Awatar użytkownika
Jakuboto
Nestor
Nestor
Posty: 6820
Rejestracja: 22 cze 2013, 10:23
Lokalizacja: Warszawa

Re: Forumowy Plebiscyt 2013

hohvar pisze:W sumie niewiele osób głosowało w tegorocznym plebiscycie. Czy jest wymagana jakaś minimalna frekwencja, żeby wyniki były ważne? :wink:
Niby nic nie było w pierwszym poście wspomniane... ale jak 50% obywateli nie zagłosowało to wyniki zostaną ustalone odgórnie rotfl .
Yonex Vcore 100
NTRP 3.14159265359
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: Forumowy Plebiscyt 2013

Jak się za to weźmie Gary to raczej oddolnie :P.
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Awatar użytkownika
El Diablo
Wyłączono z użytku...
Posty: 20553
Rejestracja: 15 lut 2007, 12:57
Kontakt: Strona WWW

Re: Forumowy Plebiscyt 2013

Obrazek

Panie i Panowie, szanowi i mniej szanowni Forumowicze,
nadszedł czas aby ogłosić wyniki tegorocznego Forumowego Plebiscytu!


Forum jest pełne wspaniałych jak i skrajnych osobowości, które obdarzają nas swoją wiedzą, humorem oraz po prostu sprawiają, że warto być członkiem naszej małej tenisowej społeczności... nie powinno więc dziwić iż rozrzut głosów w kategorii "Ulubieniec tłumów" był znaczny, a ostatecznym triumfem przyszło podzielić się trójce Forumowiczów... i tak gratulacje dla naszej koleżanki raczącej nas swym gustem muzycznym jak i wplatającej pierwiastek kobiecej subtelności w tematach turniejowych, Elf oraz kolegów, miłośnika i instruktora damskiej szkoły jazdy oraz mistrza wyścigów bolidami marki Fiat126p, Vivida oraz mistrza rynsztunku kuchennego, eksperta w dziedzinie sztuki posługiwania się patelnią, sponsorowanego przez markę Tefal, Gary'ego.
Obrazek

Czas na nagrodzenie naszych humorystów, prześmiewających tak świat rzeczywisty jak i ten wyimaginowany, co wielokrotnie udowadniali na łamach forum i nie tylko nieraz poprawiając nam humor... w kategorii "Zgrywus" walka trwała między dwoma zawodnikami ale na ostatniej prostej puchar przypadł... Obrazek
SPOILER:

Następna kategoria... osoby piszące jakby przybyły wraz z Supermanem z innej planety, piszący w sposób, którego jedynym celem jest zmuszenie nas do ruszenie zadków i sięgnięcie po zakurzony słownik, a w następnej kolejności po aspirynę na ból głowy, domyślacie się już pewnie o co chodzi... Obrazek W kategorii "Mózg" mimo sporego zaplecza nominowanych złożonego z tak zacnych osobowości jak niżej podpisany, operator maszyn do naciągania i maestro sznurków do bielizny Smyk oraz naczelny i podstępny, cierpiący na hirsutyzm ojciec mafijny YOGItheBEAR, nikt nie był w stanie zagrozić PitS'owi, który zgarnia w tym roku nagrodę w tej kategorii.

Zwycięzcy serdecznie gratulujemy...
SPOILER:
;-P :wink:


Administracja oraz Google dziękuje podbijającym statystyki nominowanym i gwarantuje iż ich dane osobowe nie będą ujawnione wk###ym czytającym, którzy muszą to później wszystko przeklikać. :teathy:
Obrazek W tym sezonie ubiegłoroczny i niedyskutowany dominator kategorii musiał oddać pole dwóm nowym pretendentom... cóż to była za walka, proszę Państwa, kiedy tylko jeden uzyskiwał przewagę, drugi natychmiast odrabiał...
Obrazek I tak było aż do samego końca, żaden z pretendentów nie zdołał utrzymać przewagi i tym samym tytułem Spamera roku dzielą się Pi50 oraz Martinek, którzy absolutnie zdominowali tą kategorię.
Obrazek "Helpdesk" - kategoria tylko dla nadużywających leków uspokajających i znieczulaczy wszelkiej maści... mimo przylepców i miliona tematów z informacjami, każdy kto zawitał między innymi do działu "Co wybrać?" wie, że niesienie pomocy jest jak łowienie ryb. Przeciwnik czyli pomocobiorca raczy nas najczęściej jakże zostawiającym wiele wyobraźni stwierdzeniem "Chcę kupić rakietę...", często temu wspaniałemu stwierdzeniu towarzyszy jeszcze lepsze "...najlepiej jak najtańszą..." oraz wisienka czyli "...ale żeby była dobra!". Trzeba zarzucić haczyk i wyciągać od delikwenta informacje tak jak szczupaka z jeziora.

Wynik podaję w formie następującej...
SPOILER:
Tajemnica mojego sukcesu? Warunki dające 100% skuteczność, stosując analogię wędkarską, poluję tylko na karpie we własnej wannie. Gorąco polecam! :fishizm: :wink:
Obrazek W tym roku mamy 2 sztuki "Szarych myszek", na to miano zapracowali Lechu67 oraz TomPL.
Obrazek Czas zacząć się bardziej udzielać na forum Panowie! ;)

"W służbie jej królewskiej mości"...
Obrazek
Nie ulega żadnym wątpliwością iż wynik w tej kategorii to oszustwo, manipulacja i generalnie rzecz ujmując jawny przekręt! No ale cóż, zwyciężą Sta... znaczy Wyczesany. ;)
Obrazek "Zaginionym w akcji" bezapelacyjnie okazał się nasz Kevin Spacey czyli RatRace. Liczymy na sequel w forumowej aktywności. ;)

Obrazek "Debiutantem roku" bezsprzecznie okazał się Scudetto, który był bardzo aktywny na forum i poza nim - uczestniczy aktywnie nie tylko w życiu forum ale i imprezach towarzyszących grając już w 2-óch TF'ach oraz MiniTF Kłobuk Cup Warmia Open, jest również zgłoszony do deblowego TF'a.

Podsumowując pozytywnie zakręcony forumowicz, poniżej zdjęcie...
SPOILER:
Przechodzimy do "Dyskusji roku"...
Bez niespodzianek, najbardziej żywiołową wymianę opini...
SPOILER:
... mieliśmy na forum za sprawą wątku hitman vs Pio.

"d'Art de Avatar" - komisja była podzielona ale ostatecznie jury zdecydowało... Obrazek Najlepszym avatarem okazał się obraz z kolekcji Napalma.
Obrazek "Podpis wieńczy dzieło"
Obrazek
W tej kategorii aby wyłonić zwycięzcę trzeba było zastosować procedurę głosów ogólnych i tak remisowe dwa głosy zostały oddane na sentencję:
Vivid pisze:NTRP - tenisowy odpowiednik kompleksu małego ptaka :P
Za Klasykiem TenisNET - "ssij kij!" :)
Stay calm or eat more cookies!
A decydujący padł konkretnie na tę część podpisu...
Vivid pisze:Stay calm or eat more cookies!
Obrazek
Puchar wędruje więc w ręce Vivida.
I ostatnie wyróżnienie dla najbardziej wygadanych czyli "Złotousty" 2013... Obrazek Za "jajeczny" humor w postaci...
Smyk pisze:
Ania pisze:Zauważyłam, że u Nadala pojawiła się kolejna niedogodność - spodenki uwierają również z przodu rotfl .
O meczach napiszę jutro.
On to robi tak dla jaj ;-)
... tytuł wędruje do Smyka!

Zwycięzcy gratulujemy...
SPOILER:
... i nagradzamy aby nie utracił ostrości w swoich wypowiedziach...
SPOILER:
Wszystkim, tak laureatom jak i nominowanym oraz głosującym, dziękujemy i mamy nadzieję, że również w przyszłym roku wezmą udział w naszej plebiscytowej zabawie.
Obrazek Jest to również ostatni plebiscyt prowadzony przeze mnie, do kolejnego zostanie wytypowany inny przedstawiciel "Zielonych".
Martinek
Senior
Senior
Posty: 2932
Rejestracja: 17 lut 2011, 20:23
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Forumowy Plebiscyt 2013

Foch. :rolleyes:
Awatar użytkownika
scudetto
Senior
Senior
Posty: 3407
Rejestracja: 13 sty 2013, 11:31
Lokalizacja: Dziki Wschód

Re: Forumowy Plebiscyt 2013

ED nie wiem skąd wziąłeś moje zdjęcie z połamaną rakietą :::donknow::: , przecież zacząłem oszczędzać i już nie rzucam ramami :::cheese::: :::gd:::.
Polubiłem czerwone badziewie...
Awatar użytkownika
wyczesany
Ludzkie oblicze Władzy
Ludzkie oblicze Władzy
Posty: 7930
Rejestracja: 8 paź 2008, 15:12

Re: Forumowy Plebiscyt 2013

Udało się obronić tytuł zgrywusa sprzed roku, było to do przewidzenia... :D
SPOILER:
Natomiast moja wygrana w kategorii w służbie jej królewskiej mości jest dla mnie sporym zaskoczeniem.
SPOILER:
Co do zwycięzcy kategorii helpdesk... "Self Five!"
SPOILER:
Prezes fanklubu Staśka :D
Awatar użytkownika
TomPL
Nestor
Nestor
Posty: 6731
Rejestracja: 5 paź 2012, 13:17
Lokalizacja: Warmia

Re: Forumowy Plebiscyt 2013

Nie wiem co na to Lechu67, ale ja proponuję zmienić nazwę kategorię "Szara myszka" na "Siwa mysza". :]
Awatar użytkownika
Gary
Baby do garów!
Baby do garów!
Posty: 9345
Rejestracja: 13 sie 2007, 14:36
Lokalizacja: Wieś przyklasztorna

Re: Forumowy Plebiscyt 2013

Vivid pisze:
Ania pisze:I jeszcze taka refleksja moja... chyba ostatnio mam problemy z interpretacją. Czy tylko dla mnie kategoria "Ulubieniec tłumów" nie oznacza ulubieniec MÓJ tylko ten którego JA obiektywnie uznaję za lubianego przez większość?
Tłum to ja, to znaczy tłum stoi za mną. ;)
W przypadku Twojej tuszy to rzeczywiście można Cię uznać za tłum. rotfl
hohvar pisze:Czy jest wymagana jakaś minimalna frekwencja, żeby wyniki były ważne? :wink:
Wystarczy głos kogoś z WS, reszta i tak nie była liczona. rotfl
"The reason people use a crucifix against vampires is that vampires are allergic to bullshit." - Richard Pryor

"Nie jest dyshonorem przegrywać kiedy w grę wkłada się całe swoje serce." - Sir Matt Busby

"Pater postanowił zapytać swoją siostrzenicę o znaczenie wyrazu "real", który jemu samemu kojarzył się z przepłacanymi, narcystycznymi i metroseksualnymi piłkarzami ze stolicy Hiszpanii." - Krajewski, Czubaj, "Róże cmentarne"
Awatar użytkownika
Jakuboto
Nestor
Nestor
Posty: 6820
Rejestracja: 22 cze 2013, 10:23
Lokalizacja: Warszawa

Re: Forumowy Plebiscyt 2013

Super podsumowanie wyników ED! Jednym słowem kawał dobrej roboty :!:brv:!: .
Yonex Vcore 100
NTRP 3.14159265359
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: Forumowy Plebiscyt 2013

Dziękuję za wyróżnienia i oddane głosy, nie tylko na mnie ;).

W sumie czuję się w obowiązku poniekąd podzielić wygraną za podpis z ... PitS-em :twisted:.
W końcu środkowa sentencja mojego podpisu to cytat z Piotra, o czym wiedziała do teraz tylko Administracja gdyż cytat pochodzi z części administracyjnej (czego/kogo dotyczył i przy jakiej okazji oczywiście ... nie pamiętam :P).
Biorąc pod uwagę, że PitS jest laureatem kategorii "mózg" to idealnie uzupełnia obraz PitS-a jako postaci wielu wcieleń, twarzy i talentów. I proszę to rozumieć wprost, nie ma tu podtekstu.
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Awatar użytkownika
Ania
Weteran
Weteran
Posty: 1343
Rejestracja: 19 cze 2012, 09:24
Lokalizacja: Szczecin

Re: Forumowy Plebiscyt 2013

ED poprawiłeś mi humor tymi wynikami, świetna robota :::gd::: , okazuje się, że i z ciebie jest niezły Zgrywus :wink: . Ze swojej strony ślę jeszcze podziękowanie za poprowadzenie tej zabawy, ciekawe kto w tym roku się za to weźmie...
Zodiakalna Panna w średnim wieku dostaje czasami kompletnego bzika. Zamyka się w domu z armią ścierek i już od rana biega po domu z chloraminą dezynfekując wszystko co się da. W końcu pada zatruta nadmierną ilością środków odkażających, co ratuje jej umęczoną rodzinę przed samobójstwem.
Awatar użytkownika
Gary
Baby do garów!
Baby do garów!
Posty: 9345
Rejestracja: 13 sie 2007, 14:36
Lokalizacja: Wieś przyklasztorna

Re: Forumowy Plebiscyt 2013

Ania pisze:(...)ciekawe kto w tym roku się za to weźmie...
Ja.
"The reason people use a crucifix against vampires is that vampires are allergic to bullshit." - Richard Pryor

"Nie jest dyshonorem przegrywać kiedy w grę wkłada się całe swoje serce." - Sir Matt Busby

"Pater postanowił zapytać swoją siostrzenicę o znaczenie wyrazu "real", który jemu samemu kojarzył się z przepłacanymi, narcystycznymi i metroseksualnymi piłkarzami ze stolicy Hiszpanii." - Krajewski, Czubaj, "Róże cmentarne"
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: Forumowy Plebiscyt 2013

Gary pisze:
Ania pisze:(...)ciekawe kto w tym roku się za to weźmie...
Ja.
Czyli będzie sporo nowych kategorii:
- Kurdupel roku
- Poskramiacz Tefala
- Twarz Zeptera
- Wirtuoz mopów
- CIFman sezonu
- Garzilla milenium
- Szczęśliwa 10-tka (walka o prawo jazdy jeszcze trwa, 10 podejście w toku ;))
- Pantofel dekady
itd.

I kto zgarnie te tytuły? ... :D
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Awatar użytkownika
Jakuboto
Nestor
Nestor
Posty: 6820
Rejestracja: 22 cze 2013, 10:23
Lokalizacja: Warszawa

Re: Forumowy Plebiscyt 2013

Czyli szykuje się pełna ustawka :P...
Yonex Vcore 100
NTRP 3.14159265359
Awatar użytkownika
alfred
TROLL
Posty: 1050
Rejestracja: 24 sty 2013, 23:20

Re: Forumowy Plebiscyt 2013

Hmmm. Nie liczyłem, nie chce mi się, ale chyba zająłem miejsce na podium w najważniejszej kategorii. Dziwne, że nikt o tym nie wspomniał. Ważne jest to, że jestem tu lubiany. :::gd:::
Wyobraźnia jest ważniejsza niż wiedza - Albert Einstein
Awatar użytkownika
Elf
Senior
Senior
Posty: 2508
Rejestracja: 20 kwie 2012, 14:57
Lokalizacja: Sercem na Podlasiu

Re: Forumowy Plebiscyt 2013

Ejj... Mały foch. Spojrzałam, że napisałeś tu posta, z nadzieją, że gratulujesz mi... ::!phi!::
"Elfy są urocze. Rzucają urok. Elfy są czarowne. Splatają czary. Ich uroda powala. Strzałą. Kłopot ze słowami polega na tym, że ich znaczenie może się wić jak wąż. A jeśli ktoś chce znaleźć węże, powinien ich szukać za słowami, które zmieniły swój sens. Nikt nigdy nie powiedział, że elfy są miłe. Elfy są złe."
Awatar użytkownika
alfred
TROLL
Posty: 1050
Rejestracja: 24 sty 2013, 23:20

Re: Forumowy Plebiscyt 2013

Elf pisze:Ejj... Mały foch. Spojrzałam, że napisałeś tu posta, z nadzieją, że gratulujesz mi... ::!phi!::
Oczywiście gratuluję kochana. Wiedziałem, że wygrasz, nie masz przecież konkurencji. Wiem to. Foch ... nieeee. Fakty, po prostu fakty, i ludzkie zachowania, komentuję.
Wyobraźnia jest ważniejsza niż wiedza - Albert Einstein
Awatar użytkownika
Elf
Senior
Senior
Posty: 2508
Rejestracja: 20 kwie 2012, 14:57
Lokalizacja: Sercem na Podlasiu

Re: Forumowy Plebiscyt 2013

:hugger:

(Panowie zieloni, wybaczcie ten minimalizm, ale cóż innego tu rzec?)
"Elfy są urocze. Rzucają urok. Elfy są czarowne. Splatają czary. Ich uroda powala. Strzałą. Kłopot ze słowami polega na tym, że ich znaczenie może się wić jak wąż. A jeśli ktoś chce znaleźć węże, powinien ich szukać za słowami, które zmieniły swój sens. Nikt nigdy nie powiedział, że elfy są miłe. Elfy są złe."
Awatar użytkownika
alfred
TROLL
Posty: 1050
Rejestracja: 24 sty 2013, 23:20

Re: Forumowy Plebiscyt 2013

Elf pisze: :hugger:

(Panowie zieloni, wybaczcie ten minimalizm, ale cóż innego tu rzec?)
Mogłabyś na przykład skomentować, że dziwisz się, że w kategorii "mózg" nie wygrał alfred, wszak jest najmądrzejszy przecież.
Wyobraźnia jest ważniejsza niż wiedza - Albert Einstein
Awatar użytkownika
Marcin_L
Senior
Senior
Posty: 4859
Rejestracja: 26 lis 2010, 08:05
Lokalizacja: Poznań

Odp: Re: Forumowy Plebiscyt 2013

Elf pisze: :hugger:

(Panowie zieloni, wybaczcie ten minimalizm, ale cóż innego tu rzec?)
Podziękuj rodzinie, fanom, powiedz , że najwaźniejsze są jednak pandy i wieloryby. I że wszystko zawdzięczasz wege diecie. :)

Marcin_L

Wróć do „Pogadanki & Pogaduchy”