Awatar użytkownika
keicam
Weteran
Weteran
Posty: 1711
Rejestracja: 17 kwie 2013, 12:16
Lokalizacja: Kraków (okolice)

Re: Podawanie ręczników w tenisie zawodowym

scudetto pisze:Keicam, skoro uważasz że podawanie piłek i podawanie mokrego od potu ręcznika to jedno i to samo, to Twój problem :]
Widząc jak kibice walczą o przepocone frotki wysyłane przez Rafę w trybuny po wygranym meczu (brrr), jestem przekonany że większość podających ręczniki uważa swoje zajęcie za wyróżnienie :wink:
Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów. Stanisław Lem.
:)

https://m.facebook.com/story.php?story_ ... 5536866876
Awatar użytkownika
scudetto
Senior
Senior
Posty: 3407
Rejestracja: 13 sty 2013, 11:31
Lokalizacja: Dziki Wschód

Re: Podawanie ręczników w tenisie zawodowym

keicam pisze:
scudetto pisze:Keicam, skoro uważasz że podawanie piłek i podawanie mokrego od potu ręcznika to jedno i to samo, to Twój problem :]
Widząc jak kibice walczą o przepocone frotki wysyłane przez Rafę w trybuny po wygranym meczu (brrr), jestem przekonany że większość podających ręczniki uważa swoje zajęcie za wyróżnienie :wink:
Od tej strony o tym nie pomyślałem :::scratchy::: . A ja głupi chciałem stanąć w obronie praw tych biednych podawaczy... :rolleyes:
Tak trochę OT, to co oni robią z tymi przepoconymi frotkami, które trafią w ich ręce? Jakoś do pralki trzeba przetransportować ( bo chyba je piorą O_O ), mają przygotowane torebki na spocone fanty? :D
Polubiłem czerwone badziewie...
Awatar użytkownika
Jakuboto
Nestor
Nestor
Posty: 6820
Rejestracja: 22 cze 2013, 10:23
Lokalizacja: Warszawa

Re: Podawanie ręczników w tenisie zawodowym

Takich rzeczy się scudetto nie pierze bo zawierają cząstkę idola :twisted: .
Yonex Vcore 100
NTRP 3.14159265359

Wróć do „Różności tenisowe”