Awatar użytkownika
Gary
Baby do garów!
Baby do garów!
Posty: 9345
Rejestracja: 13 sie 2007, 14:36
Lokalizacja: Wieś przyklasztorna

Re: Genie Bouchard

El Diablo pisze:Drodzy Panowie, naprawdę jak nie macie niczego do merytorycznego do dodania to darujcie sobie.
Wieczne żarty z tego samego nie są ani smaczne, ani zabawne.

Po wiecznie przewijających się tekstach na poziomie 14-latka można by pomyśleć, że nie kobiece ciało widzieliście wyłącznie w telewizji. :::bd::
No ja na niekobiece ciała to w ogóle nie zwracam uwagi, nawet w telewizji. :D

A co do pierwszej części, to mój komentarz jest absolutnie merytoryczny. Niestety, w kobiecym tenisie prawdziwego tenisa nie ma prawie wcale, więc jedyne co mnie w tych rozgrywkach interesuje to uroda zawodniczek oraz wielkość ich biustów i pod tym względem wybieram, komu kibicować. Bo jakbym miał wybierać po sposobie gry, to bym chyba musiał nadal kibicować Stefii oraz Justine, ewentualnie Martinie. :wink:
"The reason people use a crucifix against vampires is that vampires are allergic to bullshit." - Richard Pryor

"Nie jest dyshonorem przegrywać kiedy w grę wkłada się całe swoje serce." - Sir Matt Busby

"Pater postanowił zapytać swoją siostrzenicę o znaczenie wyrazu "real", który jemu samemu kojarzył się z przepłacanymi, narcystycznymi i metroseksualnymi piłkarzami ze stolicy Hiszpanii." - Krajewski, Czubaj, "Róże cmentarne"
Awatar użytkownika
El Diablo
Wyłączono z użytku...
Posty: 20553
Rejestracja: 15 lut 2007, 12:57
Kontakt: Strona WWW

Re: Genie Bouchard

Gary pisze:No ja na niekobiece ciała to w ogóle nie zwracam uwagi, nawet w telewizji. :D
Poprawiłem kiedy zacząłeś pisać odpowiedź. ::!phi!::
Gary pisze:Niestety, w kobiecym tenisie prawdziwego tenisa nie ma prawie wcale...
I tu się zgodzę. Choć wczorajsze spotkanie Cepelova vs Bencic podobało mi się, choć ze strony Szwajcarki było tam trochę za dużo estrogenu na korcie. Z drugiej strony Cepelova niczym żeńska wersja Jużnego, policzkowała się na korcie. Za dużo ekspresji ale decydujący set tak pod kątem tenisowym jak i zaangażowania zawodniczek podobał mi się. :::gd:::
Gary pisze:Bo jakbym miał wybierać po sposobie gry, to bym chyba musiał nadal kibicować Stefii oraz Justine, ewentualnie Martinie. :wink:
Jak wiesz, jestem również fanem tenisa Henin więc cóż mam rzec? Zgadzam się, ale takiego tenisa u pań w tej chwili nie ma. :::desert:::
Nie mogę odebrać telefonu, NIGDY!
Albo jestem na urlopie, albo na zwolnieniu, albo w delegacji, albo na spotkaniu.
Nie czytam e-maili ani nie oddzwaniam.
Zupełnie jak horyzont. Jestem bardziej koncepcją niż bytem cielesnym.
TadX
Senior
Senior
Posty: 4833
Rejestracja: 6 wrz 2008, 23:16

Re: Genie Bouchard

Jeśli dobrze zrozumiałem, to gwiazda Kanady odmówiła podania ręki przeciwniczce twierdząc, że ta tradycja jest "głupia/obciachowa": http://www.tennis.com/photos-video/2014 ... 1OsslcjMsQ

Najpierw chęć randki z Bieberem, teraz to. Logicznie to jednak się układa.
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: Genie Bouchard

Może miała powody? Ja też bym ręki Nadalowi nie podał, wiadomo co robi cały mecz ... ;) :P
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Awatar użytkownika
Guarded
Obywatel Forum
Obywatel Forum
Posty: 773
Rejestracja: 1 kwie 2014, 19:01

Re: Genie Bouchard

Vivid pisze:Może miała powody? Ja też bym ręki Nadalowi nie podał, wiadomo co robi cały mecz ... ;) :P
Po prostu powiedziała, że tego nie lubi, a potem się śmiała. Tyle.
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: Genie Bouchard

Średnio śmieszne, ale to młoda koza, można wybaczyć. :P
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Awatar użytkownika
alergia
Weteran
Weteran
Posty: 1582
Rejestracja: 15 lis 2012, 16:29
Lokalizacja: W-wa

Re: Genie Bouchard

Genie dość długo pozostawała bez trenera, aż wreszcie wybrała. I to jakiego! O_O

http://www.thestar.com/sports/tennis/20 ... coach.html#

No, no, tego się nie spodziewałam.
Dredy górą!
Awatar użytkownika
Marcin_L
Senior
Senior
Posty: 4859
Rejestracja: 26 lis 2010, 08:05
Lokalizacja: Poznań

Re: Genie Bouchard

Ja bardzo przepraszam, naprawdę, to się już nie powtórzy, obiecuję, naprawdę, ale nic nie poradzę, że Eugenia kojarzy mi się z tym zawodnikiem :D:

Obrazek
Awatar użytkownika
pst
Weteran
Weteran
Posty: 1151
Rejestracja: 6 maja 2011, 10:45

Re: Genie Bouchard

SPOILER:
Nie zakumałem tego... Chodzi o zakutą pałę? :D
Beware of the Hologram.
It will trick us!
Awatar użytkownika
Tenisówka
Senior
Senior
Posty: 4585
Rejestracja: 5 lut 2013, 20:25
Lokalizacja: Pieniny

Re: Genie Bouchard

Taka oto historia.
Eugenia pozwała amerykańską federację o straty poniesione przez wypadek w szatni w czasie US Open:
http://www.tenisklub.pl/aktualnosci/swi ... zywa-usta/
----------------------------------
Chłopaki gdzie jesteście ? :::no.I:::
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: Genie Bouchard

Tenisówka pisze:Taka oto historia.
Eugenia pozwała amerykańską federację o straty poniesione przez wypadek w szatni w czasie US Open:
http://www.tenisklub.pl/aktualnosci/swi ... zywa-usta/
I co mam powiedzieć? Brawo Gienia! :) :::gd:::
Sami sobie Indianie takie prawo zmajstrowali to teraz będą bulić, tego to jestem praktycznie pewny.
Raczej skończy się chyba ugodą.
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Awatar użytkownika
PitS
PATHFINDER
PATHFINDER
Posty: 13064
Rejestracja: 9 sie 2007, 22:21
Lokalizacja: Kielce/Opoczno
Kontakt: Strona WWW

Re: Genie Bouchard

Dziewczyna wie jak budować fanklub. :wink: Rozdęte ego do granic.
Każdy ma prawo do wolnej, nieskrepowanej wypowiedzi, a granice dobrego smaku - zakładamy, że - każdy potrafi sobie postawić sam. Spór jest naturalną esencją forum internetowego, a różnice poglądów jego paliwem. Ważne jest jednak, aby nadmiar paliwa nie zdusił dyskusji. - YtB
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: Genie Bouchard

PitS pisze:Dziewczyna wie jak budować fanklub. :wink: Rozdęte ego do granic.
Czemu? Jest okazja jest ... Vivus ;), znaczy pozew. rotfl
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Awatar użytkownika
hokej
Moderator
Moderator
Posty: 4811
Rejestracja: 25 paź 2011, 14:05
Lokalizacja: Lasy Państwowe

Re: Genie Bouchard

Hmm, wyobrażam sobie jak USTA zatrudnia do tej sprawy prawnika z Moskwy.

"Wysoki Sądzie, jest nam niezmiernie przykro, że Pani Bouchard, oprócz dysponowania niewątpliwie licznymi talentami do których z trudem, ale zaliczyć należy grę w tenisa, posiada osobowość rozwiniętą na poziomie 3 letniego dziecka z właściwą dla tego wieku inteligencją rozwielitka szarego. Zakładając z pewnością graniczącą z granitem, że w szatni jedna z Jej wrednych, podstępnych przeciwniczek turniejowych nie wylała oleju marki Mobil 1 full-syntetic, dzwon powódki o podłogę spowodowany był wyłącznie Jej ograniczoną możliwością rozpoznawania skutków własnych czynów, w tym konkretnym przypadku przesunięcia odnóży dolnych celem wykonania ruchu posuwisto-postępowego.

Istnieją poszlaki poparte zeznaniami wielu świadków, że Pani Bouchard w momencie wykonywania tegoż ruchu nie kontrolowała otoczenia w żaden sposób, zajęta wrzucaniem na Fejsa swej ostatniej sesji zdjęciowej z Club 44 wspartej celnymi uwagami na temat poziomu obsługi tamże. Nie bez znaczenia jest również fakt, że kolorowy zawrót głowy występujący u powódki ma swoje usprawiedliwienie w postaci ognistego mieszkańca Bałkanów.

Biorąc pod uwagę powyższe wnoszę o odrzucenie pozwu w całości, a tytułem odszkodowania za zmarnowany czas pozwanych wnoszę o odcięcie Pani Bouchard od sieci na czas rozgrywania przez Nią turniejów na terenie USA."
Nie dyskutuj z głupkiem - sprowadzi Cię do swojego poziomu i zniszczy doświadczeniem.

To, że jesteśmy w d..ie, to jasne. Problem w tym, że zaczynamy się w niej urządzać. - Stefan Kisielewski

Wilson Pro Staff RF97A
Różne druty 1.20@24kp
Awatar użytkownika
Artlight
Senior
Senior
Posty: 2520
Rejestracja: 4 maja 2011, 18:22
Lokalizacja: Mokotów

Re: Genie Bouchard

Idiotka.
Artlight

Nigdy nie przegrałem z Federerem
Awatar użytkownika
Jakuboto
Nestor
Nestor
Posty: 6820
Rejestracja: 22 cze 2013, 10:23
Lokalizacja: Warszawa

Re: Genie Bouchard

Artlight pisze:Idiotka.
Ten pozew to chyba przez to, że się w głowę uderzyła rotfl .
Yonex Vcore 100
NTRP 3.14159265359
Awatar użytkownika
El Diablo
Wyłączono z użytku...
Posty: 20553
Rejestracja: 15 lut 2007, 12:57
Kontakt: Strona WWW

Re: Genie Bouchard

Pamiętam jak w rozmowie z kimś żartowałem mówiąc, że nic tylko czekać na pozew Kanadyjki. rotfl
Nie mogę odebrać telefonu, NIGDY!
Albo jestem na urlopie, albo na zwolnieniu, albo w delegacji, albo na spotkaniu.
Nie czytam e-maili ani nie oddzwaniam.
Zupełnie jak horyzont. Jestem bardziej koncepcją niż bytem cielesnym.
Awatar użytkownika
Obiektyw
STRATEG
STRATEG
Posty: 6842
Rejestracja: 22 paź 2007, 15:10
Lokalizacja: Warszawa

Re: Genie Bouchard

"Stany, Stany fajowa jazda ...". Świat oszalał. :::flbrgd:::
Obrazek
Szacowane NTRP: 3.75 ... zrobiłem postęp
Załoga TenisNET
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: Genie Bouchard

Możecie się śmiać, a w Miami baba spadła z 2 stopnia schodów restauracji, pojechała na kilku kroplach jakiegoś płynu, nabiła sobie 2, słownie DWA, siniaki i menadżer szybko wypisał czek na 125.000 USD. Dla ułatwienia dodam, że przyjęcie tego czeku przez "poszkodowaną" uznano za szczyt frajerstwa ...

Zdecydowanie Buchard to nie idiotka :P, przynajmniej w tym przypadku ... ;)

Hokej, ale w Twojej wersji nie ma nic o brzozie, nie jesteś prawdziwym Polakiem rotfl
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Awatar użytkownika
htb
Senior
Senior
Posty: 3294
Rejestracja: 10 wrz 2009, 15:14
Lokalizacja: Warszawa

Re: Genie Bouchard

Dlatego nie bez powodu tam mają na wszystkim ostrzeżenia. Na kubkach że może być gorące w środku i można się poparzyć, na lusterkach wstecznych info że obiekt który widzą jest bliżej niż im się wydaje, czy jakoś tak :) Prawo mają tak pogrzane, że sąsiad który się potknie na chodniku przed twoim domem, może puścić cię z torbami :(
Obrazek
_____

Wróć do „Zawodniczki i zawodnicy”