Awatar użytkownika
Elf
Senior
Senior
Posty: 2508
Rejestracja: 20 kwie 2012, 14:57
Lokalizacja: Sercem na Podlasiu

Karta Benefit - Warszawa

Orientujecie się może, czy karta Benefit daje na Spójni w Wawie jakieś zniżki na korty? Żadnej informacji na stronie nie ma, a dodzwonić się nie mogłam...

A jeśli tam nie - może polecicie jakieś inne korty, gdzie mogę taką zniżkę wykorzystać?
"Elfy są urocze. Rzucają urok. Elfy są czarowne. Splatają czary. Ich uroda powala. Strzałą. Kłopot ze słowami polega na tym, że ich znaczenie może się wić jak wąż. A jeśli ktoś chce znaleźć węże, powinien ich szukać za słowami, które zmieniły swój sens. Nikt nigdy nie powiedział, że elfy są miłe. Elfy są złe."
Awatar użytkownika
htb
Senior
Senior
Posty: 3294
Rejestracja: 10 wrz 2009, 15:14
Lokalizacja: Warszawa

Karta Benefit - Warszawa

Nie daje. :( chyba tylko jakaś zniżka na Benefit jest na kortach przy Wale Miedzeszyńskim. Ale za to Fitprofit daje -15pln na Morelowej.
Obrazek
_____
Awatar użytkownika
Basic
Oaza Spokoju
Oaza Spokoju
Posty: 6536
Rejestracja: 25 paź 2009, 22:42
Lokalizacja: Warszawa

Re: Karta Benefit - Warszawa

Na DeSkach też jest jakaś zniżka, tylko nie wiem dokładnie na który system kart, jak będę na miejscu, to sprawdzę co i jak.
Obrazek Speed Graphene MP
Anna.emilia
Nowy
Nowy
Posty: 15
Rejestracja: 6 paź 2014, 23:38
Lokalizacja: Warszawa

Re: Karta Benefit - Warszawa

Karty Benefit (czyli Multisport) nie dają zniżek na korty tenisowe. Jedynie Fitflex oraz OK System na kilku obiektach w Warszawie dają zniżkę 15-18zł. (DESKI, OKĘCIE,...). Łatwo sprawdzić na stronach wydawców tych kart.
Baba Cup 2015- turniej moich marzeń....

Wróć do „Różności tenisowe”