hagi1212
Nowy
Nowy
Posty: 3
Rejestracja: 29 kwie 2014, 16:45

Bilety na French Open

Witam, nie wiedziałem gdzie założyć ten wątek więc utworzyłem go tutaj.

Mam pytanie do osób które były kiedyś na Paryskim Wielkim Szlemie.
Mianowice będę podczas trwania turnieju w Paryżu, dokładnie pt-sob pierwszego tygodnia podczas trwania rozgrywek 3 rundy. I tu moje pytanie, czy jest szansa zakupu biletów w kasie Turnieju na kortach w tej fazie rozgrywek, czy też bilety dostępne tylko w przedsprzedaży.

Za wszystkie informacje z góry wielkie dzięki.

Pozdro, Michał :)
boro
Orator
Orator
Posty: 582
Rejestracja: 13 wrz 2012, 14:05

Re: Bilety na French Open

hagi1212 pisze:Witam, nie wiedziałem gdzie założyć ten wątek więc utworzyłem go tutaj.

Mam pytanie do osób które były kiedyś na Paryskim Wielkim Szlemie.
Mianowice będę podczas trwania turnieju w Paryżu, dokładnie pt-sob pierwszego tygodnia podczas trwania rozgrywek 3 rundy. I tu moje pytanie, czy jest szansa zakupu biletów w kasie Turnieju na kortach w tej fazie rozgrywek, czy też bilety dostępne tylko w przedsprzedaży.

Za wszystkie informacje z góry wielkie dzięki.

Pozdro, Michał :)
Przedsprzedaż zaczyna się gdzieś pod koniec lutego i już wtedy biletów nie ma za wiele, nie wiem czy w kasie takowe kupisz, natomiast jest dużo koników kręcących się przy wejściach, którzy oferują bilety...cen niestety nie znam.
hagi1212
Nowy
Nowy
Posty: 3
Rejestracja: 29 kwie 2014, 16:45

Re: Bilety na French Open

Witam ponownie.
Orientuje się może ktoś z forumowiczów w jakich cenach sprzedają bilety "koniki" przed bramami kortów w pierwszym tygodniu turnieju?
Cena biletów 3 kategorii na 1,2,3 rundę w przedsprzedaży oscylowały w przedziale 20-65 Euro.

Wróć do „Różności tenisowe”