Awatar użytkownika
ESP
Weteran
Weteran
Posty: 1622
Rejestracja: 13 sie 2007, 11:51
Lokalizacja: Warszawa

Re: Forumowa Mafia - edycja II

Nie było Was przy tej rozmowie więc z ciekawością przeczytałem Wasze wyobrażenia o niej. I bardzo się mylicie co do jej treści. Nie chce mi się tego prostować. Pewnie i tak by ktoś to zrozumiał na opak.
Mi pozostaje przeprosić Basica za wyciągnięcie całej sytuacji. Nie wiedziałem o zakazie kontaktów poza wątkiem.

Dla potomności, mój post przed edycją wyglądał prawie jak teraz - było tylko jeszcze jedno zdanie:
Spotkałem też dziś w Strefie Basica i raczej nie kłamał mówiąc, że nie jest w Mafii.
Sami chyba teraz widzicie, że robicie z igły widły.

Podsumowując grę:
Grało mi się źle. Nie rozumiałem taktyki przyjętej przez Pitsa i Elf. Dlatego też nie mogłem się do niej dopasować. Około trzeciego dnia stwierdziłem, że gram samodzielnie. Niestety naprawdę nie zdążyłem na głosowanie 4 dnia. Gdyby mi się udało wtedy zagłosować na Pitsa może udało by mi się jeszcze pociągnąć grę. Żałuję też, że w swoim pierwszym mordzie zamiast scudetta nie wyeliminowałem Yogiego. To on mnie rozpracował w swoim testamencie. Zabierałem się dwukrotnie aby na niego odpowiedzieć ale był tak dobrze napisany, że nie miałem szans na skuteczne odwrócenie od siebie uwagi.

Do zobaczenia w następnej edycji. :)
Awatar użytkownika
Gary
Baby do garów!
Baby do garów!
Posty: 9345
Rejestracja: 13 sie 2007, 14:36
Lokalizacja: Wieś przyklasztorna

Re: Forumowa Mafia - edycja II

ESP pisze:Nie wiedziałem o zakazie kontaktów poza wątkiem.
Dziękuję za wyjaśnienie, to mi wystarczy, chciałem tylko wiedzieć, czy nie była to celowa taktyka mafiozy ze złamaniem regulaminu zabawy.

Zostawiam ten temat, zgodnie z prośbą Yogiego.
"The reason people use a crucifix against vampires is that vampires are allergic to bullshit." - Richard Pryor

"Nie jest dyshonorem przegrywać kiedy w grę wkłada się całe swoje serce." - Sir Matt Busby

"Pater postanowił zapytać swoją siostrzenicę o znaczenie wyrazu "real", który jemu samemu kojarzył się z przepłacanymi, narcystycznymi i metroseksualnymi piłkarzami ze stolicy Hiszpanii." - Krajewski, Czubaj, "Róże cmentarne"
Awatar użytkownika
PitS
PATHFINDER
PATHFINDER
Posty: 13064
Rejestracja: 9 sie 2007, 22:21
Lokalizacja: Kielce/Opoczno
Kontakt: Strona WWW

Re: Forumowa Mafia - edycja II

ESP pisze:
Podsumowując grę:
Grało mi się źle. Nie rozumiałem taktyki przyjętej przez Pitsa i Elf. Dlatego też nie mogłem się do niej dopasować. Około trzeciego dnia stwierdziłem, że gram samodzielnie. Niestety naprawdę nie zdążyłem na głosowanie 4 dnia. Gdyby mi się udało wtedy zagłosować na Pitsa może udało by mi się jeszcze pociągnąć grę.
Szkoda, bo gdybyś wtedy zdążył i tak zagłosował, wygrałbyś tę grę. Yogi Cię pierwszy raz nadgryzł jak wpadłeś z marszu z animuszem. Dobry jest.
Kiedyś trafimy tak z czasem że obmyślimy wspólną, ja się dostosuję.
Każdy ma prawo do wolnej, nieskrepowanej wypowiedzi, a granice dobrego smaku - zakładamy, że - każdy potrafi sobie postawić sam. Spór jest naturalną esencją forum internetowego, a różnice poglądów jego paliwem. Ważne jest jednak, aby nadmiar paliwa nie zdusił dyskusji. - YtB
Awatar użytkownika
YOGItheBEAR
Senior
Senior
Posty: 3135
Rejestracja: 23 sie 2006, 17:04
Lokalizacja: Леминград

Re: Forumowa Mafia - edycja II

Ewidentnie dostałem o co najmniej jeden dzień życia za dużo. ;) Dzień wcześniej na pewno nie byłbym w stanie dokonać tak jednoznacznego i precyzyjnego wskazania. Mord scudetto, jego "tenisoowkowatość" podsunął mi pomysł z eksperymentem, który pozwolił przetestować trzy osoby z pięciu - tenisoowkę i dzikusa przez bezpośredni atak i ESPa, przez próbę zagonienia do współpracy. Gdyby wszyscy zdali - zostawało w testamencie wskazać matirova i Madoxa...
Jeśli chcesz - znajdziesz sposób, jeśli nie chcesz - znajdziesz powód. (Autor nieznany)
Nie mów "inni tak robią", ale pomyśl, czy przystoi aby tak robili. (Demostenes)
Firmware version 3.8; Powered by Obrazek; NIEDŹWIEDŹ™ inside®

Wróć do „Pogadanki & Pogaduchy”