TadX
Senior
Senior
Posty: 4833
Rejestracja: 6 wrz 2008, 23:16

Tommy Haas

Przeglądam, przeglądam i nie widzę tematu Tommy'ego. O_O
Taki Gulbis, czy Tomic mają, a on nie ma?! Już ma ;).

Dla mnie fenomen. Grać na takim poziomie w takim wieku... Jasna sprawa, że miał wiele przerw związanych z kontuzjami, operacjami, no ale mimo wszystko... Niech wskoczy do TOP10. Moim zdaniem należy mu się.

Krótki wywiad, na zachętę do dyskusji:
http://www.cnn.com/video/?%2Fvideo%2Fsp ... y-tour.cnn

Jeden z ostatnich ze starej gwardii.
Awatar użytkownika
matirow
Starszy Forumowicz
Starszy Forumowicz
Posty: 366
Rejestracja: 19 sty 2012, 22:13
Lokalizacja: Rybnik

Re: Tommy Haas

Ostatnio na sportowych faktach pojawił się artykuł pod tytułem "Tommy Haas, waleczne serce w kruchym ciele".

Można się zapoznać pod tym linkiem.

http://www.sportowefakty.pl/tenis/34777 ... ym-ciele/0
Obrazek Biomimetic 500
Gracz leworęczny
NTRP 2.0
TadX
Senior
Senior
Posty: 4833
Rejestracja: 6 wrz 2008, 23:16

Re: Tommy Haas

matirow pisze:Ostatnio na sportowych faktach pojawił się artykuł pod tytułem "Tommy Haas, waleczne serce w kruchym ciele".

Można się zapoznać pod tym linkiem.

http://www.sportowefakty.pl/tenis/34777 ... ym-ciele/0
Dzięki. Świetny tekst. Dobrze się czytało :).
Awatar użytkownika
pi50
Orator
Orator
Posty: 502
Rejestracja: 2 lip 2013, 16:53

Re: Tommy Haas

TadX pisze:Przeglądam, przeglądam i nie widzę tematu Tommy'ego. O_O
Taki Gulbis, czy Tomic mają, a on nie ma?! Już ma ;).
Ale tematy o Tomicu i Gulbisie ty sam zakładałeś. :wink:
Babolat Aero Pro Drive 2013 GT x2 pi50 Limited Edition
TadX
Senior
Senior
Posty: 4833
Rejestracja: 6 wrz 2008, 23:16

Re: Tommy Haas

pi50 pisze:
TadX pisze:Przeglądam, przeglądam i nie widzę tematu Tommy'ego. O_O
Taki Gulbis, czy Tomic mają, a on nie ma?! Już ma ;).
Ale tematy o Tomicu i Gulbisie ty sam zakładałeś. :wink:
No właśnie! Dlaczego wcześniej nie pomyślałem o Tommy'm :D ? Grunt, że temat jest, to najważniejsze :).

Sezon zbliża się ku końcowi, a mnie martwi jedno pytanie... Ile jeszcze Haas da radę grać na takim poziomie? Czy następny sezon będzie ostatnim? Oby nie, bo dla mnie to zawsze uczta dla oczu patrzeć jak gra Tommy :).
Awatar użytkownika
Jurek Kiler
Nestor
Nestor
Posty: 8035
Rejestracja: 20 sie 2011, 13:06

Re: Tommy Haas

Obstawiam, że póki będzie zdrowy to będzie grał. Sam mówił, że chce grać jak najdłużej, bo wiele stracił i chce to nadrobić. No chyba, że zacznie odpadać w pierwszych rundach, ale na to się nie zanosi.
TadX
Senior
Senior
Posty: 4833
Rejestracja: 6 wrz 2008, 23:16

Re: Tommy Haas

Wysłany: 24 wrz 2013, 16:20_________________________
Jurek Kiler pisze:Obstawiam, że póki będzie zdrowy to będzie grał. Sam mówił, że chce grać jak najdłużej, bo wiele stracił i chce to nadrobić. No chyba, że zacznie odpadać w pierwszych rundach, ale na to się nie zanosi.
Obyś był dobrym prorokiem :). Ja za Haasem zawsze trzymam kciuki. Tak z drugiej strony - trochę tych punktów ma do obrony, więc faktycznie zdrówko będzie kluczowe. Oby też głowa była chłodna, czasem potrafi się tak podpalić, że później ciężko mu wrócić do dobrej gry.

Wysłany: 29 sty 2014, 09:41_________________________
Alexander Waske nowym trenerem Tommy'ego. Tommy nie wie, czy da radę zagrać w piątek z Hiszpanami :(. Dobry to znak, że Haas nie składa broni :). Walczymy dalej!
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: Tommy Haas

Nie wiem czemu, ale zawsze pałałem do niego jakąś niechęcią. Coś w sobie takiego ma ...
Natomiast lubię oglądać jego grę.
I w sumie jest tak od jego wejścia w zawodowy tenis, czyli od czasu kiedy wielu z forumowiczów nie bardzo jeszcze pewnie wiedziało o co w tym tenisie chodzi. :P
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Awatar użytkownika
McGyver
Weteran
Weteran
Posty: 1799
Rejestracja: 24 mar 2012, 17:30
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Tommy Haas

Vivid pisze: I w sumie jest tak od jego wejścia w zawodowy tenis, czyli od czasu kiedy wielu z forumowiczów nie bardzo jeszcze pewnie wiedziało o co w tym tenisie chodzi. :P
Na szczęście są tu jeszcze tacy, którzy oglądali na Eurosporcie półfinał AO'99 z Kafelnikovem. :wink: Niestety przegranym przez Niemca.
Awatar użytkownika
HeadShot
Senior
Senior
Posty: 2895
Rejestracja: 2 lut 2008, 10:50

Re: Tommy Haas

Niemiec podda się operacji barku i z tego powodu nie wystąpi już w żadnym turnieju do końca sezonu. Delikatnym pocieszeniem jest fakt, że nie składa broni i planuje wrócić w 2015r. Trzymaj się Tommy.
#NKrising
TadX
Senior
Senior
Posty: 4833
Rejestracja: 6 wrz 2008, 23:16

Re: Tommy Haas

Kurczę, tego się obawiałem :(. Niestety nie jestem optymistą w tej sprawie i myślę, że raczej jest to już koniec kariery :(.
Awatar użytkownika
El Diablo
Wyłączono z użytku...
Posty: 20553
Rejestracja: 15 lut 2007, 12:57
Kontakt: Strona WWW

Re: Tommy Haas

Przynajmniej zaliczył niedawno całkiem dobry sezon. Marne pocieszenie ale zawsze coś...
Nie mogę odebrać telefonu, NIGDY!
Albo jestem na urlopie, albo na zwolnieniu, albo w delegacji, albo na spotkaniu.
Nie czytam e-maili ani nie oddzwaniam.
Zupełnie jak horyzont. Jestem bardziej koncepcją niż bytem cielesnym.
Awatar użytkownika
eReF
Młodszy Forumowicz
Młodszy Forumowicz
Posty: 147
Rejestracja: 5 maja 2013, 21:53
Lokalizacja: Opole

Re: Tommy Haas

Vivid pisze:I w sumie jest tak od jego wejścia w zawodowy tenis, czyli od czasu kiedy wielu z forumowiczów nie bardzo jeszcze pewnie wiedziało o co w tym tenisie chodzi. :P
Ja cię bardzo Vivid lubię ale po co nam przypominasz ile masz lat :wink: .
Lubię Haas-a :). Ale co tu zrobić lata lecą organizm nie ten, jak tu grać z chłopakami o dziesięć lat młodszymi?
Dobrze by było żeby jeszcze udało mu się wrócić do tenisa :::yay::: , do gry na poziomie który prezentowal w 2013 roku.
Obrazek
Head Youtek Graphene Prestige MP
NTRP-3.0
Awatar użytkownika
Gary
Baby do garów!
Baby do garów!
Posty: 9345
Rejestracja: 13 sie 2007, 14:36
Lokalizacja: Wieś przyklasztorna

Re: Tommy Haas

eReF pisze:Ja cię bardzo Vivid lubię ale po co nam przypominasz ile masz lat :wink: .
Żeby odwrócić uwagę od tego, ile ma kilogramów. rotfl

Haas to obecnie mój ulubiony zawodnik, mam nadzieję, że wróci do tenisa na choćby jeden sezon.
"The reason people use a crucifix against vampires is that vampires are allergic to bullshit." - Richard Pryor

"Nie jest dyshonorem przegrywać kiedy w grę wkłada się całe swoje serce." - Sir Matt Busby

"Pater postanowił zapytać swoją siostrzenicę o znaczenie wyrazu "real", który jemu samemu kojarzył się z przepłacanymi, narcystycznymi i metroseksualnymi piłkarzami ze stolicy Hiszpanii." - Krajewski, Czubaj, "Róże cmentarne"
Awatar użytkownika
Guarded
Obywatel Forum
Obywatel Forum
Posty: 773
Rejestracja: 1 kwie 2014, 19:01

Re: Tommy Haas

Z powodu kontuzji ramienia Tommy wycofuje się z US Open.
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: Tommy Haas

Gary pisze:
eReF pisze:Ja cię bardzo Vivid lubię ale po co nam przypominasz ile masz lat :wink: .
Żeby odwrócić uwagę od tego, ile ma kilogramów. rotfl
Lat mam mniej, jeszcze ... rotfl

Haas nigdy nie budził jakoś mojej sympatii, ale lubię oglądać jego tenis. Może uległem w młodości nagonce niemieckich mediów, które ostro go krytykowały nie tyle za emigrację do Stanów a za bycie bardziej amerykańskim od Amerykanów.
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Awatar użytkownika
McGyver
Weteran
Weteran
Posty: 1799
Rejestracja: 24 mar 2012, 17:30
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Tommy Haas

http://eurosport.onet.pl/tenis/atp/atp- ... asa/8jmv2d

Dla mnie to fenomen. Tak kochać tenis.
Awatar użytkownika
Jurek Kiler
Nestor
Nestor
Posty: 8035
Rejestracja: 20 sie 2011, 13:06

Re: Tommy Haas

Nie ma sensu go skreślać, już kilka razy wracał w imponującym stylu, jeśli więc będzie zdrowy to na koniec roku znowu może być w szerszej czołówce.
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: Tommy Haas

Geriatria :P
Ale jak chce to niech gra.
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Awatar użytkownika
Gary
Baby do garów!
Baby do garów!
Posty: 9345
Rejestracja: 13 sie 2007, 14:36
Lokalizacja: Wieś przyklasztorna

Re: Tommy Haas

Vivid pisze: Ale jak chce to niech gra.
Haas na pewno się cieszy, że mu pozwalasz. rotfl
"The reason people use a crucifix against vampires is that vampires are allergic to bullshit." - Richard Pryor

"Nie jest dyshonorem przegrywać kiedy w grę wkłada się całe swoje serce." - Sir Matt Busby

"Pater postanowił zapytać swoją siostrzenicę o znaczenie wyrazu "real", który jemu samemu kojarzył się z przepłacanymi, narcystycznymi i metroseksualnymi piłkarzami ze stolicy Hiszpanii." - Krajewski, Czubaj, "Róże cmentarne"

Wróć do „Zawodniczki i zawodnicy”