Martinek
Senior
Senior
Posty: 2932
Rejestracja: 17 lut 2011, 20:23
Lokalizacja: Gdańsk

Re: ATP World Tour Finals 2013

Wychodzi. ;)
kropiwnicki
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 231
Rejestracja: 24 maja 2011, 23:19

Re: ATP World Tour Finals 2013

Sześć asów Berdycha w jednym gemie. rotfl
Awatar użytkownika
dario_65
Młodszy Forumowicz
Młodszy Forumowicz
Posty: 142
Rejestracja: 20 cze 2011, 17:31
Lokalizacja: Białystok

Re: ATP World Tour Finals 2013

wrzesniowy pisze:Mam takie małe pytanie, bo już trochę zgłupiałem. Może ktoś zorientowany będzie znał odpowiedź ;). Drugi raz pani Kasia "łaaał" Nowak wspomniała o tym, że oglądamy mecz na korcie centralnym w Londynie. Czy tam są jakieś inne korty jeszcze, czy to po prostu profesjonalizm wychodzi z pani Katarzyny znowu? ;)
Nie wiem, nie byłem w hali O2. Być może gdzieś z boku są jeszcze jakieś korty treningowo-rozgrzewkowe. Ale nawet gdyby ich nie było, to chyba nie zaprzeczysz, że kort w centrum hali można chyba nazwać "kortem centralnym". A jeżeli dla Ciebie oznacza to brak profesjonalizmu, to ....(no comments :tired: ).
Awatar użytkownika
McGyver
Weteran
Weteran
Posty: 1799
Rejestracja: 24 mar 2012, 17:30
Lokalizacja: Gdańsk

Re: ATP World Tour Finals 2013

dario_65 pisze:Nie wiem, nie byłem w hali O2. Być może gdzieś z boku są jeszcze jakieś korty treningowo-rozgrzewkowe. Ale nawet gdyby ich nie było, to chyba nie zaprzeczysz, że kort w centrum hali można chyba nazwać "kortem centralnym"...
Nie widziałem jeszcze kortu np. z boku hali, który można by nazwać bocznym... :]
Pytanie kolegi wrzesniowego zasadne.
Awatar użytkownika
dario_65
Młodszy Forumowicz
Młodszy Forumowicz
Posty: 142
Rejestracja: 20 cze 2011, 17:31
Lokalizacja: Białystok

Re: ATP World Tour Finals 2013

McGyver pisze:
dario_65 pisze:Nie wiem, nie byłem w hali O2. Być może gdzieś z boku są jeszcze jakieś korty treningowo-rozgrzewkowe. Ale nawet gdyby ich nie było, to chyba nie zaprzeczysz, że kort w centrum hali można chyba nazwać "kortem centralnym"...
Nie widziałem jeszcze kortu np. z boku hali, który można by nazwać bocznym... :]
Pytanie kolegi wrzesniowego zasadne.
Może Pani Kasia zasugerowała się tytułem pod tym obrazkiem. :D
http://www.barclaysatpworldtourfinals.c ... l-showdown
wrzesniowy
Początkujący
Początkujący
Posty: 35
Rejestracja: 13 cze 2012, 22:01

Re: ATP World Tour Finals 2013

No dobrze, zagadka rozwiązana ;). Wychodzi na to, że nawet jeśli obiekt ma tylko jeden kort, to można go nazwać centralnym, jakkolwiek dziwnie by to nie brzmiało ;). Chociaż moim zdaniem jest to mało szczęśliwe określenie, bo to tak jakby powiedzieć, że człowiek ubrał czapkę na centralną głowę, albo że drapie się po głównym nosie ;). No ale zostawmy to już.
Awatar użytkownika
grzeszajac
Orator
Orator
Posty: 504
Rejestracja: 20 lis 2011, 20:51
Lokalizacja: Łańcut

Re: ATP World Tour Finals 2013

wrzesniowy pisze:No dobrze, zagadka rozwiązana ;). Wychodzi na to, że nawet jeśli obiekt ma tylko jeden kort, to można go nazwać centralnym, jakkolwiek dziwnie by to nie brzmiało ;). Chociaż moim zdaniem jest to mało szczęśliwe określenie, bo to tak jakby powiedzieć, że człowiek ubrał czapkę na centralną głowę, albo że drapie się po głównym nosie ;). No ale zostawmy to już.
Zaczerpnięte z Wikipedii
Millennium Dome (znana także jako O2 Arena) - budynek w Londynie, w dzielnicy Greenwich, zbudowany w 1999 by uczcić nowe tysiąclecie na podstawie projektu biur Richard Rogers Partnership (architektura) i Buro Happold (konstrukcja). Jest jednym z największych budynków, jaki kiedykolwiek zbudowano, a także charakterystycznym symbolem współczesnej architektury Londynu. Millenium Dome ma największy na świecie dach i mieści 30 różnych sal o komercyjnym przeznaczeniu. Największą z nich jest O2 Arena, która mieści 24 tysiące osób.
wrzesniowy pisze:Mam takie małe pytanie, bo już trochę zgłupiałem. Może ktoś zorientowany będzie znał odpowiedź ;). Drugi raz pani Kasia "łaaał" Nowak wspomniała o tym, że oglądamy mecz na korcie centralnym w Londynie. Czy tam są jakieś inne korty jeszcze, czy to po prostu profesjonalizm wychodzi z pani Katarzyny znowu? ;)
Może bardziej powinna mówić centralna arena, bo jest największa i na pewno w środku całego kompleksu... A centralny kort może dlatego, że na czas ATP World Tour Finals 2013 na głównej arenie na czas rozgrywek jest kort a nie plac widowiskowy. Pewnie podczas koncertów gdy zdemontują kort, będzie to centralny plac widowiskowy ;-)
Awatar użytkownika
Majorka
Nestor
Nestor
Posty: 5860
Rejestracja: 12 maja 2011, 23:03
Lokalizacja: Warszawa

Re: ATP World Tour Finals 2013

Ciekawa jestem, czy powalczy Francuz. Czy zagra tak pasywnie jak z Nadalem w Paryżu.. Oby nie.

Ed. No no O_O Francuz podaje na seta..coś nie ma zamiaru być chłopcem do bicia.. :wink:
Polemika z głupstwem nobilituje je bez potrzeby.. - Stefan "Kisiel" Kisielewski
Awatar użytkownika
Tenisówka
Senior
Senior
Posty: 4585
Rejestracja: 5 lut 2013, 20:25
Lokalizacja: Pieniny

Re: ATP World Tour Finals 2013

Majorka pisze:Ciekawa jestem, czy powalczy Francuz. Czy zagra tak pasywnie jak z Nadalem w Paryżu.. Oby nie.

Ed. No no O_O Francuz podaje na seta..coś nie ma zamiaru być chłopcem do bicia.. :wink:

Już po przełamaniu. Wszystko wraca do normy. Ryszard walczy wspaniale. :::gd::: Będzie tb .
Ostatnio zmieniony 4 lis 2013, 21:53 przez Tenisówka, łącznie zmieniany 1 raz.
----------------------------------
Chłopaki gdzie jesteście ? :::no.I:::
Awatar użytkownika
Majorka
Nestor
Nestor
Posty: 5860
Rejestracja: 12 maja 2011, 23:03
Lokalizacja: Warszawa

Re: ATP World Tour Finals 2013

Znakomity gem Francuza na 6:5. :::gd:::
Polemika z głupstwem nobilituje je bez potrzeby.. - Stefan "Kisiel" Kisielewski
usi.

Re: ATP World Tour Finals 2013

Już 7:6 ... i jak tu go nie lubić :) ?
Awatar użytkownika
grzeszajac
Orator
Orator
Posty: 504
Rejestracja: 20 lis 2011, 20:51
Lokalizacja: Łańcut

Re: ATP World Tour Finals 2013

Majorka pisze:Znakomity gem Francuza na 6:5. :::gd:::
Znakomicie rozegrany tb i ten jego jednoręczny bekhend... Poezja... Akurat jemu lepiej wychodzi gra bekhendem jak forhendem
Awatar użytkownika
Majorka
Nestor
Nestor
Posty: 5860
Rejestracja: 12 maja 2011, 23:03
Lokalizacja: Warszawa

Re: ATP World Tour Finals 2013

usi. pisze:Już 7:6 ... i jak tu go nie lubić :) ?
Ja z Francuzów to bardziej tych czekoladowych.. :wink: W zasadzie kibicuję Argentyńczykowi..ale Richard gra po prostu znakomicie w tej końcówce :::gd:::
Polemika z głupstwem nobilituje je bez potrzeby.. - Stefan "Kisiel" Kisielewski
Awatar użytkownika
hokej
Moderator
Moderator
Posty: 4811
Rejestracja: 25 paź 2011, 14:05
Lokalizacja: Lasy Państwowe

Re: ATP World Tour Finals 2013

Gasquet przy FH robi taką zawijaną pętlę, że dziwię się jak On w ogóle sweetspotem trafia.
Allez Richard!
Nie dyskutuj z głupkiem - sprowadzi Cię do swojego poziomu i zniszczy doświadczeniem.

To, że jesteśmy w d..ie, to jasne. Problem w tym, że zaczynamy się w niej urządzać. - Stefan Kisielewski

Wilson Pro Staff RF97A
Różne druty 1.20@24kp
Awatar użytkownika
wyczesany
Ludzkie oblicze Władzy
Ludzkie oblicze Władzy
Posty: 7930
Rejestracja: 8 paź 2008, 15:12

Re: ATP World Tour Finals 2013

Bekhend Gasqueta jak najbardziej na plus, ale forhend... strasznie mi się nie podoba, jakoś nieprzyjemnie to wygląda.
Prezes fanklubu Staśka :D
Awatar użytkownika
dario_65
Młodszy Forumowicz
Młodszy Forumowicz
Posty: 142
Rejestracja: 20 cze 2011, 17:31
Lokalizacja: Białystok

Re: ATP World Tour Finals 2013

Już o tym kiedyś pisałem. Zwróćcie uwagę jak zachowuje się Ryszard po punkcie wygranym przy własnym serwisie. Zawsze prosi o podanie tej samej piłki, którą wygrał ostatni punkt. :D
dzikus
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 319
Rejestracja: 26 lis 2010, 20:55
Lokalizacja: Rzeszów

Re: ATP World Tour Finals 2013

wyczesany pisze:Bekhend Gasqueta jak najbardziej na plus, ale forhend... strasznie mi się nie podoba, jakoś nieprzyjemnie to wygląda.
Delpo trochę wygląda tak, jakby nie wiedział, że to właśnie bekhend jest mocniejszą stroną Gasqueta, zdecydowanie mniej piłek powinien posyłać na tę stronę.
usi.

Re: ATP World Tour Finals 2013

No to kibice Del Potro usatysfakcjonowani 4:2.
Gasquet przechodzi kryzys, ale walczy...
Awatar użytkownika
Majorka
Nestor
Nestor
Posty: 5860
Rejestracja: 12 maja 2011, 23:03
Lokalizacja: Warszawa

Re: ATP World Tour Finals 2013

Delpo przy siatce jest rozczulający.. rotfl
Polemika z głupstwem nobilituje je bez potrzeby.. - Stefan "Kisiel" Kisielewski
Awatar użytkownika
Tenisówka
Senior
Senior
Posty: 4585
Rejestracja: 5 lut 2013, 20:25
Lokalizacja: Pieniny

Re: ATP World Tour Finals 2013

I jest set dla Argentyńczyka, ale Francuz jeszcze broni nie składa...chyba. rotfl
Bardzo efektownie ten kort wygląda , przynajmniej w telewizji.
----------------------------------
Chłopaki gdzie jesteście ? :::no.I:::

Wróć do „Rozgrywki ATP i WTA”