Awatar użytkownika
TomPL
Nestor
Nestor
Posty: 6730
Rejestracja: 5 paź 2012, 13:17
Lokalizacja: Warmia

Re: Odp: Mini TF o

Martinek pisze:Chyba pójdę dzisiaj do fryzjerki zrobić sobie fryzurę na Toma. :D
Gdyby cię Jakub86 przegonił parę razy po korcie, tak jak mnie, to też byś miał fryzurkę. :]
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: Mini TF o "Warmiński Kufel" - Olsztyn, 24 lipca

hokej pisze:Który Misio połamał ławkę swoim cielskiem? Przyznać się bez bicia szkodniki. :]
Przyznam za winnego - to był Wyczes! :)
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Awatar użytkownika
scudetto
Senior
Senior
Posty: 3407
Rejestracja: 13 sty 2013, 11:31
Lokalizacja: Dziki Wschód

Re: Mini TF o "Warmiński Kufel" - Olsztyn, 24 lipca

Po obejrzeniu zdjęć jeszcze bardziej żałuję, że mnie nie było :/ . Gdybym się bardzo uparł, to bym pojechał, ale... nie wiem co by było po powrocie rotfl .

Fajne, dynamiczne fotki :::gd::: , tylko niektóre są takie jakieś bardziej statyczne... hm... :::scratchy:::

Panowie na kolejnej edycji nie może mnie zabraknąć, macie mnie siłą wyciągnąć z domu :D .
Polubiłem czerwone badziewie...
Awatar użytkownika
hohvar
Senior
Senior
Posty: 4343
Rejestracja: 17 gru 2011, 13:46
Lokalizacja: Baseline

Re: Mini TF o "Warmiński Kufel" - Olsztyn, 24 lipca

Kario pisze: Na następny raz podszkolę się-będę fotografowała zwierzęta.
W sumie pomysł dobry, prawie na jedno wyjdzie :wink: .
Vivid pisze:
hokej pisze:Który Misio połamał ławkę swoim cielskiem? Przyznać się bez bicia szkodniki. :]
Przyznam za winnego - to był Wyczes! :)
No i skucha :::jezor::: . To nasz wimbledoński nowicjusz robin. Była już zresztą przedtem nadgniła... :rolleyes:
scudetto pisze: Panowie na kolejnej edycji nie może mnie zabraknąć, macie mnie siłą wyciągnąć z domu :D .
Czuwaj, bo nie znasz dnia ani godziny :wink: . Choć po prawdzie, wszystkie znaki na kopernikańskim niebie wskazują, że będzie to pewnie dokładnie miesiąc później. Ale póki co: sza! :8):

PS. Wyczes w meczu z TomemPL: "Nie ganiaj tak moderatora, bo cię zbanuję!". rotfl
Chaos również jest częścią gry (Rafael Nadal)
Grasz dobrze, ale niewłaściwie (Piotr Woźniacki)
Janek
Początkujący
Początkujący
Posty: 27
Rejestracja: 14 lis 2010, 12:58

Re: Mini TF o "Warmiński Kufel" - Olsztyn, 24 lipca

Witam. Jestem pod wrażeniem świetnej pracy fotoreporterów i błyskawicznej „obróbki” materiału przez kolegę Wyczesanego. Kario, ten opuszek to taki niezamierzony. Po prostu nie zdawałem sobie sprawy z tego „przyruchu”. Ale cieszę się, że było wesoło :). Ostatecznie jakoś ten problem kolega Hohvar rozwiązał, za co serdeczne dzięki. Nie przeszkodziło mu to jednak, jak widać, bardzo, bo złoił mnie na korcie niemiłosiernie.
Jeszcze raz dzięki dla szanownych Panów organizatorów szczególnie dla TomaPL, który namówił mnie - po starej znajomości /I-IVb/ :) - na udział w turnieju. Fajnie się grało. Pozdrawiam.
Ostatnio zmieniony 26 lip 2013, 09:00 przez Janek, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
keicam
Weteran
Weteran
Posty: 1711
Rejestracja: 17 kwie 2013, 12:16
Lokalizacja: Kraków (okolice)

Re: Mini TF o "Warmiński Kufel" - Olsztyn, 24 lipca

wyczesany pisze:Dwa słowa i idę spać bo jestem strasznie padnięty.

Następnym razem złożę wniosek o maksymalne "stężenie" graczy leworęcznych w grupie. Pierwszy mecz z leworęcznym Tomem, drugi z praworęcznym Jakubem, trzeci z leworęcznym Keicamem. Tak mi namieszali, że już sam nie wiedziałem, którą ręką trzymam rakietę... ;)
Dla mnie najciekawszy był Twój czwarty mecz. (półfinał W-H). Odchodzę "na chwilę" przy 3-1 dla W, wracam a tu 3-6, wygrywa H!!!

Co się stało???
Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów. Stanisław Lem.
:)

https://m.facebook.com/story.php?story_ ... 5536866876
Awatar użytkownika
TomPL
Nestor
Nestor
Posty: 6730
Rejestracja: 5 paź 2012, 13:17
Lokalizacja: Warmia

Re: Mini TF o "Warmiński Kufel" - Olsztyn, 24 lipca

Może dopiero przy 3:1 zauważył, że hohvar gra jednak prawą, a nie lewą ręką. No i od tej pory zaczął znowu grać "normalnie". rotfl
Kario pisze:Ciekawe czy to ja zrobiłam te zdjęcie z dwoma piłkami rotfl .
Ta druga piłka wygląda trochę jak UFO - nie miałem szans jej odbić. :]
Zdjęcia z TF i teraz z naszego turnieju (choćby właśnie te z 2 piłami) pokazały mi ciekawostkę - często nadymam usta, jak trębacz, w momencie odbicia piłki. Nie wiem skąd mi się to wzięło i jakie to może mieć znaczenie...
Janek
Początkujący
Początkujący
Posty: 27
Rejestracja: 14 lis 2010, 12:58

Re: Mini TF o "Warmiński Kufel" - Olsztyn, 24 lipca

Odnośnie tego nadymania ust to - witaj w klubie T. Wydaje mi się, że może to być element chęci zastraszenia przeciwnika. :wink: Nadymam się, wydaję się większy itd. He, he...
Awatar użytkownika
wyczesany
Ludzkie oblicze Władzy
Ludzkie oblicze Władzy
Posty: 7930
Rejestracja: 8 paź 2008, 15:12

Re: Mini TF o "Warmiński Kufel" - Olsztyn, 24 lipca

keicam pisze:Dla mnie najciekawszy był Twój czwarty mecz. (półfinał W-H). Odchodzę "na chwilę" przy 3-1 dla W, wracam a tu 3-6, wygrywa H!!!

Co się stało???
Jakbym wiedział co się dzieje to nie straciłbym 5-ciu gemów pod rząd. rotfl

Zawsze mogę tłumaczyć się faktem, że miałem w nogach 1 mecz więcej. :::crazy::: ;)
Prezes fanklubu Staśka :D
Awatar użytkownika
Ania
Weteran
Weteran
Posty: 1343
Rejestracja: 19 cze 2012, 09:24
Lokalizacja: Szczecin

Re: Mini TF o "Warmiński Kufel" - Olsztyn, 24 lipca

Wyczesany, potrzebujesz PRowca? ;-P Nie wiesz co się mówi w takich sytuacjach? "Grałem dobrze, starałem się wrócić do gry, ale przeciwnik był lepszy, gratuluję hohvar, zagrałeś świetny mecz" - tutaj kręcisz głową z niedowierzaniem i dodajesz: "Nie mogłem nic zrobić, przeciwnik był po prostu tego dnia za dobry". ;-)
Zodiakalna Panna w średnim wieku dostaje czasami kompletnego bzika. Zamyka się w domu z armią ścierek i już od rana biega po domu z chloraminą dezynfekując wszystko co się da. W końcu pada zatruta nadmierną ilością środków odkażających, co ratuje jej umęczoną rodzinę przed samobójstwem.
Awatar użytkownika
wyczesany
Ludzkie oblicze Władzy
Ludzkie oblicze Władzy
Posty: 7930
Rejestracja: 8 paź 2008, 15:12

Re: Mini TF o "Warmiński Kufel" - Olsztyn, 24 lipca

Ania pisze:Wyczesany, potrzebujesz PRowca? ;-P
Aniu, nie wiedziałem co się dzieje bo:
Ania pisze:"Grałem dobrze, starałem się wrócić do gry, ale przeciwnik był lepszy, gratuluję hohvar, zagrałeś świetny mecz" - tutaj kręcisz głową z niedowierzaniem i dodajesz: "Nie mogłem nic zrobić, przeciwnik był po prostu tego dnia za dobry". ;-)
No, ale takich rzeczy nie mówi się wprost wiedząc, że czekają nas kolejne mecze. :D
Prezes fanklubu Staśka :D
Awatar użytkownika
TomPL
Nestor
Nestor
Posty: 6730
Rejestracja: 5 paź 2012, 13:17
Lokalizacja: Warmia

Re: Mini TF o "Warmiński Kufel" - Olsztyn, 24 lipca

Ania pisze:Wyczesany, potrzebujesz PRowca? ;-P Nie wiesz co się mówi w takich sytuacjach? "Grałem dobrze, starałem się wrócić do gry, ale przeciwnik był lepszy, gratuluję hohvar, zagrałeś świetny mecz" - tutaj kręcisz głową z niedowierzaniem i dodajesz: "Nie mogłem nic zrobić, przeciwnik był po prostu tego dnia za dobry". ;-)
Pracujesz ostatnio dla Federera? :wink:
Awatar użytkownika
Ania
Weteran
Weteran
Posty: 1343
Rejestracja: 19 cze 2012, 09:24
Lokalizacja: Szczecin

Re: Mini TF o "Warmiński Kufel" - Olsztyn, 24 lipca

wyczesany pisze:No, ale takich rzeczy nie mówi się wprost wiedząc, że czekają nas kolejne mecze. :D
Jak to nie, tego nakazuje PRowa etykieta ;-). A i tak każdy wie, że w tym momencie myślisz "Nie ty grałeś dobrze, tylko ja jak pierdoła, następnym razem uważaj dupku, bo cię zniszczę".
TomPL pisze:Pracujesz ostatnio dla Federera? :wink:
Ja pracuję tylko dla najlepszych ;-).
Zodiakalna Panna w średnim wieku dostaje czasami kompletnego bzika. Zamyka się w domu z armią ścierek i już od rana biega po domu z chloraminą dezynfekując wszystko co się da. W końcu pada zatruta nadmierną ilością środków odkażających, co ratuje jej umęczoną rodzinę przed samobójstwem.
Awatar użytkownika
Gary
Baby do garów!
Baby do garów!
Posty: 9345
Rejestracja: 13 sie 2007, 14:36
Lokalizacja: Wieś przyklasztorna

Re: Mini TF o "Warmiński Kufel" - Olsztyn, 24 lipca

hohvar pisze:PS. Wyczes w meczu z TomemPL: "Nie ganiaj tak moderatora, bo cię zbanuję!". rotfl
Należy się niezły ochrzan! Oczywiście nie za nadużywanie uprawnień, w końcu Władza Sowiecka może wszystko, tylko za to, że był tak mało przekonujący, że Tom i tak go pogonił. rotfl

PS. Czy ja byłem tak nieprzytomny oglądając zdjęcia, czy nie było w galerii żadnego zdjęcia Kario?
"The reason people use a crucifix against vampires is that vampires are allergic to bullshit." - Richard Pryor

"Nie jest dyshonorem przegrywać kiedy w grę wkłada się całe swoje serce." - Sir Matt Busby

"Pater postanowił zapytać swoją siostrzenicę o znaczenie wyrazu "real", który jemu samemu kojarzył się z przepłacanymi, narcystycznymi i metroseksualnymi piłkarzami ze stolicy Hiszpanii." - Krajewski, Czubaj, "Róże cmentarne"
Awatar użytkownika
wyczesany
Ludzkie oblicze Władzy
Ludzkie oblicze Władzy
Posty: 7930
Rejestracja: 8 paź 2008, 15:12

Re: Mini TF o "Warmiński Kufel" - Olsztyn, 24 lipca

Gary pisze:PS. Czy ja byłem tak nieprzytomny oglądając zdjęcia, czy nie było w galerii żadnego zdjęcia Kario?
Jedna fota jest. ;)
Prezes fanklubu Staśka :D
Awatar użytkownika
Kario
Orator
Orator
Posty: 704
Rejestracja: 9 lut 2013, 08:28

Re: Mini TF o "Warmiński Kufel" - Olsztyn, 24 lipca

wyczesany pisze:
Gary pisze:PS. Czy ja byłem tak nieprzytomny oglądając zdjęcia, czy nie było w galerii żadnego zdjęcia Kario?
Jedna fota jest. ;)
O jedną za dużo :dvl(: . I to akurat wtedy, kiedy miałam banana na twarzy.
Quidquid Latine Discum Sit, Altum Videtur.
Awatar użytkownika
wyczesany
Ludzkie oblicze Władzy
Ludzkie oblicze Władzy
Posty: 7930
Rejestracja: 8 paź 2008, 15:12

Re: Mini TF o "Warmiński Kufel" - Olsztyn, 24 lipca

Nie marudź bo wrzucę więcej. :::crazy:::
Prezes fanklubu Staśka :D
Awatar użytkownika
PitS
PATHFINDER
PATHFINDER
Posty: 13064
Rejestracja: 9 sie 2007, 22:21
Lokalizacja: Kielce/Opoczno
Kontakt: Strona WWW

Re: Mini TF o "Warmiński Kufel" - Olsztyn, 24 lipca

wyczesany pisze:Nie marudź bo wrzucę więcej. :::crazy:::
Nad czym się zastanawiasz? Ona specjalnie prowokuje. :]
Każdy ma prawo do wolnej, nieskrepowanej wypowiedzi, a granice dobrego smaku - zakładamy, że - każdy potrafi sobie postawić sam. Spór jest naturalną esencją forum internetowego, a różnice poglądów jego paliwem. Ważne jest jednak, aby nadmiar paliwa nie zdusił dyskusji. - YtB
Awatar użytkownika
Gary
Baby do garów!
Baby do garów!
Posty: 9345
Rejestracja: 13 sie 2007, 14:36
Lokalizacja: Wieś przyklasztorna

Re: Mini TF o "Warmiński Kufel" - Olsztyn, 24 lipca

Kario pisze:
wyczesany pisze:
Gary pisze:PS. Czy ja byłem tak nieprzytomny oglądając zdjęcia, czy nie było w galerii żadnego zdjęcia Kario?
Jedna fota jest. ;)
O jedną za dużo :dvl(: . I to akurat wtedy, kiedy miałam banana na twarzy.
Zawsze możesz zostać muzułmanką i nosić czador. :wink:
wyczesany pisze:Nie marudź bo wrzucę więcej. :::crazy:::
Wrzucaj, bo inaczej ja będę marudził. rotfl
"The reason people use a crucifix against vampires is that vampires are allergic to bullshit." - Richard Pryor

"Nie jest dyshonorem przegrywać kiedy w grę wkłada się całe swoje serce." - Sir Matt Busby

"Pater postanowił zapytać swoją siostrzenicę o znaczenie wyrazu "real", który jemu samemu kojarzył się z przepłacanymi, narcystycznymi i metroseksualnymi piłkarzami ze stolicy Hiszpanii." - Krajewski, Czubaj, "Róże cmentarne"
Awatar użytkownika
wyczesany
Ludzkie oblicze Władzy
Ludzkie oblicze Władzy
Posty: 7930
Rejestracja: 8 paź 2008, 15:12

Re: Mini TF o "Warmiński Kufel" - Olsztyn, 24 lipca

Dodałem jeszcze jedną fotę z Kario, pewnie jeszcze kilka bym znalazł, ale jeśli odbędzie się kolejny miniTF to chciałbym wrócić cały i zdrowy. :)

PS. Pójdźmy na kompromis i od tej pory Gary i Kario marudzą sobie nawzajem, ja umywam ręce. ;)
Prezes fanklubu Staśka :D

Wróć do „Rozgrywki forumowiczów”