Awatar użytkownika
wyczesany
Ludzkie oblicze Władzy
Ludzkie oblicze Władzy
Posty: 7930
Rejestracja: 8 paź 2008, 15:12

Re: TF 2015 Edycja Jesienna

Co do terminu TFa mi jest obojętne kiedy będzie, jeszcze nie mam pewności czy się pojawię, ale raczej na ten moment nie mam nic co mogłoby kolidować.
PIOTR69 pisze:Jakoś nie zauważyłeś, że chodziło o listopad. Co do tekstu o przeprowadzce, to co najmniej niegrzeczne, a pewnie uważałeś, że dowcipne :::bd:: .
Spoko przecież to tylko żarty, przynajmniej taką mam nadzieję, bo ciężko mi inaczej odebrać propozycję przeprowadzki do Warszawy. :D

PS. Ma ktoś pożyczyć jakieś jasne szkło pod Nikona? Jakbym już wpadł to i foty mogę porobić. ;)
Prezes fanklubu Staśka :D
Awatar użytkownika
htb
Senior
Senior
Posty: 3294
Rejestracja: 10 wrz 2009, 15:14
Lokalizacja: Warszawa

Re: TF 2015 Edycja Jesienna

50/1,8 pewnie cię nie zadowoli ani tym bardziej 17-80/3,5-4,5. Na 70-200/2,8 raczej jeszcze nie uzbieram do TF'a. :) Ale jakby co mogę wziąć SB-800, może da radę pod balonem. :)
Obrazek
_____
Awatar użytkownika
Jakuboto
Nestor
Nestor
Posty: 6820
Rejestracja: 22 cze 2013, 10:23
Lokalizacja: Warszawa

Re: TF 2015 Edycja Jesienna

Oczywiście, że żart.
Nikon blee. Mogę do Canona co nieco i ew. tutaj na gwint M42.
Wyczesany to Ty nie zamierzasz grać?
Yonex Vcore 100
NTRP 3.14159265359
Awatar użytkownika
TomPL
Nestor
Nestor
Posty: 6730
Rejestracja: 5 paź 2012, 13:17
Lokalizacja: Warmia

Re: TF 2015 Edycja Jesienna

On tak już rok temu - nie zamierzał, tylko focił, ale jak mu pożyczyli rakietę, to fruwał po korcie :]
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: TF 2015 Edycja Jesienna

TomPL pisze:On tak już rok temu - nie zamierzał, tylko focił, ale jak mu pożyczyli rakietę, to fruwał po korcie :]
A zapłacił czy tak na krzywy ryj?! Nie to, że się czepiam, czy wypominam, ale jak już tak tu "punktujemy"... rotfl ;)
Keicam, gdzie jesteś jak jesteś potrzebny????? :P
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Awatar użytkownika
wyczesany
Ludzkie oblicze Władzy
Ludzkie oblicze Władzy
Posty: 7930
Rejestracja: 8 paź 2008, 15:12

Re: TF 2015 Edycja Jesienna

htb pisze:50/1,8 pewnie cię nie zadowoli ani tym bardziej 17-80/3,5-4,5. Na 70-200/2,8 raczej jeszcze nie uzbieram do TF'a. :) Ale jakby co mogę wziąć SB-800, może da radę pod balonem. :)
A ta 50-tka to "D", "G" czy kundelkowa? Pytam bo 50/1.8D mogę pożyczyć od kuzyna, nie wymagam też 70-200/2.8 (choć trochę się zastanawiam które sobie wybrać, więc za możliwości testowania byłbym wdzięczny ;) ). W każdym razie jakieś 85/1.8 czy setka (już widzę ten błysk w oku u niektórych) z dobrym światłem wystarczy. :)
Oczywiście, że żart.
Wiedziałem, możemy się nie lubić, ale nie na tyle, żeby życzyć komuś mieszkania w Warszawie. :D
Jakuboto pisze:Nikon blee. Mogę do Canona co nieco i ew. tutaj na gwint M42.
Zależy mi na AFie, w końcu to ma być sport, więc coś (przynajmniej z założenia) dynamicznego. :D
A co masz do Canona?
Jakuboto pisze:Wyczesany to Ty nie zamierzasz grać?
Nie no, jak będę to będę grał, po prostu będę miał więcej czasu bo nie dojdę tak daleko jak Ty (zwłaszcza w deblu). :teathy:
Vivid pisze:
TomPL pisze:On tak już rok temu - nie zamierzał, tylko focił, ale jak mu pożyczyli rakietę, to fruwał po korcie :]
A zapłacił czy tak na krzywy ryj?! Nie to, że się czepiam, czy wypominam, ale jak już tak tu "punktujemy"... rotfl ;)
I Ty szujo? A pamiętam jak mi wtedy mówiłeś "mogłeś wziąć jakieś ciuchy to byś choć trochę na bocznych poodbijał". Teraz wiem po co, chciałbyś wpisowe z odsetkami. :/
Prezes fanklubu Staśka :D
Awatar użytkownika
htb
Senior
Senior
Posty: 3294
Rejestracja: 10 wrz 2009, 15:14
Lokalizacja: Warszawa

Re: TF 2015 Edycja Jesienna

wyczesany pisze:A ta 50-tka to "D", "G" czy kundelkowa?
Oczywiście D. Co do 70-200 to mógłbym na testy załatwić, tylko musiałbym przez trójmiasto na TF'a pojechać rotfl A jak chcesz coś bardzo jasnego to mogę przytargać 70-300/4-5,6 rotfl
Jak kupiłem sto lat temu mojego D70s to w przypływie szaleństwa chciałem od razu kupić 70-200/2,8 , 105/2,8 i 17-55/2,8 ale zapomniałem drobnych z domu rotfl A teraz jakoś tak nie po drodze mam do sklepu a i czasu na strzelanie fotek nie ma :(
Jakuboto pisze:Nikon blee. Mogę do Canona co nieco
Wiesz, jak ktoś rozsądny chce mieć AF szybki i celny jak w małpce to kupuje małpkę a nie lustrzankę Canona rotfl Po co przepłacać :)
Obrazek
_____
Awatar użytkownika
wyczesany
Ludzkie oblicze Władzy
Ludzkie oblicze Władzy
Posty: 7930
Rejestracja: 8 paź 2008, 15:12

Re: TF 2015 Edycja Jesienna

htb pisze:
wyczesany pisze:A ta 50-tka to "D", "G" czy kundelkowa?
Oczywiście D. Co do 70-200 to mógłbym na testy załatwić, tylko musiałbym przez trójmiasto na TF'a pojechać rotfl A jak chcesz coś bardzo jasnego to mogę przytargać 70-300/4-5,6 rotfl
Żebym tylko nie oślepł. :D
Prezes fanklubu Staśka :D
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: TF 2015 Edycja Jesienna

wyczesany pisze:
Vivid pisze:A zapłacił czy tak na krzywy ryj?! Nie to, że się czepiam, czy wypominam, ale jak już tak tu "punktujemy"... rotfl ;)
I Ty szujo? A pamiętam jak mi wtedy mówiłeś "mogłeś wziąć jakieś ciuchy to byś choć trochę na bocznych poodbijał". Teraz wiem po co, chciałbyś wpisowe z odsetkami. :/
Ja?! A w życiu! To nie mogłem być ja :P
Ale dobrze, że przypomniałeś, już sięgam po kalkulator ... odsetkowy rotfl
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Awatar użytkownika
hokej
Moderator
Moderator
Posty: 4811
Rejestracja: 25 paź 2011, 14:05
Lokalizacja: Lasy Państwowe

Re: TF 2015 Edycja Jesienna

Wyczes weź Nikona, Jakuboto Cannona, wyjdziecie na kort i mecz jak się patrzy. rotfl Pobawimy się lobami i smeczami, zobaczymy który ma szybszy refleks, tfu, chciałem powiedziec AF. (:]
Nie dyskutuj z głupkiem - sprowadzi Cię do swojego poziomu i zniszczy doświadczeniem.

To, że jesteśmy w d..ie, to jasne. Problem w tym, że zaczynamy się w niej urządzać. - Stefan Kisielewski

Wilson Pro Staff RF97A
Różne druty 1.20@24kp
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: TF 2015 Edycja Jesienna

hokej pisze:...zobaczymy który ma szybszy refleks, tfu, chciałem powiedziec AF. (:]
Stawiam, że Gary z Zorką ... :P
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Awatar użytkownika
htb
Senior
Senior
Posty: 3294
Rejestracja: 10 wrz 2009, 15:14
Lokalizacja: Warszawa

Re: TF 2015 Edycja Jesienna

Vivid pisze:Stawiam, że Gary z Zorką ... :P
Patrząc na ostatnią aktywność Garego to obawiam się że nie ma takiego długiego łańcucha żeby na którykolwiek proponowany obiekt dotarł rotfl
Obrazek
_____
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: TF 2015 Edycja Jesienna

htb pisze:
Vivid pisze:Stawiam, że Gary z Zorką ... :P
Patrząc na ostatnią aktywność Garego to obawiam się że nie ma takiego długiego łańcucha żeby na którykolwiek proponowany obiekt dotarł rotfl
Dobre :::gd::: Tylko na Garego zwykły sznurek starczy, łańcuch by Go przygniótł :P
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Awatar użytkownika
htb
Senior
Senior
Posty: 3294
Rejestracja: 10 wrz 2009, 15:14
Lokalizacja: Warszawa

Re: TF 2015 Edycja Jesienna

Eeee, myślę że z takim dla Chihuahua dałby radę rotfl
Obrazek
_____
Awatar użytkownika
JCz
Ostatnia Instancja
Ostatnia Instancja
Posty: 1696
Rejestracja: 2 maja 2005, 20:53
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt: Strona WWW

Re: TF 2015 Edycja Jesienna

Ok, korty klepnięte.
Miejsce to samo co w kwietniu - WTS ORZEŁ w Warszawie.
Termin - 24 października.
Weryfikacja uczestników - godz. 12.15.
Losowanie - godz. 12.30.
Start gier - godz. 13.00.
Wpisowe 90 pln.
Formuła:
[*] turniej główny - 1 set do 9 gemów (przy stanie 8:8 o wygranej decyduje standardowy tiebreak);
[*] turniej pocieszenia - 1 klasyczny set do 6 gemów (przy stanie 6:6 o wygranej decyduje standardowy tiebreak).

Mamy dziewięć kortów od godz. 13 i osiem od godz. 15 (jeden kort od 15 zabukowany przez cały sezon).

Edycja: Coś się pomyliło menedżerowi O_O i podobno spojrzał na grafik niedzielny. W sobotę 24.10 moglibyśmy mieć sześć kortów od 13 i dziewięć od 16. Czyli z grami luźnymi musielibyśmy się wstrzymać trzy godziny, najpierw puściłbym gry turniejowe. Trochę się to opóźni w stosunku do kwietniowego TF-a, więc pytanie, czy gramy na tylu kortach 24 października, czy przesuwamy na listopad zabawę, ale w lepszych okolicznościach, czyli na dziewięciu kortach?
Pacific X-Force 295
Redakcja Tenis NET
Sprzęt | Blog
Ulubiona tenisistka :)
Awatar użytkownika
TomPL
Nestor
Nestor
Posty: 6730
Rejestracja: 5 paź 2012, 13:17
Lokalizacja: Warmia

Re: TF 2015 Edycja Jesienna

Gry luźne to pewnie spoko, gorzej że opóźniają się gry turniejowe... A nie ma opcji że są jeszcze od 12-tej np. 3 korty, tak by wcześniej jednak zacząć?
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: TF 2015 Edycja Jesienna

Chyba lepiej poczekać i mieć optymalną ilość kortów.
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Awatar użytkownika
Jakuboto
Nestor
Nestor
Posty: 6820
Rejestracja: 22 cze 2013, 10:23
Lokalizacja: Warszawa

Re: TF 2015 Edycja Jesienna

wyczesany pisze:
Oczywiście, że żart.
Wiedziałem, możemy się nie lubić, ale nie na tyle, żeby życzyć komuś mieszkania w Warszawie. :D
No ja niestety muszę :P.
Jakuboto pisze:Nikon blee. Mogę do Canona co nieco i ew. tutaj na gwint M42.
wyczesany pisze:Zależy mi na AFie, w końcu to ma być sport, więc coś (przynajmniej z założenia) dynamicznego. :D
A co masz do Canona?
Helios 2/58
Canon 18-135 3,5-5,6
I chyba Jupiter 8 którego mam w moim Zorki 4.
Do tego jeszcze mogę coś lepszego od szwagra podebrać ale nie pamiętam dokładnie co ma.
Jakuboto pisze:Wyczesany to Ty nie zamierzasz grać?
wyczesany pisze:Nie no, jak będę to będę grał, po prostu będę miał więcej czasu bo nie dojdę tak daleko jak Ty (zwłaszcza w deblu). :teathy:
Oj tam, oj tam. Ja dochodzić nie zamierzam na korcie :::jezor::: . Poza tym nikt mi nie zagwarantuje, że trafię na Vivida :twisted: .
Yonex Vcore 100
NTRP 3.14159265359
Awatar użytkownika
wyczesany
Ludzkie oblicze Władzy
Ludzkie oblicze Władzy
Posty: 7930
Rejestracja: 8 paź 2008, 15:12

Re: TF 2015 Edycja Jesienna

Jakuboto pisze:Helios 2/58
Canon 18-135 3,5-5,6
I chyba Jupiter 8 którego mam w moim Zorki 4.
Do tego jeszcze mogę coś lepszego od szwagra podebrać ale nie pamiętam dokładnie co ma.
Ja wygodny jestem, tylko AF, jak ma już być MF, to do makro. ;)

Mniejsza z tym, jak ktoś ma jakąś jasną stałkę, albo zooma pod Nikona to proszę o info na priw. :)
Prezes fanklubu Staśka :D
Awatar użytkownika
PitS
PATHFINDER
PATHFINDER
Posty: 13064
Rejestracja: 9 sie 2007, 22:21
Lokalizacja: Kielce/Opoczno
Kontakt: Strona WWW

Re: TF 2015 Edycja Jesienna

Vivid pisze:Chyba lepiej poczekać i mieć optymalną ilość kortów.
A ja Wam powiem że nie będzie obłożenia. Po sezonie ludzie nie głodni, a niektórzy jak ja mają opcję raz w roku.

....
Do Zorki 4 mam wszystkie obiektywy jakie wyszły. rotfl
Każdy ma prawo do wolnej, nieskrepowanej wypowiedzi, a granice dobrego smaku - zakładamy, że - każdy potrafi sobie postawić sam. Spór jest naturalną esencją forum internetowego, a różnice poglądów jego paliwem. Ważne jest jednak, aby nadmiar paliwa nie zdusił dyskusji. - YtB

Wróć do „Turnieje Forumowiczów”