Awatar użytkownika
El Diablo
Wyłączono z użytku...
Posty: 20553
Rejestracja: 15 lut 2007, 12:57
Kontakt: Strona WWW

Prince 2014

Nowe naciągi od Prince'a...

Mulciaki: Premier Power, Premier Feel, Premier Control
SPOILER:
Premier Power zastępuje Premier LT.
Premier Control zastępuje Premier Attack.

Premier Touch jest nową struną aczkolwiek sądząc po opisie (rdzeń z płaskich włókien) najpewniej będzie to coś pokroju Isospeedowych strun Control/Professional i bardzo prawdopodobne, że to Isospeed je zaprojektował i produkuje dla Prince'a.

Monofilamenty: Tour XtraTouch, Tour XtraSpin, Tour XtraPower
SPOILER:
Tour XtraPower to przerobiony Beast XP.
Nie mogę odebrać telefonu, NIGDY!
Albo jestem na urlopie, albo na zwolnieniu, albo w delegacji, albo na spotkaniu.
Nie czytam e-maili ani nie oddzwaniam.
Zupełnie jak horyzont. Jestem bardziej koncepcją niż bytem cielesnym.
Awatar użytkownika
wyczesany
Ludzkie oblicze Władzy
Ludzkie oblicze Władzy
Posty: 7930
Rejestracja: 8 paź 2008, 15:12

Re: Prince 2014

Dobry jestem, tak długo zbierałem się za test Premier Attack, że zdążyli wypuścić nową wersję. :D Wczesną wiosną będę miał więcej czasu to się pobawię.
ED pisze:Tour XtraPower to przerobiony Beast XP.
Wiadomo na czym mają polegać te "przeróbki"?
Prezes fanklubu Staśka :D
Awatar użytkownika
jurek
Orator
Orator
Posty: 623
Rejestracja: 8 sie 2008, 20:41

Re: Prince 2014

wyczesany pisze:Dobry jestem, tak długo zbierałem się za test Premier Attack, że zdążyli wypuścić nową wersję. Wczesną wiosną będę miał więcej czasu to się pobawię.
Ale to ma być stary PPA tylko że pod inną nazwą, która pasuje do nowej strategii marketingowej.
U mnie też jeszcze leży set (notabene od Ciebie :)) i czeka na testy. Myślę, że tej jesieni jeszcze go sprawdzę.
Mantis Pro 295
"We can learn from the past, but those days are gone. We can hope for the future, but there might not be one".
"Failure is simply the opportunity to begin again, this time more intelligently".
Awatar użytkownika
wyczesany
Ludzkie oblicze Władzy
Ludzkie oblicze Władzy
Posty: 7930
Rejestracja: 8 paź 2008, 15:12

Re: Prince 2014

jurek pisze:
wyczesany pisze:Dobry jestem, tak długo zbierałem się za test Premier Attack, że zdążyli wypuścić nową wersję. Wczesną wiosną będę miał więcej czasu to się pobawię.
Ale to ma być stary PPA tylko że pod inną nazwą, która pasuje do nowej strategii marketingowej.
Myślałem, że bardziej się postarali i zmienili coś poza kartonikiem. :D
Prezes fanklubu Staśka :D
Awatar użytkownika
jurek
Orator
Orator
Posty: 623
Rejestracja: 8 sie 2008, 20:41

Re: Prince 2014

Z opisu wynika, że konstrukcja ta sama, poza tym PPA był tak popularny, szczególnie ze względu na świetny stosunek wydajność/cena, iż nie sądzę, żeby coś przy nim kombinowali. Czasami lepsze jest wrogiem dobrego. ;)
Mantis Pro 295
"We can learn from the past, but those days are gone. We can hope for the future, but there might not be one".
"Failure is simply the opportunity to begin again, this time more intelligently".
Awatar użytkownika
El Diablo
Wyłączono z użytku...
Posty: 20553
Rejestracja: 15 lut 2007, 12:57
Kontakt: Strona WWW

Re: Prince 2014

wyczesany pisze:
ED pisze:Tour XtraPower to przerobiony Beast XP.
Wiadomo na czym mają polegać te "przeróbki"?
Jak to na czym? Wyczes, chyba nie chcesz abym cytował producenta? Ale niech Ci będzie. ;-P

Lepsza moc, kontrola, czucie i wytrzymałość. :::crazy:::

:wink:
jurek pisze:Z opisu wynika, że konstrukcja ta sama, poza tym PPA był tak popularny, szczególnie ze względu na świetny stosunek wydajność/cena, iż nie sądzę, żeby coś przy nim kombinowali. Czasami lepsze jest wrogiem dobrego. ;)
Dokładnie. :::gd:::
Nie mogę odebrać telefonu, NIGDY!
Albo jestem na urlopie, albo na zwolnieniu, albo w delegacji, albo na spotkaniu.
Nie czytam e-maili ani nie oddzwaniam.
Zupełnie jak horyzont. Jestem bardziej koncepcją niż bytem cielesnym.

Wróć do „Naciągi”