Awatar użytkownika
karjar
Weteran
Weteran
Posty: 1250
Rejestracja: 13 sty 2011, 20:47
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt: Strona WWW

Re: PitS

Gary pisze:
basic pisze:Gary tylko tu raczej chodzi o cały kontekst i czas takich zwierzeń... Akurat teraz jak PitS położył akcent na pewną sprawę, to nagle przypadkiem pojawiają się rozmyślenia o pogodzie, taaa jasne, bądźmy poważni.
Jestem absolutnie poważny. Gdyby to napisał ED, Obi, to bym Ci mógł przytaknąć, ale Vivid? On nie na darmo dostawał tytuł nabijacza roku 2 lata z rzędu - jestem przekonany, że gdyby w pozostałej części posta było coś mniej kontrowersyjnego niż zasady kwalifikacji na TF-a, to Vivid i tak by swojego posta nabił napisał. Zerknij sobie na inne jego posty z dzisiaj. Wyglądają podobnie, a w tamtych tematach raczej nie odwracał uwagi od niczego. :wink:
Na pewno nie będziemy wiedzieć nigdy, ale Panowie, jakie to ma znaczenie? Warto się zastanowić, czy nie ważniejsze są postawy typu:
Vivid pisze:
pst pisze:
Vivid pisze:
widget pisze:Kolega inżynier-chemik patroluje nocą rafinerię :). O tyle fajnie, że jak jedzie i wraca z pracy to nie stoi w korkach i ma pracę na świeżym powietrzu.
I to jest właśnie pozytywne myślenie. :::gd:::
O rafinerii można powiedzieć wiele rzeczy, ale nie to, że ma świeże powietrze. :]
Nawet jadąc A4 i mijając Trzebinie zajeżdża przy odpowiednim wietrze, a przy samej rafinerii to już bardzo konkretnie. Z drugiej strony człowiek się szybko przyzwyczaja... :tired:
Czytaj może między wierszami, zastanów się zanim coś napiszesz, załap kontekst ...
Normalnie mnie osłabiasz. Co gdzieś trafię na Twoje "produkcje" to mi ręce opadają ...
Zdecydowanie tu nie pasujesz ...
Mały OT, ale to tak przy okazji...
NTRP 4
Prince Phantom Pro 100
"Mogę zaakceptować moją porażkę, każdy jej kiedyś doznaje. Ale nie zaakceptuję, że nie próbowałem" - Michael Jordan
"Jeśli ktoś mówi, że jestem lepszy, niż Roger, to myślę, że ta osoba nie wie nic o tenisie" - Rafa
Awatar użytkownika
Kario
Orator
Orator
Posty: 704
Rejestracja: 9 lut 2013, 08:28

Re: PitS

Ale jest przecież jeszcze zasada, że wraz z ogłoszeniem daty TFa, ED wstawia liczbę postów forumowiczów i choćby ktoś pisał po 20 postów dziennie to i tak nic nie wskóra.

Jakby nie patrzeć blog Vivida jest najgrubszy. Może to przejściowe, ale odkąd tam zaglądam to treści tenisowych mało się pojawia, ale nie będę przecież czytać całego jego bloga. Możliwe, że jest to chwilowe i jest skutkiem obecnej pory roku i mniejszą ilością rozgrywanych meczy.

Ale i tak największe nabijanie toczy się podczas trwania ważnego meczu, np. finałowego. Ja wolę obejrzeć cały mecz, a potem się ewentualnie do niego odnieść. Bo dużo pojawia się tam treści typu wynik seta, jak to ktoś świetnie przed chwilą zagrał itp.

Dopiszę tutaj. Załóżmy, że ktoś czyta "relację na żywo" na forum. Ktoś napiszę: "Co za niesamowita akcja była przed chwilą". I koniec wypowiedzi. Jeżeli komuś wypowiedzi w tym stylu składają się na obraz meczu to ja nie wiem, jaką on ma wyobraźnie. Nic nie zastąpi przekazu.
Ostatnio zmieniony 1 kwie 2013, 19:18 przez Kario, łącznie zmieniany 2 razy.
Quidquid Latine Discum Sit, Altum Videtur.
Awatar użytkownika
PitS
PATHFINDER
PATHFINDER
Posty: 13064
Rejestracja: 9 sie 2007, 22:21
Lokalizacja: Kielce/Opoczno
Kontakt: Strona WWW

Re: PitS

Ciągnąc OT uważam że relacje w meczu rządzą się swoimi prawami i ich krótka forma i duża częstotliwość pomaga osobom, które nie mogą śledzić obrazu zorientować się w sytuacji.
Każdy ma prawo do wolnej, nieskrepowanej wypowiedzi, a granice dobrego smaku - zakładamy, że - każdy potrafi sobie postawić sam. Spór jest naturalną esencją forum internetowego, a różnice poglądów jego paliwem. Ważne jest jednak, aby nadmiar paliwa nie zdusił dyskusji. - YtB
Awatar użytkownika
MagKor
Starszy Forumowicz
Starszy Forumowicz
Posty: 454
Rejestracja: 20 sty 2013, 21:12
Lokalizacja: Warszawa

Re: PitS

Kario pisze:Ale i tak największe nabijanie toczy się podczas trwania ważnego meczu, np. finałowego. Ja wolę obejrzeć cały mecz, a potem się ewentualnie do niego odnieść. Bo dużo pojawia się tam treści typu wynik seta, jak to ktoś świetnie przed chwilą zagrał itp.
Kontynuując OT (wybacz PitS)- dwa słowa ode mnie. Osobiście jestem za komentowaniem meczu na bieżąco- abstrahując nawet od funkcji informacyjnej, kiedy pojedynku nie mogę z różnych względów oglądać. Momentami aż chce się coś powiedzieć "na głos". Przecież nie będę wracać do niewiarygodnej akcji z piłki na przełamanie w drugim gemie pierwszego seta po meczu. Myślę "wow", napiszę "wow" od razu. :D Nie raz w czasie meczu (po akcji, w przełomowych momentach) wymieniam SMSy z przyjaciółką, zawierające zwykle jedno, może trzy słowa; zdanie jest absolutnym maximum. Dzielimy się emocjami. :D Na forum to chyba funkcjonuje podobnie. ;)
Awatar użytkownika
PitS
PATHFINDER
PATHFINDER
Posty: 13064
Rejestracja: 9 sie 2007, 22:21
Lokalizacja: Kielce/Opoczno
Kontakt: Strona WWW

Re: PitS

Bo czym innym jest żywiołowy komentarz w trakcie meczu a czym innym jest pomeczowa analiza. Jedni wolą pierwszy gatunek inni drugi. Oba potrzebne.
Każdy ma prawo do wolnej, nieskrepowanej wypowiedzi, a granice dobrego smaku - zakładamy, że - każdy potrafi sobie postawić sam. Spór jest naturalną esencją forum internetowego, a różnice poglądów jego paliwem. Ważne jest jednak, aby nadmiar paliwa nie zdusił dyskusji. - YtB
kolt
Weteran
Weteran
Posty: 1990
Rejestracja: 23 mar 2012, 16:48
Lokalizacja: Szczecin

Re: PitS

Co by nie pisać forum coraz bardziej idzie w stronę pudelka albo innego tego typu tworu. I nie chodzi mi o tematy związane z blogami.
Biomimetic 500 Tour + Dunlop Black Widow

NTRP: 3 (przy bh lewa stopa w lewo podczas przygotowania)
Awatar użytkownika
ppeter
Senior
Senior
Posty: 4949
Rejestracja: 18 gru 2006, 17:57
Lokalizacja: Rzeszów

Re: PitS

PitS pisze:Bo na szali muszę położyć posty Yogiego, Ppetera, DuN'a i innych którzy pisali świetne teksty ale albo nie mają czasu pisać tak często jak kiedyś, albo z innych przyczyn stracili motywację do takiego angażowania się, a myśmy nie znaleźli recepty na ich motywowanie inne niż "bat TFu", a na drugiej szali musiałbym położyć nowych użytkowników z których na pewno część może być kiedyś Yogimi forum, ale część jest tu tylko przejazdem co pokazuje mi 7letnie doświadczenie tutaj.

Zawsze staliśmy przed TFami ze strachem w oczach co będzie jak zgłoszeń będzie więcej? Zawsze jednak był to strach wirtualny, jak wirtualne bywają tenisowe osobowości. A turniej i spotkanie w realu z VitualTennis ma niewiele wspólnego.
PitS, wizja udziału w TFie, z pewnością nie zmieni mojej aktywności na forum i będę pisał wtedy, kiedy pojawią się jakieś ciekawe dla mnie tematy.
Czasu zresztą ostatnio mam na tyle mało, że większa aktywność na forum, to mniej grania w tenisa, wybór jest więc dla mnie prosty.
TF był i będzie dla mnie imprezą czysto towarzyską, więc żeby spotkać się i pogadać, wsiądę w samochód i przyjadę nawet jak nie będę miał widoków na grę w TFie.

Swego czasu sam byłem za rozliczaniem aktywności za ostatni rok lub dwa lata i podobnym okresie naliczania punktów TFowych przy rozstawieniach.
Ponieważ tematyka blogów została po Vividowych wpisach motoryzacyjnych rozszerzona do dowolnego tematu, "nabijanie" postów jest proste jak nigdy, zresztą nawet jakby ograniczyć tematykę blogów do tenisa, to wpisami typu "Dzisiaj FH mi nie siedział", skutecznie można nabić ponad trzysta postów. Zresztą wystarczy pójść tropem największych forumowych nabijaczy postów i udział w TFie gwarantowany.

Był kiedyś jeżeli dobrze pamiętam pomysł wartościowania postów, dyskusje typu o pomiarze prędkości serwisu, czy o sile naciągu warte pewnie są więcej niż nie jeden blog i z pewnością warto by było pewne rodzaje forumowej twórczości nagradzać. Ponieważ naliczanie tego na bieżąco jest trudne, można zawsze przed TFem, rozdysponować jakąś pulę "postów" (500, 1000), można również wprowadzić trzy, cztery "dzikie karty" (na przykład po to, żeby móc zwiększyć udział Pań w TFie). Oczywiście te wszystkie pomysły mają sens, jeżeli liczy się coś więcej niż ilość postów i "nabijanie" statystyk.

Zdaję się, że znowu jesteśmy malkontentami i wprowadzamy elementy fermentu i destrukcji w spójną i przemyślaną koncepcję Władzy. :]
Obrazek
Super G V1 Pro
NTRP - 4.0
Sam fakt istnienia prawa o ochronie uczuć religijnych jest najlepszym dowodem tego, że religie by nie przetrwały w warunkach prawdziwej wolności myśli i słowa.
"Ojczyznę wolną racz nam wrócić Panie?!".
Awatar użytkownika
PitS
PATHFINDER
PATHFINDER
Posty: 13064
Rejestracja: 9 sie 2007, 22:21
Lokalizacja: Kielce/Opoczno
Kontakt: Strona WWW

Re: PitS

ppeter pisze: Zdaję się, że znowu jesteśmy malkontentami i wprowadzamy elementy fermentu i destrukcji w spójną i przemyślaną koncepcję Władzy. :]
Można to powiedzieć już otwarcie, bo my stare marudy jesteśmy. Na dodatek niewładne, wciąż tylko pytaliśmy o opinie, konsultację, a tu trzeba szybko i sprawnie, obwieszczenie i do przodu. :]

Ja zawsze byłem zwolennikiem tego żeby blog nie był wyłącznie tenisowy. Stąd nie zżymałem się kiedy te blogi takie nie były tylko wtedy gdy nie wszystkie takie mogły być.
Każdy ma prawo do wolnej, nieskrepowanej wypowiedzi, a granice dobrego smaku - zakładamy, że - każdy potrafi sobie postawić sam. Spór jest naturalną esencją forum internetowego, a różnice poglądów jego paliwem. Ważne jest jednak, aby nadmiar paliwa nie zdusił dyskusji. - YtB
Awatar użytkownika
Basic
Oaza Spokoju
Oaza Spokoju
Posty: 6536
Rejestracja: 25 paź 2009, 22:42
Lokalizacja: Warszawa

Nowe zasady kwalifikacji do TF - Dyskusja

W związku z tym, że powyższy temat ma jedynie formę informacyjną zamkniętą, to może tutaj przeniesiemy dyskusję i wszelkie opinie, które obecnie są jedynie w Blogu PitS'a.

Może warto przenieść posty z Blogu PitS'a w to miejsce (to tylko propozycja) ?
Obrazek Speed Graphene MP
Awatar użytkownika
RatRace
Weteran
Weteran
Posty: 1989
Rejestracja: 26 gru 2007, 16:50
Lokalizacja: Katowice

Re: PitS

:wink:

Jesteście stare marudy. Ja zresztą też. Popatrzcie na listę - na 31 pozycji MagKor ma 55 postów. Nie chcecie mi powiedzieć, że nie jesteście w stanie napisać sensownych 55 postów. Wystarczy napisać raz na tydzień, plus mały bonusik. Jak są turnieje wielkoszlemowe to pisze się więcej. Więc gdzie jest ten problem, bo ja go nie widzę?

Generalnie TF jest dla tych, którym się chce. Ja osobiście jestem za regułą ostatnich 12 miesięcy. I wcale nie trzeba klepać głupawych postów. Wystarczy pisać w miarę regularnie. I chyba o to chodzi - o bycie członkiem forum, a nie bycie "Zasłużonym Członkiem Forum".
"Don't hurry, don't worry, you're only here for a short visit, so be sure to smell the flowers along the way."

Walter Hagen
Awatar użytkownika
Gary
Baby do garów!
Baby do garów!
Posty: 9345
Rejestracja: 13 sie 2007, 14:36
Lokalizacja: Wieś przyklasztorna

Re: PitS

RatRace pisze:Popatrzcie na listę - na 31 pozycji MagKor ma 55 postów. Nie chcecie mi powiedzieć, że nie jesteście w stanie napisać sensownych 55 postów.
Kto powiedział, że MagKor ma 55 sensownych postów? rotfl
"The reason people use a crucifix against vampires is that vampires are allergic to bullshit." - Richard Pryor

"Nie jest dyshonorem przegrywać kiedy w grę wkłada się całe swoje serce." - Sir Matt Busby

"Pater postanowił zapytać swoją siostrzenicę o znaczenie wyrazu "real", który jemu samemu kojarzył się z przepłacanymi, narcystycznymi i metroseksualnymi piłkarzami ze stolicy Hiszpanii." - Krajewski, Czubaj, "Róże cmentarne"
Awatar użytkownika
RatRace
Weteran
Weteran
Posty: 1989
Rejestracja: 26 gru 2007, 16:50
Lokalizacja: Katowice

Re: PitS

Gary pisze:
RatRace pisze:Popatrzcie na listę - na 31 pozycji MagKor ma 55 postów. Nie chcecie mi powiedzieć, że nie jesteście w stanie napisać sensownych 55 postów.
Kto powiedział, że MagKor ma 55 sensownych postów? rotfl
:wink:

Słuchaj Feliks, a Ty umiesz czytać, czy dopiero się uczysz? Napisałem, że MagKor ma 55 postów. Odniesienie do sensownych postów było dla PitS'a i tych innych którzy marudzą, żeby się dostać na TF'a trzeba pisać mnóstwo merytorycznych postów.

Przyłóż się do czytania bo następną razą Ty dostaniesz ode mnie głos na Spamera Roku.
"Don't hurry, don't worry, you're only here for a short visit, so be sure to smell the flowers along the way."

Walter Hagen
Awatar użytkownika
PitS
PATHFINDER
PATHFINDER
Posty: 13064
Rejestracja: 9 sie 2007, 22:21
Lokalizacja: Kielce/Opoczno
Kontakt: Strona WWW

Re: PitS

RatRace pisze:
Generalnie TF jest dla tych, którym się chce. Ja osobiście jestem za regułą ostatnich 12 miesięcy. I wcale nie trzeba klepać głupawych postów. Wystarczy pisać w miarę regularnie. I chyba o to chodzi - o bycie członkiem forum, a nie bycie "Zasłużonym Członkiem Forum".
Pewnie dlatego wniosłem o to aby RWTF premiował rozstawieniem na turnieju zamiast tego jak było poprzednio (rozstawiona była władza), co w oczywisty sposób pozbawiało mnie rozstawienia. Tak jak pisze ppeter, pomysł nie jest nowy, więcej jest jego autorstwa, wcale nie twierdzę, że jest zły.
Jak przeczytałem obwieszczenie byłem pewien, że to jest żart primaaprilisowy, bo skoro forumowicze mogą zakładać wątki o tym co byłoby lepiej to raz władza mogłaby podać pod opinię dwa sensowne wnioski.
Fakt, śmiałem się zanim się nie zarejestrowałem na forum jak kilkunastu forumowiczów (tak tylu wtedy było) próbowało ustalić termin pierwszego TF-u i w końcu JCz musiał go podać z palca, ale może przy dwóch opcjach lud dałby radę?
Każdy ma prawo do wolnej, nieskrepowanej wypowiedzi, a granice dobrego smaku - zakładamy, że - każdy potrafi sobie postawić sam. Spór jest naturalną esencją forum internetowego, a różnice poglądów jego paliwem. Ważne jest jednak, aby nadmiar paliwa nie zdusił dyskusji. - YtB
Awatar użytkownika
MagKor
Starszy Forumowicz
Starszy Forumowicz
Posty: 454
Rejestracja: 20 sty 2013, 21:12
Lokalizacja: Warszawa

Re: PitS

RatRace pisze:
Gary pisze:
RatRace pisze:Popatrzcie na listę - na 31 pozycji MagKor ma 55 postów. Nie chcecie mi powiedzieć, że nie jesteście w stanie napisać sensownych 55 postów.
Kto powiedział, że MagKor ma 55 sensownych postów? rotfl
:wink:

Słuchaj Feliks, a Ty umiesz czytać, czy dopiero się uczysz? Napisałem, że MagKor ma 55 postów. Odniesienie do sensownych postów było dla PitS'a i tych innych którzy marudzą, żeby się dostać na TF'a trzeba pisać mnóstwo merytorycznych postów.

Przyłóż się do czytania bo następną razą Ty dostaniesz ode mnie głos na Spamera Roku.
Zacznijmy od tego, że obaj nie umiecie czytać, bo postów mam już 87! :D Pominę więc kwestię tego, czy moje posty są sensowne, bo biorąc pod uwagę powyższe- nie jesteście wiarygodni. :D ;)
Awatar użytkownika
Gary
Baby do garów!
Baby do garów!
Posty: 9345
Rejestracja: 13 sie 2007, 14:36
Lokalizacja: Wieś przyklasztorna

Re: PitS

RatRace pisze:
Gary pisze:
RatRace pisze:Popatrzcie na listę - na 31 pozycji MagKor ma 55 postów. Nie chcecie mi powiedzieć, że nie jesteście w stanie napisać sensownych 55 postów.
Kto powiedział, że MagKor ma 55 sensownych postów? rotfl
:wink:

Słuchaj Feliks, a Ty umiesz czytać, czy dopiero się uczysz? Napisałem, że MagKor ma 55 postów. Odniesienie do sensownych postów było dla PitS'a i tych innych którzy marudzą, żeby się dostać na TF'a trzeba pisać mnóstwo merytorycznych postów.

Przyłóż się do czytania bo następną razą Ty dostaniesz ode mnie głos na Spamera Roku.
Ale skoro MagKor nie ma tych postów sensownych, to po co PitS czy inni "malkontenci" mieliby się wysilać i pisać sensownie? :wink:
MagKor pisze:Zacznijmy od tego, że obaj nie umiecie czytać, bo postów mam już 87! :D Pominę więc kwestię tego, czy moje posty są sensowne, bo biorąc pod uwagę powyższe- nie jesteście wiarygodni. :D ;)
Na liście kwalifikującej do TF-a masz 55, a to, że w międzyczasie nabiłaś dodatkowe 32 zamiast siedzieć w kuchni tylko Cię pogrąża. :wink: I oczywiście, że ja jestem wiarygodny, przecież jestem we Władzy Sowieckiej, chcesz powiedzieć, że Władza jest niewiarygodna? W takim razie nasz Minister Propagandy, Towarzysz El Diablo, wyjaśni Ci, że jednak jestem wiarygodny. :wink:
"The reason people use a crucifix against vampires is that vampires are allergic to bullshit." - Richard Pryor

"Nie jest dyshonorem przegrywać kiedy w grę wkłada się całe swoje serce." - Sir Matt Busby

"Pater postanowił zapytać swoją siostrzenicę o znaczenie wyrazu "real", który jemu samemu kojarzył się z przepłacanymi, narcystycznymi i metroseksualnymi piłkarzami ze stolicy Hiszpanii." - Krajewski, Czubaj, "Róże cmentarne"
Awatar użytkownika
MagKor
Starszy Forumowicz
Starszy Forumowicz
Posty: 454
Rejestracja: 20 sty 2013, 21:12
Lokalizacja: Warszawa

Re: PitS

Gary pisze:I oczywiście, że ja jestem wiarygodny, przecież jestem we Władzy Sowieckiej, chcesz powiedzieć, że Władza jest niewiarygodna?
Chcę powiedzieć, że Gary nie jest wiarygodny. ;) Jako członek Władzy znasz chyba Regulamin i wiesz, że "Dana osoba występuje jako Admin/Mod tylko wtedy gdy podejmuje działania administracyjne i jej wypowiedzi oznaczone są kolorem. W pozostałych wypowiedziach osoby funkcyjne mają status użytkownika jak każdy inny". :D
Ostatnio zmieniony 2 kwie 2013, 00:44 przez MagKor, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
wyczesany
Ludzkie oblicze Władzy
Ludzkie oblicze Władzy
Posty: 7930
Rejestracja: 8 paź 2008, 15:12

Re: PitS

MagKor pisze:Chcę powiedzieć, że Gary nie jest wiarygodny. ;) Jako członek Władzy znasz chyba Regulamin i wiesz, że "Dana osoba występuje jako Admin/Mod tylko wtedy gdy podejmuje działania administracyjne i jej wypowiedzi oznaczone są kolorem. W pozostałych wypowiedziach osoby funkcyjne mają status użytkownika jak każdy inny". :D
Vivid, dorzuciłeś już do regulaminu ten fragment o banowaniu za czepialstwo wobec WS? Ktoś tu się prosi co najmniej o ostrzeżenie. :bbbat: ;)

I pomyśleć, że to ja jestem ten łagodny. O_O
Prezes fanklubu Staśka :D
Awatar użytkownika
RatRace
Weteran
Weteran
Posty: 1989
Rejestracja: 26 gru 2007, 16:50
Lokalizacja: Katowice

Re: PitS

MagKor pisze:
Gary pisze:
MagKor pisze:Zacznijmy od tego, że obaj nie umiecie czytać, bo postów mam już 87! :D Pominę więc kwestię tego, czy moje posty są sensowne, bo biorąc pod uwagę powyższe- nie jesteście wiarygodni. :D ;)
Na liście kwalifikującej do TF-a masz 55, a to, że w międzyczasie nabiłaś dodatkowe 32 zamiast siedzieć w kuchni tylko Cię pogrąża. :wink:
(...)
Droga MagKor, Brutusie w spódnicy, jesteś tutaj krótko ale mimo to powinnaś wiedzieć, że ja niestety umiem czytać, i kiedy mogę i kiedy mi się chce, to sprawdzam to i owo. Ponadto, jako kobieta powinnaś wiedzieć, że nie kwestionuje się publicznie umiejętności mężczyzny. Dla zasady oraz dla pokojowego współistnienia.

:wink:

Podziękował Garemu, który wyjaśnił kobiecie co i jak.
"Don't hurry, don't worry, you're only here for a short visit, so be sure to smell the flowers along the way."

Walter Hagen
Awatar użytkownika
MagKor
Starszy Forumowicz
Starszy Forumowicz
Posty: 454
Rejestracja: 20 sty 2013, 21:12
Lokalizacja: Warszawa

Re: PitS

wyczesany pisze:
MagKor pisze:Chcę powiedzieć, że Gary nie jest wiarygodny. ;) Jako członek Władzy znasz chyba Regulamin i wiesz, że "Dana osoba występuje jako Admin/Mod tylko wtedy gdy podejmuje działania administracyjne i jej wypowiedzi oznaczone są kolorem. W pozostałych wypowiedziach osoby funkcyjne mają status użytkownika jak każdy inny". :D
Vivid, dorzuciłeś już do regulaminu ten fragment o banowaniu za czepialstwo wobec WS? Ktoś tu się prosi co najmniej o ostrzeżenie. :bbbat: ;)

I pomyśleć, że to ja jestem ten łagodny. O_O
RatRace pisze:
MagKor pisze:
Gary pisze:
MagKor pisze:Zacznijmy od tego, że obaj nie umiecie czytać, bo postów mam już 87! :D Pominę więc kwestię tego, czy moje posty są sensowne, bo biorąc pod uwagę powyższe- nie jesteście wiarygodni. :D ;)
Na liście kwalifikującej do TF-a masz 55, a to, że w międzyczasie nabiłaś dodatkowe 32 zamiast siedzieć w kuchni tylko Cię pogrąża. :wink:
(...)
Droga MagKor, Brutusie w spódnicy, jesteś tutaj krótko ale mimo to powinnaś wiedzieć, że ja niestety umiem czytać, i kiedy mogę i kiedy mi się chce, to sprawdzam to i owo. Ponadto, jako kobieta powinnaś wiedzieć, że nie kwestionuje się publicznie umiejętności mężczyzny. Dla zasady oraz dla pokojowego współistnienia.

:wink:
Dobra, już. Dla zasady oraz dla pokojowego współistnienia- zwracam honor. ;)
Awatar użytkownika
PitS
PATHFINDER
PATHFINDER
Posty: 13064
Rejestracja: 9 sie 2007, 22:21
Lokalizacja: Kielce/Opoczno
Kontakt: Strona WWW

Re: Nowe zasady kwalifikacji do TF - Dyskusja

A tak może na temat jak RR? Bo analiza wątku potem doprowadzi władzę do wniosku że po co coś omawiać jak dyskutują mendy albo jakieś śmichy chichy i będą mieli rację.
Ja biję pianę o to, że Nas nikt nie pytał, a po co pytać, żeby OT miał całą stronę na jeden post na temat?
Każdy ma prawo do wolnej, nieskrepowanej wypowiedzi, a granice dobrego smaku - zakładamy, że - każdy potrafi sobie postawić sam. Spór jest naturalną esencją forum internetowego, a różnice poglądów jego paliwem. Ważne jest jednak, aby nadmiar paliwa nie zdusił dyskusji. - YtB

Wróć do „Turnieje Forumowiczów”