TadX
Senior
Senior
Posty: 4833
Rejestracja: 6 wrz 2008, 23:16

Re: DEBLOWY Turniej Forumowiczów - 2015

Basic pisze:Jestem takim mega zmarźlakiem
Byłeś pierwszą osobą, z którą grałem, która miała na sobie w zimie długie spodnie, bluzę i jeszcze szalik :). Pamiętam, że ja wtedy w krótkich :). No, ale lata minęły a ja zmądrzałem (szczególnie, jak mnie raz przewiało, że nie mogłem ruszać głową), teraz mam bieliznę thermo :).
Awatar użytkownika
Lechu67
Obywatel Forum
Obywatel Forum
Posty: 923
Rejestracja: 2 sty 2011, 19:27
Lokalizacja: Ryki

Re: DEBLOWY Turniej Forumowiczów - 2015

scudetto pisze:.....A wystarczy napisać, że się nie lubi debla, nikt nikogo nie zmusza przecież :tired: .
Ja nie lubię, ale przyjadę na złość, żeby tym z Wwy było głupio :rolleyes: .
No i ktoś musi reprezentować jedyną słuszną markę :D .
Yonex fan
Awatar użytkownika
Basic
Oaza Spokoju
Oaza Spokoju
Posty: 6536
Rejestracja: 25 paź 2009, 22:42
Lokalizacja: Warszawa

Re: DEBLOWY Turniej Forumowiczów - 2015

Lechu67 pisze:
scudetto pisze:.....A wystarczy napisać, że się nie lubi debla, nikt nikogo nie zmusza przecież :tired: .
Ja nie lubię, ale przyjadę na złość, żeby tym z Wwy było głupio :rolleyes: .
Ależ ja postaram się przyjechać... przyjemnie pogadać. :)
Lechu67 pisze:No i ktoś musi reprezentować jedyną słuszną markę :D .
Ale to jest turniej badmintona. ;-P
Obrazek Speed Graphene MP
Awatar użytkownika
scudetto
Senior
Senior
Posty: 3407
Rejestracja: 13 sty 2013, 11:31
Lokalizacja: Dziki Wschód

Re: DEBLOWY Turniej Forumowiczów - 2015

htb pisze:... Niestety największym problemem w moim przypadku jest czas. :(
Czas jest zdecydowanie wyżej na liście sensownych argumentów niż zimna hala :wink: . Tak samo jak i chęci - w końcu to nie jest obowiązkowy turniej i nikt nikomu nie będzie robił wymówek, że nie ma ochoty, a tym bardziej czasu :) . Nie mówiąc o tym, że to jednak tylko debel :D , o singlowego TFa pretensje można mieć, ba!, wręcz trzeba rotfl .
Lechu67 pisze:
scudetto pisze:.....A wystarczy napisać, że się nie lubi debla, nikt nikogo nie zmusza przecież :tired: .
Ja nie lubię, ale przyjadę na złość, żeby tym z Wwy było głupio :rolleyes: .
Ja też nie lubię, ale przyjadę bo nie będę przecież jechał w tym samym terminie na Mistrzostwa Lublina, żeby za takie samo wpisowe znowu trafić na hitmana rotfl . Z dwojga złego wolę już mączkę i debla niż tą śmieszną, lubelską nawierzchnię i żądnego rewanżu hitmana :D . Poza tym może pokrzyżuję "niechcący" komuś plany wygranej turniejowej swoim kalectwem tenisowym :] .
Polubiłem czerwone badziewie...
Clapton
Weteran
Weteran
Posty: 1137
Rejestracja: 13 sie 2007, 19:59

Re: DEBLOWY Turniej Forumowiczów - 2015

My tu gadu gadu a lista uczestników ani drgnie. :(
Awatar użytkownika
karjar
Weteran
Weteran
Posty: 1250
Rejestracja: 13 sty 2011, 20:47
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt: Strona WWW

Re: DEBLOWY Turniej Forumowiczów - 2015

Clapton pisze:My tu gadu gadu a lista uczestników ani drgnie. :(
Spokojnie, ponoć najlepsze są oferty last minute. :)
NTRP 4
Prince Phantom Pro 100
"Mogę zaakceptować moją porażkę, każdy jej kiedyś doznaje. Ale nie zaakceptuję, że nie próbowałem" - Michael Jordan
"Jeśli ktoś mówi, że jestem lepszy, niż Roger, to myślę, że ta osoba nie wie nic o tenisie" - Rafa
Awatar użytkownika
Lechu67
Obywatel Forum
Obywatel Forum
Posty: 923
Rejestracja: 2 sty 2011, 19:27
Lokalizacja: Ryki

Re: DEBLOWY Turniej Forumowiczów - 2015

Ja zapytam w kwesti technicznej tj. losowania grup, czy będą jakieś rozstawienia, czy jak los popadnie?
Yonex fan
Awatar użytkownika
karjar
Weteran
Weteran
Posty: 1250
Rejestracja: 13 sty 2011, 20:47
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt: Strona WWW

Re: DEBLOWY Turniej Forumowiczów - 2015

Lechu67 pisze:Ja zapytam w kwesti technicznej tj. losowania grup, czy będą jakieś rozstawienia, czy jak los popadnie?
Trzeba Marka pytać, co planuje? Mi się wydaje, że nie ma solidnych podstaw rankingowych w debla, żeby uczciwie rozstawić. Co prawda wiemy, jako kto gra, ale materiałów na rozstawienie nie ma za dużo. Mi tam zresztą wszystko jedno.
NTRP 4
Prince Phantom Pro 100
"Mogę zaakceptować moją porażkę, każdy jej kiedyś doznaje. Ale nie zaakceptuję, że nie próbowałem" - Michael Jordan
"Jeśli ktoś mówi, że jestem lepszy, niż Roger, to myślę, że ta osoba nie wie nic o tenisie" - Rafa
Awatar użytkownika
Jakuboto
Nestor
Nestor
Posty: 6820
Rejestracja: 22 cze 2013, 10:23
Lokalizacja: Warszawa

Re: DEBLOWY Turniej Forumowiczów - 2015

A ja jeszcze tak z ciekawości zapytam (szczególnie tych, którzy się do turnieju zgłosili), ile gracie w debla w porównaniu do singla (mniej więcej w ostatnim roku i ogólnie)?
Yonex Vcore 100
NTRP 3.14159265359
Awatar użytkownika
scudetto
Senior
Senior
Posty: 3407
Rejestracja: 13 sty 2013, 11:31
Lokalizacja: Dziki Wschód

Re: DEBLOWY Turniej Forumowiczów - 2015

Jakuboto pisze:A ja jeszcze tak z ciekawości zapytam (szczególnie tych, którzy się do turnieju zgłosili), ile gracie w debla w porównaniu do singla (mniej więcej w ostatnim roku i ogólnie)?
W ciągu ostatnich 3 miesięcy zagrałem debla więcej razy niż przez całe tenisowe życie ;). Wyszło mniej więcej raz na dwa tygodnie :D.
Polubiłem czerwone badziewie...
Awatar użytkownika
TomPL
Nestor
Nestor
Posty: 6730
Rejestracja: 5 paź 2012, 13:17
Lokalizacja: Warmia

Re: DEBLOWY Turniej Forumowiczów - 2015

Clapton pisze:My tu gadu gadu a lista uczestników ani drgnie. :(
Masz na myśli, że akademik ciągle wisi? :]
Awatar użytkownika
Obiektyw
STRATEG
STRATEG
Posty: 6842
Rejestracja: 22 paź 2007, 15:10
Lokalizacja: Warszawa

Re: DEBLOWY Turniej Forumowiczów - 2015

Jakuboto pisze:A ja jeszcze tak z ciekawości zapytam (szczególnie tych, którzy się do turnieju zgłosili), ile gracie w debla w porównaniu do singla (mniej więcej w ostatnim roku i ogólnie)?
O reszcie nie wiem, ale Karjar to urodzony deblista. Trzeba mieć to coś. :)
Karol się pewnie wypowie, ale myślę, że gra równie dużo w debla co w singla. Czyli niewiele. :]

Od razu odpowiem. Nie zgłosiłem się, gdyż wybitnie nie odpowiada mi termin (jest dla mnie wysoce ryzykowny). Oprócz tego debel jest dla mnie za trudny ;). Gram sporadycznie. Życzę wszystkim dobrej zabawy! :)
Obrazek
Szacowane NTRP: 3.75 ... zrobiłem postęp
Załoga TenisNET
Awatar użytkownika
karjar
Weteran
Weteran
Posty: 1250
Rejestracja: 13 sty 2011, 20:47
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt: Strona WWW

Re: DEBLOWY Turniej Forumowiczów - 2015

Obiektyw pisze:
Jakuboto pisze:A ja jeszcze tak z ciekawości zapytam (szczególnie tych, którzy się do turnieju zgłosili), ile gracie w debla w porównaniu do singla (mniej więcej w ostatnim roku i ogólnie)?
O reszcie nie wiem, ale Karjar to urodzony deblista. Trzeba mieć to coś. :)
Karol się pewnie wypowie, ale myślę, że gra równie dużo w debla co w singla. Czyli niewiele. :]
Ja wiem, czy niewiele? Na pewno w tym sezonie mniej, niż w poprzednich. Choć patrząc na przekrój ostatniego sezonu to debla więcej razy popełniłem, niż singla.
Leniwy się stałem. Debel to dla mnie taka towarzyska gierka bez napinki. Co do singla? Brakuje mi dużo do poziomu Obiego, ta dynamika, poruszanie się po korcie, serwis siejący spustoszenie i przede wszystkim czytanie gry ... Jak się ma taki wzór i się widzi, jak daleko do niego to w singla się nie chce grać. Ot i cała prawda.
NTRP 4
Prince Phantom Pro 100
"Mogę zaakceptować moją porażkę, każdy jej kiedyś doznaje. Ale nie zaakceptuję, że nie próbowałem" - Michael Jordan
"Jeśli ktoś mówi, że jestem lepszy, niż Roger, to myślę, że ta osoba nie wie nic o tenisie" - Rafa
Awatar użytkownika
Obiektyw
STRATEG
STRATEG
Posty: 6842
Rejestracja: 22 paź 2007, 15:10
Lokalizacja: Warszawa

Re: DEBLOWY Turniej Forumowiczów - 2015

Co racja, to racja. ;)

Dobre. rotfl
Obrazek
Szacowane NTRP: 3.75 ... zrobiłem postęp
Załoga TenisNET
Awatar użytkownika
Jakuboto
Nestor
Nestor
Posty: 6820
Rejestracja: 22 cze 2013, 10:23
Lokalizacja: Warszawa

Re: DEBLOWY Turniej Forumowiczów - 2015

Obiektyw pisze:Co racja, to racja. ;)

Dobre. rotfl
Tak Ci karjar komplementuje, że jak go poprosisz to wymieni Ci owijkę w rakiecie i poprosi jeszcze o autograf rotfl .
Yonex Vcore 100
NTRP 3.14159265359
Awatar użytkownika
karjar
Weteran
Weteran
Posty: 1250
Rejestracja: 13 sty 2011, 20:47
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt: Strona WWW

Re: DEBLOWY Turniej Forumowiczów - 2015

Jakuboto pisze:
Obiektyw pisze:Co racja, to racja. ;)

Dobre. rotfl
Tak Ci karjar komplementuje, że jak go poprosisz to wymieni Ci owijkę w rakiecie i poprosi jeszcze o autograf rotfl .
To ja go proszę, żeby pozwolił wymienić owijkę ... Autograf to pikuś.
NTRP 4
Prince Phantom Pro 100
"Mogę zaakceptować moją porażkę, każdy jej kiedyś doznaje. Ale nie zaakceptuję, że nie próbowałem" - Michael Jordan
"Jeśli ktoś mówi, że jestem lepszy, niż Roger, to myślę, że ta osoba nie wie nic o tenisie" - Rafa
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: DEBLOWY Turniej Forumowiczów - 2015

iamtheway pisze:No właśnie brakuje jakiegoś odzewu od stałej Łódzkiej kadry...
Marku, nic osobistego, i przede wszystkim ukłon dla Ciebie za inicjatywę. :::gd:::
U nas jest taki zwyczaj, że kultura nakazuje się zrewanżować.
Wiesz jak jest, w jednych GPS-ach ginie np. taki Wrocław, a w innych Warszawa. A bez GPS-u to jakoś tak nie wypada. :P
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Awatar użytkownika
karjar
Weteran
Weteran
Posty: 1250
Rejestracja: 13 sty 2011, 20:47
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt: Strona WWW

Re: DEBLOWY Turniej Forumowiczów - 2015

Vivid pisze:
iamtheway pisze:No właśnie brakuje jakiegoś odzewu od stałej Łódzkiej kadry...
Marku, nic osobistego, i przede wszystkim ukłon dla Ciebie za inicjatywę. :::gd:::
U nas jest taki zwyczaj, że kultura nakazuje się zrewanżować.
Wiesz jak jest, w jednych GPS-ach ginie np. taki Wrocław, a w innych Warszawa. A bez GPS-u to jakoś tak nie wypada. :P
Słabe to jakieś.
NTRP 4
Prince Phantom Pro 100
"Mogę zaakceptować moją porażkę, każdy jej kiedyś doznaje. Ale nie zaakceptuję, że nie próbowałem" - Michael Jordan
"Jeśli ktoś mówi, że jestem lepszy, niż Roger, to myślę, że ta osoba nie wie nic o tenisie" - Rafa
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: DEBLOWY Turniej Forumowiczów - 2015

karjar pisze:
Vivid pisze:
iamtheway pisze:No właśnie brakuje jakiegoś odzewu od stałej Łódzkiej kadry...
Marku, nic osobistego, i przede wszystkim ukłon dla Ciebie za inicjatywę. :::gd:::
U nas jest taki zwyczaj, że kultura nakazuje się zrewanżować.
Wiesz jak jest, w jednych GPS-ach ginie np. taki Wrocław, a w innych Warszawa. A bez GPS-u to jakoś tak nie wypada. :P
Słabe to jakieś.
To popraw tę recenzję. :::jezor:::

Wyjaśnię to inaczej:
1. Jak łatwo prześledzić nie zabieraliśmy tu aktywnie głosu. Skoro decydujemy się nie brać udziału to się nie wcinamy.
2. Pojawiły się odniesienia do nas, w tym od organizatora, wypada się ustosunkować.
3. Znamy się i byłoby nietaktem i kwestionowaniem Waszej inteligencji wciskanie jakiegoś głodnego kawałku o chorobie, kontuzji, braku czasu itd.
4. W związku z tym kawa na ławę. Nie potrafiliście się zachować w temacie TF-u we Wrocławiu to teraz w drugą stronę.

Karjar, nie masz co się puszyć jak kot wyjęty z pralki bo nawet tego nie organizujesz, więc może wyobraź sobie jak Hokej odebrał to co było, wiem że możesz to sobie wyobrazić, stać cię na to. ;)

Wszystko w temacie.
Ostatnio zmieniony 10 sty 2015, 15:59 przez Vivid, łącznie zmieniany 1 raz.
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Clapton
Weteran
Weteran
Posty: 1137
Rejestracja: 13 sie 2007, 19:59

Re: DEBLOWY Turniej Forumowiczów - 2015

Potrzebujemy jeszcze jedną osobę aby było nas 12. Przy tej liczbie uczestników dzielimy się na 3 grupy po 4 zawodników. Każda z grup ma jeden kort do dyspozycji. Do grupy mistrzowskiej awansują zwycięzcy grupy oraz najlepsza osoba, która zajęła drugie miejsce. Do grupy walczącej o miejsca 5-8 awansują dwie pozostałe osoby z miejsc drugich oraz dwie osoby z miejsc trzecich z najlepszym bilansem. Ostatnią grupę będą tworzyć trzej zawodnicy, którzy zajęli miejsca ostatnie oraz jeden zawodnik z miejsca trzeciego z najgorszym bilansem. Mając 3 korty będzie wszystko szło płynnie.

Wróć do „Turnieje Forumowiczów”