Awatar użytkownika
Jakuboto
Nestor
Nestor
Posty: 6820
Rejestracja: 22 cze 2013, 10:23
Lokalizacja: Warszawa

Re: WTA Indian Wells 2016

Vivid pisze:Każdy chce zarobić, kariera jest dość krótka. I z tego punktu widzenia ja się dziewczynom nie dziwię.
Co nie zmienia faktu, że nadal murem stoję za Karjickiem, który kiedyś powiedział, że na WTA to grają spasione krowy i w związku z tym jakie równouprawnienie przy kasie?!
Nie chodziło Ci przypadkiem o Krajicka?
Poza tym, ale kto jak kto ale Ty cytować wypowiedź o spasionych krowach rotfl ?
Yonex Vcore 100
NTRP 3.14159265359
Awatar użytkownika
Artlight
Senior
Senior
Posty: 2520
Rejestracja: 4 maja 2011, 18:22
Lokalizacja: Mokotów

Re: WTA Indian Wells 2016

Jakuboto pisze:
Vivid pisze:Każdy chce zarobić, kariera jest dość krótka. I z tego punktu widzenia ja się dziewczynom nie dziwię.
Co nie zmienia faktu, że nadal murem stoję za Karjickiem, który kiedyś powiedział, że na WTA to grają spasione krowy i w związku z tym jakie równouprawnienie przy kasie?!
Nie chodziło Ci przypadkiem o Krajicka?
Nie, no co Ty...Karjicka nie znasz? Serio!?

Nieślubne dziecko Richarda Krajicka i naszego karjara.

Vivid nie robi literówek, on po prostu więcej wie...
Artlight

Nigdy nie przegrałem z Federerem
Awatar użytkownika
Tenisówka
Senior
Senior
Posty: 4585
Rejestracja: 5 lut 2013, 20:25
Lokalizacja: Pieniny

Re: WTA Indian Wells 2016

Novak już przeprosił za swoje nieprzemyślane słowa w IW rotfl , ukorzył się i wszystko ok. Dobry PR ważniejszy...
----------------------------------
Chłopaki gdzie jesteście ? :::no.I:::
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: WTA Indian Wells 2016

Jakuboto pisze:Poza tym, ale kto jak kto ale Ty cytować wypowiedź o spasionych krowach rotfl ?
Nie bądź taki wrażliwy, tym razem nie było wycieczki do Ciebie. :P
Faktem jest, że spodnie u Ciebie to Żona nosi więc spełniasz warunki bycia krową domową bo pewnie nieźle muczysz rotfl , ale niestety wyraźnie widać, że nie spełniasz warunków na choćby minimalnego spaślaka, o rasowym nie wspominając. :P
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Awatar użytkownika
Marcoone
Starszy Forumowicz
Starszy Forumowicz
Posty: 389
Rejestracja: 2 lip 2012, 22:16
Lokalizacja: Jelenia Góra

Re: WTA Indian Wells 2016

Tenisówka pisze:Novak już przeprosił za swoje nieprzemyślane słowa w IW rotfl , ukorzył się i wszystko ok. Dobry PR ważniejszy...
Ojojoj - tego nie można tak zostawić. Kolega dyrektor turnieju musiał zrzec się swojej funkcji więc Novak też się winien zrzec swojej. Jako, że jego "funkcja" to tenisista to ... czas kończyć karierę. :)

Śmichy, chichy ale widać, że temat jest potencjalnie konfliktowy i mocno się "gotują" niektórzy zawodnicy ATP (no bo WTA raczej zadowolone jest). Ciekawe czy jeszcze kiedyś się pojawi czy też po szybkim i chyba skutecznym "spacyfikowaniu" (dyrektor nie będący dyrektorem i Novak przepraszający w te pędy) wszyscy zobaczą, że nie warto. ;)
Awatar użytkownika
Basic
Oaza Spokoju
Oaza Spokoju
Posty: 6536
Rejestracja: 25 paź 2009, 22:42
Lokalizacja: Warszawa

Re: WTA Indian Wells 2016

A moim zdaniem Novak po prostu swoją wypowiedzią chciał wbić szpilę... w swoją federację tenisową, że nie potrafi tak dobrze zadbać o zarobki facetów w tenisie jak to zrobili prawnicy przy WTA ...
Obrazek Speed Graphene MP
Awatar użytkownika
El Diablo
Wyłączono z użytku...
Posty: 20553
Rejestracja: 15 lut 2007, 12:57
Kontakt: Strona WWW

Re: WTA Indian Wells 2016

Basic pisze:A moim zdaniem Novak po prostu swoją wypowiedzią chciał wbić szpilę... w swoją federację tenisową, że nie potrafi tak dobrze zadbać o zarobki facetów w tenisie jak to zrobili prawnicy przy WTA ...
Zrównanie zarobków było pokłosiem rozbuchanej walki o równouprawnienie oraz daleko posuniętej poprawności politycznej.
Zarobki zawodników jako % udziału z przychodów rosną.
Nie mogę odebrać telefonu, NIGDY!
Albo jestem na urlopie, albo na zwolnieniu, albo w delegacji, albo na spotkaniu.
Nie czytam e-maili ani nie oddzwaniam.
Zupełnie jak horyzont. Jestem bardziej koncepcją niż bytem cielesnym.
Awatar użytkownika
El Diablo
Wyłączono z użytku...
Posty: 20553
Rejestracja: 15 lut 2007, 12:57
Kontakt: Strona WWW

Re: WTA Indian Wells 2016

Finał:
Victoria Azarenka [13] vs Serena Williams [1] 6:4, 6:4

Wróć do „Rozgrywki ATP i WTA”