Clapton
Weteran
Weteran
Posty: 1137
Rejestracja: 13 sie 2007, 19:59

Re: Tenis NET w Lidze Klubowej GPW

Trzeba będzie walczyć zatem o każdy punkcik starając się zawsze wystawić najsilniejszy skład.
Według mnie warto spróbować i trzeba się zgłosić.
Awatar użytkownika
JCz
Ostatnia Instancja
Ostatnia Instancja
Posty: 1696
Rejestracja: 2 maja 2005, 20:53
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt: Strona WWW

Re: Tenis NET w Lidze Klubowej GPW

Clapton pisze:Według mnie warto spróbować i trzeba się zgłosić
Zgłosiło się 10. forumowiczów, więc wyjścia nie ma - ludzie chcą grać, oficjalne zgłaszam więc drużynę Forum Tenis NET do Ligi Klubowej. :::gd:::

Jeśli ma być to druga liga dopisuję również siebie. Moim zdaniem zespół powinien składać się z ośmiu "młodych" i czterech +45. Dotychczasowe zgłoszenia:

kat. amator:
JCz, Obiektyw, Iamtheway, Szuma, Dwn, Pio, Piter, HeadShot.

kat. +45:
TomPL, Lechu67, Clapton.
Pacific X-Force 295
Redakcja Tenis NET
Sprzęt | Blog
Ulubiona tenisistka :)
Awatar użytkownika
Jakuboto
Nestor
Nestor
Posty: 6820
Rejestracja: 22 cze 2013, 10:23
Lokalizacja: Warszawa

Re: Tenis NET w Lidze Klubowej GPW

Super inicjatywa :::gd::: . Będzie komu kibicować :D .
Yonex Vcore 100
NTRP 3.14159265359
Awatar użytkownika
RoTTeN
Weteran
Weteran
Posty: 1765
Rejestracja: 14 paź 2012, 10:05
Lokalizacja: Miasteczko
Kontakt: Strona WWW

Re: Tenis NET w Lidze Klubowej GPW

Liczę na obszerne relacje na Forum. ::!vgoodv!:: Do boju, Panowie!!! :!Vicky!: :!:brv_cmn:!:
„Gdy cię mają wieszać, poproś o wodę.
Nie wiadomo, co się zdarzy, zanim przyniosą.”
-
Vesemir
Awatar użytkownika
TomPL
Nestor
Nestor
Posty: 6730
Rejestracja: 5 paź 2012, 13:17
Lokalizacja: Warmia

Re: Tenis NET w Lidze Klubowej GPW

JCz pisze: Jeśli ma być to druga liga dopisuję również siebie. Moim zdaniem zespół powinien składać się z ośmiu "młodych" i czterech +45. Dotychczasowe zgłoszenia:
kat. amator:
JCz, Obiektyw, Iamtheway, Szuma, Dwn, Pio, Piter, HeadShot.
kat. +45:
TomPL, Lechu67, Clapton.
Ciekawi mnie, w którym momencie trzeba ogłosić skład na dany mecz i czy deble można ustalać dynamicznie podczas przebiegu spotkania?
Awatar użytkownika
Gary
Baby do garów!
Baby do garów!
Posty: 9345
Rejestracja: 13 sie 2007, 14:36
Lokalizacja: Wieś przyklasztorna

Re: Tenis NET w Lidze Klubowej GPW

TomPL pisze:
JCz pisze: Jeśli ma być to druga liga dopisuję również siebie. Moim zdaniem zespół powinien składać się z ośmiu "młodych" i czterech +45. Dotychczasowe zgłoszenia:
kat. amator:
JCz, Obiektyw, Iamtheway, Szuma, Dwn, Pio, Piter, HeadShot.
kat. +45:
TomPL, Lechu67, Clapton.
Ciekawi mnie, w którym momencie trzeba ogłosić skład na dany mecz i czy deble można ustalać dynamicznie podczas przebiegu spotkania?
Na single musisz podać skład przed ich rozpoczęciem, na deble - zawsze było przyjęte, że po singlach, ale jedna drużyna to negowała ("Bo w innych ligach jest inaczej.") i tak naprawdę trzeba by to uściślić w regulaminie, żeby nie było nieporozumień.
"The reason people use a crucifix against vampires is that vampires are allergic to bullshit." - Richard Pryor

"Nie jest dyshonorem przegrywać kiedy w grę wkłada się całe swoje serce." - Sir Matt Busby

"Pater postanowił zapytać swoją siostrzenicę o znaczenie wyrazu "real", który jemu samemu kojarzył się z przepłacanymi, narcystycznymi i metroseksualnymi piłkarzami ze stolicy Hiszpanii." - Krajewski, Czubaj, "Róże cmentarne"
Clapton
Weteran
Weteran
Posty: 1137
Rejestracja: 13 sie 2007, 19:59

Re: Tenis NET w Lidze Klubowej GPW

Witam,
z tego co mi wiadomo, to wczoraj upłynął termin zgłaszania drużyn do letniej edycji Ligi Klubowej GPW, czy tak? Ile drużyn ostatecznie będzie zatem w II lidze? Czy już odbyło się losowanie grup II ligi (zakładając 2 grupy)?

Pozdrawiam!
Awatar użytkownika
JCz
Ostatnia Instancja
Ostatnia Instancja
Posty: 1696
Rejestracja: 2 maja 2005, 20:53
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt: Strona WWW

Re: Tenis NET w Lidze Klubowej GPW

Wpłynęły tylko dwa nowe zgłoszenia, Forum Tenis NET i Wola Tennis Club, w drugiej lidze będzie zatem 10 drużyn. Najbardziej naturalny system rozgrywek w takiej sytuacji, by nie przekroczyć liczby siedmiu kolejek ligowych, to podział na dwie grupy po pięć zespołów (mecze każdy z każdym), a następnie play-offy dla najlepszej czwórki oraz dla miejsc 5-8. Najsłabsze ekipy zagrałyby o miejsca 9-10. Czyli najlepsza ósemka zagra w sumie sześć spotkań (cztery w grupie i dwa w play-offach), najsłabsi pięć.

Przeprowadzenie systemu ligowego w jednej grupie wymagałoby aż dziewięciu kolejek, a to szczególnie w sezonie letnim byłoby zbyt absorbujące dla uczestników ligi (nie samą ligą człowiek żyje, są jeszcze turnieje indywidualne).

Losowanie odbędzie się pod koniec kwietnia. Zrobię pięć koszyków, zgodnych z wynikami poprzedniego sezonu:
1) SKT Legia, Okęcie Tennis Club
2) ST Net, KT Orzeł
3) Smecz Ursynów, WTS Deski
4) Frajda Łomianki, TKKF Wars
5) Wola Tennis Club, Forum Tenis NET

----------------------

Terminarz sezonu letniego 2014 rozpisany:

1 kolejka, 11 maja
WTS Deski - Forum Tenis NET

2 kolejka, 25 maja
Forum Tenis NET pauza

3 kolejka, 8 czerwca
Forum Tenis NET - Frajda Łomianki

4 kolejka, 29 czerwca
Szkoła Tenisa Net - Forum Tenis NET

5 kolejka, 17 sierpnia
Forum Tenis NET - SKT Legia

Czyli na dzień dobry drużyna Gary'ego :)

Powyżej faza grupowa. W fazie finałowej dwie najlepsze drużyny z grupy będą walczyć pucharowo z najlepszą "dwójką" drugiej grupy o miejsca 1-4, drużyny z grupowych pozycji 3 i 4 zagrają o miejsca 5-8, a ostatnie ekipy grupowe stoczy bój o miejsce 9.

Awansem do 1. ligi premiowana zostanie najlepsza drużyna 2. ligi, wicemistrz i trzecia drużyna wystąpią w barażach z 6. i 7. zespołem 1. ligi.
Pacific X-Force 295
Redakcja Tenis NET
Sprzęt | Blog
Ulubiona tenisistka :)
Clapton
Weteran
Weteran
Posty: 1137
Rejestracja: 13 sie 2007, 19:59

Re: Tenis NET w Lidze Klubowej GPW

Czyli gramy z 2, 3, 6 oraz 7 drużyną ubiegłego sezonu. Sądzę, że na podstawie wyników z ubiegłych sezonów można pokusić się o ocenę siły gry poszczególnych drużyn i na jej podstawie ocenić nasze szanse.
Awatar użytkownika
Pio
Starszy Forumowicz
Starszy Forumowicz
Posty: 395
Rejestracja: 9 mar 2013, 20:23
Lokalizacja: Wawa

Re: Tenis NET w Lidze Klubowej GPW

Ja już dziś kapitanowi melduje, że 3 kolejkę muszę odpuścić.
Awatar użytkownika
TomPL
Nestor
Nestor
Posty: 6730
Rejestracja: 5 paź 2012, 13:17
Lokalizacja: Warmia

Re: Tenis NET w Lidze Klubowej GPW

Clapton pisze: Sądzę, że na podstawie wyników z ubiegłych sezonów można pokusić się o ocenę siły gry poszczególnych drużyn i na jej podstawie ocenić nasze szanse.
Pokusić się można, ale ważniejsze będzie przygotowanie odpowiedniego składu zawodników na każdy mecz...
Awatar użytkownika
iamtheway
Starszy Forumowicz
Starszy Forumowicz
Posty: 366
Rejestracja: 8 lip 2011, 17:30

Re: Tenis NET w Lidze Klubowej GPW

Ja melduję, że w pierwszej kolejce nie dam rady.
Awatar użytkownika
JCz
Ostatnia Instancja
Ostatnia Instancja
Posty: 1696
Rejestracja: 2 maja 2005, 20:53
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt: Strona WWW

Re: Tenis NET w Lidze Klubowej GPW

Mój start w pierwszym meczu również niepewny.
Clapton pisze:Czyli gramy z 2, 3, 6 oraz 7 drużyną ubiegłego sezonu. Sądzę, że na podstawie wyników z ubiegłych sezonów można pokusić się o ocenę siły gry poszczególnych drużyn i na jej podstawie ocenić nasze szanse.
Teoretyczne szanse nawet na wygranie choćby jednego meczu są niewielkie, biorąc pod uwagę składy naszych przeciwników z ubiegłego sezonu. Jeśli mój poziom miałby stanowić punkt odniesienia, to Legia, Deski i Frajda mają silniejszych singlistów open (byłych zawodników), natomiast ST Net na zbliżonym do mojego poziomie. W singlu +45 Legia i ST Net są mocne, natomiast z seniorami WTS Deski i Frajdy, jeśli się nie wzmocniły, można powalczyć.
Na papierze meczów się jednak nie rozgrywa, ktoś może mieć lepszy dzień, czy dogodniejsze do stylu gry warunki (mocno podlany przed meczem kort, odpowiednie piłki :wink: ), a i absencje u przeciwników też możliwe. Nie łamać się tylko walczyć, do niższej klasy rozgrywkowej nie spadniemy :::no.I:::
Pacific X-Force 295
Redakcja Tenis NET
Sprzęt | Blog
Ulubiona tenisistka :)
Clapton
Weteran
Weteran
Posty: 1137
Rejestracja: 13 sie 2007, 19:59

Re: Tenis NET w Lidze Klubowej GPW

O_O Byli zawodnicy w II Lidze?! To jaki jest zatem poziom I Ligi?
Awatar użytkownika
Gary
Baby do garów!
Baby do garów!
Posty: 9345
Rejestracja: 13 sie 2007, 14:36
Lokalizacja: Wieś przyklasztorna

Re: Tenis NET w Lidze Klubowej GPW

Clapton pisze:To jaki jest zatem poziom I Ligi?
Kosmiczny, w składach niektórych drużyn są nawet byli reprezentanci Polski w Pucharze Davisa. :wink:
"The reason people use a crucifix against vampires is that vampires are allergic to bullshit." - Richard Pryor

"Nie jest dyshonorem przegrywać kiedy w grę wkłada się całe swoje serce." - Sir Matt Busby

"Pater postanowił zapytać swoją siostrzenicę o znaczenie wyrazu "real", który jemu samemu kojarzył się z przepłacanymi, narcystycznymi i metroseksualnymi piłkarzami ze stolicy Hiszpanii." - Krajewski, Czubaj, "Róże cmentarne"
Awatar użytkownika
JCz
Ostatnia Instancja
Ostatnia Instancja
Posty: 1696
Rejestracja: 2 maja 2005, 20:53
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt: Strona WWW

Re: Tenis NET w Lidze Klubowej GPW

1. liga faktycznie mocna, że wspomnę tylko o nowych wzmocnieniach na ten sezon (stare składy można podejrzeć na stronie ligaklubowa.pl), Przemku Leśniewskim i Lechu Sidorze (antidotum na Kosta w +45 :wink: ).
Liczyłem, że pogramy w planowanej amatorskiej trzeciej lidze, ale były tylko dwa zgłoszenia, więc nie było z czego tworzyć...
Pacific X-Force 295
Redakcja Tenis NET
Sprzęt | Blog
Ulubiona tenisistka :)
Awatar użytkownika
HeadShot
Senior
Senior
Posty: 2895
Rejestracja: 2 lut 2008, 10:50

Re: Tenis NET w Lidze Klubowej GPW

O_O
Byłem święcie przekonany, że na 2 ligę duet JCz-Pio to będzie niemal gwarant 2pkt na singlach Open... No cóż, ambicji nam nie zbraknie na pewno, jeżeli o mnie chodzi to w zasadzie poza terminem nr 1 mogę spokojnie wpadać, ten maj od biedy też w ostateczności, ale tak jak pisałem kapitanowi, mój poziom pozwala mi jedynie prać skarpetki większości kolegów z drużyny, więc służę dopingiem. :wink:

Z tym Sidorem to już niezła zabawa...
#NKrising
Awatar użytkownika
Gary
Baby do garów!
Baby do garów!
Posty: 9345
Rejestracja: 13 sie 2007, 14:36
Lokalizacja: Wieś przyklasztorna

Re: Tenis NET w Lidze Klubowej GPW

HeadShot pisze:Byłem święcie przekonany, że na 2 ligę duet JCz-Pio to będzie niemal gwarant 2pkt na singlach Open...
Moim zdaniem duet JCz-Pio powinien z większością drużyn 2. ligi zdobywać jeden z dwóch punktów. Nie wiem, kto będzie grał na pierwszej, a kto na drugiej rakiecie, ale patrząc na składy, to z Frajdą i ST Net zarówno Jacek, jak i Piotrek są murowanymi faworytami w meczu z 2. rakietą tamtych drużyn (a i z pierwszą rakietą spokojnie mogą dać radę), Legia teoretycznie ma 2 mocniejszych zawodników, ale wątpię, czy obaj zagrają w jednym meczu, a u mnie w drużynie jest 3-4 graczy teoretycznie lepszych, ale jeden zapowiedział, że na single nie ma zdrowia, jeden ostatnio był bez formy, a 2 pozostałych nie zawsze może grać, więc różnie może być. Poza tym, jeśli w meczu z nami na drugiej rakiecie nie grałby Pio/JCz, to pewnie wystawiłbym siebie, żeby skrzyżować rakiety z HS, Szumą, IATW czy Obim. :wink:
"The reason people use a crucifix against vampires is that vampires are allergic to bullshit." - Richard Pryor

"Nie jest dyshonorem przegrywać kiedy w grę wkłada się całe swoje serce." - Sir Matt Busby

"Pater postanowił zapytać swoją siostrzenicę o znaczenie wyrazu "real", który jemu samemu kojarzył się z przepłacanymi, narcystycznymi i metroseksualnymi piłkarzami ze stolicy Hiszpanii." - Krajewski, Czubaj, "Róże cmentarne"
Awatar użytkownika
TomPL
Nestor
Nestor
Posty: 6730
Rejestracja: 5 paź 2012, 13:17
Lokalizacja: Warmia

Re: Tenis NET w Lidze Klubowej GPW

No to mamy niezłe szachy, zanim się zaczęło. O_O
Lechu, Clapton (ktoś jeszcze ze starszaków?) - napiszcie, które terminy na pewno nie pasują, żeby JCz mógł obmyślić plan... Mi bardzo pasuje termin 26 maja, ale akurat mamy... pauzę. (:]
Clapton
Weteran
Weteran
Posty: 1137
Rejestracja: 13 sie 2007, 19:59

Re: Tenis NET w Lidze Klubowej GPW

Dla mnie 11 maja jest OK, ale gdzie ja pasuję do tego poziomu. :(

Panowie, uwaga z publicznym ustalaniem taktyki i składu na najbliższy mecz, przeciwnik tj. Gary czuwa i nasłuchuje. :wink:

Wróć do „Turnieje amatorskie”