hjupek
Nowy
Nowy
Posty: 10
Rejestracja: 4 lut 2013, 12:12

Zapytanie o hybrydę

Witam,
mam pytanie, co myślicie o połączeniu tych dwóch naciągów w hybrydzie?

Kirschbaum Touch Multifibre 1,25mm poziomy i Signum Pro Tornado 1,25mm piony 25/25 kg.

Obecnie gram Signum Pro Tornado 1.23mm 25/25kg i gra się całkiem przyjemnie, kolegom z Holandii poleciłem ten naciąg i są bardzo zadowoleni. Chciałbym spróbować tę hybrydę, aby dodać do tego wszystkiego jeszcze komfort.
Moglibyście udzielić mi odpowiedzi, co do tego, czy oba te naciągi nie będą ze sobą kolidować (wg tego co wyczytałem powinno być dobrze).
Ja i moi koledzy NTRP pomiędzy 2,5, a 4,5 prawie wszyscy baselinerzy.

Pozdrawiam,
Sławek
Awatar użytkownika
Smyk
Weteran
Weteran
Posty: 1282
Rejestracja: 24 lip 2008, 09:15
Lokalizacja: Zaodrze

hjupek pisze:... , czy oba te naciągi nie będą ze sobą kolidować
Kolidować nie będą - jeden jest na pionach, inny na poziomach. ;-) Ile komfortu wniesie Multifibre i czy to wystarczy musisz sam przetestować. Do czego można się przyczepić na podstawie opisów na Stringforum, to niska trwałość.
Carpe diem, quam minimum credula postero ...
Awatar użytkownika
El Diablo
Wyłączono z użytku...
Posty: 20553
Rejestracja: 15 lut 2007, 12:57
Kontakt: Strona WWW

Re: Zapytanie o hybrydę

Wg mnie lepiej poszukać gładkiego co-poly na struny poziome.
Kanciaste poziomy będą ciąć mulciakowe piony zmniejszając wytrzymałość takiej hybrydy.
Nie mogę odebrać telefonu, NIGDY!
Albo jestem na urlopie, albo na zwolnieniu, albo w delegacji, albo na spotkaniu.
Nie czytam e-maili ani nie oddzwaniam.
Zupełnie jak horyzont. Jestem bardziej koncepcją niż bytem cielesnym.
Awatar użytkownika
Smyk
Weteran
Weteran
Posty: 1282
Rejestracja: 24 lip 2008, 09:15
Lokalizacja: Zaodrze

Re: Zapytanie o hybrydę

Według mnie także lepiej byłoby najpierw wypróbować cieńsze Tornado (1.17mm) albo zejść kilo albo dwa z siłą napinającą, zamiast pakować się w hybrydy. :mglss: Może będzie wystarczająco komfortowo ...
Carpe diem, quam minimum credula postero ...
hjupek
Nowy
Nowy
Posty: 10
Rejestracja: 4 lut 2013, 12:12

Re: Zapytanie o hybrydę

El Diablo pisze:Wg mnie lepiej poszukać gładkiego co-poly na struny poziome.
Kanciaste poziomy będą ciąć mulciakowe piony zmniejszając wytrzymałość takiej hybrydy.
Właśnie tego się obawiam. :?
Smyk pisze:Według mnie także lepiej byłoby najpierw wypróbować cieńsze Tornado (1.17mm) albo zejść kilo albo dwa z siłą napinającą, zamiast pakować się w hybrydy :mglss: Może będzie wystarczająco komfortowo ...
Zejście z 25 kg nie wchodzi w grę....ale może faktycznie przejście na 1,17 :wink:.

Chyba przetestuje 1,17 i tą hybrydę (może się okazać ze obie opcje maja podobną żywotność) :::gd::: .

Wróć do „Naciągi”