Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: Turnieje Forumowiczów - Organizacja, logistyka, zarządza

El Diablo pisze:
wyczesany pisze:...był konkurs, ale za dużego szału nie było.
Basic pisze:...jak był radar, to cieszył się dużym powodzeniem i zainteresowaniem.
bugaloo pisze:tyle, że o radarze przypomnieliśmy sobie dopiero jakoś koło 19 ;-).
Jak widać każdy inaczej pamięta...
A Ty jak pamiętasz? A nie, Ciebie nie było ... rotfl
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Awatar użytkownika
El Diablo
Wyłączono z użytku...
Posty: 20553
Rejestracja: 15 lut 2007, 12:57
Kontakt: Strona WWW

Re: Turnieje Forumowiczów - Organizacja, logistyka, zarządza

Vivid pisze:A Ty jak pamiętasz? A nie, Ciebie nie było ... rotfl
No i kurczę mam zgryz... przyznać się że byłem na "inauguracji" radaru i jednocześnie do haniebnej prędkości serwisu czy zaprzeczyć... no nie wiem, nie wiem... mam dylemat. rotfl
Nie mogę odebrać telefonu, NIGDY!
Albo jestem na urlopie, albo na zwolnieniu, albo w delegacji, albo na spotkaniu.
Nie czytam e-maili ani nie oddzwaniam.
Zupełnie jak horyzont. Jestem bardziej koncepcją niż bytem cielesnym.
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: Turnieje Forumowiczów - Organizacja, logistyka, zarządza

El Diablo pisze:
Vivid pisze:A Ty jak pamiętasz? A nie, Ciebie nie było ... rotfl
No i kurczę mam zgryz... przyznać się że byłem na "inauguracji" radaru i jednocześnie do haniebnej prędkości serwisu czy zaprzeczyć... no nie wiem, nie wiem... mam dylemat. rotfl
Generalnie rośniesz na drugiego hitmana, nie wiem czy płakać, śmiać się nie warto ...
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Awatar użytkownika
bugaloo
Weteran
Weteran
Posty: 1951
Rejestracja: 16 paź 2010, 17:42
Lokalizacja: Gdańsk

Turnieje Forumowiczów - Organizacja, logistyka, zarządzanie

^ sprzęt był źle skalibrowany... u nas na pewno :-D
Awatar użytkownika
El Diablo
Wyłączono z użytku...
Posty: 20553
Rejestracja: 15 lut 2007, 12:57
Kontakt: Strona WWW

Re: Turnieje Forumowiczów - Organizacja, logistyka, zarządza

bugaloo pisze:^ sprzęt był źle skalibrowany... u nas na pewno :-D
Dodaj do wyniku +20kmh, bodajże htb jak mantrę powtarzał, że o tyle zaniża prędkość... jestem skłonny przychylić się do tej opinii. :]

Znalazłem wpis. Mnie zmierzyło 2 lata temu +/- 90kmh.
Nie mogę odebrać telefonu, NIGDY!
Albo jestem na urlopie, albo na zwolnieniu, albo w delegacji, albo na spotkaniu.
Nie czytam e-maili ani nie oddzwaniam.
Zupełnie jak horyzont. Jestem bardziej koncepcją niż bytem cielesnym.
Awatar użytkownika
ppeter
Senior
Senior
Posty: 4949
Rejestracja: 18 gru 2006, 17:57
Lokalizacja: Rzeszów

Re: Turnieje Forumowiczów - Organizacja, logistyka, zarządza

pivdy pisze:Chyba powinniście uzgodnić czym tak naprawdę ma być TF.
I tu jest pies pogrzebany, są pewnie dwie "frakcje", falenicka i otwocka (jak to mówią ;) ), jedna chciałaby TFu bardziej sportowego, druga towarzyskiego. Lokalizacja warszawska i duża ilość "lokalesów" nastawionych mocno sportowo "zagłuszyła" frakcję towarzyską. Teraz gdy TF wyjazdowy udał się tak doskonale (podobno jakiś bard warszawski komponuje już "Nie przenoście nam TFa do Wrocławia" ;) ), to może warto pomyśleć nad piknikowo-rodzinnym, dwudniowym wydaniem TF w jakimś fajnym miejscu, z wieczorkiem zapoznawczym.
Obrazek
Super G V1 Pro
NTRP - 4.0
Sam fakt istnienia prawa o ochronie uczuć religijnych jest najlepszym dowodem tego, że religie by nie przetrwały w warunkach prawdziwej wolności myśli i słowa.
"Ojczyznę wolną racz nam wrócić Panie?!".
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: Turnieje Forumowiczów - Organizacja, logistyka, zarządza

Do tej pory to raczej nie był problem. Ewentualnie jak była wpadka organizacyjna to "frakcja towarzyska" była stratna. Ale jak wszystko było OK to i wszyscy się nagrali. Z tego co ja pamiętam to nie raz ganiałem ludzi na kort bo stał pusty to mnie na dorsze wyganiali rotfl

Problem jest raczej w tym, że coś nie wyszło i nie ma chętnych by powiedzieć sorry. Ale to już chyba taka warszawska tradycja ...
JCz nie pierwszy raz daje taki "popis", Gary debiutuje. I Gary może dziwić bo zawsze miał dużo do powiedzenia w sprawie wszelkich, często słusznych, błędów i wypaczeń. Jak sam się nie popisał to nagle Go wymiotło, albo zapomniał jak się klawiaturę obsługuje.

Cóż, ale może i dobrze, gdyby w przyszłości obaj wyżej wymienieni mieli coś gdzieś do powiedzenia w temacie czyjejś wpadki to wystarczy zapytać - a powiedzenie o kotle i garnku znasz? I wystarczy tytułem wszelkiego komentarza :lol:
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Awatar użytkownika
El Diablo
Wyłączono z użytku...
Posty: 20553
Rejestracja: 15 lut 2007, 12:57
Kontakt: Strona WWW

Re: Turnieje Forumowiczów - Organizacja, logistyka, zarządza

Ehhh... przepraszam, że nie przycisnąłem sprawy radaru i nie dopilnowałem aby mi go dostarczono. :::glory:::
Konferencja bezpośrednio przed turniejem oraz choroba sprawiły iż w momencie gdy dowiedziałem się że radar nie został odebrany nie miałem wielkiego pola manewru. Wiedziałem, że radar będzie, tyle że z innego źródła więc nie była to sprawa być albo nie być w kontekście konkursu na prędkość serwisu.
Nie mogę odebrać telefonu, NIGDY!
Albo jestem na urlopie, albo na zwolnieniu, albo w delegacji, albo na spotkaniu.
Nie czytam e-maili ani nie oddzwaniam.
Zupełnie jak horyzont. Jestem bardziej koncepcją niż bytem cielesnym.
Awatar użytkownika
PitS
PATHFINDER
PATHFINDER
Posty: 13064
Rejestracja: 9 sie 2007, 22:21
Lokalizacja: Kielce/Opoczno
Kontakt: Strona WWW

Re: Turnieje Forumowiczów - Organizacja, logistyka, zarządza

Basic pisze: Nie pamiętam, na którym TF'ie ale jak był radar, to cieszył się dużym powodzeniem i zainteresowaniem. Na pewno był na tym TF'ie Ppeter, PitS (prowadzili konkurs) więc chyba nie taki tylko "punkt zaczepienia" w dyskusji.
Macie kolego dobrą pamięć. Pomysł z radarem wyszedł przed TF-em, egzekutywa uznała za zasadne pomysł wesprzeć, Vi się rozejrzał po cenach, JCz albo Vi zakupił.
Kolejna egzekutywa zatwierdziła zasady konkursu, na mnie spadła realizacja zadania i dobrałem ppetera na "ochotnika".
Nawet po baterie musiałem na miasto lecieć bo oryginalne właśnie tego dnia wyzionęły ducha.

Czy załoga powinna organizacyjnie się angażować? A czy ktoś pytał Yogiego czy ma ochotę pilnować grilla, przywozić na niego węgle, Jacek tak zarządził, a Yogi wiedział że gościom turnieju to uprzyjemni pobyt i był forumowym kucharzem. Vi robił losy a Jacek to spinał.
Jak mam odpowiedzieć co byłoby za poprzedniego zarządu? Byłaby delegacja z radarem i wsparciem. A przede wszystkim nie byłoby turnieju organizowanego przez Hokeja (bez urazy), bo Jacek już z Morelową na wiosnę był sam i nie miał za nim kto stanąć wobec kwękania, niestety nie była to sytuacja w której to powinna robić była administracja, a z obecnej zarejestrowałem jeszcze aktywność Wyczesa. I Tyle!
Administracja nie jest od przyjeżdżania na TF jako gość a jako gospodarz. No chyba że jest od noszenia koszulek z jeszcze fajniejszym od EDkowego napisem: "Jestem adminem na największym polskim forum tenisowym. Ha!"

Też jestem za tym aby był jeden TF w roku i kilka miniTFów.
Każdy ma prawo do wolnej, nieskrepowanej wypowiedzi, a granice dobrego smaku - zakładamy, że - każdy potrafi sobie postawić sam. Spór jest naturalną esencją forum internetowego, a różnice poglądów jego paliwem. Ważne jest jednak, aby nadmiar paliwa nie zdusił dyskusji. - YtB
Awatar użytkownika
Marcin_L
Senior
Senior
Posty: 4859
Rejestracja: 26 lis 2010, 08:05
Lokalizacja: Poznań

Re: Turnieje Forumowiczów - Organizacja, logistyka, zarządza

Nie bardzo kumam osohozi w tych rozmówkach... :|

Impreza została zaj....... zorganizowana, wszyscy świetnie się bawili, afterparty nawet było. I to baaaaardzo sympatyczne.
Awatar użytkownika
El Diablo
Wyłączono z użytku...
Posty: 20553
Rejestracja: 15 lut 2007, 12:57
Kontakt: Strona WWW

Re: Turnieje Forumowiczów - Organizacja, logistyka, zarządza

Marcin_L pisze:Nie bardzo kumam osohozi w tych rozmówkach... :|
O politykę, więc się nie przejmuj. :]
Nie mogę odebrać telefonu, NIGDY!
Albo jestem na urlopie, albo na zwolnieniu, albo w delegacji, albo na spotkaniu.
Nie czytam e-maili ani nie oddzwaniam.
Zupełnie jak horyzont. Jestem bardziej koncepcją niż bytem cielesnym.
Awatar użytkownika
PIOTR69
Senior
Senior
Posty: 2273
Rejestracja: 10 lut 2008, 09:56
Lokalizacja: Aleksandrów Ł.

Re: Turnieje Forumowiczów - Organizacja, logistyka, zarządza

Wydaje mi się, może niesłusznie, że dla stołecznych graczy TF stał się jednym z wielu turniejów, które grają co tydzień. Czasem był problem, bo kolidował im z innym turniejem, ale jakoś dawali radę. Tym razem nie dali. Dla mnie TF, to wielkie święto i słowa o wyjątkowej atmosferze nie były pustosłowiem czy kurtuazją. Tak jak ktoś zauważył nastąpiło przegrzanie atmosfery, albo zmęczenie materiału. Do Wrocławia przyjechali Ci, którzy mieli ochotę a nie tylko Ci, którzy mieli blisko ( nikt nie powie, że scudetto miał blisko, bo jechał chyba 15 godzin). A i przecież Basicowi udało się dojechać z tego najodleglejszego miasta od Wrocławia. Można-można. Atmosfera i ciekawość sprowadziły debiutantów tej imprezy. Uważam, że się nie zawiedli w czym ogromna zasługa hokeja. Nie znaczy to, że pozostali przyjechali tam tylko na pogaduchy i sernik o czym świadczyć może m.in. mój mecz ze Smykiem, w którym zostawiliśmy wiele sił i serducha nie walcząc już o nic. Czy mecze chorego i nieustępliwego Basica i oczywiście pewnie wielu uczestników, którzy walczyli w miarę swoich możliwości. Ale takiego zakończenia TF-a nie pamiętam a byłem już na wielu :wink: i to nastraja mnie optymistycznie, że w takiej czy innej formule, w takich czy innych barwach osoby, które będą się chciały spotkać i pograć w formule turniejowej coś wymyślą. W tym cały jest ambaras, aby wielu chciało się naraz :::gd::: . Musimy jednak pamiętać, że jeszcze taki się nie urodził co by wszystkim dogodził. :wink:
Jednak cały czas dziwi mnie prawie zupełna ignorancja tematu TF przed, w trakcie i po, osób, które we wcześniejszych TF-owych tematach miały po kilkadziesiąt postów. Nie potrafię sobie tego wytłumaczyć racjonalnie i nie tłumaczcie mi już tego, bo teraz to już przeszłość. Myślę, że jakoś to wszystko ogarniemy do następnego TF-a. :::gd::: . Do miłego...
Obrazek
NTRP 3.14
Tenis - I love this game!
Awatar użytkownika
Jakuboto
Nestor
Nestor
Posty: 6820
Rejestracja: 22 cze 2013, 10:23
Lokalizacja: Warszawa

Re: Turnieje Forumowiczów - Organizacja, logistyka, zarządza

Co do radaru to na obu edycjach które zaliczyłem był, ale w ferworze gry i limicie kortów zabawa z nim była pod sam koniec dnia gdy spora część forumowiczów już się zabrała do domu...
Yonex Vcore 100
NTRP 3.14159265359
Awatar użytkownika
Elf
Senior
Senior
Posty: 2508
Rejestracja: 20 kwie 2012, 14:57
Lokalizacja: Sercem na Podlasiu

Re: Turnieje Forumowiczów - Organizacja, logistyka, zarządza

Jakuboto pisze:Co do radaru to na obu edycjach które zaliczyłem był, ale w ferworze gry i limicie kortów zabawa z nim była pod sam koniec dnia gdy spora część forumowiczów już się zabrała do domu...
Ale tu też serwisowy konkurs był pod koniec - chyba w okolicach półfinałów. Sęk w tym, że prawie wszyscy zostali...
"Elfy są urocze. Rzucają urok. Elfy są czarowne. Splatają czary. Ich uroda powala. Strzałą. Kłopot ze słowami polega na tym, że ich znaczenie może się wić jak wąż. A jeśli ktoś chce znaleźć węże, powinien ich szukać za słowami, które zmieniły swój sens. Nikt nigdy nie powiedział, że elfy są miłe. Elfy są złe."
Awatar użytkownika
Jakuboto
Nestor
Nestor
Posty: 6820
Rejestracja: 22 cze 2013, 10:23
Lokalizacja: Warszawa

Re: Turnieje Forumowiczów - Organizacja, logistyka, zarządza

Elf pisze:
Jakuboto pisze:Co do radaru to na obu edycjach które zaliczyłem był, ale w ferworze gry i limicie kortów zabawa z nim była pod sam koniec dnia gdy spora część forumowiczów już się zabrała do domu...
Ale tu też serwisowy konkurs był pod koniec - chyba w okolicach półfinałów. Sęk w tym, że prawie wszyscy zostali...
Ja mimo iż zostawałem to nie serwowałem. Bałem się uszkodzić radar :D.
Yonex Vcore 100
NTRP 3.14159265359
Awatar użytkownika
wyczesany
Ludzkie oblicze Władzy
Ludzkie oblicze Władzy
Posty: 7930
Rejestracja: 8 paź 2008, 15:12

Re: Turnieje Forumowiczów - Organizacja, logistyka, zarządza

Basic pisze:Nie pamiętam, na którym TF'ie ale jak był radar, to cieszył się dużym powodzeniem i zainteresowaniem. Na pewno był na tym TF'ie Ppeter, PitS (prowadzili konkurs) więc chyba nie taki tylko "punkt zaczepienia" w dyskusji.
To był właśnie ostatni TF na którym był radar, do turnieju przystąpiło z 10 osób ze wszystkich obecnych, potem przez kilka turniejów nie było i nikt z tego powodu nie płakał, teraz dziwnym przypadkiem się przypomniało...
Prezes fanklubu Staśka :D
Awatar użytkownika
Gary
Baby do garów!
Baby do garów!
Posty: 9345
Rejestracja: 13 sie 2007, 14:36
Lokalizacja: Wieś przyklasztorna

Re: Turnieje Forumowiczów - Organizacja, logistyka, zarządza

Vivid pisze:Problem jest raczej w tym, że coś nie wyszło i nie ma chętnych by powiedzieć sorry. Ale to już chyba taka warszawska tradycja ...
JCz nie pierwszy raz daje taki "popis", Gary debiutuje. I Gary może dziwić bo zawsze miał dużo do powiedzenia w sprawie wszelkich, często słusznych, błędów i wypaczeń. Jak sam się nie popisał to nagle Go wymiotło, albo zapomniał jak się klawiaturę obsługuje.
No cóż, masz rację, dałem d..y, a nie odzywałem się, bo po pierwsze nie miałem przez ostatni miesiąc czasu, żeby za bardzo pograć w tenisa o pisaniu i czytaniu o nim nie wspominając, a po drugie do końca liczyłem, że na TF-a przybędę. :] Ale zamiast być na TF-ie, musiałem negocjować wynajem mieszkania, żeby nie musieć się wyprowadzać, co byłoby mi nie na rękę.

A co do radaru, to jak doskonale wiesz, bo Ci o tym pisałem na PW, nie mieszkam w Warszawie i bywam w niej raz na 2-3 weekendy. Tak się złożyło, że był tylko jeden taki weekend między pojawieniem się kwestii radaru a TF-em i nie zgraliśmy się z Jackiem w kwestii odbioru. Jacek został sam z dzieckiem, więc dla niego najwygodniej byłoby, żebym do niego przyjechał, ja grałem mecze ligowe i spędzałem czas z rodziną, bo po to przyjechałem i nie mogłem wygospodarować ponad godziny na załatwienie tego, zwłaszcza, że musiałem wracać już w południe w niedzielę, a nie jak zwykle o 18.

Poza tym, byłem na TF-ie, tylko miesiąc wcześniej, nawet pogratulowałem LD triumfu jeszcze zanim wygrał. :D
"The reason people use a crucifix against vampires is that vampires are allergic to bullshit." - Richard Pryor

"Nie jest dyshonorem przegrywać kiedy w grę wkłada się całe swoje serce." - Sir Matt Busby

"Pater postanowił zapytać swoją siostrzenicę o znaczenie wyrazu "real", który jemu samemu kojarzył się z przepłacanymi, narcystycznymi i metroseksualnymi piłkarzami ze stolicy Hiszpanii." - Krajewski, Czubaj, "Róże cmentarne"
Awatar użytkownika
Basic
Oaza Spokoju
Oaza Spokoju
Posty: 6536
Rejestracja: 25 paź 2009, 22:42
Lokalizacja: Warszawa

Re: Turnieje Forumowiczów - Organizacja, logistyka, zarządza

El Diablo pisze:
Basic pisze:Poza tym tu raczej nie chodzi o radar sam w sobie, tylko o kontakt, odzew... a właściwie jego brak.
Ojjj rozwiń proszę myśl z konkretami. :]
Ojjj chodzi to, że moim zdaniem nie chodzi o sam fakt fizycznego braku radaru w tym momencie, tylko ogólnie o brak jakiekolwiek odzewu Jacka czy Garego przed TF'em ani po TF'ie. Nie chodzi o jakieś całe eseje czy inne Expose, ale jakiś chociaż krótki post można by napisać chyba? :]

Kurna, przecież wystarczyło jakieś krótkie zdanie, nawet coś w stylu, sorry Panowie nie mam teraz do tego głowy, jestem mega zajęty i odezwę się później itp itd, cokolwiek. Wiadomo, że ma na głowie full innych spraw, ale coś napisać chyba można.

W każdym razie mam nadzieje, że u Niego wszystko ok i nie ma żadnych problemów.
Obrazek Speed Graphene MP
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: Turnieje Forumowiczów - Organizacja, logistyka, zarządza

Basic pisze:...ale coś napisać chyba można.
Nie można a wręcz wypada. Ale niegrzecznym jest w sumie też dorosłego już chłopca tego uczyć ...
Co do Garego to sprawa jest wyjaśniona. Nikt nie jest doskonały. Widocznie częstochowskie powietrze dobrze na Niego wpływa. ;)
A JCz nadal dusi się w warszawskim i efektu ... no nie widać. rotfl

Życie nie zawsze daje nam pełen luz. W takich sytuacjach coś co wymaga nawet 2-3 godzin zaabsorbowania naszej osoby czasem jest prawie niemożliwe. Ale nie coś co wymaga 10-15 minut! Jak ktoś tak twierdzi to uprawia żenującą martyrologię lub jest zwyczajnie totalnie niepozbieraną osobą.
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Awatar użytkownika
Jakuboto
Nestor
Nestor
Posty: 6820
Rejestracja: 22 cze 2013, 10:23
Lokalizacja: Warszawa

Re: Turnieje Forumowiczów - Organizacja, logistyka, zarządza

Vivid pisze:
Basic pisze:...ale coś napisać chyba można.
Nie można a wręcz wypada. Ale niegrzecznym jest w sumie też dorosłego już chłopca tego uczyć ...
Co do Garego to sprawa jest wyjaśniona. Nikt nie jest doskonały. Widocznie częstochowskie powietrze dobrze na Niego wpływa. ;)
A JCz nadal dusi się w warszawskim i efektu ... no nie widać. rotfl

Życie nie zawsze daje nam pełen luz. W takich sytuacjach coś co wymaga nawet 2-3 godzin zaabsorbowania naszej osoby czasem jest prawie niemożliwe. Ale nie coś co wymaga 10-15 minut! Jak ktoś tak twierdzi to uprawia żenującą martyrologię lub jest zwyczajnie totalnie niepozbieraną osobą.
Vivid masz rację. Po prostu czasami jest za dużo na głowie, albo następuje po prostu zmęczenie materiału i wtedy nie można działać na takim poziomie jak wcześniej. Kwestia żeby tylko o tym krótko poinformować i dać wolną rękę innym na załatwienie spraw...
Yonex Vcore 100
NTRP 3.14159265359

Wróć do „Turnieje Forumowiczów”