gato
Pierwsza Dama TenisNET
Pierwsza Dama TenisNET
Posty: 605
Rejestracja: 11 cze 2007, 19:52
Lokalizacja: Gliwice

Pięciu Panów rozstawionych odpadło, w tym aż trzech z pierwszej 10! U pań ciut więcej, bo 7 rozstawionych, ale tylko jedna z 10 - Bartoli :twisted: Ja nie wiem czy tak w turniejach jest zwykle, ale II runda i tyle odpadnięć tych 'najlepszych' to niedobrze jest... :roll:

Widać Radwańskiej wybitnie nie leżała gra 15-letniej przeciwniczki, cóż powiedzieć więcej kiedy się meczu nie widziało?

Lubię Novaka, ale że za bardzo zaczął sie zbliżać do Nadala to jakoś przeboleję tą jego porażkę :twisted: I wciąż się zastanawiam po co Hiszpan pcha się w debla??

Z dzisiejszych spotkań, jedyne co ciekawe może być to Roger vs. Geal Monfils, zastanawiam się też czy Kangur da radę Acasuso, który ma co jakiś czas swój dzień :roll:
Awatar użytkownika
El Diablo
Wyłączono z użytku...
Posty: 20553
Rejestracja: 15 lut 2007, 12:57
Kontakt: Strona WWW

Mnie boli że Bartoli dalej jest w pierwszej 10-tce ale to wkrótce będzie przeszłość...

Jeśli chodzi o przegrane rozstawionych zawodniczek to z mojej strony ZERO zdziwienia... Kirilenko? Kiedy ona w ogóle ostatni raz dobrze grała? Szavay miała już swój sezon teraz jest bez formy. Jak patrzę na WTA to mi się kojarzy taki schemat... zawodniczka ma jeden dobry sezon, leci jak strzała do góry w rankingu, a w następnym sezonie to już zupełnie inna forma, maksymalnie parę dobrych spotkań ale nie ma szans na obronę wszystkich punktów i następuje powolny spadek ale dalej jest rozstawienie w jakichś turniejach.

Dzisiaj na PSE od północy coś będzie można zobaczyć...

Co do wczesnego "wyjścia" Panów z pierwszej 10-tki... no cóż... odpadł Gasquet, który grał średnio ale stabilnie do tej pory, Nalbandian i Djokovic. W sumie tylko ten ostatni zaskoczył.

P.S.: Nie wiem jak Wy ale mnie bardzo denerwuje stronka Miami... większość informacji dotyczy sposoby na wyciągnięcie $$$, chcesz obejrzeć w necie mecz? Wykup abonament! Bileciki są dostępne w takich, a takich cenach itd. A dostęp do statystyk itd.
Nie mogę odebrać telefonu, NIGDY!
Albo jestem na urlopie, albo na zwolnieniu, albo w delegacji, albo na spotkaniu.
Nie czytam e-maili ani nie oddzwaniam.
Zupełnie jak horyzont. Jestem bardziej koncepcją niż bytem cielesnym.
Awatar użytkownika
PitS
PATHFINDER
PATHFINDER
Posty: 13064
Rejestracja: 9 sie 2007, 22:21
Lokalizacja: Kielce/Opoczno
Kontakt: Strona WWW

Re: Miami (Sony Ericsson Open) 2008

Blake właśnie wygrał z Fabrycym w trzech setach, A Sahar Peer jakoś sobie radzi na razie z portugalską juniorką.
Każdy ma prawo do wolnej, nieskrepowanej wypowiedzi, a granice dobrego smaku - zakładamy, że - każdy potrafi sobie postawić sam. Spór jest naturalną esencją forum internetowego, a różnice poglądów jego paliwem. Ważne jest jednak, aby nadmiar paliwa nie zdusił dyskusji. - YtB
Awatar użytkownika
daroos
Weteran
Weteran
Posty: 1211
Rejestracja: 17 kwie 2007, 13:37
Lokalizacja: Łódź

Re: Miami (Sony Ericsson Open) 2008

Ivanovic szeroko popłynęła z Davenport, aż mi się wierzyć nie chce... W dodatku postawiłem na Serbkę pieniądze, więc jestem podwójnie zawiedziony :P
Awatar użytkownika
El Diablo
Wyłączono z użytku...
Posty: 20553
Rejestracja: 15 lut 2007, 12:57
Kontakt: Strona WWW

Re: Miami (Sony Ericsson Open) 2008

Ciekawe czy to dolegliwości Ivanovic z poprzedniego turnieju się odezwały. Jak pisałem wyżej Davenport będzie się powoli wspinać w rankingu chyba że coś niespodziewanego się wydarzy.
Awatar użytkownika
PitS
PATHFINDER
PATHFINDER
Posty: 13064
Rejestracja: 9 sie 2007, 22:21
Lokalizacja: Kielce/Opoczno
Kontakt: Strona WWW

Re: Miami (Sony Ericsson Open) 2008

daroos pisze:Ivanovic szeroko popłynęła z Davenport, aż mi się wierzyć nie chce... W dodatku postawiłem na Serbkę pieniądze, więc jestem podwójnie zawiedziony :P
"Nie wierz nigdy kobiecie ...."
Każdy ma prawo do wolnej, nieskrepowanej wypowiedzi, a granice dobrego smaku - zakładamy, że - każdy potrafi sobie postawić sam. Spór jest naturalną esencją forum internetowego, a różnice poglądów jego paliwem. Ważne jest jednak, aby nadmiar paliwa nie zdusił dyskusji. - YtB
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: Miami (Sony Ericsson Open) 2008

Juju ładnie leje Vesninę. No to jak dobrze będzie to potem jest szansa ubić nosorożca (Serena W.).
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
agassi66
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 167
Rejestracja: 7 lut 2008, 11:15

Re: Miami (Sony Ericsson Open) 2008

Pierwszego seta, raczej Soderling przegrał niż Federer wygrał. No, ale set jest set.
Obrazek
Awatar użytkownika
Harris
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 249
Rejestracja: 30 lip 2007, 22:32

Re: Miami (Sony Ericsson Open) 2008

http://pl.youtube.com/watch?v=0AEfCQxVm ... re=related
:shock: :shock: :shock: :shock:

Najpierw chciałem do humoru wrzucić, ale to jednak zdecydowanie nie jest śmieszne...

Napisałbym coś o meczu Henin, ale byłoby bardzo dużo słów nieparlamentarnych. Poprzestanę na "totalna kompromitacja".
Non est beatus, esse se qui non putat...
rafi77775
Bywalec
Bywalec
Posty: 85
Rejestracja: 5 mar 2008, 20:31
Lokalizacja: Wrocław

Re: Miami (Sony Ericsson Open) 2008

Jak wyglądał mecz Henin-S.Williams , bo nie oglądałem. Skąd się wziął taki wynik:O??
najwazniejszy w tenisie jest spokój
Awatar użytkownika
bodysek
Weteran
Weteran
Posty: 1075
Rejestracja: 30 sty 2006, 16:02

Re: Miami (Sony Ericsson Open) 2008

Harris pisze:http://pl.youtube.com/watch?v=0AEfCQxVm ... re=related
:shock: :shock: :shock: :shock:

Najpierw chciałem do humoru wrzucić, ale to jednak zdecydowanie nie jest śmieszne...
Uaaaaa, musiało boleć...

Ładny łomot dostała Belgijka.
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: Miami (Sony Ericsson Open) 2008

Fed zlał Acasuso ale przekonujący to on nie był. Do tego jeszcze nosorożec "W" ograł Juju, szkoda.

A na kort wyszli Mathieu i Nadal.
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
ariel
Starszy Forumowicz
Starszy Forumowicz
Posty: 372
Rejestracja: 3 mar 2008, 18:34
Lokalizacja: Poznań
Kontakt: Strona WWW

Re: Miami (Sony Ericsson Open) 2008

Grał o niebo lepiej niż z Fishem. Mam nadzieję, że wraca do formy. Trochę zrzucił na wadze czy mi się wydaje?
None but Jesus...
http://thaleia.pl
gato
Pierwsza Dama TenisNET
Pierwsza Dama TenisNET
Posty: 605
Rejestracja: 11 cze 2007, 19:52
Lokalizacja: Gliwice

Re: Miami (Sony Ericsson Open) 2008

Widziałam fragment pierwszego seta Feda i Acasuso i nie powiedziałabym, że Roger kogoś lał, chyba, że tylko mi się zdawało, że obaj grają dobry mecz, z ciekawymi wymianami :wink: No ale po zobaczeniu końcowego wyniku rozumiem, że odczucia mogą być inne :twisted:

Youzhny ma chyba problemy z głową i nie mam tu na myśli krwi spływającej mu po twarzy :roll: Po prostu brak mi słów!

Naj, naj, nie dość że wiosna to jeszcze pewien Hiszpan w ćwierćfinale - i świat staje się piękniejszy :wink:
Pierwsza Dama TenisNET
bennyone
Bywalec
Bywalec
Posty: 70
Rejestracja: 9 mar 2007, 17:42
Lokalizacja: Bydgoszcz

Re: Miami (Sony Ericsson Open) 2008

Zapowiadają się ciekawe mecze, może znacie godziny kiedy PSE będzie transmitował:
Nadal - Blake
Federer - Roddick
?
Awatar użytkownika
YOGItheBEAR
Senior
Senior
Posty: 3135
Rejestracja: 23 sie 2006, 17:04
Lokalizacja: Леминград

Re: Miami (Sony Ericsson Open) 2008

Odsyłam do "Tenis w TV" na portalu... ;) znów działa.
Jeśli chcesz - znajdziesz sposób, jeśli nie chcesz - znajdziesz powód. (Autor nieznany)
Nie mów "inni tak robią", ale pomyśl, czy przystoi aby tak robili. (Demostenes)
Firmware version 3.8; Powered by Obrazek; NIEDŹWIEDŹ™ inside®
Awatar użytkownika
bodysek
Weteran
Weteran
Posty: 1075
Rejestracja: 30 sty 2006, 16:02

Re: Miami (Sony Ericsson Open) 2008

No Federer - Roddick obejrzę na pewno, ale Nadala z Blake'iem sobie odpuszczę, bo dzisiaj jednak piłkarska Środa rządzi :)
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: Miami (Sony Ericsson Open) 2008

Dziś są mecze o 21.00 a potem o 3.00
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Awatar użytkownika
El Diablo
Wyłączono z użytku...
Posty: 20553
Rejestracja: 15 lut 2007, 12:57
Kontakt: Strona WWW

Re: Miami (Sony Ericsson Open) 2008

James prowadzi 1-0 w setach. :twisted:
Awatar użytkownika
PitS
PATHFINDER
PATHFINDER
Posty: 13064
Rejestracja: 9 sie 2007, 22:21
Lokalizacja: Kielce/Opoczno
Kontakt: Strona WWW

Re: Miami (Sony Ericsson Open) 2008

Już nie :o .
Każdy ma prawo do wolnej, nieskrepowanej wypowiedzi, a granice dobrego smaku - zakładamy, że - każdy potrafi sobie postawić sam. Spór jest naturalną esencją forum internetowego, a różnice poglądów jego paliwem. Ważne jest jednak, aby nadmiar paliwa nie zdusił dyskusji. - YtB

Wróć do „Rozgrywki ATP i WTA”