Awatar użytkownika
wyczesany
Ludzkie oblicze Władzy
Ludzkie oblicze Władzy
Posty: 7930
Rejestracja: 8 paź 2008, 15:12

Re: TF 2014 wrzesień - termin, organizacja etc.

Rokforabe pisze:Jak dla mnie propozycja hokeja jest bardzo konkretna, sam prosił o potraktowanie jej poważnie. W związku z tym proszę moderatorów o założenie i moderowanie wątków dotyczących organizacji TF-a "lista uczestników"oraz "komunikaty turniejowe" oraz zbieranie zgłoszeń. Wyczes, zgłaszałeś do tego chęć, więc kieruję tą prośbę głównie do ciebie :).
Żartowałem. :teathy:

Na serio- trwa dogrywanie szczegółów info pojawi się we wtorek. Myślę, że nie będzie potrzeby wprowadzania limitów postów.
Prezes fanklubu Staśka :D
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: TF 2014 wrzesień - termin, organizacja etc.

Pod propozycją Hokeja się podpisuję. :::gd:::
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Awatar użytkownika
PIOTR69
Senior
Senior
Posty: 2273
Rejestracja: 10 lut 2008, 09:56
Lokalizacja: Aleksandrów Ł.

Re: TF 2014 wrzesień - termin, organizacja etc.

Ja podpisuję się pod Vividem :::deal::: .
Obrazek
NTRP 3.14
Tenis - I love this game!
Awatar użytkownika
HeadShot
Senior
Senior
Posty: 2895
Rejestracja: 2 lut 2008, 10:50

Re: TF 2014 wrzesień - termin, organizacja etc.

scudetto pisze: Spróbowałbyś nie, na psa urok :D .
Nie kuś, nie kuś. rotfl
#NKrising
Awatar użytkownika
hokej
Moderator
Moderator
Posty: 4811
Rejestracja: 25 paź 2011, 14:05
Lokalizacja: Lasy Państwowe

Re: TF 2014 wrzesień - termin, organizacja etc.

Celowo podałem dane w piątek, po wstępnych uzgodnieniach z właścicielem obiektu, żeby był czas na dyskusję i ewentualne uwagi. Na 100% rezerwację "od ręki" niestety jest już za późno (uduszę kogoś w maju (:] ), problem oczywiście rozbija się o korty pod dachem.

Sytuacja aktualnie wygląda następująco - mam 100% gwarancję na dowolną ilość kortów otwartych. Jasne jest dla mnie, że bez dachu organizacja imprezy, przy tylu uczestnikach jadących z całej Polski jest bez sensu. Dlatego Wyczesany podał termin wtorek jako ostateczny na stworzenie listy i tematów dotyczących TF-a II AD 2014. Po prostu tego dnia podpiszę umowę. Z opóźnieniem, bo jak wspomniałem przez wszystkie weekendy września są organizowane przeróżne imprezy na tym obiekcie, przeciętnie na 70-120 osób. 13.09 jest najsensowniejszy, bo wtedy ma się odbyć najmniejsza z nich. Ponieważ byli pierwsi, potrzebna jest ich zgoda na pełne zajęcie kortów zadaszonych. Ta decyzja zapadnie we wtorek.

W razie czego jest alternatywa, ale ja ją wykluczam, bo w postaci balonu ciśnieniowego na 3 kortach ziemnych, namiotu z otwieranymi bokami na 2 kortach ze sztuczną trawą + dodatkowo jeden kort ziemny otwarty. To wszystko 400m od zgłoszonego wcześniej miejsca (spacerek przez las). Ten sam właściciel, zero problemu. Wykluczam tę miejscówkę z powodu balonu - we wrześniu może być pod nim Amazonia i warunki niemożliwe do akceptacji.

Czas od piątku do wtorku powinien nam pozwolić na wstępne rozeznanie co do ilości ew. uczestników. Kwestia jest dla wszystkich niezobowiązująca w żaden sposób, ewnetualne ryzyko muszę wziąć na siebie z oczywistych względów. Żeby impreza miała jakiekolwiek szanse na organizację z punktu widzenia ekonomii, powinno się zgłosić min. 24 uczestników. Paru mniej też udźwignę, oczywiście przy zmniejszeniu liczby potrzebnych kortów. Ale z zadaszonych nie możemy zrezygnować, to jest jasne i o to się wszystko w tej chwili rozbija.

Na razie mamy 10 wstępnych zgłoszeń. Warszawa, z wyjątkiem Garego, na razie milczy, ale te cholerniki grają cały weekend więc jest jeszcze nadzieja na odzew.
Niezależnie od wszystkiego we wtorek, 5.08.2014 podam ostateczną decyzję. I jestem zdeterminowany żebyśmy to razem zrobili, bo wrzesień bez TF-a to tak, jakby mi ktoś odwołał Św. Mikołaja.
Wszystkim deklarującym pomoc bardzo dziękuję, w razie potrzeby wykorzystam Was bez skrupułów. :]
Nie dyskutuj z głupkiem - sprowadzi Cię do swojego poziomu i zniszczy doświadczeniem.

To, że jesteśmy w d..ie, to jasne. Problem w tym, że zaczynamy się w niej urządzać. - Stefan Kisielewski

Wilson Pro Staff RF97A
Różne druty 1.20@24kp
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: TF 2014 wrzesień - termin, organizacja etc.

hokej pisze:Na razie mamy 10 wstępnych zgłoszeń. Warszawa, z wyjątkiem Garego, na razie milczy, ale te cholerniki grają cały weekend więc jest jeszcze nadzieja na odzew.
To będzie zatem swoisty test. Wiele osób nie miało problemów z wycieczką do Warszawy w latach ubiegłych. To teraz zobaczymy jak jest w drugą stronę ...
Żeby nie było potem TF ed. warszawska i TF ed. polska.

W temacie pomocy - Hokej, jesteś niby "świeżak" na tym polu ;), telefon do mnie masz, dzwoń swobodnie. :)
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Awatar użytkownika
wyczesany
Ludzkie oblicze Władzy
Ludzkie oblicze Władzy
Posty: 7930
Rejestracja: 8 paź 2008, 15:12

Re: TF 2014 wrzesień - termin, organizacja etc.

Vivid pisze:To będzie zatem swoisty test. Wiele osób nie miało problemów z wycieczką do Warszawy w latach ubiegłych. To teraz zobaczymy jak jest w drugą stronę ...
Chyba sobie żartujesz... "Skoro jeden z Wrocławia przyjechał do Warszawy to i jeden z Warszawy pojedzie do Wrocka". :D
Prezes fanklubu Staśka :D
Awatar użytkownika
scudetto
Senior
Senior
Posty: 3407
Rejestracja: 13 sty 2013, 11:31
Lokalizacja: Dziki Wschód

Re: TF 2014 wrzesień - termin, organizacja etc.

wyczesany pisze:
Vivid pisze:To będzie zatem swoisty test. Wiele osób nie miało problemów z wycieczką do Warszawy w latach ubiegłych. To teraz zobaczymy jak jest w drugą stronę ...
Chyba sobie żartujesz... "Skoro jeden z Wrocławia przyjechał do Warszawy to i jeden z Warszawy pojedzie do Wrocka". :D
Tylko który, bo na razie to się pchają drzwiami i oknami :::cheese::: .
Polubiłem czerwone badziewie...
Awatar użytkownika
wyczesany
Ludzkie oblicze Władzy
Ludzkie oblicze Władzy
Posty: 7930
Rejestracja: 8 paź 2008, 15:12

Re: TF 2014 wrzesień - termin, organizacja etc.

scudetto pisze:
wyczesany pisze:
Vivid pisze:To będzie zatem swoisty test. Wiele osób nie miało problemów z wycieczką do Warszawy w latach ubiegłych. To teraz zobaczymy jak jest w drugą stronę ...
Chyba sobie żartujesz... "Skoro jeden z Wrocławia przyjechał do Warszawy to i jeden z Warszawy pojedzie do Wrocka". :D
Tylko który, bo na razie to się pchają drzwiami i oknami :::cheese::: .
Czuję, że Garou nie odpuści. :) Trochę żałuję, że mi się nie uda przyjechać... :(
Prezes fanklubu Staśka :D
Awatar użytkownika
eReF
Młodszy Forumowicz
Młodszy Forumowicz
Posty: 147
Rejestracja: 5 maja 2013, 21:53
Lokalizacja: Opole

Re: TF 2014 wrzesień - termin, organizacja etc.

Wrocław to nowe możliwości :-), popytajcie znajomych jak mieszkacie w południowej Polsce i mają oni blisko do Wrocławia to może się skuszą na debiut w TF-ie. Bo może być tak że większość stałych bywalców wymięknie (Gary :wink: ). Dobrze by było żeby frekwencja założona przez hokeja była na poziomie 24 osoby minimum :-D.
Obrazek
Head Youtek Graphene Prestige MP
NTRP-3.0
Awatar użytkownika
TomPL
Nestor
Nestor
Posty: 6730
Rejestracja: 5 paź 2012, 13:17
Lokalizacja: Warmia

Re: TF 2014 wrzesień - termin, organizacja etc.

JCz pisze:
htb pisze:
JCz pisze:Osobiście prawdopodobnie nie będę mógł uczestniczyć w turnieju ...
Jacek dwa razy takiej podpuchy nie kupimy. rotfl
To nie tylko problem z barkiem. Obiecałem rodzinie wrześniowy wyjazd w Bieszczady, raczej w pierwszej połowie, zależnie od pogody, od tego się nie wywinę. :wink:
Wodzu, a co będzie z ligą GPW?! Dobrze, że raczej nie spadniemy do 3-ciej. :]
Awatar użytkownika
Basic
Oaza Spokoju
Oaza Spokoju
Posty: 6536
Rejestracja: 25 paź 2009, 22:42
Lokalizacja: Warszawa

Re: TF 2014 wrzesień - termin, organizacja etc.

Ja tam z Wrocławiem mam całkiem pozytywne wspomnienia. :) Może nie tenisowe, ale i tak przyjemne, fajne kluby, koleżanki :) .

Co do TF-a to jeśli uda mi się tak ustawić transport, żebym dał radę dojechać, to postaram się. Po prostu w piątek będę w domu ok 23, trochę po 23 i kwestia komunikacji. Sam samochodem do Wrocka raczej średnio. Na razie i tak będę musiał poczekać jak będę coś więcej u siebie wiedział. Na chwilę obecną jestem zainteresowany, ale jeszcze nie mogę dać gwarancji.
Obrazek Speed Graphene MP
Awatar użytkownika
ZlosliwyGnom
Obywatel Forum
Obywatel Forum
Posty: 960
Rejestracja: 30 paź 2009, 09:37
Lokalizacja: Łódź

Re: TF 2014 wrzesień - termin, organizacja etc.

Ja się oczywiście stawię.
Yonex EZONE DR98 (310g)
NTRP 2.1765298753578
Awatar użytkownika
PIOTR69
Senior
Senior
Posty: 2273
Rejestracja: 10 lut 2008, 09:56
Lokalizacja: Aleksandrów Ł.

Re: TF 2014 wrzesień - termin, organizacja etc.

Basic pisze:Ja tam z Wrocławiem mam całkiem pozytywne wspomnienia :) może nie tenisowe, ale i tak przyjemne, fajne kluby koleżanki :) .

Co do TF-a to jeśli uda mi się tak ustawić transport, żebym dał radę dojechać, to postaram się. Po prostu w piątek będę w domu ok 23 trochę po 23 i kwestia komunikacji. Sam samochodem do Wrocka raczej średnio. Na razie i tak będę musiał poczekać jak będę coś więcej u siebie wiedział. Na chwilę obecną jestem zainteresowany, ale jeszcze nie mogę dać gwarancji.
"Łódź" dzięki Złośliwemu nie musi jeździć każdy swoim autkiem. Myślę, że to nie problem, żeby chłopaki z Warszawy dogadali się i przyjechali dwoma czy trzema samochodami- wersja optymistyczna, że aż tylu będzie chętnych ze stolicy. Będzie to jakaś odmiana w ich tenisowym życiu :wink: - warto ruszyć cztery litery poza Warszawę. Wiem, że człowiek jest wygodny i znajdzie 100 powodów, żeby nie jechać i tłuc się gdy do tej pory pół godziny po meczu brał prysznic w swojej łazience i kimał w domciu. Zaskoczcie mnie i niech będzie chociaż połowa z ekipy warszawskiej, która się odlicza gdy TF-y są w Warszawie. :!ok!:
Obrazek
NTRP 3.14
Tenis - I love this game!
Awatar użytkownika
Basic
Oaza Spokoju
Oaza Spokoju
Posty: 6536
Rejestracja: 25 paź 2009, 22:42
Lokalizacja: Warszawa

Re: TF 2014 wrzesień - termin, organizacja etc.

Piotr pewnie, że lepiej byłoby jechać w ileś osób samochodem, ale na razie mogę mówić tylko za siebie. Jakbym miał jechać sam to samochodem się nie opłaca, trochę za dużo, jak dla mnie, to wychodzi. Druga opcja, to Bus, który ma chyba całkiem dobre połączenia i przystępne ceny.
W każdym razie jestem zainteresowany i mam nadzieję, że coś się uda z tym zrobić.
Obrazek Speed Graphene MP
Awatar użytkownika
htb
Senior
Senior
Posty: 3294
Rejestracja: 10 wrz 2009, 15:14
Lokalizacja: Warszawa

Re: TF 2014 wrzesień - termin, organizacja etc.

Ja na pewno odpadam, no chyba że moja gwiazda futbolu będzie miała jakiś turniej we Wrocku w tym czasie.
Obrazek
_____
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: TF 2014 wrzesień - termin, organizacja etc.

wyczesany pisze:
Vivid pisze:To będzie zatem swoisty test. Wiele osób nie miało problemów z wycieczką do Warszawy w latach ubiegłych. To teraz zobaczymy jak jest w drugą stronę ...
Chyba sobie żartujesz... "Skoro jeden z Wrocławia przyjechał do Warszawy to i jeden z Warszawy pojedzie do Wrocka". :D
Nie odkręcaj kota ogonem bo dobrze wiesz o co chodzi ...

Ja to mam dużo szacunku dla tych co jadą z tym całym majdanem tenisowym pociągiem lub busem. Ja to tylko samochodem lub samolotem. No niestety, od małego wygodny byłem.
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Awatar użytkownika
daroos
Weteran
Weteran
Posty: 1211
Rejestracja: 17 kwie 2007, 13:37
Lokalizacja: Łódź

Re: TF 2014 wrzesień - termin, organizacja etc.

Chciałbym się dowiedzieć czy są jakieś możliwości noclegowe we Wrocławiu stanowiące alternatywę dla hotelu za co najmniej 150zł? W moim przypadku jest to kluczowa kwestia od której zależy czy będę mógł dotrzeć z resztą ekipy z Łodzi. :)
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: TF 2014 wrzesień - termin, organizacja etc.

daroos pisze:Chciałbym się dowiedzieć czy są jakieś możliwości noclegowe we Wrocławiu stanowiące alternatywę dla hotelu za co najmniej 150zł? W moim przypadku jest to kluczowa kwestia od której zależy czy będę mógł dotrzeć z resztą ekipy z Łodzi. :)
Możesz rozbić wigwam, kopanie ziemianki jest czasochłonne i nieopłacalne. ;)

Daroos, spoko, damy radę. :)
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Awatar użytkownika
PIOTR69
Senior
Senior
Posty: 2273
Rejestracja: 10 lut 2008, 09:56
Lokalizacja: Aleksandrów Ł.

Re: TF 2014 wrzesień - termin, organizacja etc.

Tak poza tematem Vi dylemat został rozwiązany Mastercook w listopadzie ogłosił upadłość rotfl .
Obrazek
NTRP 3.14
Tenis - I love this game!

Wróć do „Turnieje Forumowiczów”