Awatar użytkownika
PitS
PATHFINDER
PATHFINDER
Posty: 13064
Rejestracja: 9 sie 2007, 22:21
Lokalizacja: Kielce/Opoczno
Kontakt: Strona WWW

Re: Vivid vs Daroos

Pięknie, k@#$a, pięknie. To Mu dobrze zrobi. Nie, nie Tobie Daroos, Vividowi!
Każdy ma prawo do wolnej, nieskrepowanej wypowiedzi, a granice dobrego smaku - zakładamy, że - każdy potrafi sobie postawić sam. Spór jest naturalną esencją forum internetowego, a różnice poglądów jego paliwem. Ważne jest jednak, aby nadmiar paliwa nie zdusił dyskusji. - YtB
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: Vivid vs Daroos

Udało mi się dziś w końcu zagrać z Daroosem. Ostatnio singla graliśmy jeszcze przed TF09. Dwa seciki sympatycznej gry. 6:1 6:1 dla mnie ale Daroos musiał grać moją rakietą bo Jemu nie wciągneli. Klub przyjął rakiety i "zapomniał" że osoby wciągającej rakiety nie ma od 1 sierpnia ...
Do tego masakryczne piłki Dunlop Pro Tour, istna tragedia. Kort dość miękki.
W sumie jednak pograliśmy.
Daroos podesłał mi kilka asiorów. Jeden faktycznie był soczysty. Stalem do returnu dobre 1.5m za końcową i nawet nie drgnąłem. Soczyście w linię środkową. Dobrze się poskładał. Na moje oko gdzieś pod 180km/h mogło być.
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Awatar użytkownika
PIXI
Obywatel Forum
Obywatel Forum
Posty: 959
Rejestracja: 31 maja 2008, 19:03
Lokalizacja: Mysłowice/Sosnowiec

Re: Vivid vs Daroos

Vivid pisze:Daroos podesłał mi kilka asiorów. Jeden faktycznie był soczysty.
To się nazywa u nas "beszt" :D
out of business
Awatar użytkownika
daroos
Weteran
Weteran
Posty: 1211
Rejestracja: 17 kwie 2007, 13:37
Lokalizacja: Łódź

Re: Vivid vs Daroos

Vivid pisze:Na moje oko gdzieś pod 180km/h mogło być.
Więcej jak 150kph na pewno nie było :)
Awatar użytkownika
PIXI
Obywatel Forum
Obywatel Forum
Posty: 959
Rejestracja: 31 maja 2008, 19:03
Lokalizacja: Mysłowice/Sosnowiec

Re: Vivid vs Daroos

daroos pisze:
Vivid pisze:Stalem do returnu dobre 1.5m za końcową i nawet nie drgnąłem. (...) Na moje oko gdzieś pod 180km/h mogło być.
Więcej jak 150kph na pewno nie było :)
To się nazywa u nas "beszt" x2 :D
out of business
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: Vivid vs Daroos

150km/h to ja mam zmierzone i to tak na dobre moje 3/4. Na maksa może 165/170 złapię jak się przyłożę ale to jednorazowe "występy". To była szybka piguła więc te 180 jest możliwe. Nie więcej. To i tak nie istotne. Za to punktów dodatkowych nie dają a ramienia szkoda :)

Cieszy mnie że obaj z Daroosem mieliśmy identyczną ocenę jakości piłek. Bo bym sobie pomyślał że zaczynam ramoleć :)
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Awatar użytkownika
PIOTR69
Senior
Senior
Posty: 2273
Rejestracja: 10 lut 2008, 09:56
Lokalizacja: Aleksandrów Ł.

Re: Vivid vs Daroos

Grałem z Daroosem tymi piłkami, źle nie było, ale ja gram różnymi i może lepiej się przystosowuję.
Obrazek
NTRP 3.14
Tenis - I love this game!
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: Vivid vs Daroos

Każdy inaczej odbiera piłki i ma inne preferencje. To normalne. Różnorodność piłek na pewno Ci pomaga.
Poza tym Ty jesteś gościu a my cieniasy to wiesz jak jest, my już nie dajemy rady ;)
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: Vivid vs Daroos

Dziś spotkanie pod balonem. Szybsze korty, nowe piłki, to lubię - szybsza gra :)
Ostatnio grałem tam dwa razy więc pewnie było mi łatwiej niż Daroosowi.
Pierwszy set bez jakiejś historii. Sprawnie 4-0 i potem ... koncertowo przewaliłem gem serwisowy Daroosa. Wywalenie na 2m aut smecza granego gdzieś 1.5m od siatki to już był rekord dnia biorąc pod uwagę, że akurat smeczuję bardzo stabilnie i solidnie.
Trochę mnie to osłabiło :)
Drugi set gem za gem do 4:3 dla mnie. Potem break i 5-3. Oczywiście włącza się mój "luzik" i rebreak - 5-4. Przełamałem Daroosa w kolejnym gemie i tak to się skończyło.
Trzeba już powoli przyzwyczajać się do balonów :(
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Awatar użytkownika
PIOTR69
Senior
Senior
Posty: 2273
Rejestracja: 10 lut 2008, 09:56
Lokalizacja: Aleksandrów Ł.

Re: Vivid vs Daroos

Myślę, że wcześniej niż w listopadzie nie będę musiał wchodzić pod balon. Czy latem pod balonem ceny są zimowe. Nie wiem bo nigdy nie grałem pod balonem latem ( prócz gry na TF-ie)?
Obrazek
NTRP 3.14
Tenis - I love this game!
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: Vivid vs Daroos

Ceny letnie - 20zł/godz. A jak ze światłem to chyba 25zł/godz.
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: Vivid vs Daroos

No proszę, nasz pierwszy mecz w 2010r. :)
Kort centralny MKT, słońce nieźle daje ale ja już nie na czarno, nie ma bata :)
Set pierwszy to szybkie 3-0 dla mnie, jak zwykle ruszam skoncentrowany. Potem już luzik i 3-2. Na szczęście kolejne 3 gemy znów moje i 6-2.
Set drugi to znów 2-0, potem 2-1 i tak do 3-2. Potem 4-2, 5-2, 5-3 i zamykamy 6-3.
Daroos trochę asekuracyjnie bo mu struny poszły w pierwszym secie.
Poza tym niestety znów rozregulowane podanie, siał po autach aż miło, kopalnia punktów.

Jutro Daroos gra w lidze z jakimś trenującym 14-latkiem, wpadnę popatrzeć. Będę trzymał kciuki bo pierwszy mecz już grał z Jurkiem i przegrał 1-6 2-6. Jak rozmawiałem z Jerzym to mówił, że obaj grali masakrycznie, to nie był ich dzień.
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Awatar użytkownika
daroos
Weteran
Weteran
Posty: 1211
Rejestracja: 17 kwie 2007, 13:37
Lokalizacja: Łódź

Re: Vivid vs Daroos

Z Jurkiem to była porażka. Głównie za sprawą nowych Dunlop Pro Tour. To nie są piłki do gry dla amatorów na pewno. Myślę, że również nie bez powodu nie widuje się tych piłek na "Tourach" :) No ale nic to, grałem i tak słabo, Jurek to wykorzystał, a w zasadzie to... nie miał co wykorzystywać. Sam się koncertowo rozwalałem. To nie był nasz dzień zdecydowanie. Co do dzisiejszego meczu to podanie jak zwykle rozregulowane, ale powoli się ułoży na dniach bo ciągle coś kombinuję i majstruję przy nim, a jak wiadomo najprostsze środki są najskuteczniejsze, więc przy tym pozostanę, czyli przy najprostszej możliwej sekwencji. Średnio fajnie się grało bo piłki zużyte już Tecnifibre X-One i siały strasznie, a naciągi już miękkie, więc bez kontroli była gra. Vivid więcej rotacji stosował i trzymał piłkę w korcie. Wystarczyło. Co do jutrzejszego dnia to obawiam się jedynie o piłki i trochę o serwis. Choć z tym drugim sobie poradzę jeśli piłki nie będą mnie drażniły w wymianach.
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: Vivid vs Daroos

Piłki dostarczają gracze, kto Ci broni zabrać te jakie Ci pasują? Myślisz że młody będzie coś miał do tego, nie sądzę.
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Awatar użytkownika
PIOTR69
Senior
Senior
Posty: 2273
Rejestracja: 10 lut 2008, 09:56
Lokalizacja: Aleksandrów Ł.

Re: Vivid vs Daroos

Potraktowałeś Daroosa bardzo serio :) Powodzenia Daroos jutro nie panikuj daj młodemu się wyszumieć a potem pokaż mu miejsce w szeregu.
Obrazek
NTRP 3.14
Tenis - I love this game!
Awatar użytkownika
daroos
Weteran
Weteran
Posty: 1211
Rejestracja: 17 kwie 2007, 13:37
Lokalizacja: Łódź

Re: Vivid vs Daroos

Vivid pisze:Piłki dostarczają gracze, kto Ci broni zabrać te jakie Ci pasują? Myślisz że młody będzie coś miał do tego, nie sądzę.
Liczę na to, że Pro Toury po jednej grze będą się jak zwykle lepiej zachowywać, a w lepszym wypadku przeciwnik będzie miał jakieś lepsze piłki, lub jakieś Forty albo X-One w dobrej kondycji. Zobaczymy rano :)
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: Vivid vs Daroos

I tak to jest jak się gra Tretornami ... ;)
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Awatar użytkownika
daroos
Weteran
Weteran
Posty: 1211
Rejestracja: 17 kwie 2007, 13:37
Lokalizacja: Łódź

Re: Vivid vs Daroos

Vivid pisze:I tak to jest jak się gra Tretornami ... ;)
Pieprzone kartofle. I nie wiem kto młodemu wpoił, żeby na ziemi grać twardymi, bezciśnieniowymi Tretorn Micro-X... Zgodziłem się nimi grać bo bałem się, że Pro Toury mogą być gorsze, ale chyba być nie mogły w tych warunkach. No nic. Człowiek cały czas się uczy. Na szczęście.
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: Vivid vs Daroos

Się naszukałem tego wątku :)
To dopiero nasze drugie spotkanie w tym roku, no proszę.

Wszystko fajnie tylko nam kort całą zabawę spitolił :discon:

Dobre piłki, nasze ulubione nowe Head ATP Gold, dobra temperatura, bez wiatru.
Niestety, po pierwsze i może do przeżycia słońce operujące już nisko i w czasie naszej gry od linii do linii (boczne). W sumie jakieś 30 minut OK a potem już lampa po oczach, do tego jeszcze odbłyski od Atlas Areny. Co dwa gemy grało się OK a kolejne dwa po zmianie masakra. Nie było mowy by się wybrać do siatki bo byle lob załatwiał sprawę, nic nie było widać. No ale to do przeżycia.

Natomiast kort :discon: Po prostu jak jakaś piaskownica! Piłki normalnie nam stawały w miejscu, tragedia. I co ciekawe nie spodziewaliśmy się tego. Grałem na kortach ŁKS-u w zeszły weekend i kort nr 6 bez zarzutów. Natomiast kort nr 1 to nieporozumienie.
Fakt, jest równy jak stół, ale co z tego jak dosłownie klei do siebie piłki.
Akurat Head ATP Gold to piłki klasy premium, turniejowe, dynamiczne. A tu zachowywały się jak jakieś bezciśnieniowe trainery, albo gorzej.

Szkoda, bo zapowiadała się fajna gra a tak wyszło jakieś klepanie.
Wynik 6:4 6:3 dla mnie ale jakiejś fajnej gry to tam nie było.
Następnym razem zmienimy obiekt :)
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Awatar użytkownika
PIOTR69
Senior
Senior
Posty: 2273
Rejestracja: 10 lut 2008, 09:56
Lokalizacja: Aleksandrów Ł.

Re: Vivid vs Daroos

W takim razie nie muszę się przejmować o jakość mojego kortu, bo przynajmniej jest za darmo a piaskownicą nie można go nazwać. Daroos daj znać czy we czwartek grało Ci się lepiej. :wink:
Obrazek
NTRP 3.14
Tenis - I love this game!

Wróć do „Rozgrywki forumowiczów”