Awatar użytkownika
Jakuboto
Nestor
Nestor
Posty: 6820
Rejestracja: 22 cze 2013, 10:23
Lokalizacja: Warszawa

Obi tak to robi!

Żebyś potrafił zagrać agresywnie a nie tylko przebijać, coraz większej wprawy w rysowaniu samochodów no i w końcu rozegrania tych 104 turniejów w roku :P.
Yonex Vcore 100
NTRP 3.14159265359
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: Obi tak to robi!

Niby tylko rok różnicy, ale się jednak martwię. :(
Telepać się do Warszawy, której wybitnie nie lubię, wykosztować się na wieniec, i jeszcze stać w smutnej scenerii na jakiejś paskudnej pogodzie?! :/

Obi, obyś żył wiecznie! :::jezor:::
A przynajmniej dzień dłużej niż ja. :lol:

;)
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Awatar użytkownika
scudetto
Senior
Senior
Posty: 3407
Rejestracja: 13 sty 2013, 11:31
Lokalizacja: Dziki Wschód

Re: Obi tak to robi!

Najlepszego na początku lepszej połowy życia ;) :::%%%::: .
Polubiłem czerwone badziewie...
Awatar użytkownika
RoTTeN
Weteran
Weteran
Posty: 1765
Rejestracja: 14 paź 2012, 10:05
Lokalizacja: Miasteczko
Kontakt: Strona WWW

Re: Obi tak to robi!

Stówa! Żeby Artlight w końcu Cię pochwalił. Tak bez wbijania szpili. :lol:
Zdrówka i wygrania więcej TFów od Jacka. :D :::no.I:::
„Gdy cię mają wieszać, poproś o wodę.
Nie wiadomo, co się zdarzy, zanim przyniosą.”
-
Vesemir
Awatar użytkownika
hokej
Moderator
Moderator
Posty: 4811
Rejestracja: 25 paź 2011, 14:05
Lokalizacja: Lasy Państwowe

Re: Obi tak to robi!

Obi - pilnuj się. Podobno facetom w tym wieku konkretnie odbija, jestem tego najlepszym przykładem rotfl .
Kup sobie quada i przestań rysować Artlight`owi samochód - po prostu po nim przejedź. :::yay:::
I obyś miał zdrowie do grania przez następne 40 lat.
Nie dyskutuj z głupkiem - sprowadzi Cię do swojego poziomu i zniszczy doświadczeniem.

To, że jesteśmy w d..ie, to jasne. Problem w tym, że zaczynamy się w niej urządzać. - Stefan Kisielewski

Wilson Pro Staff RF97A
Różne druty 1.20@24kp
Awatar użytkownika
logigamer
Senior
Senior
Posty: 2515
Rejestracja: 2 lut 2011, 22:59
Lokalizacja: Warszawa

Re: Obi tak to robi!

Najlepszego Obi, zdrówka do tej ilości meczy które rozgrywasz(!!!) i ogólnej pogody ducha bo lepiej się śmiać podobno niż płakać. :wink:

A co do rys na pewnym samochodzie to ... podejdź w końcu profesjonalnie do tematu...

Obrazek

rotfl :wink:
Awatar użytkownika
Sebex
Weteran
Weteran
Posty: 1552
Rejestracja: 28 sty 2012, 16:04
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Obi tak to robi!

Najlepszego! Żebyś wszystkich ogrywał (tylko chociaż raz mi daj wygrać). rotfl
Ogólnie zdrowia, bo to najważniejsze i spełnienia marzeń. :)
Clapton
Weteran
Weteran
Posty: 1137
Rejestracja: 13 sie 2007, 19:59

Re: Obi tak to robi!

Najlepszego Obi! Zdrowia i pamiętaj aby szanować nadgarstek!
Awatar użytkownika
El Diablo
Wyłączono z użytku...
Posty: 20553
Rejestracja: 15 lut 2007, 12:57
Kontakt: Strona WWW

Re: Obi tak to robi!

Nie mogę odebrać telefonu, NIGDY!
Albo jestem na urlopie, albo na zwolnieniu, albo w delegacji, albo na spotkaniu.
Nie czytam e-maili ani nie oddzwaniam.
Zupełnie jak horyzont. Jestem bardziej koncepcją niż bytem cielesnym.
Awatar użytkownika
Lechu67
Obywatel Forum
Obywatel Forum
Posty: 923
Rejestracja: 2 sty 2011, 19:27
Lokalizacja: Ryki

Re: Obi tak to robi!

Zdrówka i niech moc Yonexowa będzie z Tobą :D .
Yonex fan
Awatar użytkownika
Szuma
Orator
Orator
Posty: 597
Rejestracja: 10 mar 2009, 14:10
Lokalizacja: Warszawa/Ostrowiec Św.

Re: Obi tak to robi!

Wszystkiego najlepszego! :)
Awatar użytkownika
Artlight
Senior
Senior
Posty: 2520
Rejestracja: 4 maja 2011, 18:22
Lokalizacja: Mokotów

Re: Obi tak to robi!

Jak tylko pojawiły się wyniki ostatniego TF-a, to pisałem że w tym roku 8 listopada przyszedł dwa tygodnie wcześniej, bo taki śliczny żeście Radkowi prezent sprawili :bbbat:.

Ehh, ten nasz Radzio, tudzież ostatnio coraz częściej "maoRysik"... :::pest:::. Takiemu tylko pozazdrościć:

- ma dopiero 40
- wygląda na 30
- czuje się na 20
- a jak się odezwie, to nikt mu więcej jak 12 nie da...

Przed życzeniami ode mnie, kilka ciekawostek na temat naszego Solenizanta:

1. Kiedy nie ma go w pobliżu, praktycznie nikt nawet nie podaje mu ręki.

2. Ulubionym graczem Obiego jest Hewitt. Ulubionym graczem Hewitta nie jest Obi.

3. Kiedy Radek zaczynał uczyć się grać w tenisa, swojego pierwszego trenera poprosił o cztery rzeczy:

- nie sikaj na korcie
- nie warcz na moich sparingpartnerów
- nie śliń piłek, jak je do koszyka zbierasz
- daj głos, jak zaserwuję ponad 140 km/h (z tego ostatniego śmieją się do dziś... :D)

I już rozumiecie skąd nurtująca warszawskie środowisko tenisowe debata, czy pierwszym trenerem Obiego był jego własny pies, czy jednak jeden z kumpli z "Żylety". Osobiście nie mam wątpliwości, zwłaszcza że najlepszymi elementami Radkowego tenisa są poruszanie się po korcie i inteligencja :::gd:::.

4. A propos "Żylety". Radek to dowód na to, że nie każdy fan Legii to napakowany troglodyta w beemce. Radek nie jeździ BMW i nie jest napakowany. Radek jest też prawie pewien, że nie jest troglodytą, ale poprosił jeszcze o chwilę cierpliwości - sprawdzi sobie w Wikipedii i da znać, jak się sprawy mają.

5. Radek jest tak na wskroś warszawski, że jego ulubiony tekst na podryw idzie mniej więcej tak: Masz wolę na Ochocie, czy ochotę na Woli? Skuteczność? Zdecydowanie porównywalna z jakością drugiego serwisu Radka.

6. Obi spędza tyle czasu na kortach, że Komenda Stołeczna już sprawdza, czy ktoś gdzieś w okolicy podkopu pod bank czy tunelu z więzienia nie kopie. Poszła bowiem plotka, że Radzio jak ten kolo skazany na Shawshank - w nogawce od spodni wynosi gruz na korty. Nie wiem ile w tym prawdy, ale faktycznie są już w Warszawie korty, gdzie wrzask trenera w kierunku zawodnika: pod górę grasz, pod górę! nie jest zachętą do szerszego stosowania uderzeń topspinowych, ale opisem faktycznego ukształtowania terenu po drugiej stronie siatki. Przypadek?

Drogi Radku - wszystkiego najlepszego z okazji 40-tych urodzin!

Tylko od Ciebie zależy, czy to będzie 40-love czy love-40. Tak czy siak, żadna z tych sytuacji nie kończy jeszcze gema, prawda? :D
Ostatnio zmieniony 8 lis 2015, 18:59 przez Artlight, łącznie zmieniany 1 raz.
Artlight

Nigdy nie przegrałem z Federerem
Awatar użytkownika
Basic
Oaza Spokoju
Oaza Spokoju
Posty: 6536
Rejestracja: 25 paź 2009, 22:42
Lokalizacja: Warszawa

Re: Obi tak to robi!

Chciałem spróbować coś fajnego napisać, tym bardziej, że mam oficjalne pozwolenie od Artlight'a na dogryzanie Jemu i Obiemu (to tak w pakiecie :) ). Stało się to po tym jak w końcu wygrałem seta z Art'em :) ... ale po tych krótkich sms'owych życzeniach, albo życzeniowych przemyśleniach Arta leżę, no dobra siedzę, ale mam totalną polewkę. Art szacun za Twoje teksty :::gd::: :) .

W takim wypadku Obi po prostu Najlepszego, dużo zdrówka, zagrania tych 104turniejów w ciągu roku, awansu do Top10 GPWA, nawet jak przekupisz kolejnych graczy, żeby się wycofali :wink: , dobrze naostrzonych kredek samochodowych i wielu sukcesów i radości :::gd::: .
Obrazek Speed Graphene MP
Awatar użytkownika
HeadShot
Senior
Senior
Posty: 2895
Rejestracja: 2 lut 2008, 10:50

Re: Obi tak to robi!

Radek, wszystkiego najlepszego, sukcesów na każdym polu. :)
#NKrising
Awatar użytkownika
PitS
PATHFINDER
PATHFINDER
Posty: 13064
Rejestracja: 9 sie 2007, 22:21
Lokalizacja: Kielce/Opoczno
Kontakt: Strona WWW

Re: Obi tak to robi!

I co tu jeszcze można napisać po "przyjacielu" solenizanta? Gość zabił wątek, wszyscy czytają, nikt nie pisze. (:] Prawdziwy przyjaciel.

Wszystkiego najlepszego, najważniejszy turniej roku wygrałeś, to niech i zdrowie daje grać!
Każdy ma prawo do wolnej, nieskrepowanej wypowiedzi, a granice dobrego smaku - zakładamy, że - każdy potrafi sobie postawić sam. Spór jest naturalną esencją forum internetowego, a różnice poglądów jego paliwem. Ważne jest jednak, aby nadmiar paliwa nie zdusił dyskusji. - YtB
Awatar użytkownika
ppeter
Senior
Senior
Posty: 4949
Rejestracja: 18 gru 2006, 17:57
Lokalizacja: Rzeszów

Re: Obi tak to robi!

Najlepszego i kolejnych tenisowych sukcesów.
Obrazek
Super G V1 Pro
NTRP - 4.0
Sam fakt istnienia prawa o ochronie uczuć religijnych jest najlepszym dowodem tego, że religie by nie przetrwały w warunkach prawdziwej wolności myśli i słowa.
"Ojczyznę wolną racz nam wrócić Panie?!".
Awatar użytkownika
Artlight
Senior
Senior
Posty: 2520
Rejestracja: 4 maja 2011, 18:22
Lokalizacja: Mokotów

Re: Obi tak to robi!

PitS pisze:I co tu jeszcze można napisać po "przyjacielu" solenizanta? Gość zabił wątek, wszyscy czytają, nikt nie pisze. (:] Prawdziwy przyjaciel.
Radek jest prawdziwym twardzielem. Zupełnie jak Marek Perepeczko w legendarnym "13. Posterunku" (swoją drogą to Radka ulubiony serial po dziś dzień - spoko, o gustach się nie dyskutuje...tylko czemu Obi widzi go w kategorii dark noir thriller...?)

Nie powinno dziwić Was zatem, że jak kilka dni temu sąsiadka, pani Leokadia (l.86), zapytała Radka (wówczas l.39, dziś już l.40): Panie Radosławie, a Pan to ma jakiś przyjaciół?

To w odpowiedzi usłyszała: Przyjaciół to ja mam na cmentarzu...

I już się łza w oku sympatycznej starowinki zakręciła, gdy nasz Obi domknął zdanie:

...sprzedają wieńce i znicze, bo teraz sezon.
Artlight

Nigdy nie przegrałem z Federerem
Awatar użytkownika
ZlosliwyGnom
Obywatel Forum
Obywatel Forum
Posty: 960
Rejestracja: 30 paź 2009, 09:37
Lokalizacja: Łódź

Re: Obi tak to robi!

Najlepszego i pierwszej "3" w GPWA.
Yonex EZONE DR98 (310g)
NTRP 2.1765298753578
Awatar użytkownika
htb
Senior
Senior
Posty: 3294
Rejestracja: 10 wrz 2009, 15:14
Lokalizacja: Warszawa

Obi tak to robi!

Najlepszego i zdrówka :)
Obrazek
_____
Awatar użytkownika
Majorka
Nestor
Nestor
Posty: 5860
Rejestracja: 12 maja 2011, 23:03
Lokalizacja: Warszawa

Re: Obi tak to robi!

Najlepszego, Obi. :)
Ku pamięci :wink:
SPOILER:
Polemika z głupstwem nobilituje je bez potrzeby.. - Stefan "Kisiel" Kisielewski

Wróć do „Pogadanki & Pogaduchy”