Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: TF 2014 wrzesień - termin, organizacja etc.

wyczesany pisze:
Vivid pisze:Eeee tam :twisted:. Ostatnio Gary grał i żarł na krzywy ryj. Domagam się rozliczenia, z odsetkami! rotfl
Ty czasem umiesz mnie przekonać. :D
No nie mów, że chcesz Małego wydoić?! Ty brutalu! :D
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Awatar użytkownika
Basic
Oaza Spokoju
Oaza Spokoju
Posty: 6536
Rejestracja: 25 paź 2009, 22:42
Lokalizacja: Warszawa

Re: TF 2014 wrzesień - termin, organizacja etc.

Zakładając temat miałem nadzieję na odzew, któregoś z Zielonych czy coś już konkretnego wiadomo, a nie całe teoretyczne teorie :D .
Obrazek Speed Graphene MP
Awatar użytkownika
scudetto
Senior
Senior
Posty: 3407
Rejestracja: 13 sty 2013, 11:31
Lokalizacja: Dziki Wschód

Re: TF 2014 wrzesień - termin, organizacja etc.

Basic pisze:Zakładając temat miałem nadzieję na odzew, któregoś z Zielonych czy coś już konkretnego wiadomo, a nie całe teoretyczne teorie :D .
Dostałeś dużo więcej, nie dziękuj :] . Niestety wciąż nic nie wiemy :rolleyes: .
Polubiłem czerwone badziewie...
Awatar użytkownika
PitS
PATHFINDER
PATHFINDER
Posty: 13064
Rejestracja: 9 sie 2007, 22:21
Lokalizacja: Kielce/Opoczno
Kontakt: Strona WWW

Re: TF 2014 wrzesień - termin, organizacja etc.

Opowiem wam bajkę z morałem. Nie tak uroczą może jak ta, ale za to bliższą ciału.
Dawno, dawno temu zanim jeszcze sie upiłem w któreś urodziny i postanowiłem sie zarejestrować na pewnym forum tenisowym, z zapartym tchem śledziłem dwudziestą ósmą stronę wątku o przezabawnym tytule I Turniej Forumowiczów. W wątku tym niejaki Jcz zapraszał do dyskusji o terminie i zasadach organizacji tego pierwszego turnieju. bawiło mnie to z dwóch powodów, pierwszy to taki że w ogóle ktoś mógł wpasć na idiotyczny pomysł zdekonspirowania równoległego (wirtualnego) żywota własnych userów, ich mistrzowskich FH i serwisów.

Co innego pogadać na 28 stronach zakładając że nic z tego nie będzie i nie trzeba będzie wcale jechać, :wink: a jeszcze czym innym ustalenie czegoś tam gdzie 10 luda ma inne zdanie.
Aż pewnego pięknego poranka pomysłowy Dobromir wpadł na genialny pomysł i po prostu podał datę.
Blady strach padł w całym królestwie bo oto wirtualny turniej stał się rzeczywistością, przyjechali wszyscy którzy rzeczywiście wierzyli że mają zajebisty tenis - całe 7 osób. :D

Od tej pory Król turniej obwieszczał i rezerwował dla siebie wszystkie prerogatywy a poddani mieli prawo przyjechać i bawić się przednie. W podzięce za królewską troskę i zabiegi dworu mieli tylko nie psioczyć. :D

Na której to tam stronie jesteśmy? rotfl
Każdy ma prawo do wolnej, nieskrepowanej wypowiedzi, a granice dobrego smaku - zakładamy, że - każdy potrafi sobie postawić sam. Spór jest naturalną esencją forum internetowego, a różnice poglądów jego paliwem. Ważne jest jednak, aby nadmiar paliwa nie zdusił dyskusji. - YtB
Awatar użytkownika
eReF
Młodszy Forumowicz
Młodszy Forumowicz
Posty: 147
Rejestracja: 5 maja 2013, 21:53
Lokalizacja: Opole

Re: TF 2014 wrzesień - termin, organizacja etc.

Ja nabijam licznik postów :wink: rotfl .
Obrazek
Head Youtek Graphene Prestige MP
NTRP-3.0
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: TF 2014 wrzesień - termin, organizacja etc.

PitS, ale nie od dziś wiadomo, że w tego typu sprawach to nie ma demokracji. Tym bardziej w Jasnej-Pomrocznej. rotfl
Pada termin i komu nie pasuje to go nie ma, a komu pasuje to jest. Zupełnie obiektywnie - nie da się absolutnie wszystkim dogodzić i wszystkich pogodzić, a szukanie kompromisu to chyba objaw szaleństwa ...
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Awatar użytkownika
Elf
Senior
Senior
Posty: 2508
Rejestracja: 20 kwie 2012, 14:57
Lokalizacja: Sercem na Podlasiu

Re: TF 2014 wrzesień - termin, organizacja etc.

Wszystko pięknie, ale wciąż żadnych konkretów... Wodzu! Jesteś tam gdzieś? Czy wakacjujesz?
"Elfy są urocze. Rzucają urok. Elfy są czarowne. Splatają czary. Ich uroda powala. Strzałą. Kłopot ze słowami polega na tym, że ich znaczenie może się wić jak wąż. A jeśli ktoś chce znaleźć węże, powinien ich szukać za słowami, które zmieniły swój sens. Nikt nigdy nie powiedział, że elfy są miłe. Elfy są złe."
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: TF 2014 wrzesień - termin, organizacja etc.

Elf pisze:...Wodzu! Jesteś tam gdzieś? Czy wakacjujesz?
Pije, ale już trzeźwieje. ;)
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Awatar użytkownika
Rokforabe
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 156
Rejestracja: 25 cze 2012, 16:27

Re: TF 2014 wrzesień - termin, organizacja etc.

Obrazek

A tak na serio to jeśli TF miałby być w połowie września to w sumie jest jeszcze trochę czasu. Przejrzałem wątki dotyczące poprzednich TF-ów i info o miejscu i dacie pojawiały się niejednokrotnie około miesiąca przed TF-em :meditate:.
NTRP 4.5

TF 2014 - PROMO VIDEO -https://vimeo.com/94367085

Challenge: Regulamin Ranking
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: TF 2014 wrzesień - termin, organizacja etc.

Jezusicku, jakie te człowieki niecierpliwe jakieś. rotfl
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Awatar użytkownika
Elf
Senior
Senior
Posty: 2508
Rejestracja: 20 kwie 2012, 14:57
Lokalizacja: Sercem na Podlasiu

Re: TF 2014 wrzesień - termin, organizacja etc.

Widzisz Vi,
i mi i hitmanowi pasuje jeden weekend, a oboje mamy coś do udowodnienia. rotfl
:twisted:
"Elfy są urocze. Rzucają urok. Elfy są czarowne. Splatają czary. Ich uroda powala. Strzałą. Kłopot ze słowami polega na tym, że ich znaczenie może się wić jak wąż. A jeśli ktoś chce znaleźć węże, powinien ich szukać za słowami, które zmieniły swój sens. Nikt nigdy nie powiedział, że elfy są miłe. Elfy są złe."
Awatar użytkownika
scudetto
Senior
Senior
Posty: 3407
Rejestracja: 13 sty 2013, 11:31
Lokalizacja: Dziki Wschód

Re: TF 2014 wrzesień - termin, organizacja etc.

Elf pisze:Widzisz Vi,
i mi i hitmanowi pasuje jeden weekend, a oboje mamy coś do udowodnienia. rotfl
:twisted:
W tym terminie mam turniej u siebie (:] . Pasuje mi za to tydzień wcześniej niż Wam, więc udowadniajcie sobie cokolwiek sami, niekoniecznie musimy na to patrzeć rotfl .
Polubiłem czerwone badziewie...
Awatar użytkownika
Elf
Senior
Senior
Posty: 2508
Rejestracja: 20 kwie 2012, 14:57
Lokalizacja: Sercem na Podlasiu

Re: TF 2014 wrzesień - termin, organizacja etc.

Ej no...
:::cring:::
"Elfy są urocze. Rzucają urok. Elfy są czarowne. Splatają czary. Ich uroda powala. Strzałą. Kłopot ze słowami polega na tym, że ich znaczenie może się wić jak wąż. A jeśli ktoś chce znaleźć węże, powinien ich szukać za słowami, które zmieniły swój sens. Nikt nigdy nie powiedział, że elfy są miłe. Elfy są złe."
Awatar użytkownika
scudetto
Senior
Senior
Posty: 3407
Rejestracja: 13 sty 2013, 11:31
Lokalizacja: Dziki Wschód

Re: TF 2014 wrzesień - termin, organizacja etc.

Elf pisze:Ej no...
:::cring:::
Ej no...

Wolę opuścić swój turniej, niż TF-a :wink: . Zresztą tak właśnie było w tym roku w maju :rolleyes: .
Nie przepuszczę udowadniania czegokolwiek przez kogokolwiek, jakaś radocha być musi :D .
Polubiłem czerwone badziewie...
Awatar użytkownika
Basic
Oaza Spokoju
Oaza Spokoju
Posty: 6536
Rejestracja: 25 paź 2009, 22:42
Lokalizacja: Warszawa

Re: TF 2014 wrzesień - termin, organizacja etc.

scudetto pisze:
Elf pisze:Ej no...
:::cring:::
Nie przepuszczę udowadniania czegokolwiek przez kogokolwiek, jakaś radocha być musi :D .
Niech tylko Wyczes zobaczy ten post, to pewnie przypomni 5:2 :wink: .
Obrazek Speed Graphene MP
Awatar użytkownika
PitS
PATHFINDER
PATHFINDER
Posty: 13064
Rejestracja: 9 sie 2007, 22:21
Lokalizacja: Kielce/Opoczno
Kontakt: Strona WWW

Re: TF 2014 wrzesień - termin, organizacja etc.

Elf pisze:Widzisz Vi,
i mi i hitmanowi pasuje jeden weekend, a oboje mamy coś do udowodnienia. rotfl
:twisted:
Nieśmiało wspominam że dziś jest dzień sernika. :rolleyes:
Każdy ma prawo do wolnej, nieskrepowanej wypowiedzi, a granice dobrego smaku - zakładamy, że - każdy potrafi sobie postawić sam. Spór jest naturalną esencją forum internetowego, a różnice poglądów jego paliwem. Ważne jest jednak, aby nadmiar paliwa nie zdusił dyskusji. - YtB
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: TF 2014 wrzesień - termin, organizacja etc.

Elf pisze:Widzisz Vi,
i mi i hitmanowi pasuje jeden weekend, a oboje mamy coś do udowodnienia. rotfl
:twisted:
Rozumiem, że to udowadnianie ma coś wspólnego ze mną, a sernik jest w tle ;), w tej sytuacji ja też nie widzę innej możliwości niż "TEN" weekend. :)

PitS, nie zwalaj wszystkiego na mnie! Też zęby do sernika suszysz!! :twisted: :D
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Awatar użytkownika
JCz
Ostatnia Instancja
Ostatnia Instancja
Posty: 1696
Rejestracja: 2 maja 2005, 20:53
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt: Strona WWW

Re: TF 2014 wrzesień - termin, organizacja etc.

Wybaczcie zwłokę, hotelowe WI-FI oczywiście działa, ale tylko w pewnych rejonach budynku i o nieokreślonych z góry godzinach. :wink:
hokej pisze:Pisałem w wątku o TF 2014 p.1 - jeżeli poza Warszawą, to JCz musi dać zielone światło. Wtedy możemy przejść do konkretów. A tak, to możemy sobie pogadać... .
W wątku dotyczącym majowego turnieju zachęcałem do zorganizowania wrześniowej edycji TF-a w innym mieście i zdania nie zmieniłem - niech idea się rozlewa, może pojawią się nowi forumowicze, którym do Warszawy nie po drodze. Jeśli nie uda się jednego dużego turnieju zorganizować, możemy spróbować zorganizować kilka mniejszych i zaliczyć je do TF-owego rankingu (dać jakąś niższą rangę niż głównemu TF-owi , Gary z Vividem nie powinni mieć problemu z ogarnięciem punktacji).
Osobiście prawdopodobnie nie będę mógł uczestniczyć w turnieju, ale ewentualnie służę pomocą w sprawach organizacyjnych.
Pacific X-Force 295
Redakcja Tenis NET
Sprzęt | Blog
Ulubiona tenisistka :)
Awatar użytkownika
Rokforabe
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 156
Rejestracja: 25 cze 2012, 16:27

Re: TF 2014 wrzesień - termin, organizacja etc.

No to w takim razie sprawa jest jasna.

Kto najbardziej chce się znaleźć po lewej stronie na tej liście :oldtimer: ?

Obrazek


Coś tak czuję, że do organizacji turnieju jednak dojdzie :lol:.
NTRP 4.5

TF 2014 - PROMO VIDEO -https://vimeo.com/94367085

Challenge: Regulamin Ranking
Awatar użytkownika
Jakuboto
Nestor
Nestor
Posty: 6820
Rejestracja: 22 cze 2013, 10:23
Lokalizacja: Warszawa

Re: TF 2014 wrzesień - termin, organizacja etc.

Rokforabe pisze:No to w takim razie sprawa jest jasna.

Kto najbardziej chce się znaleźć po lewej stronie na tej liście :oldtimer: ?

Obrazek


Coś tak czuję, że do organizacji turnieju jednak dojdzie :lol:.
No to w takim razie trzeba by szybko podjąć jakieś działania. Ustalenie czy Warszawa, Morelowa, czy też nie?
Yonex Vcore 100
NTRP 3.14159265359

Wróć do „Turnieje Forumowiczów”