jojus
Nowy
Nowy
Posty: 3
Rejestracja: 20 cze 2013, 12:01

NTRP 3.5 - 4.0 - jaka rakieta?

1. NTRP 3,5 - 4.0 , poziom ITN 5
2. Chwyt forhendowy WESTERN, bekhend oburęczny, używam wszystkich rotacji.
3. allrounder - lecz lubię chodzić do siatki i grać woleje.
4. Ciężko mi się wypowiedzieć na ten temat, nie jestem znawcą. Nigdy nie kombinowałem z balansem rakiety.
5. Wilson Sting soft schock (rakieta pożyczona) - nie potrafię znaleźć parametrów tej rakiety, doszukałem się tylko 710cm2 powierzchni. Trener tenisa prowadzący kurs uważał, że jest ciężka. Ja odczuwałem to tylko próbując odbijać innymi rakietami. Przeszkadza mi duża główka rakiety, mam wrażenie, że ciężko się nią 'manewruje'.
6. Chciałbym mieć większą kontrolę nad piłką, mam silną rękę więc wydaję mi się, że preferuję ciężkie rakiety. Myślę, że uśrednione parametry też będą mnie satysfakcjonowały.
7. Rakieta ma wspierać rozwój - lubię wyzwania.
8. ok. 300zł - może to być używany sprzęt lecz nie wiem gdzie taki dostać.


Od siebie: w tenisa gram około roku (kurs instruktora), wcześniej odbijałem parę razy w życiu. Grałem pożyczoną rakietą, nigdy nie próbowałem innego sprzętu. Mam 186cm, 87kg, dobrze zbudowany, silny (przeszłość w sportach siłowo-wytrzymałościowych). Lubię grać woleje i dobrze czuje się przy siatce. Muszę popracować nad serwem. Dodam, że kilka razy w życiu grałem normalne sety więc ciężko mi się dokładnie określić.

Wróć do „Rakiety”