Awatar użytkownika
El Diablo
Wyłączono z użytku...
Posty: 20553
Rejestracja: 15 lut 2007, 12:57
Kontakt: Strona WWW

ATP 1000: Miami 2016

Miami Open
Obrazek
23.03.2016-03.04.2016
Kategoria: ATP World Tour 1000
Pula nagród: 6 134 605 $
Strona główna turnieju: Klik!
Nawierzchnia: hard
Lokalizacja: Miami, USA
Finał 2015:
Novak Djokovic [1] vs Andy Murray [2] 7:6(3), 4:6, 6:0
subon
Początkujący
Początkujący
Posty: 30
Rejestracja: 9 kwie 2015, 11:18
Lokalizacja: Toruń

Re: ATP 1000: Miami 2016

Nie chciałbym się czepiać na siłę, ale ubiegłoroczny finał to Novak - Andy. A tutaj zapisany jest wynik z SF. ;)
Awatar użytkownika
iwan
TROLL
Posty: 306
Rejestracja: 18 sty 2016, 12:18

Re: ATP 1000: Miami 2016

subon pisze:Nie chciałbym się czepiać na siłę, ale ubiegłoroczny finał to Novak - Andy. A tutaj zapisany jest wynik z SF. ;)
Dobrze jest. Isner miał przyjemność zagrać wtedy z Novakiem w finale.
http://www.miamiopen.com/~/media/miami- ... 1052521649
Awatar użytkownika
advantage
Orator
Orator
Posty: 558
Rejestracja: 19 sty 2016, 15:41

Re: ATP 1000: Miami 2016

iwan pisze:
subon pisze:Nie chciałbym się czepiać na siłę, ale ubiegłoroczny finał to Novak - Andy. A tutaj zapisany jest wynik z SF. ;)
Dobrze jest. Isner miał przyjemność zagrać wtedy z Novakiem w finale.
http://www.miamiopen.com/~/media/miami- ... 1052521649
Jest źle, Novak grał wtedy w finale z Murrayem, pamiętam, oglądałem ten mecz, 2:1 dla Nole było. Iwan popatrz dobrze na ten link, który wysłałeś Novak z Isnerem na pierwszej stronie, jest napis w prawym górnym rogu "(top half)". Natomiast na drugiej stronie jest druga część drabinki.
Awatar użytkownika
Sebex
Weteran
Weteran
Posty: 1552
Rejestracja: 28 sty 2012, 16:04
Lokalizacja: Gdańsk

Re: ATP 1000: Miami 2016

advantage pisze:
iwan pisze:
subon pisze:Nie chciałbym się czepiać na siłę, ale ubiegłoroczny finał to Novak - Andy. A tutaj zapisany jest wynik z SF. ;)
Dobrze jest. Isner miał przyjemność zagrać wtedy z Novakiem w finale.
http://www.miamiopen.com/~/media/miami- ... 1052521649
Jest źle, Novak grał wtedy w finale z Murrayem, pamiętam, oglądałem ten mecz, 2:1 dla Nole było. Iwan popatrz dobrze na ten link, który wysłałeś Novak z Isnerem na pierwszej stronie, jest napis w prawym górnym rogu "(top half)". Natomiast na drugiej stronie jest druga część drabinki.
Dokładnie tak. Było 2:1 dla Nole z czego 3 set do 0.
Awatar użytkownika
iwan
TROLL
Posty: 306
Rejestracja: 18 sty 2016, 12:18

Re: ATP 1000: Miami 2016

advantage pisze:
iwan pisze:
subon pisze:Nie chciałbym się czepiać na siłę, ale ubiegłoroczny finał to Novak - Andy. A tutaj zapisany jest wynik z SF. ;)
Dobrze jest. Isner miał przyjemność zagrać wtedy z Novakiem w finale.
http://www.miamiopen.com/~/media/miami- ... 1052521649
Jest źle, Novak grał wtedy w finale z Murrayem, pamiętam, oglądałem ten mecz, 2:1 dla Nole było. Iwan popatrz dobrze na ten link, który wysłałeś Novak z Isnerem na pierwszej stronie, jest napis w prawym górnym rogu "(top half)". Natomiast na drugiej stronie jest druga część drabinki.
Racja. Ale cielak ze mnie.
Ha. El Diablo popełnił pewnie ten sam błąd co ja. rotfl
Awatar użytkownika
El Diablo
Wyłączono z użytku...
Posty: 20553
Rejestracja: 15 lut 2007, 12:57
Kontakt: Strona WWW

Re: ATP 1000: Miami 2016

subon pisze:Nie chciałbym się czepiać na siłę, ale ubiegłoroczny finał to Novak - Andy. A tutaj zapisany jest wynik z SF. ;)
Poprawione. :::gd:::
Nie mogę odebrać telefonu, NIGDY!
Albo jestem na urlopie, albo na zwolnieniu, albo w delegacji, albo na spotkaniu.
Nie czytam e-maili ani nie oddzwaniam.
Zupełnie jak horyzont. Jestem bardziej koncepcją niż bytem cielesnym.
Awatar użytkownika
Tenisówka
Senior
Senior
Posty: 4585
Rejestracja: 5 lut 2013, 20:25
Lokalizacja: Pieniny

Re: ATP 1000: Miami 2016

Rozlosowano drabinkę.
Pierwszy mecz Rogera z DelPotro jeśli Argentyńczyk przejdzie pierwszą rundę.
W górnej połówce z Novakiem Berdych, Federer, Zverev, Thiem.
Na dole Andy, Wawrinka, Murek, Kyrgios , Rafał i Miłosz.
Znowu mi się marzą pojedynki Serba z Thiemem i Zverevem - byle chłopcy doszli tak daleko.
----------------------------------
Chłopaki gdzie jesteście ? :::no.I:::
Awatar użytkownika
El Diablo
Wyłączono z użytku...
Posty: 20553
Rejestracja: 15 lut 2007, 12:57
Kontakt: Strona WWW

Re: ATP 1000: Miami 2016

Ładnie. Rog po dłuższej przerwie może popłynąć.
Nie mogę odebrać telefonu, NIGDY!
Albo jestem na urlopie, albo na zwolnieniu, albo w delegacji, albo na spotkaniu.
Nie czytam e-maili ani nie oddzwaniam.
Zupełnie jak horyzont. Jestem bardziej koncepcją niż bytem cielesnym.
Awatar użytkownika
Nolan
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 313
Rejestracja: 28 paź 2010, 16:46

Re: ATP 1000: Miami 2016

Dziką kartę otrzymał Rublev - następny młody talent.
W pierwszej rundzie ma Cervantesa więc najgorzej nie wylosował - będzie okazja zobaczyć potencjał i obecne umiejętności Andreya.
Żeby pokonać przeciwnika trzeba najpierw pokonać samego siebie.
Awatar użytkownika
SABR
Weteran
Weteran
Posty: 1905
Rejestracja: 20 mar 2016, 17:29
Lokalizacja: Żywiec
Kontakt: YouTube

Re: ATP 1000: Miami 2016

Z pierwszych rund ciekawie zapowiada się tylko spotkanie Del Potro z Pellą, choć Verdasco vs Muller też postaram się zainteresować. :)
"(...) I dziwne jest to, że od tylu lat człowiekiem gardzi człowiek."
Awatar użytkownika
Majorka
Nestor
Nestor
Posty: 5860
Rejestracja: 12 maja 2011, 23:03
Lokalizacja: Warszawa

Re: ATP 1000: Miami 2016

El Diablo pisze:Ładnie. Rog po dłuższej przerwie może popłynąć.
Może. Ale i Delpo po przerwie i też może. :wink: No, ale fakt, że już gorzej Fed wylosować nie mógł. To samo można zresztą powiedzieć o Del Potro.
Polemika z głupstwem nobilituje je bez potrzeby.. - Stefan "Kisiel" Kisielewski
Awatar użytkownika
niespotykany
Senior
Senior
Posty: 4063
Rejestracja: 6 mar 2013, 12:41

Re: ATP 1000: Miami 2016

Zaczynamy Miami 2016. U mnie dzisiaj w planach do oglądania: Verdasco-Muller, Gulbis-Youzhny i Del Potro-Pella. Zapowiada się dość ciekawie jak na 1 rundę.

Alex Zverev w kolejnej rundzie. Niestety inny młodzian Rublev już za burtą.
Awatar użytkownika
Nolan
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 313
Rejestracja: 28 paź 2010, 16:46

Re: ATP 1000: Miami 2016

niespotykany pisze: Alex Zverev w kolejnej rundzie. Niestety inny młodzian Rublev już za burtą.
Dla Rubleva jednak to jeszcze za wysokie progi. Fajnie, że dostał możliwość zagrania w takim turnieju ale w tym roku to głównie musi zbierać doświadczenie. Za rok będzie można na jego temat coś więcej powiedzieć.

Zverev rozegrał zaskakująco zacięty mecz z innym nastolatkiem. Amerykanin obecnie jest bardzo daleko w rankingu (370) ale widać organizatorzy uznali, że warto właśnie jemu przyznać dziką kartę. Jak widać po wyniku pokazał się z dobrej strony.

Możliwe, że Zverev złapie zadyszkę bo jednak młody organizm ma problem ze stabilizacją poziomu gry w dłuższym terminie.

EDIT:
Taylot Fritz w drugiej rundzie po pokonaniu Bolelliego - następny nastolatek pokazuje, że ma potencjał.
Żeby pokonać przeciwnika trzeba najpierw pokonać samego siebie.
wolf
Nowy
Nowy
Posty: 12
Rejestracja: 21 mar 2016, 12:32

Re: ATP 1000: Miami 2016

Bardzo jestem ciekaw jak zagra Federer. Drabinkę ma niezwykle trudną - Del Potro, Goffin, Cilic, Djokovic, Nadal. Będzie ciężko, zwłaszcza po kontuzji. :/
Awatar użytkownika
Kerm
Weteran
Weteran
Posty: 1424
Rejestracja: 12 cze 2014, 10:42
Lokalizacja: Lublin

Re: ATP 1000: Miami 2016

To prawda, łatwo może nie być. Jeśli nie potknie się od razu o Del Potro to Goffin na pewno stawi opór - nieźle sobie chłopak radzi ostatnio i na pewno nie będzie tak łatwo jak zawsze w ich potyczkach.
Tyle wiemy o sobie, ile nas sprawdzono.


Kerm. Powered by dreams.
wolf
Nowy
Nowy
Posty: 12
Rejestracja: 21 mar 2016, 12:32

Re: ATP 1000: Miami 2016

Chociaż Rafa w finale nie jest pewny. Murray jest wielką niewiadomą bo o ewentualny mecz z Wawrinką się nie martwię.
Awatar użytkownika
Nolan
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 313
Rejestracja: 28 paź 2010, 16:46

Re: ATP 1000: Miami 2016

wolf pisze:Chociaż Rafa w finale nie jest pewny. Murray jest wielką niewiadomą bo o ewentualny mecz z Wawrinką się nie martwię.
Ja akurat bym się takiego gracza jak Wawrinka obawiał. Stan należy do gatunku zawodników totalnie nieobliczalnych, a potrafiących grać na poziomie niedostępnym dla nikogo innego.
Jak będzie miał dzień to Nadal będzie bezsilny.
Oczywiście faktem jest, że ostatnio raczej ma obniżkę formy ale nieobliczalni tak mają. :wink:

Federer ma faktycznie koszmarną drabinkę. Co runda to wymagający przeciwnik. Gdyby był w dobrej formie to bym się zaczął martwić dopiero półfinałem ale obecnie to wielka zagadka.
Żeby pokonać przeciwnika trzeba najpierw pokonać samego siebie.
wolf
Nowy
Nowy
Posty: 12
Rejestracja: 21 mar 2016, 12:32

Re: ATP 1000: Miami 2016

Nolan pisze:
wolf pisze:Chociaż Rafa w finale nie jest pewny. Murray jest wielką niewiadomą bo o ewentualny mecz z Wawrinką się nie martwię.
Ja akurat bym się takiego gracza jak Wawrinka obawiał. Stan należy do gatunku zawodników totalnie nieobliczalnych, a potrafiących grać na poziomie niedostępnym dla nikogo innego.
Jak będzie miał dzień to Nadal będzie bezsilny.
Oczywiście faktem jest, że ostatnio raczej ma obniżkę formy ale nieobliczalni tak mają. :wink:

Federer ma faktycznie koszmarną drabinkę. Co runda to wymagający przeciwnik.
Tak. Ale Wawrinka ostatnio nic wielkiego nie pokazuje a Nadal gra coraz lepiej. Szwajcar będzie chciał obronić tytuł na Roland Garros. Obecne turnieje traktuje chyba bardziej na luzie, może liczy na trafienie z formą właśnie na Paryż. A ambicja Rafy zauważalna jest w każdym turnieju, w każdym meczu. On dawno nie odniósł większego sukcesu. Wygrana w Miami dałaby mu więcej pewności siebie. Myślę, że dojdzie do finału bo Murray jest jakby nieobecny ostatnio. Tylko jak pokonać Djokovicia... A może po drodze ktoś go ogra. :D
Awatar użytkownika
matek20
Weteran
Weteran
Posty: 1712
Rejestracja: 8 paź 2011, 20:01

Re: ATP 1000: Miami 2016

Może Federer :D A w finale rewanż za Bazylee :P Co jak co ale Rafa tu nie wygra. W Miami wisi nad nim jakieś fatum, jak w WTF. No i Djokovicia nikt nie odstrzeli.

Wróć do „Rozgrywki ATP i WTA”