Awatar użytkownika
Gary
Baby do garów!
Baby do garów!
Posty: 9345
Rejestracja: 13 sie 2007, 14:36
Lokalizacja: Wieś przyklasztorna

Re: NTRP a weryfikacje, "Rozgrywki Forumowiczów" i "Blogi"..

TadX pisze:Przy pierwszej dyskusji w kierunku tego tematu tylu optujących było za weryfikowaniem, że wydawało mi się, że będzie tylko kwestią czasu, aż pojawią się tu te osoby właśnie, które z chęcią by pooceniały innych. Jeśli chodzi o same TFy to już w zasadzie po samych wynikach poszczególnych meczy można co nieco osądzić, więc widocznie aż tyle roboty z tym nie będzie, co odejmie niektórym pracę związaną z weryfikacją.
Dla mnie jedyną sensowną weryfikacją są wyniki turniejowe lub ligowe, bo inne mecze traktuję treningowo, stąd moje sceptyczne podejście do oceniania innych na podstawie takich gier. Poza tym, nie widzę potrzeby takiej weryfikacji w sensie takim, że mnie ona nie jest do niczego potrzebna. Wystarczy mi weryfikacja na DeSkach, w GPW i RWTF. Natomiast baza danych z informacjami o danych graczach jest czymś przydatnym, sam takową na własny użytek prowadzę i czasem udostępniam komuś informacje, ale nie widzę możliwości wprowadzenia tego na forum. Za duży rozrzut lokalizacyjny, za dużo różnych punktów widzenia i za dużo ludzi do zweryfikowania.
"The reason people use a crucifix against vampires is that vampires are allergic to bullshit." - Richard Pryor

"Nie jest dyshonorem przegrywać kiedy w grę wkłada się całe swoje serce." - Sir Matt Busby

"Pater postanowił zapytać swoją siostrzenicę o znaczenie wyrazu "real", który jemu samemu kojarzył się z przepłacanymi, narcystycznymi i metroseksualnymi piłkarzami ze stolicy Hiszpanii." - Krajewski, Czubaj, "Róże cmentarne"

Wróć do „Pogadanki & Pogaduchy”