Awatar użytkownika
Gary
Baby do garów!
Baby do garów!
Posty: 9345
Rejestracja: 13 sie 2007, 14:36
Lokalizacja: Wieś przyklasztorna

Re: TURNIEJ OTWARCIA SEZONU 2013 - Lębork

ZlosliwyGnom pisze: A może taki dla Vivida - z KFC?
Gdyby tak było, to już by się Vivid o tym dowiedział i startował w takich turniejach, a z tego, co wiem, to nadal grywa tylko w TF-ach. ;-P
"The reason people use a crucifix against vampires is that vampires are allergic to bullshit." - Richard Pryor

"Nie jest dyshonorem przegrywać kiedy w grę wkłada się całe swoje serce." - Sir Matt Busby

"Pater postanowił zapytać swoją siostrzenicę o znaczenie wyrazu "real", który jemu samemu kojarzył się z przepłacanymi, narcystycznymi i metroseksualnymi piłkarzami ze stolicy Hiszpanii." - Krajewski, Czubaj, "Róże cmentarne"
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: TURNIEJ OTWARCIA SEZONU 2013 - Lębork

Gary, w KFC nie bywam. Ja w McD. Musisz się nauczyć rozróżniać. To tak jak to, że nie każde auto na "F" jest francuskie ;). Po 9-ciu egzaminach na prawo jazdy powinieneś już to wiedzieć :::jezor::: .
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Awatar użytkownika
RommeL
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 200
Rejestracja: 23 cze 2011, 21:14
Lokalizacja: Lębork
Kontakt: Facebook

Re: TURNIEJ OTWARCIA SEZONU 2013 - Lębork

PitS pisze:Przydatna nagroda, w atp w Babolat Cup z pulą nagród 6500zł kolega za drugie miejsce dostał kubek. rotfl
No to niezły cyrk hahaha. Z taka pulą i taka nagroda. Szacunek dla organizatorów rotfl . Co do złotej rakiety bo widzę ciekawość to już śpieszę z opisem:

Nowa rakieta Völkl Organix 8, a do naciągu miedziane tabliczki ze zwycięzcami z poprzednich lat. W tym roku J. Januszczak w kat. +55 zdobył ją na własność, ponieważ wygrał turniej już 3 razy :::gd::: .
NTRP 4.5?
HEAD Graphene XT Radical Pro
Awatar użytkownika
El Diablo
Wyłączono z użytku...
Posty: 20553
Rejestracja: 15 lut 2007, 12:57
Kontakt: Strona WWW

Re: TURNIEJ OTWARCIA SEZONU 2013 - Lębork

Coś podobnego ma miejsce bodajże w imprezie WTA w Antwerpii, pamiętam, że Mauresmo wygrała złotą rakietę ozdobioną diamentami.
Nie mogę odebrać telefonu, NIGDY!
Albo jestem na urlopie, albo na zwolnieniu, albo w delegacji, albo na spotkaniu.
Nie czytam e-maili ani nie oddzwaniam.
Zupełnie jak horyzont. Jestem bardziej koncepcją niż bytem cielesnym.
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: TURNIEJ OTWARCIA SEZONU 2013 - Lębork

El Diablo pisze:Coś podobnego ma miejsce bodajże w imprezie WTA w Antwerpii, pamiętam, że Mauresmo wygrała złotą rakietę ozdobioną diamentami.
W męskim tenisie też tak było, jakiś halowy turniej jesienią. Na własność taka rakieta szła jak ktoś wygrał 3 razy w okresie 5 lat. Lendl się chyba załapał o ile pamiętam. Wyceniano wtedy taką rakietę na chyba 1,5 czy 2,0 miliony USD.
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Awatar użytkownika
RommeL
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 200
Rejestracja: 23 cze 2011, 21:14
Lokalizacja: Lębork
Kontakt: Facebook

Re: TURNIEJ OTWARCIA SEZONU 2013 - Lębork

Vivid pisze:
El Diablo pisze:Coś podobnego ma miejsce bodajże w imprezie WTA w Antwerpii, pamiętam, że Mauresmo wygrała złotą rakietę ozdobioną diamentami.
W męskim tenisie też tak było, jakiś halowy turniej jesienią. Na własność taka rakieta szła jak ktoś wygrał 3 razy w okresie 5 lat. Lendl się chyba załapał o ile pamiętam. Wyceniano wtedy taką rakietę na chyba 1,5 czy 2,0 miliony USD.
Potwierdzam. Taką rakietę na własność wygrał Ivan Lendl :] .
NTRP 4.5?
HEAD Graphene XT Radical Pro

Wróć do „Turnieje amatorskie”