Awatar użytkownika
JCz
Ostatnia Instancja
Ostatnia Instancja
Posty: 1696
Rejestracja: 2 maja 2005, 20:53
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt: Strona WWW

ATP - lubię bo gram?

Ha ha!
Dopiero teraz zauważyłem :D
Zapowiedź turnieju Babolat Tour w dziale AMATORZY
A o to co Pits przemycił:
Turniej jest rozgrywany w ramach ATP “lubię bo gram”
Przypominam, że oficjalna nazwa programu Amatorskiego Tenisa Polskiego brzmi "atp - gram bo lubię". Sorry PitS za mój słaby refleks. To ledwie dwa miesiące... :oops:

Pytania:
Jakie przesłanie próbował przemycić PitS?
Co lubią uczestnicy turniejów zaliczanych do tego programu?
Jaki wpływ ma na to ich gra?
Czy uczestnicy turniejów zobligowani są do lubienia programu? :8):
Pacific X-Force 295
Redakcja Tenis NET
Sprzęt | Blog
Ulubiona tenisistka :)
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: ATP - lubię bo gram

PitS to Stary Zgred. Wszyscy to wiemy. To co to było? Zwykła komuchowata propaganda sukcesu, zakamuflowana. Lubię bo gram - czyli gra jest OK i dlatego ją lubię, wielbię i propaguję. To zwoaluowana promocja gry!!
To Czerwona Pijawka!!

;)
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Awatar użytkownika
El Diablo
Wyłączono z użytku...
Posty: 20553
Rejestracja: 15 lut 2007, 12:57
Kontakt: Strona WWW

Re: ATP - lubię bo gram

Vivid pisze:PitS... To Czerwona Pijawka!!
Te te te te! Od moich tytułów z daleka! :D
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: ATP - lubię bo gram

Co Ty wiesz o Czerwonych? Ty wtedy to nie wiem czy nawet smoka już umiałeś ciągnąć ;)
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Awatar użytkownika
PitS
PATHFINDER
PATHFINDER
Posty: 13064
Rejestracja: 9 sie 2007, 22:21
Lokalizacja: Kielce/Opoczno
Kontakt: Strona WWW

Re: ATP - lubię bo gram

To co? Dałem ciała, widzę?
Co by o tym rzekł Freud? Nie powiem że nie ma w tym krzty prawdy.
1. Zaiste, gram to muszę lubić nawet jak nie wszystko mi pasuje "jeśli wiesz o czym ja mówię".
2. Dużo więcej, oraz dużo więcej rzeczy lubię odkąd gram (i tu pozostawmy niedomówienie ponieważ program nadawany jest również od 8-23).
Każdy ma prawo do wolnej, nieskrepowanej wypowiedzi, a granice dobrego smaku - zakładamy, że - każdy potrafi sobie postawić sam. Spór jest naturalną esencją forum internetowego, a różnice poglądów jego paliwem. Ważne jest jednak, aby nadmiar paliwa nie zdusił dyskusji. - YtB
Awatar użytkownika
JCz
Ostatnia Instancja
Ostatnia Instancja
Posty: 1696
Rejestracja: 2 maja 2005, 20:53
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt: Strona WWW

Re: atp - lubię bo gram

Dałeś ciała?
A ja tu się dopatrywałem jakiś ukrytych myśli. Jak to człowiek może się pomylić. :roll:

Tak swoją drogą, choć nie wiem, czy to nadaje się do działu "Humor kortowy", jeżeli ktoś nie ma farta w losowaniach nagród bilans ten może sobie poprawić przychodząc na turniej zaliczany do "atp - gram bo lubię" (lub "atp - lubię bo gram", niewłaściwe skreślić :) ).

Otóż wśród uczestników turniejów posiadających licencje tego programu losowane są nagrody (puszka piłek, ew. jakaś torebka sportowa). Wystarczy wykupić licencję i przyjść na turniej GPWA - sukces w losowaniu murowany. W ostatnim turnieju na AWF-ie organizatorzy mieli problem, ponieważ chcieli rozlosować nagrodę, ale wśród uczestników nie znaleźli nikogo z pożądaną licencją. W turnieju na Orle zagrało dwóch posiadaczy tego papiera - jednym z nich był organizator. W turniejach piaseczyńskich znajdziecie 1-2 posiadaczy licencji. Nic tylko grać i kosić nagrody...
Pacific X-Force 295
Redakcja Tenis NET
Sprzęt | Blog
Ulubiona tenisistka :)
Awatar użytkownika
PitS
PATHFINDER
PATHFINDER
Posty: 13064
Rejestracja: 9 sie 2007, 22:21
Lokalizacja: Kielce/Opoczno
Kontakt: Strona WWW

Re: atp - lubię bo gram

Jest prawie tak jak piszesz, z tą różnicą że na losowaniu trzeba być obecnym, ci co akurat grają mają tyły jak i ci co rozgrywki obserwują na kortach w momencie losowania. :lol:
A i nie trzeba mieć licencji by brać udział w losowaniu, trzeba brać udział w turnieju (licencja też bywa nagrodą :( ).
Każdy ma prawo do wolnej, nieskrepowanej wypowiedzi, a granice dobrego smaku - zakładamy, że - każdy potrafi sobie postawić sam. Spór jest naturalną esencją forum internetowego, a różnice poglądów jego paliwem. Ważne jest jednak, aby nadmiar paliwa nie zdusił dyskusji. - YtB
strike33
Nowy
Nowy
Posty: 2
Rejestracja: 29 lip 2007, 07:43
Lokalizacja: Katowice

Re: ATP - lubię bo gram

Dokładnie tak jak opisujesz odbyło się losowanie nagród w ostatni weekend w Katowicach w czasie Pucharu Wiosny ATP ranga 3 - nic dodać, nic ująć.
pain is temporary - glory is forever!
Awatar użytkownika
PitS
PATHFINDER
PATHFINDER
Posty: 13064
Rejestracja: 9 sie 2007, 22:21
Lokalizacja: Kielce/Opoczno
Kontakt: Strona WWW

Re: ATP - lubię bo gram

Swoje uwagi do obecnej edycji programu zamieszczę niebawem w wątku atp 2008.
Każdy ma prawo do wolnej, nieskrepowanej wypowiedzi, a granice dobrego smaku - zakładamy, że - każdy potrafi sobie postawić sam. Spór jest naturalną esencją forum internetowego, a różnice poglądów jego paliwem. Ważne jest jednak, aby nadmiar paliwa nie zdusił dyskusji. - YtB
Awatar użytkownika
JCz
Ostatnia Instancja
Ostatnia Instancja
Posty: 1696
Rejestracja: 2 maja 2005, 20:53
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt: Strona WWW

Re: atp - lubię bo gram

PitS pisze:Jest prawie tak jak piszesz, z tą różnicą że na losowaniu trzeba być obecnym, ci co akurat grają mają tyły jak i ci co rozgrywki obserwują na kortach w momencie losowania. :lol:
A i nie trzeba mieć licencji by brać udział w losowaniu, trzeba brać udział w turnieju (licencja też bywa nagrodą :( ).
No to może różne obyczaje panują w różnych regionach naszego kraju. Na ostatnim turnieju na AWF-ie sprzedano mi historyjkę o konieczności posiadania licencji do wzięcia udziału w losowaniu nagród atp. Tak samo jest na Orle.

Acha, skoro to dział humor kortowy dodam, że próbowano narzucić organizatorom GPWA rozstawienie według rankingu "atp-gram bo lubię". Nie wiem, czy na AWF-ie, ale na Orle na pewno, bo dzwonił do mnie koleś z zapytaniem, czy nie obniżę mu rangi, jeśli rozstawi wg tamtego rankingu, a nie GPWA. Wybiłem mu to z głowy argumentem, że nie będzie tylu licencjonowanych grajków żeby to zrobić i sprawdziło się. Byłoby śmiesznie gdyby na turnieju pojawił się jeden gracz z licencją, zajmujący pozycję w GPWA w trzeciej setce, a tu rozstawiono by go z numerem pierwszym... :lol:

PS.: To atp dla odróżnienia od prawdziwego ATP pisze się małą literą. Uwaga do moda który mi tytuł poprawiał. :P
Pewnie chodzi o jakieś prawa do znaku towarowego, czy coś w tym stylu - ktoś z dużego ATP mógłby się wkurzyć, że ktoś inny wykorzystuje ten jednoznacznie kojarzony w świecie tenisa skrót w intencjach nie do końca amatorskich.
Pacific X-Force 295
Redakcja Tenis NET
Sprzęt | Blog
Ulubiona tenisistka :)
Awatar użytkownika
PitS
PATHFINDER
PATHFINDER
Posty: 13064
Rejestracja: 9 sie 2007, 22:21
Lokalizacja: Kielce/Opoczno
Kontakt: Strona WWW

Re: ATP - lubię bo gram

JCz pisze:Acha, skoro to dział humor kortowy dodam, że próbowano narzucić organizatorom GPWA rozstawienie według rankingu "atp-gram bo lubię". Nie wiem, czy na AWF-ie, ale na Orle na pewno, bo dzwonił do mnie koleś z zapytaniem, czy nie obniżę mu rangi, jeśli rozstawi wg tamtego rankingu, a nie GPWA.
Gdybyś tak zrobił jak kolega Ci proponował to On miałby jedynkę (ja wiem), a Ty dołączyłbyś z losowania. Ponieważ rzeczywistości nie powstrzymasz, atp przyjmując pod skrzydła turnieje cykliczne nie tylko GPWA, ale też śląskie "Cztery Pory Roku" itp. mające własny regulamin, powinno wspólnie wypracować zasady udziału i wyjątki od regulaminu atp.

A poniżej link do rankingu w kategorii +40 obowiązującego od 1 maja. Ludziska którzy mają po 10 pkt w rankingu są przed tymi co mają po 400. od 4 dni to tak wisi i nikt nie poprawił, obrazili się na siebie i nie rozmawiają w redakcji? :)

rotfl

http://atp.org.pl/upload/rankings/mezczyzni-s40.pdf
Każdy ma prawo do wolnej, nieskrepowanej wypowiedzi, a granice dobrego smaku - zakładamy, że - każdy potrafi sobie postawić sam. Spór jest naturalną esencją forum internetowego, a różnice poglądów jego paliwem. Ważne jest jednak, aby nadmiar paliwa nie zdusił dyskusji. - YtB
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: ATP - lubię bo gram

No to faktycznie ktoś przysnął :)
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Awatar użytkownika
PitS
PATHFINDER
PATHFINDER
Posty: 13064
Rejestracja: 9 sie 2007, 22:21
Lokalizacja: Kielce/Opoczno
Kontakt: Strona WWW

Re: ATP - lubię bo gram

To miało być na poważnie w dziale ATP2008 (turnieje amatorskie), ale nie potrafię się skupić.
"Podobno w Moskwie na Placu Czerwonym rozdają samochody*" zaczynał się stary kawał.

Podobno Babolat Tour zorganizowany w Kielcach przez przedstawiciela Babolata miał pulę nagród ponad 6.000zł, a na pewno za 2 miejsce był kubek. <:D
Jak to możliwe?

Każdy uczestnik otrzymał T-shirt Babolata o wartości... UWAGA!!! 70PLN :([ (Normalnie za trzy T-shirty płacę 18zł) do tego doszły piłki, zwycięzca kategorii, ekspres do kawy za 120zł. Jak się wszystko posumuje to kupa forsy wyszła. :D

*Wiesz? Podobno na Placu Czerwonym w Moskwie rozdają samochody?
- Nie w Moskwie, a w Leningradzie,
nie na Placu Czerwonym, a przed Pałacem Zimowym,
nie samochody, a rowery
i nie rozdają, tylko kradną!
Każdy ma prawo do wolnej, nieskrepowanej wypowiedzi, a granice dobrego smaku - zakładamy, że - każdy potrafi sobie postawić sam. Spór jest naturalną esencją forum internetowego, a różnice poglądów jego paliwem. Ważne jest jednak, aby nadmiar paliwa nie zdusił dyskusji. - YtB
Awatar użytkownika
daroos
Weteran
Weteran
Posty: 1211
Rejestracja: 17 kwie 2007, 13:37
Lokalizacja: Łódź

Re: ATP - lubię bo gram

W sumie to ciekawe czy ktoś wpadł już na pomysł czy z powyższych racji pozwać organizatora do sądu i czy podchodzi to pod jakiś paragraf... Ale wiele słysząc o naszych altruistycznych organizatorach, zapewne wpadł na pomysł, aby zastrzec w komunikacie i regulaminie, że ostateczny kształt nagród zostanie przedstawiony w trakcie trwania turnieju, albo coś na ten kształt. To jest kpina z ludzi i rozbój w biały dzień.
Awatar użytkownika
PitS
PATHFINDER
PATHFINDER
Posty: 13064
Rejestracja: 9 sie 2007, 22:21
Lokalizacja: Kielce/Opoczno
Kontakt: Strona WWW

Re: ATP - lubię bo gram

Jeden z posiadaczy drugiego miejsca był biały ze złości, ale nie ze względu na brak nagrody, lecz to że w ogóle kubek jako nagroda za drugie miejsce jest obrazą dla zawodnika.
Choć nie dla Rosjan, jak brzmi (po rosyjsku) Puchar Kremla? :)
Każdy ma prawo do wolnej, nieskrepowanej wypowiedzi, a granice dobrego smaku - zakładamy, że - każdy potrafi sobie postawić sam. Spór jest naturalną esencją forum internetowego, a różnice poglądów jego paliwem. Ważne jest jednak, aby nadmiar paliwa nie zdusił dyskusji. - YtB
Awatar użytkownika
zhenya
Bywalec
Bywalec
Posty: 96
Rejestracja: 16 lip 2008, 11:17
Lokalizacja: Warszawa

Re: ATP - lubię bo gram?

Кубок Кремля ma w tym roku pulę nagród $ 2 438 000, chyba że dyrektor turnieju wcieli w życie żart o samochodach na Placu Czerwonym to wtedy rzeczywiście pozostanie kubek i uścisk dłoni najwyższej władzy. :wink:
Aleksandr Makiedonskij gieroj, no zaczem że stulja łomat? (Gogol)

Tout homme a deux pays, le sien et puis la France. (Bornier)

Wróć do „Humor kortowy”