety czas pokazał, że były to wyłącznie piramidalne bzdury, bo z pustego nawet nawiedzonego dzbana i Salomon nie naleje rotfl
Awatar użytkownika
arttenis
Starszy Forumowicz
Starszy Forumowicz
Posty: 443
Rejestracja: 2 sty 2021, 20:50

Re: Iga Świątek

Doha 2022, WTA1000, dobre losowanie
https://www.wtatennis.com/tournament/10 ... 2022/draws

Bye - Golubic - Kasatkina - Sabalenka - Sakkari - Kontaveit?

Ostapenko w drugiej połówce, chyba będzie nasycona sukcesem w Dubaju.
Awatar użytkownika
hokej
Moderator
Moderator
Posty: 4811
Rejestracja: 25 paź 2011, 14:05
Lokalizacja: Lasy Państwowe

Re: Iga Świątek

Iga wygrała AO 2022 czy coś mnie ominęło?
Nie dyskutuj z głupkiem - sprowadzi Cię do swojego poziomu i zniszczy doświadczeniem.

To, że jesteśmy w d..ie, to jasne. Problem w tym, że zaczynamy się w niej urządzać. - Stefan Kisielewski

Wilson Pro Staff RF97A
Różne druty 1.20@24kp
live
Starszy Forumowicz
Starszy Forumowicz
Posty: 385
Rejestracja: 4 cze 2021, 17:17

Re: Iga Świątek

hokej pisze: 18 lut 2022, 17:05 Iga wygrała AO 2022 czy coś mnie ominęło?
Nie wygrała ale zrobiła najlepszy wynik w historii polskiego tenisa w tym turnieju (nie licząc Radwańskiej) i z pewnością można to uznać za "coś więcej" niż jeden szlem.
live
Starszy Forumowicz
Starszy Forumowicz
Posty: 385
Rejestracja: 4 cze 2021, 17:17

Re: Iga Świątek

live pisze: 18 lut 2022, 19:12
hokej pisze: 18 lut 2022, 17:05 Iga wygrała AO 2022 czy coś mnie ominęło?
Nie wygrała ale zrobiła najlepszy wynik w historii polskiego tenisa w tym turnieju (nie licząc Radwańskiej) i z pewnością można to uznać za przedmiotowe "coś więcej" niż jeden szlem.
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: Iga Świątek

live pisze: 18 lut 2022, 19:12
hokej pisze: 18 lut 2022, 17:05 Iga wygrała AO 2022 czy coś mnie ominęło?
Nie wygrała ale zrobiła najlepszy wynik w historii polskiego tenisa w tym turnieju (nie licząc Radwańskiej) i z pewnością można to uznać za "coś więcej" niż jeden szlem.
A to muszę oddać, że ci się udało :::gd:::
Ostatnio mnie nic tak nie rozbawiło :) Wiesz, za Komuny były takie wyroby czekoladopodobne. Nie pamiętam czy kiedykolwiek próbowałem, miałem czekolady z Pewex-u :P, ale te wyroby mają do dziś swoją "legendę" ;)
Z drugiej strony, taka refleksja, czy może wręcz podejrzenie mnie naszło ... Czy z powodu dotychczasowej marności Igi Ś. już nie położyłeś na niej przysłowiowej laski i desperacko szukasz czegokolwiek co można zaliczyć na plus? :twisted:
Kiedyś Kowalski przegrał z Forgetem w 5-ciu setach w pierwszej rundzie prawndziwego ;) RG. To też był wtedy ogromny sukces polskiego tenisa zawodowego, serio O_O Aż się wzruszyłem jak o tym pomyślałem :) Oglądałem tamten wiekopomny mecz :)

A przy okazji, Ostapenko pogoniła Halep, do zera w trzecim secie. No idzie jak przecinak :D
live pisze: 18 lut 2022, 09:05 Jakim trzeba być nawiedzonym dzbanem, żeby po wypisaniu tylu skończonych idiotyzmów o grze Igi zarzucać innym brak merytoryki.
A wniosłeś coś tutaj w sferze techniki, taktyki, sprzętu itd.? Tak, pewnie przeoczyłem :lol:
Do budy! :lol:
Derler pisze: 18 lut 2022, 10:14 Jednego z najlepszych tenisistów w historii dyscypliny nazywa "dnem" i "pajacem".
Nie "dnem" a moralnym śmieciem i bazarowym cwaniaczkiem skazanym prawomocnie i wywalonym na zbity pysk. Bądź precyzyjny ;) Co do "pajaca" to tak, ale raczek używam "klauna", tak by też być precyzyjnym.

Nieudacznik? A tak, też często się posługuję tym określeniem wobec niektórych tzw. niepełnosprytnych.
Czyli co, jak to mówią - naśladownictwo najwyższą formą uznania? No proszę, ale się doczekałem, czy doszczekałem :lol: :lol: :lol:

Iga zdecydowanie powinna coś wygrać w końcu bo tu presja jest już nadmierna. Fani dawno stracili cierpliwość, może jeszcze nie wiarę ;)
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
live
Starszy Forumowicz
Starszy Forumowicz
Posty: 385
Rejestracja: 4 cze 2021, 17:17

Re: Iga Świątek

Vivid pisze: 18 lut 2022, 21:41
A to muszę oddać, że ci się udało :::gd:::
Ostatnio mnie nic tak nie rozbawiło :) Wiesz, za Komuny były takie wyroby czekoladopodobne. Nie pamiętam czy kiedykolwiek próbowałem, miałem czekolady z Pewex-u :P, ale te wyroby mają do dziś swoją "legendę" ;)
Z drugiej strony, taka refleksja, czy może wręcz podejrzenie mnie naszło ... Czy z powodu dotychczasowej marności Igi Ś. już nie położyłeś na niej przysłowiowej laski i desperacko szukasz czegokolwiek co można zaliczyć na plus? :twisted:
Kiedyś Kowalski przegrał z Forgetem w 5-ciu setach w pierwszej rundzie prawndziwego ;) RG. To też był wtedy ogromny sukces polskiego tenisa zawodowego, serio O_O Aż się wzruszyłem jak o tym pomyślałem :) Oglądałem tamten wiekopomny mecz :)


A wniosłeś coś tutaj w sferze techniki, taktyki, sprzętu itd.? Tak, pewnie przeoczyłem :lol:

Zdaje się, że na tym turnieju były też inne "solidne" polskie zawodniczki i najwyraźniej po wyrobie czekoladopodobnym szybko dostały niestrawności ale bądźmy wyrozumiali w końcu nie każdy ma żołądek ze stali. :D

W tenisie zawodowym "co Jaś się nauczył to Jan będzie umiał" i nawet po milionach godzin poprawnego treningu w trudnej sytuacji wracają demony z tenisowego dzieciństwa. Ot taka ludzka natura, że w sytuacji zagrożenia wraca do tego co pierwotne i instynktowne. Stąd pewno bierze się przeświadczenie, że dobrego gracza można poznać po tym jak mu "nie idzie".

Analogiczna sytuacja jest w narciarstwie alpejskim. Mam znajomych zawodowo związanych z dyscypliną, którzy przez cały czas twierdzili, że "Schiffrin nie umie jeździć na nartach" bo dopatrzyli się u niej elementarnego błędu, błąd widzą wszyscy, którzy się znają ale tylko nieliczni nieudacznicy robią z tego ceregiele. I teraz masz (:] na Igrzyskach błąd pojawił się seryjnie w związku z czym trąbią wszem i wobec, że "mieli racje" rotfl rotfl rotfl

Zasadniczo w sporcie zawodowym liczy się tylko wynik i z tego są rozliczani zawodnicy, trenerzy i działacze. Wszystko inne w/w mają w głębokim poważaniu. Jak do tej pory Iga robi dobre wyniki :::yay::: i tego się trzymajmy.

Co do techniki, taktyki i sprzętu to nie ośmieszaj się, ponieważ cała rzecz na tym poziomie sprowadza się do chęci bycia samozwańczym mentorem i znalezieniu jelenia, który to łyknie :::JdP::: :::JdP::: :::JdP:::

Wróć do „Zawodniczki i zawodnicy”