Awatar użytkownika
YOGItheBEAR
Senior
Senior
Posty: 3135
Rejestracja: 23 sie 2006, 17:04
Lokalizacja: Леминград

MAFIA jest wśród nas!

Doszły mnie słuchy, że po różnych forach krąży Mafia. Mafia jest skryta, ciemna i morduje bez pardonu prawych, spokojnych, płacących podatki mieszkańców. Dobra władza (nawet Sowiecka) powinna więc patrzeć przychylnie na oddolną inicjatywę zorganizowania się Forumowiczów do walki z Mafią...

Wzywam więc wszystkich chętnych do poskromienia zapędów Mafii na naszym Forum do zgłaszania się do udziału w zabawie. Z obserwacji zabawy w innych miejscach netu wynika, że potrzebny byłby współudział funkcyjnych w zorganizowaniu infrastruktury... Pomożecie?

Na razie proszę o zgłaszanie poniżej postami chęci uczestnictwa w pierwszej edycji zabawy (he, he jeszcze nie zaczęliśmy, a ja już o edycjach... ;)). Komunikaty dotyczące zasad gry - jeśli wszystko wypali i będą chętni - będą się pojawiać jak dogadamy z funkcyjnymi infrastrukturę techniczną.

Kto chętny?
:twisted:

EDIT:

Lista zgłoszonych graczy:
1. tenisoowka
2. PitS
3. ppeter
4. TaKaN
5. Martinek
6. Elf
7. TomPL
8. Ania
9. YOGItheBEAR
10. basic
11. lion_dragon
12. RatRace
13. tenisowekolo
14. Madox
15. matirow
16. HeadShot
17. widget
18. alergia
19. Kario

oraz gościnnie
Gary jako :dvlfire: TheGameMaster :dvlfire:
Ostatnio zmieniony 29 maja 2013, 20:59 przez YOGItheBEAR, łącznie zmieniany 9 razy.
Jeśli chcesz - znajdziesz sposób, jeśli nie chcesz - znajdziesz powód. (Autor nieznany)
Nie mów "inni tak robią", ale pomyśl, czy przystoi aby tak robili. (Demostenes)
Firmware version 3.8; Powered by Obrazek; NIEDŹWIEDŹ™ inside®
Awatar użytkownika
Ania
Weteran
Weteran
Posty: 1343
Rejestracja: 19 cze 2012, 09:24
Lokalizacja: Szczecin

Re: MAFIA jest wśród nas!

Ja ja ja :::yay::: . Przyda się tutaj trochę rozrywki po tym nudnym TFie ;-).
Zodiakalna Panna w średnim wieku dostaje czasami kompletnego bzika. Zamyka się w domu z armią ścierek i już od rana biega po domu z chloraminą dezynfekując wszystko co się da. W końcu pada zatruta nadmierną ilością środków odkażających, co ratuje jej umęczoną rodzinę przed samobójstwem.
Awatar użytkownika
TomPL
Nestor
Nestor
Posty: 6730
Rejestracja: 5 paź 2012, 13:17
Lokalizacja: Warmia

Re: MAFIA jest wśród nas!

Jeśli to jest to o czym myślę, to ja też - ostatnio grałem tak z 10 lat temu, mailowo :).
Awatar użytkownika
Elf
Senior
Senior
Posty: 2508
Rejestracja: 20 kwie 2012, 14:57
Lokalizacja: Sercem na Podlasiu

Re: MAFIA jest wśród nas!

Nigdy nie grałam inaczej niż na żywo. :D Chętnie zobaczę o co biega. :wink:
"Elfy są urocze. Rzucają urok. Elfy są czarowne. Splatają czary. Ich uroda powala. Strzałą. Kłopot ze słowami polega na tym, że ich znaczenie może się wić jak wąż. A jeśli ktoś chce znaleźć węże, powinien ich szukać za słowami, które zmieniły swój sens. Nikt nigdy nie powiedział, że elfy są miłe. Elfy są złe."
Martinek
Senior
Senior
Posty: 2932
Rejestracja: 17 lut 2011, 20:23
Lokalizacja: Gdańsk

Re: MAFIA jest wśród nas!

Chcę być Synem Chrzestnym. :D Wchodzę w to. ;)
Awatar użytkownika
PitS
PATHFINDER
PATHFINDER
Posty: 13064
Rejestracja: 9 sie 2007, 22:21
Lokalizacja: Kielce/Opoczno
Kontakt: Strona WWW

Re: MAFIA jest wśród nas!

Wiesz że ja za Tobą Yogi choćby w ogień (podobno u nas jedności nie ma rotfl ), choć zasad nie znam, ale ufam Twojemu wyczuciu. :D
Każdy ma prawo do wolnej, nieskrepowanej wypowiedzi, a granice dobrego smaku - zakładamy, że - każdy potrafi sobie postawić sam. Spór jest naturalną esencją forum internetowego, a różnice poglądów jego paliwem. Ważne jest jednak, aby nadmiar paliwa nie zdusił dyskusji. - YtB
Awatar użytkownika
TaKaN
Starszy Forumowicz
Starszy Forumowicz
Posty: 473
Rejestracja: 5 lut 2012, 18:34
Lokalizacja: Szczekociny/Częstochowa

Re: MAFIA jest wśród nas!

Ja też chętnie będę brany pod uwagę ;).
"Jesteś tak dobry jak Twój ostatni mecz"

Obrazek VCore 98D
Awatar użytkownika
Gary
Baby do garów!
Baby do garów!
Posty: 9345
Rejestracja: 13 sie 2007, 14:36
Lokalizacja: Wieś przyklasztorna

Re: MAFIA jest wśród nas!

Z przyjemnością bym zagrał, ale jako ten dobry wśród WS mogę też wziąć na siebie rolę Mistrza Gry. Z racji tego, że na FCBarca.com mieliśmy już dwie edycje, pozwolę sobie zaproponować siebie na to stanowisko. Bez Mistrza Gry nie da się zagrać, a ja już trochę pograłem gdzie indziej, więc mogę wziąć na siebie tę rolę.

Regulamin wyglądał u nas w drugiej edycji tak i się sprawdził:
SPOILER:
Mile widziane byłoby przyjęcie go przez aklamację, lepiej szybko zacząć grać, a nie deliberować nad regulaminem, ale oczywiście wszystkie sensowne propozycje zostaną rozważone.
"The reason people use a crucifix against vampires is that vampires are allergic to bullshit." - Richard Pryor

"Nie jest dyshonorem przegrywać kiedy w grę wkłada się całe swoje serce." - Sir Matt Busby

"Pater postanowił zapytać swoją siostrzenicę o znaczenie wyrazu "real", który jemu samemu kojarzył się z przepłacanymi, narcystycznymi i metroseksualnymi piłkarzami ze stolicy Hiszpanii." - Krajewski, Czubaj, "Róże cmentarne"
Awatar użytkownika
ppeter
Senior
Senior
Posty: 4949
Rejestracja: 18 gru 2006, 17:57
Lokalizacja: Rzeszów

Re: MAFIA jest wśród nas!

PitS jako ksiądz modlący się za innych ;) , chyba się zgłoszę :D .
Obrazek
Super G V1 Pro
NTRP - 4.0
Sam fakt istnienia prawa o ochronie uczuć religijnych jest najlepszym dowodem tego, że religie by nie przetrwały w warunkach prawdziwej wolności myśli i słowa.
"Ojczyznę wolną racz nam wrócić Panie?!".
Awatar użytkownika
Basic
Oaza Spokoju
Oaza Spokoju
Posty: 6536
Rejestracja: 25 paź 2009, 22:42
Lokalizacja: Warszawa

Re: MAFIA jest wśród nas!

Elf pisze:Nigdy nie grałam inaczej niż na żywo. :D Chętnie zobaczę o co biega. :wink:
Dokładnie, na żywo też w to grałem i bardzo lubiłem taką zabawę... ale nie mam pojęcia jakby to miało wyglądać mailowo :? ...

Na razie popatrzę sobie :) .
Obrazek Speed Graphene MP
Awatar użytkownika
YOGItheBEAR
Senior
Senior
Posty: 3135
Rejestracja: 23 sie 2006, 17:04
Lokalizacja: Леминград

Re: MAFIA jest wśród nas!

Gary pisze:Mile widziane byłoby przyjęcie go przez aklamację, lepiej szybko zacząć grać, a nie deliberować nad regulaminem, ale oczywiście wszystkie sensowne propozycje zostaną rozważone.
Dziecko, jaka aklamacja. To jest mafia i wojna! Tu JA wydaję rozkazy! Twój Regulamin bardzo mi pasi i zaoszczędza masę czasu... Więc go przyjmuję. A jak się komuś to nie podoba, to jazda z mojego miasta! :D
Albo będzie pierwszy lincz... :twisted:

No, to ogłaszam, że mamy pierwszy demokratycznie przyjęty regulamin. Gary, odezwij się do mnie na PM jak z technikaliami... :wink:
Jeśli chcesz - znajdziesz sposób, jeśli nie chcesz - znajdziesz powód. (Autor nieznany)
Nie mów "inni tak robią", ale pomyśl, czy przystoi aby tak robili. (Demostenes)
Firmware version 3.8; Powered by Obrazek; NIEDŹWIEDŹ™ inside®
Awatar użytkownika
PitS
PATHFINDER
PATHFINDER
Posty: 13064
Rejestracja: 9 sie 2007, 22:21
Lokalizacja: Kielce/Opoczno
Kontakt: Strona WWW

Re: MAFIA jest wśród nas!

Tak Gary, objaśnij o co biega bo się zgubiłem, a ty nie hałasuj bo Królem Julianem nie będziesz, a na Skippera to masz za mało płaskie czoło. rotfl
Każdy ma prawo do wolnej, nieskrepowanej wypowiedzi, a granice dobrego smaku - zakładamy, że - każdy potrafi sobie postawić sam. Spór jest naturalną esencją forum internetowego, a różnice poglądów jego paliwem. Ważne jest jednak, aby nadmiar paliwa nie zdusił dyskusji. - YtB
Awatar użytkownika
Gary
Baby do garów!
Baby do garów!
Posty: 9345
Rejestracja: 13 sie 2007, 14:36
Lokalizacja: Wieś przyklasztorna

Re: MAFIA jest wśród nas!

Basic pisze:(...)nie mam pojęcia jakby to miało wyglądać mailowo ...
Nie mailowo, tylko na forum. A w praktyce wygląda to na przykład tak.
"The reason people use a crucifix against vampires is that vampires are allergic to bullshit." - Richard Pryor

"Nie jest dyshonorem przegrywać kiedy w grę wkłada się całe swoje serce." - Sir Matt Busby

"Pater postanowił zapytać swoją siostrzenicę o znaczenie wyrazu "real", który jemu samemu kojarzył się z przepłacanymi, narcystycznymi i metroseksualnymi piłkarzami ze stolicy Hiszpanii." - Krajewski, Czubaj, "Róże cmentarne"
Awatar użytkownika
Tenisówka
Senior
Senior
Posty: 4585
Rejestracja: 5 lut 2013, 20:25
Lokalizacja: Pieniny

Re: MAFIA jest wśród nas!

To ja też bym zagrała może. :)
----------------------------------
Chłopaki gdzie jesteście ? :::no.I:::
Awatar użytkownika
YOGItheBEAR
Senior
Senior
Posty: 3135
Rejestracja: 23 sie 2006, 17:04
Lokalizacja: Леминград

Re: MAFIA jest wśród nas!

OK, dla porzadku - mamy Regulamin i ca.10 zgłoszeń...
1. tenisoowka
2. PitS
3. ppeter
4. TaKaN
5. Martinek
6. Elf
7. TomPL
8. Ania
9. YOGItheBEAR
10. basic (?) dawaj stary, nie stój z boku bo zginiesz zanim mrugniesz... walcz ze zbrodnią!

oraz gościnnie
Gary jako :dvlfire: TheGameMaster :dvlfire:

Uwaga, listę skopiowałem do pierwszego postu i to tam będzie oficjalna - tej nie będę już aktualizował.

Gary - przydałoby Ci się oddzielne konto na taką okoliczność, żeby Ci się PMy z gry nie pierniczyły z cieciowskimi... Wiem że Ty rozgarnięty chłopak jesteś, ale... Potem coś źle policzysz i okaże się, że to mnie stuknęli... ;)

Są jeszcze wolne miejsca, spędzać się ludzicha! Nie oddawajcie losów Forum w ręce mafii! Ops... za późno... W ręce kolejnej mafii!
Jeśli chcesz - znajdziesz sposób, jeśli nie chcesz - znajdziesz powód. (Autor nieznany)
Nie mów "inni tak robią", ale pomyśl, czy przystoi aby tak robili. (Demostenes)
Firmware version 3.8; Powered by Obrazek; NIEDŹWIEDŹ™ inside®
Awatar użytkownika
widget
Senior
Senior
Posty: 2741
Rejestracja: 28 wrz 2010, 07:33
Lokalizacja: Warszawa

Re: MAFIA jest wśród nas!

Kurde ja uwielbiałem tą grę (ostatni raz grałem jakieś 10 lat temu).
Aczkolwiek wątpię, czy to będzie zabawne jako "tekstówka" bez patrzenia na inne osoby i widzenia ich reakcji.

Ja grałem wieczorami w mieszanym towarzystwie i gra była jakby klimatycznym dodatkiem.
Tak to trochę wieje mi to jałowością i brakiem tego klimatu, ale mam nadzieję że się mylę. Na razie też poobserwuję.
Awatar użytkownika
Gary
Baby do garów!
Baby do garów!
Posty: 9345
Rejestracja: 13 sie 2007, 14:36
Lokalizacja: Wieś przyklasztorna

Re: MAFIA jest wśród nas!

Yogi - dopisałem Ci do listy LD, zgłosił się u mnie na PW.
Widget - też na początku myślałem, że to nie będzie fajne, zgłosiłem się, bo nie lubię, gdy coś się odbywa beze mnie, ale nie spodziewałem się szału. Tak samo Moja Pani Trener, którą namówiłem. W rzeczywistości wczułem się mocno w zabawę (Marta też) i byłem jednym z najaktywniejszych graczy. Inni sceptycy też się wciągnęli. Niech o tym świadczy jeden z cytatów (z rozmowy na PW z ubitym już OC mafii):
(...)nawet na rękę mi jest śmierć, bo za bardzo się tym jaram. Wstaję rano i myślę z napie*******cą pikawą czy dziś Xenus (jeden z uczestników, mocno sugerowany do linczu - dop. ja) czy jednak wielokropek zwycięży...to nie jest normalne :P
Tak więc nie bałbym się o klimat zabawy, który zresztą w ogromnej mierze zależy od Was, grających, więc go po prostu stwórzcie. :D
"The reason people use a crucifix against vampires is that vampires are allergic to bullshit." - Richard Pryor

"Nie jest dyshonorem przegrywać kiedy w grę wkłada się całe swoje serce." - Sir Matt Busby

"Pater postanowił zapytać swoją siostrzenicę o znaczenie wyrazu "real", który jemu samemu kojarzył się z przepłacanymi, narcystycznymi i metroseksualnymi piłkarzami ze stolicy Hiszpanii." - Krajewski, Czubaj, "Róże cmentarne"
Awatar użytkownika
Basic
Oaza Spokoju
Oaza Spokoju
Posty: 6536
Rejestracja: 25 paź 2009, 22:42
Lokalizacja: Warszawa

Re: MAFIA jest wśród nas!

YOGItheBEAR pisze:10. basic (?) dawaj stary, nie stój z boku bo zginiesz zanim mrugniesz... walcz ze zbrodnią!
To Ty nie wiesz, że właśnie Ci co stoją z boku najbardziej pociągają za sznurki? rotfl
widget pisze:Kurde ja uwielbiałem tą grę (ostatni raz grałem jakieś 10 lat temu).
Aczkolwiek wątpię, czy to będzie zabawne jako "tekstówka" bez patrzenia na inne osoby i widzenia ich reakcji.
Ja grałem wieczorami w mieszanym towarzystwie i gra była jakby klimatycznym dodatkiem.
Tak to trochę wieje mi to jałowością i brakiem tego klimatu, ale mam nadzieję że się mylę. Na razie też poobserwuję.
Dokładnie to Widget :::gd::: też grałem zawsze w mieszanym towarzystwie i jednak obserwowanie reakcji innych osób było największym smaczkiem tej całej gry :D ... ale jak Ty to mówisz, "człowiek nie jest taki, żeby nie..." spróbował zagrać więc spróbować można i niech się dzieje :) . Zgłaszam się.
Obrazek Speed Graphene MP
Awatar użytkownika
RatRace
Weteran
Weteran
Posty: 1989
Rejestracja: 26 gru 2007, 16:50
Lokalizacja: Katowice

Re: MAFIA jest wśród nas!

Możecie mnie dopisać.
"Don't hurry, don't worry, you're only here for a short visit, so be sure to smell the flowers along the way."

Walter Hagen
Awatar użytkownika
tenisowekolo
Bywalec
Bywalec
Posty: 51
Rejestracja: 2 cze 2011, 11:42

Odp: MAFIA jest wśród nas!

Ja również chętnie spróbuję. Nigdy jeszcze nie miałem okazji w to grać.

Wysyłane z mojego GT-I9070 za pomocą Tapatalk 2
Head Microgel Extreme
Wilson Six.One Team BLX

Wróć do „Pogadanki & Pogaduchy”