kolt
Weteran
Weteran
Posty: 1990
Rejestracja: 23 mar 2012, 16:48
Lokalizacja: Szczecin

Re: Łącze Forum

Zróbcie przycisk "szukaj". Pewnie wielu go szuka (jeśli gdzieś jest a nie potrafię go znaleźć to nie było tematu).
Biomimetic 500 Tour + Dunlop Black Widow

NTRP: 3 (przy bh lewa stopa w lewo podczas przygotowania)
Awatar użytkownika
JCz
Ostatnia Instancja
Ostatnia Instancja
Posty: 1696
Rejestracja: 2 maja 2005, 20:53
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt: Strona WWW

Re: Łącze Forum

Wejdź np. w "aktywne tematy", znajdziesz tam link "wyszukiwanie zaawansowane".
Jest parę rzeczy do poprawy na tej skórce, m.in. górne menu do zaadaptowania, mechanizm rejestracji, akceptacji nowych użytkowników. Jak znajdę chwilkę to podziałam.
Pacific X-Force 295
Redakcja Tenis NET
Sprzęt | Blog
Ulubiona tenisistka :)
Awatar użytkownika
wwojtek
Obywatel Forum
Obywatel Forum
Posty: 810
Rejestracja: 18 wrz 2013, 20:17

Re: Łącze Forum

U mnie niestety nowa skórka nie daje się "opatrzeć". Im dalej w las, tym bardziej nieczytelna dla moich oczu, posty zlewają się w jeden tekst... Niestety pokłosiem tego jest dużo rzadsze zaglądanie na forum, a już zdążyłem się przyzwyczaić do (prawie) codziennego logowania. Nie ma możliwości powrotu do starej (sprzed awarii serwera) skórki? Lub zmiany na coś bardziej subtelnego?
8:7 40:15
Robinson
Orator
Orator
Posty: 674
Rejestracja: 20 lut 2013, 19:29

Re: Łącze Forum

Uważam, że ta nowa skórka jest właśnie dość subtelna i już się do niej przyzwyczaiłem. :)
Awatar użytkownika
El Diablo
Wyłączono z użytku...
Posty: 20553
Rejestracja: 15 lut 2007, 12:57
Kontakt: Strona WWW

Re: Łącze Forum

wwojtek pisze:U mnie niestety nowa skórka nie daje się "opatrzeć". Im dalej w las, tym bardziej nieczytelna dla moich oczu, posty zlewają się w jeden tekst... Niestety pokłosiem tego jest dużo rzadsze zaglądanie na forum, a już zdążyłem się przyzwyczaić do (prawie) codziennego logowania. Nie ma możliwości powrotu do starej (sprzed awarii serwera) skórki? Lub zmiany na coś bardziej subtelnego?
Stara była wg mnie lepsza ale wraz z aktualizacją skryptu, która musi się odbywać ze względów bezpieczeństwa i stabilności, przestała być kompatybilna.
Nie mogę odebrać telefonu, NIGDY!
Albo jestem na urlopie, albo na zwolnieniu, albo w delegacji, albo na spotkaniu.
Nie czytam e-maili ani nie oddzwaniam.
Zupełnie jak horyzont. Jestem bardziej koncepcją niż bytem cielesnym.
Awatar użytkownika
pst
Weteran
Weteran
Posty: 1151
Rejestracja: 6 maja 2011, 10:45

Re: Łącze Forum

wwojtek pisze:(...) Niestety pokłosiem tego jest dużo rzadsze zaglądanie na forum, a już zdążyłem się przyzwyczaić do (prawie) codziennego logowania.
Ja się nie wylogowuję! :D .
Beware of the Hologram.
It will trick us!
Awatar użytkownika
hokej
Moderator
Moderator
Posty: 4811
Rejestracja: 25 paź 2011, 14:05
Lokalizacja: Lasy Państwowe

Re: Łącze Forum

Nie wiem czy tylko u mnie, ale przestało mi działać powiadomienie mailem o PW. Grzebałem w ustawieniach konta, ale może niezbyt wnikliwie. :?
Nie dyskutuj z głupkiem - sprowadzi Cię do swojego poziomu i zniszczy doświadczeniem.

To, że jesteśmy w d..ie, to jasne. Problem w tym, że zaczynamy się w niej urządzać. - Stefan Kisielewski

Wilson Pro Staff RF97A
Różne druty 1.20@24kp
Awatar użytkownika
Elf
Senior
Senior
Posty: 2508
Rejestracja: 20 kwie 2012, 14:57
Lokalizacja: Sercem na Podlasiu

Re: Łącze Forum

Nie tylko u Ciebie. ;)
Może ta skórka nie ma takiej funkcji?
"Elfy są urocze. Rzucają urok. Elfy są czarowne. Splatają czary. Ich uroda powala. Strzałą. Kłopot ze słowami polega na tym, że ich znaczenie może się wić jak wąż. A jeśli ktoś chce znaleźć węże, powinien ich szukać za słowami, które zmieniły swój sens. Nikt nigdy nie powiedział, że elfy są miłe. Elfy są złe."
Awatar użytkownika
wyczesany
Ludzkie oblicze Władzy
Ludzkie oblicze Władzy
Posty: 7930
Rejestracja: 8 paź 2008, 15:12

Re: Łącze Forum

To chiba to:
Moje konto-> Ustawienia witryny-> Powiadamiaj o nowych PW.
Prezes fanklubu Staśka :D
Awatar użytkownika
Elf
Senior
Senior
Posty: 2508
Rejestracja: 20 kwie 2012, 14:57
Lokalizacja: Sercem na Podlasiu

Re: Łącze Forum

Chiba nie to. ;)
Bo mam zaznaczone a nie przychodzi. ;)
"Elfy są urocze. Rzucają urok. Elfy są czarowne. Splatają czary. Ich uroda powala. Strzałą. Kłopot ze słowami polega na tym, że ich znaczenie może się wić jak wąż. A jeśli ktoś chce znaleźć węże, powinien ich szukać za słowami, które zmieniły swój sens. Nikt nigdy nie powiedział, że elfy są miłe. Elfy są złe."
Awatar użytkownika
Kerm
Weteran
Weteran
Posty: 1424
Rejestracja: 12 cze 2014, 10:42
Lokalizacja: Lublin

Re: Łącze Forum

Ja mam np. problem z Tapatalkiem. Często nie może się połączyć z forum i w ogóle nie mogę dostać się do zakładki "Wątki, w których pisałeś". Zaznaczę, że jestem zarejestrowany na jeszcze jednym forum i tam wszystko śmiga.

Wiecie o co może chodzić?
Tyle wiemy o sobie, ile nas sprawdzono.


Kerm. Powered by dreams.
Awatar użytkownika
htb
Senior
Senior
Posty: 3294
Rejestracja: 10 wrz 2009, 15:14
Lokalizacja: Warszawa

Re: Łącze Forum

Tapatalk chyba ogólnie działa średnio, nawet przed zmianą skórki. Często mam tak że pokazuje mi że są 2-3 nieprzeczytane posty. A jak wchodzę z kompa to jest ich 4 razy tyle. Może to kwestia tego API o którym informuje przy pierwszym podłączaniu się do forum.
Obrazek
_____
Awatar użytkownika
Kerm
Weteran
Weteran
Posty: 1424
Rejestracja: 12 cze 2014, 10:42
Lokalizacja: Lublin

Re: Łącze Forum

htb pisze:Tapatalk chyba ogólnie działa średnio, nawet przed zmianą skórki. Często mam tak że pokazuje mi że są 2-3 nieprzeczytane posty. A jak wchodzę z kompa to jest ich 4 razy tyle. Może to kwestia tego API o którym informuje przy pierwszym podłączaniu się do forum.
A to też prawda z tymi nieprzeczytanymi. Czyli nie tylko ja mam problemy z Tapem. Ale tak jak wspomniałem - inne forum działa mi na nim dobrze. :::gd:::
Tyle wiemy o sobie, ile nas sprawdzono.


Kerm. Powered by dreams.
Awatar użytkownika
Tenisówka
Senior
Senior
Posty: 4585
Rejestracja: 5 lut 2013, 20:25
Lokalizacja: Pieniny

Re: Łącze Forum

Czy na główną stronę tenis.net wróci okienko z linkami do ostatnio aktywnych tematów na forum ? Bardzo było przyjemne. :wink:
----------------------------------
Chłopaki gdzie jesteście ? :::no.I:::
Awatar użytkownika
wyczesany
Ludzkie oblicze Władzy
Ludzkie oblicze Władzy
Posty: 7930
Rejestracja: 8 paź 2008, 15:12

Re: Łącze Forum

Elf pisze:Chiba nie to. ;)
Bo mam zaznaczone a nie przychodzi. ;)
A jednak to. ;-P
Prezes fanklubu Staśka :D
Awatar użytkownika
Elf
Senior
Senior
Posty: 2508
Rejestracja: 20 kwie 2012, 14:57
Lokalizacja: Sercem na Podlasiu

Re: Łącze Forum

No nie to, bo mam zaznaczone, wysłałeś mi PM a na mailu nic nie mam. :P

Wróć... zawędrowaliście mi do spamu! Ot... Więc po prostu i tam trzeba sprawdzić. ;)
"Elfy są urocze. Rzucają urok. Elfy są czarowne. Splatają czary. Ich uroda powala. Strzałą. Kłopot ze słowami polega na tym, że ich znaczenie może się wić jak wąż. A jeśli ktoś chce znaleźć węże, powinien ich szukać za słowami, które zmieniły swój sens. Nikt nigdy nie powiedział, że elfy są miłe. Elfy są złe."
Awatar użytkownika
wyczesany
Ludzkie oblicze Władzy
Ludzkie oblicze Władzy
Posty: 7930
Rejestracja: 8 paź 2008, 15:12

Re: Łącze Forum

Partia ma zawsze rację. :D
Prezes fanklubu Staśka :D
Awatar użytkownika
El Diablo
Wyłączono z użytku...
Posty: 20553
Rejestracja: 15 lut 2007, 12:57
Kontakt: Strona WWW

Re: Łącze Forum

tenisoowka pisze:Czy na główną stronę tenis.net wróci okienko z linkami do ostatnio aktywnych tematów na forum ? Bardzo było przyjemne. :wink:
Postaramy się. Z tego co wiem obecnie trwa walka ze spamem w kontekście przepustowości serwera. :::e_grd:::
Nie mogę odebrać telefonu, NIGDY!
Albo jestem na urlopie, albo na zwolnieniu, albo w delegacji, albo na spotkaniu.
Nie czytam e-maili ani nie oddzwaniam.
Zupełnie jak horyzont. Jestem bardziej koncepcją niż bytem cielesnym.
Awatar użytkownika
hokej
Moderator
Moderator
Posty: 4811
Rejestracja: 25 paź 2011, 14:05
Lokalizacja: Lasy Państwowe

Re: Łącze Forum

Elf pisze:No nie to, bo mam zaznaczone, wysłałeś mi PM a na mailu nic nie mam. :P

Wróć... zawędrowaliście mi do spamu! Ot... Więc po prostu i tam trzeba sprawdzić. ;)
Hihi, u mnie też w spamie. Dodałem tenis.net do białej listy, ale dla Was to też sygnał, że coś ten serwer sieje. Jak nie urok, to... przemarsz wojska, współczuję.
Nie dyskutuj z głupkiem - sprowadzi Cię do swojego poziomu i zniszczy doświadczeniem.

To, że jesteśmy w d..ie, to jasne. Problem w tym, że zaczynamy się w niej urządzać. - Stefan Kisielewski

Wilson Pro Staff RF97A
Różne druty 1.20@24kp
Awatar użytkownika
JCz
Ostatnia Instancja
Ostatnia Instancja
Posty: 1696
Rejestracja: 2 maja 2005, 20:53
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt: Strona WWW

Re: Łącze Forum

Przerzuciłem linki do wyszukiwarki, aktywnych tematów i nowych postów w bardziej intuicyjne miejsca w menu. Mechanizm rejestracji na razie wyłączony, nie mam czasu nim się zająć, na razie pokiśmy się we własnym sosie. :wink:
Trawa w tle tylko na czas Wimbledonu, nie regulować monitora. ;-P
Pacific X-Force 295
Redakcja Tenis NET
Sprzęt | Blog
Ulubiona tenisistka :)

Wróć do „Pogadanki & Pogaduchy”