Awatar użytkownika
Elf
Senior
Senior
Posty: 2508
Rejestracja: 20 kwie 2012, 14:57
Lokalizacja: Sercem na Podlasiu

Re: TYPOWANIE - US OPEN 2014

Jeszcze śpię, już powinna być. :-)
"Elfy są urocze. Rzucają urok. Elfy są czarowne. Splatają czary. Ich uroda powala. Strzałą. Kłopot ze słowami polega na tym, że ich znaczenie może się wić jak wąż. A jeśli ktoś chce znaleźć węże, powinien ich szukać za słowami, które zmieniły swój sens. Nikt nigdy nie powiedział, że elfy są miłe. Elfy są złe."
Awatar użytkownika
hokej
Moderator
Moderator
Posty: 4811
Rejestracja: 25 paź 2011, 14:05
Lokalizacja: Lasy Państwowe

Re: TYPOWANIE - US OPEN 2014

Wysłane.
Swoją drogą prawa strona drabinki to żart, coś im się niesymetrycznie polosowało. :]
Nie dyskutuj z głupkiem - sprowadzi Cię do swojego poziomu i zniszczy doświadczeniem.

To, że jesteśmy w d..ie, to jasne. Problem w tym, że zaczynamy się w niej urządzać. - Stefan Kisielewski

Wilson Pro Staff RF97A
Różne druty 1.20@24kp
Awatar użytkownika
alfred
TROLL
Posty: 1050
Rejestracja: 24 sty 2013, 23:20

Re: TYPOWANIE - US OPEN 2014

Ci z lewej strony mają wielkiego pecha. Numerki zrobiły swoje. Z prawej strony jest Berdych, kompletnie bez formy. Fognini, Gasquet również, ekscentryczny Monfils, który przegrywa wygrane mecze, bo kocha poświęcenie się idei, swojej własnej, niezrozumiałej dla innych. Do tego stary Ferrer i młody Dimitrov, za młody duchem, raczej. Przeciętny Cilic i Simon, no i Janowicz, jego nie skomentuję. A z lewej, wielki Tsonga, który złapał chyba życiową formę, uśpiony Wawrinka, któremu zawsze może przytrafić się "dzień konia", klasowy Murray, który już tu wygrywał i pewnie chciałby to powtórzyć. Do tego mocny Raonic i ambitny Kyrgios, średnich Hiszpanów nie liczę, choć mogą napsuć krwi. Na koniec lider rankingu, ostatnio bez formy. I on ma ich wszystkich wykiwać. Będzie ciężko, niestety.
Czy ktoś jeszcze powie, że drabinki nie grają?
Wyobraźnia jest ważniejsza niż wiedza - Albert Einstein
Awatar użytkownika
Kerm
Weteran
Weteran
Posty: 1424
Rejestracja: 12 cze 2014, 10:42
Lokalizacja: Lublin

Re: TYPOWANIE - US OPEN 2014

Wypełnione. Popuściłem trochę wodze fantazji, chociaż... kto wie. :D Życzę wszystkim powodzenia.
Tyle wiemy o sobie, ile nas sprawdzono.


Kerm. Powered by dreams.
Awatar użytkownika
Basic
Oaza Spokoju
Oaza Spokoju
Posty: 6536
Rejestracja: 25 paź 2009, 22:42
Lokalizacja: Warszawa

Re: TYPOWANIE - US OPEN 2014

Również wypełniłem :::gd::: :) .
Obrazek Speed Graphene MP
Awatar użytkownika
Elf
Senior
Senior
Posty: 2508
Rejestracja: 20 kwie 2012, 14:57
Lokalizacja: Sercem na Podlasiu

Re: TYPOWANIE - US OPEN 2014

Przypominam, że drabinki dzisiaj do 17.
Dla pewności, że doszły i że wszystko ok - nie mam jeszcze drabinek od Guarded, Garego i liona_dragona. Od pozostałych otrzymałam, Ci co zawędrowali do spamu się też odnaleźli (uważajcie na maile od EDa, broń Boże nie można pobierać tego, co wysyła, bo to stwarza zagrożenie dla mojego komputera... O_O ) :twisted: .
"Elfy są urocze. Rzucają urok. Elfy są czarowne. Splatają czary. Ich uroda powala. Strzałą. Kłopot ze słowami polega na tym, że ich znaczenie może się wić jak wąż. A jeśli ktoś chce znaleźć węże, powinien ich szukać za słowami, które zmieniły swój sens. Nikt nigdy nie powiedział, że elfy są miłe. Elfy są złe."
Awatar użytkownika
El Diablo
Wyłączono z użytku...
Posty: 20553
Rejestracja: 15 lut 2007, 12:57
Kontakt: Strona WWW

Re: TYPOWANIE - US OPEN 2014

Nie wiem co masz na myśli... :!tng!:
Nie mogę odebrać telefonu, NIGDY!
Albo jestem na urlopie, albo na zwolnieniu, albo w delegacji, albo na spotkaniu.
Nie czytam e-maili ani nie oddzwaniam.
Zupełnie jak horyzont. Jestem bardziej koncepcją niż bytem cielesnym.
Awatar użytkownika
Elf
Senior
Senior
Posty: 2508
Rejestracja: 20 kwie 2012, 14:57
Lokalizacja: Sercem na Podlasiu

Re: TYPOWANIE - US OPEN 2014

No tak mi napisało w wiadomości, że treści, które wysyłasz mogą stanowić zagrożenie dla komputera. :P

Drabinki nie dostarczyła jedna osoba. Dołączył też Martinek. :)

Jak typowaliśmy:
klik!
"Elfy są urocze. Rzucają urok. Elfy są czarowne. Splatają czary. Ich uroda powala. Strzałą. Kłopot ze słowami polega na tym, że ich znaczenie może się wić jak wąż. A jeśli ktoś chce znaleźć węże, powinien ich szukać za słowami, które zmieniły swój sens. Nikt nigdy nie powiedział, że elfy są miłe. Elfy są złe."
kolt
Weteran
Weteran
Posty: 1990
Rejestracja: 23 mar 2012, 16:48
Lokalizacja: Szczecin

Re: TYPOWANIE - US OPEN 2014

Elf pisze:Od pozostałych otrzymałam, Ci co zawędrowali do spamu się też odnaleźli (uważajcie na maile od EDa, broń Boże nie można pobierać tego, co wysyła, bo to stwarza zagrożenie dla mojego komputera... O_O ) :twisted: .
Nie to żebym był seksistą, ale zapamiętaj - największym zagrożeniem dla komputera kobiety jest kobieta. ;)
Biomimetic 500 Tour + Dunlop Black Widow

NTRP: 3 (przy bh lewa stopa w lewo podczas przygotowania)
Awatar użytkownika
Elf
Senior
Senior
Posty: 2508
Rejestracja: 20 kwie 2012, 14:57
Lokalizacja: Sercem na Podlasiu

Re: TYPOWANIE - US OPEN 2014

I weź tu potem rób serniki...
"Elfy są urocze. Rzucają urok. Elfy są czarowne. Splatają czary. Ich uroda powala. Strzałą. Kłopot ze słowami polega na tym, że ich znaczenie może się wić jak wąż. A jeśli ktoś chce znaleźć węże, powinien ich szukać za słowami, które zmieniły swój sens. Nikt nigdy nie powiedział, że elfy są miłe. Elfy są złe."
Martinek
Senior
Senior
Posty: 2932
Rejestracja: 17 lut 2011, 20:23
Lokalizacja: Gdańsk

Odp: TYPOWANIE - US OPEN 2014

Gdzie można bluzgać na naszych czarnych koni turnieju, którzy wykładają się w pierwszych rundach?

Przepraszam, nowy jestem. :v
Awatar użytkownika
PitS
PATHFINDER
PATHFINDER
Posty: 13064
Rejestracja: 9 sie 2007, 22:21
Lokalizacja: Kielce/Opoczno
Kontakt: Strona WWW

Re: Odp: TYPOWANIE - US OPEN 2014

Martinek pisze:Gdzie można bluzgać na naszych czarnych koni turnieju, którzy wykładają się w pierwszych rundach?

Przepraszam, nowy jestem. :v
A widzisz tych co bluzgali? To już wiesz! rotfl
Każdy ma prawo do wolnej, nieskrepowanej wypowiedzi, a granice dobrego smaku - zakładamy, że - każdy potrafi sobie postawić sam. Spór jest naturalną esencją forum internetowego, a różnice poglądów jego paliwem. Ważne jest jednak, aby nadmiar paliwa nie zdusił dyskusji. - YtB
Awatar użytkownika
napalm
Zaobrączkowany!
Zaobrączkowany!
Posty: 1821
Rejestracja: 17 lis 2008, 18:29

Re: TYPOWANIE - US OPEN 2014

PitS, ale dałeś do pieca z tą młodą strzelbą z Kanady. :D
Quidquid latine dictum sit, altum videtur.
Awatar użytkownika
alfred
TROLL
Posty: 1050
Rejestracja: 24 sty 2013, 23:20

Re: TYPOWANIE - US OPEN 2014

Naliczyłem 18 osób, które zgłosiły się do zabawy. Sześć z nich wytypowało Novaka na zwycięzcę. To trzecia część. O_O Cóż, moje szanse na wygraną chyba z tego powodu wzrosły. :::gd:::
Wyobraźnia jest ważniejsza niż wiedza - Albert Einstein
Awatar użytkownika
PitS
PATHFINDER
PATHFINDER
Posty: 13064
Rejestracja: 9 sie 2007, 22:21
Lokalizacja: Kielce/Opoczno
Kontakt: Strona WWW

Re: TYPOWANIE - US OPEN 2014

napalm pisze:PitS, ale dałeś do pieca z tą młodą strzelbą z Kanady. :D
Ale mi zaczerwienił drabinkę, jakbym wiedział że to Kanadyjczyk a nie Czech to bym na niego nie liczył. :wink:
Każdy ma prawo do wolnej, nieskrepowanej wypowiedzi, a granice dobrego smaku - zakładamy, że - każdy potrafi sobie postawić sam. Spór jest naturalną esencją forum internetowego, a różnice poglądów jego paliwem. Ważne jest jednak, aby nadmiar paliwa nie zdusił dyskusji. - YtB
Awatar użytkownika
Jakuboto
Nestor
Nestor
Posty: 6820
Rejestracja: 22 cze 2013, 10:23
Lokalizacja: Warszawa

Re: TYPOWANIE - US OPEN 2014

U mnie 16 punktów po pierwszym dniu :). Nie jest źle. Z źle wytypowanych tylko na Benneteau stawiałem, że przejdzie rundę dalej - pozostałym nie dawałem szans przejścia drugiej rundy.
Yonex Vcore 100
NTRP 3.14159265359
Awatar użytkownika
Kerm
Weteran
Weteran
Posty: 1424
Rejestracja: 12 cze 2014, 10:42
Lokalizacja: Lublin

Re: TYPOWANIE - US OPEN 2014

Jakuboto pisze:U mnie 16 punktów po pierwszym dniu :). Nie jest źle. Z źle wytypowanych tylko na Benneteau stawiałem, że przejdzie rundę dalej - pozostałym nie dawałem szans przejścia drugiej rundy.
Ja dokładnie tak samo z Benneteau, ale punkt jeden mniej - 15. ;-P
Tyle wiemy o sobie, ile nas sprawdzono.


Kerm. Powered by dreams.
Awatar użytkownika
Elf
Senior
Senior
Posty: 2508
Rejestracja: 20 kwie 2012, 14:57
Lokalizacja: Sercem na Podlasiu

Re: TYPOWANIE - US OPEN 2014

Dla niecierpliwych - punkty po pierwszym dniu.
Kolorowanki i wykresy, po zakończeniu rundy.

Obrazek

Kerm, kto źle liczy, Ty czy ja? :D
"Elfy są urocze. Rzucają urok. Elfy są czarowne. Splatają czary. Ich uroda powala. Strzałą. Kłopot ze słowami polega na tym, że ich znaczenie może się wić jak wąż. A jeśli ktoś chce znaleźć węże, powinien ich szukać za słowami, które zmieniły swój sens. Nikt nigdy nie powiedział, że elfy są miłe. Elfy są złe."
Awatar użytkownika
Kerm
Weteran
Weteran
Posty: 1424
Rejestracja: 12 cze 2014, 10:42
Lokalizacja: Lublin

Re: TYPOWANIE - US OPEN 2014

Elf pisze:Dla niecierpliwych - punkty po pierwszym dniu.
Kolorowanki i wykresy, po zakończeniu rundy.

Obrazek

Kerm, kto źle liczy, Ty czy ja? :D
Zawsze byłem słaby z matematyki. :::whistle:::

Zgubiłem gdzieś po prostu Robredo i Stana. :D Dobrze, że stoisz na straży porządku. :wink:
Tyle wiemy o sobie, ile nas sprawdzono.


Kerm. Powered by dreams.
Robinson
Orator
Orator
Posty: 674
Rejestracja: 20 lut 2013, 19:29

Re: TYPOWANIE - US OPEN 2014

Pod jakim linkiem można sprawdzać zaczerwienienie swojej drabinki?

Wróć do „Liga typerów”