Awatar użytkownika
wyczesany
Ludzkie oblicze Władzy
Ludzkie oblicze Władzy
Posty: 7930
Rejestracja: 8 paź 2008, 15:12

Re: Dyskryminacja mężczyzn ;)

PitS pisze:Siarzewska? Gadasz! Co też ten fotoszop nie potrafi.
Już po TFach powinieneś wiedzieć. ;)
Prezes fanklubu Staśka :D
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: Dyskryminacja mężczyzn ;)

scudetto pisze:Fotoszop to jest dopiero tutaj :] :
Obrazek
Fakt, żylaków nie widać ...
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Awatar użytkownika
Ania
Weteran
Weteran
Posty: 1343
Rejestracja: 19 cze 2012, 09:24
Lokalizacja: Szczecin

Re: Dyskryminacja mężczyzn ;)

Akurat wydaje mi się, że w zdjęciu Anny mało jest tego photoshopa. Uda zakryte, więc nie musieli ich ucinać po bokach, może trochę talię jej wcieli, bo z tego co pamiętam to bioderka ona miała całkiem fajne i porządne, więc i talii osy pewnie nie ma. Jeśli chodzi o buzię to taki efekt można zdecydowanie osiągnąć jedynie poprzez dobry makijaż. Według mnie zdjęcie wygląda dość naturalnie.
Zodiakalna Panna w średnim wieku dostaje czasami kompletnego bzika. Zamyka się w domu z armią ścierek i już od rana biega po domu z chloraminą dezynfekując wszystko co się da. W końcu pada zatruta nadmierną ilością środków odkażających, co ratuje jej umęczoną rodzinę przed samobójstwem.
Awatar użytkownika
pst
Weteran
Weteran
Posty: 1151
Rejestracja: 6 maja 2011, 10:45

Re: Dyskryminacja mężczyzn ;)

Ania pisze:Akurat wydaje mi się, że w zdjęciu Anny mało jest tego photoshopa. Uda zakryte, więc nie musieli ich ucinać po bokach, może trochę talię jej wcieli, bo z tego co pamiętam to bioderka ona miała całkiem fajne i porządne, więc i talii osy pewnie nie ma. Jeśli chodzi o buzię to taki efekt można zdecydowanie osiągnąć jedynie poprzez dobry makijaż. Według mnie zdjęcie wygląda dość naturalnie.
Jeszcze odpowiednie oświetlenie, które źle dobrane potrafi schrzanić najlepszy makijaż. Zauważ jak rozkładają sie cienie na tym zdjęciu.
A fotoszopa jest tu sporo - cały myk polega na tym to żeby nie było go za bardzo widać. Coś o tym wiem :wink: .
Beware of the Hologram.
It will trick us!
Awatar użytkownika
Ania
Weteran
Weteran
Posty: 1343
Rejestracja: 19 cze 2012, 09:24
Lokalizacja: Szczecin

Re: Dyskryminacja mężczyzn ;)

Pst, a możesz trochę rozwinąć? Bo ciekawi mnie właśnie co zostało w tym zdjęciu poprawione. Napisałam o makijażu, bo wyszłam z założenia, że sesja była profesjonalna, więc odpowiednie światło wydało mi się czymś oczywistym :-).
Zodiakalna Panna w średnim wieku dostaje czasami kompletnego bzika. Zamyka się w domu z armią ścierek i już od rana biega po domu z chloraminą dezynfekując wszystko co się da. W końcu pada zatruta nadmierną ilością środków odkażających, co ratuje jej umęczoną rodzinę przed samobójstwem.
Awatar użytkownika
Gary
Baby do garów!
Baby do garów!
Posty: 9345
Rejestracja: 13 sie 2007, 14:36
Lokalizacja: Wieś przyklasztorna

Re: Dyskryminacja mężczyzn ;)

Ania pisze:Bo ciekawi mnie właśnie co zostało w tym zdjęciu poprawione.
Usunięto/zamaskowano łańcuch od kuchni. rotfl
"The reason people use a crucifix against vampires is that vampires are allergic to bullshit." - Richard Pryor

"Nie jest dyshonorem przegrywać kiedy w grę wkłada się całe swoje serce." - Sir Matt Busby

"Pater postanowił zapytać swoją siostrzenicę o znaczenie wyrazu "real", który jemu samemu kojarzył się z przepłacanymi, narcystycznymi i metroseksualnymi piłkarzami ze stolicy Hiszpanii." - Krajewski, Czubaj, "Róże cmentarne"
Awatar użytkownika
widget
Senior
Senior
Posty: 2741
Rejestracja: 28 wrz 2010, 07:33
Lokalizacja: Warszawa

Re: Dyskryminacja mężczyzn ;)

Ta Kurnikova to jest faktycznie fenomen ... ale nie piękności, ale PR'owy!!

Jak ona się wylansowała to ja tego zrozumieć nie mogę. Grała przeciętnie - takich jak ona są dziesiątki, jeśli nie setki, piękna też jakoś specjalnie nie jest. No nie jest brzydka, ale kurde, bez przesady.

Dla mnie to prawie jak polska Natalia Siwiec (wiem kto to, bo czytam Pudelka) - jest sławna z tego że jest sławna -> tylko że Natalia Siwiec faktycznie jest ładna.
Martinek
Senior
Senior
Posty: 2932
Rejestracja: 17 lut 2011, 20:23
Lokalizacja: Gdańsk

Odp: Dyskryminacja mężczyzn ;)

Siwiec? Co, ta kupa botoksu?
Awatar użytkownika
Obiektyw
STRATEG
STRATEG
Posty: 6842
Rejestracja: 22 paź 2007, 15:10
Lokalizacja: Warszawa

Re: Odp: Dyskryminacja mężczyzn ;)

Martinek pisze:Siwiec? Co, ta kupa botoksu?
:::gd:::

Widget, litości. :?
Obrazek
Szacowane NTRP: 3.75 ... zrobiłem postęp
Załoga TenisNET
Awatar użytkownika
widget
Senior
Senior
Posty: 2741
Rejestracja: 28 wrz 2010, 07:33
Lokalizacja: Warszawa

Re: Odp: Dyskryminacja mężczyzn ;)

Obiektyw pisze:
Martinek pisze:Siwiec? Co, ta kupa botoksu?
:::gd:::

Widget, litości. :?
A mi się podoba. :)
Zainwestowała dziewczyna w upgrade swojego ciała, ale akurat jej dobrze to wyszło.

(jej obecność w mediach to generalnie jakiś żart, ale to inna kwestia)
Awatar użytkownika
Obiektyw
STRATEG
STRATEG
Posty: 6842
Rejestracja: 22 paź 2007, 15:10
Lokalizacja: Warszawa

Re: Dyskryminacja mężczyzn ;)

Tak mi przyszło do głowy ...

Teraz jakiś Chińczyk wygrał z "apgrejdowaną" żoną proces. Dostanie ok. 100 tys dolarów odszkodowania, bo nie wiedział (sic!) przed ślubem, że Pani jest po sporych zmianach. Nie mógł uwierzyć, że ich dzieci są za jego sprawą. Każde było niepodobne do rodziców i dość mało urodziwe. Testy wykazały, że to jednak jego dzieci. Żona w końcu się przyznała dlaczego wyglądają tak a nie inaczej. Jak to można się naciąć na jakąś Natalkę. :)
Obrazek
Szacowane NTRP: 3.75 ... zrobiłem postęp
Załoga TenisNET
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: Dyskryminacja mężczyzn ;)

Widget, a widziałeś N. Siwiec na żywo? Bo ja dość niedawno miałem ją na wyciągnięcie ręki i akurat staliśmy dobre kilka minut, więc była potem możliwość względnej oceny jak się ma robota fachowców od fotek do tego co jest faktycznie.
Dramatu nie ma, jest nawet całkiem OK, ale do fotek, jakie potem znalazłem w necie dla porównania, to brakowało ...
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Awatar użytkownika
widget
Senior
Senior
Posty: 2741
Rejestracja: 28 wrz 2010, 07:33
Lokalizacja: Warszawa

Re: Dyskryminacja mężczyzn ;)

Vivid pisze:Widget, a widziałeś N. Siwiec na żywo? Bo ja dość niedawno miałem ją na wyciągnięcie ręki i akurat staliśmy dobre kilka minut więc była potem możliwość względnej oceny jak się ma robota fachowców od fotek do tego co jest faktycznie.
Dramatu nie ma, jest nawet całkiem OK, ale do fotek, jakie potem znalazłem w necie dla porównania, to brakowało ...
Nie widziałem, opieram się na fotkach :D. Zgodzę się, że na żywo, bez makijażu może wyglądać tak sobie. Porównywałem do Kurnikovej. Ta na korcie wyglądała na pyzate dziewczę ze wsi, a teraz jest jedną z najbardziej rozpoznawanych tenisistek.
Obiektyw pisze:Tak mi przyszło do głowy ...

Teraz jakiś Chińczyk wygrał z "apgrejdowaną" żoną proces. Dostanie ok. 100 tys dolarów odszkodowania, bo nie wiedział (sic!) przed ślubem, że Pani jest po sporych zmianach. Nie mógł uwierzyć, że ich dzieci są za jego sprawą. Każde było niepodobne do rodziców i dość mało urodziwe. Testy wykazały, że to jednak jego dzieci. Żona w końcu się przyznała dlaczego wyglądają tak a nie inaczej. Jak to można się naciąć na jakąś Natalkę. :)
Też o tym czytałem swojego czasu. :) Słusznie że wygrał. Z drugiej strony, kobieta też była wygrana, skoro z paszczura stała się ładną kobietą.

Jeśli komuś ma to pomóc w przełamywaniu kompleksów i polepszeniu samopoczucia, to nic nam do tego. Tak przynajmniej mi się wydaje.
Z drugiej strony nie zawsze te operacje wychodzą na dobre, przykłady można by mnożyć.
Awatar użytkownika
Tenisówka
Senior
Senior
Posty: 4585
Rejestracja: 5 lut 2013, 20:25
Lokalizacja: Pieniny

Re: Dyskryminacja mężczyzn ;)

Obiektyw pisze:Tak mi przyszło do głowy ...

Teraz jakiś Chińczyk wygrał z "apgrejdowaną" żoną proces. Dostanie ok. 100 tys dolarów odszkodowania, bo nie wiedział (sic!) przed ślubem, że Pani jest po sporych zmianach. Nie mógł uwierzyć, że ich dzieci są za jego sprawą. Każde było niepodobne do rodziców i dość mało urodziwe. Testy wykazały, że to jednak jego dzieci. Żona w końcu się przyznała dlaczego wyglądają tak a nie inaczej. Jak to można się naciąć na jakąś Natalkę. :)
O tym nie pomyślałam. Wiążesz się z "wersją udoskonaloną" a dzieci w "wersji podstawowej". rotfl
Dość przerażająca perspektywa. O_O
----------------------------------
Chłopaki gdzie jesteście ? :::no.I:::
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: Dyskryminacja mężczyzn ;)

tenisoowka pisze:O tym nie pomyślałam. Wiążesz się z "wersją udoskonaloną" a dzieci w "wersji podstawowej". rotfl
Dość przerażająca perspektywa. O_O
To jak to nazwać - test na oryginalność? rotfl

Widget, ja Siwiec widziałem w pełnym "rynsztunku". Swoje na twarzy miała, ale jakoś nie raziło to strasznie. Zwyczajnie było widać.
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Awatar użytkownika
Jakuboto
Nestor
Nestor
Posty: 6820
Rejestracja: 22 cze 2013, 10:23
Lokalizacja: Warszawa

Re: Dyskryminacja mężczyzn ;)

Niezła foczka :D :
SPOILER:
Yonex Vcore 100
NTRP 3.14159265359
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: Dyskryminacja mężczyzn ;)

Jakuboto pisze:Niezła foczka :D :
SPOILER:
Obraz jest wart 1000 słów ... ;).
Foczka do Any - no już spadaj mała bo kadr szpecisz rotfl.
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Martinek
Senior
Senior
Posty: 2932
Rejestracja: 17 lut 2011, 20:23
Lokalizacja: Gdańsk

Odp: Dyskryminacja mężczyzn ;)

Ja myślę że było inaczej. ;)
Foczka do Any: Och, daj spokój, już mi nie schlebiaj. :)
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: Odp: Dyskryminacja mężczyzn ;)

Martinek pisze:Ja myślę że było inaczej. ;)
Foczka do Any: Och, daj spokój, już mi nie schlebiaj. :)
Chyba - Wiesz mała, dobrze, że cię posadzili obok, korzystnie wypadnę :).
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Awatar użytkownika
scudetto
Senior
Senior
Posty: 3407
Rejestracja: 13 sty 2013, 11:31
Lokalizacja: Dziki Wschód

Re: Dyskryminacja mężczyzn ;)

Odkrycie WTA 2013 - Genie Bouchard :] .
SPOILER:
SPOILER:
Polubiłem czerwone badziewie...

Wróć do „Pogadanki & Pogaduchy”