TadX
Senior
Senior
Posty: 4833
Rejestracja: 6 wrz 2008, 23:16

Widget vs TadX

Dziś udało nam się zagrać. Widget wygrał 46 (?) 76 76.

Graliśmy na DeSkach. Kolega jest bardzo wybiegany i z biegiem meczu wstrzeliwał się w uderzenia.

Fajnie się grało :).

Ciężko mi napisać coś więcej, jestem bardzo zmęczony ;).
Awatar użytkownika
widget
Senior
Senior
Posty: 2741
Rejestracja: 28 wrz 2010, 07:33
Lokalizacja: Warszawa

Re: Widget vs TadX

Też jestem zmęczony. Dzięki za grę.

Dziś się zachowywałem na korcie trochę jak wkurzony 12latek. Sorry.

Niby człowiek chce się zaprezentować z dobrej strony, bo widzimy się pierwszy raz, naoglądałem się AO, miałem bardzo ochotę pograć, a tu jakiś koszmar się zaczął. Nie mogłem trafić w piłkę. Jakiś dziwny problem z timingiem.

Zrobiłem chyba 20 podwójnych błędów serwisowych. Zdarzało się po 2-3 na gema. w Pierwszym secie i do połowy drugiego nie mogłem przebić returnów porządnie.

W sumie powinienem to przegrać, bo jakimś cudem obroniłem chyba w matchballe (czy jak to napisać) przy serwisie przeciwnika.

W sumie dopiero w trzecim secie zacząłem w miarę grać swoje. Serwis jak było tak zostało -> masakra.
TadX
Senior
Senior
Posty: 4833
Rejestracja: 6 wrz 2008, 23:16

Re: Widget vs TadX

Spoko, nic się nie dzieje. Też miałem momenty zdegustowania moją grą.

Dziś całym sobą czuję 2 dni tenisa pod rząd. Nawet nie poszedłem biegać ;).
Awatar użytkownika
ppeter
Senior
Senior
Posty: 4949
Rejestracja: 18 gru 2006, 17:57
Lokalizacja: Rzeszów

Re: Widget vs TadX

widget pisze:W sumie powinienem to przegrać, bo jakimś cudem obroniłem chyba w matchballe (czy jak to napisać) ....
Całkiem wygodnie używa się sformułowania "piłka/i meczowa/e" :D.
Obrazek
Super G V1 Pro
NTRP - 4.0
Sam fakt istnienia prawa o ochronie uczuć religijnych jest najlepszym dowodem tego, że religie by nie przetrwały w warunkach prawdziwej wolności myśli i słowa.
"Ojczyznę wolną racz nam wrócić Panie?!".
Awatar użytkownika
widget
Senior
Senior
Posty: 2741
Rejestracja: 28 wrz 2010, 07:33
Lokalizacja: Warszawa

Re: Widget vs TadX

ppeter pisze:
widget pisze:W sumie powinienem to przegrać, bo jakimś cudem obroniłem chyba w matchballe (czy jak to napisać) ....
Całkiem wygodnie używa się sformułowania "piłka/i meczowa/e" :D
Jak mówiłem, byłem zmęczony :D :D.
TadX pisze:Spoko, nic się nie dzieje. Też miałem momenty zdegustowania moją grą.
Dziś całym sobą czuję 2 dni tenisa pod rząd. Nawet nie poszedłem biegać ;).
Grunt to dobra ciepła wanna i najlepiej jeszcze dobra ciepła masażystka. Pomaga się zregenerować :P.
Awatar użytkownika
Gary
Baby do garów!
Baby do garów!
Posty: 9345
Rejestracja: 13 sie 2007, 14:36
Lokalizacja: Wieś przyklasztorna

Re: Widget vs TadX

Widget - gratuluję wygranej. To nie byle co, TadX ostatnio podobno ograł jakiegoś solidnego gracza. :wink:
"The reason people use a crucifix against vampires is that vampires are allergic to bullshit." - Richard Pryor

"Nie jest dyshonorem przegrywać kiedy w grę wkłada się całe swoje serce." - Sir Matt Busby

"Pater postanowił zapytać swoją siostrzenicę o znaczenie wyrazu "real", który jemu samemu kojarzył się z przepłacanymi, narcystycznymi i metroseksualnymi piłkarzami ze stolicy Hiszpanii." - Krajewski, Czubaj, "Róże cmentarne"
TadX
Senior
Senior
Posty: 4833
Rejestracja: 6 wrz 2008, 23:16

Re: Widget vs TadX

SPOILER:
Ostatnio zmieniony 21 sty 2013, 07:36 przez TadX, łącznie zmieniany 2 razy.
Awatar użytkownika
Gary
Baby do garów!
Baby do garów!
Posty: 9345
Rejestracja: 13 sie 2007, 14:36
Lokalizacja: Wieś przyklasztorna

Re: Widget vs TadX

TadX pisze:
SPOILER:
Odpowiadając na Twoje pytanie o to, kim jesteś, to moim zdaniem jednym i drugim.
Cieszę się, że mogłem pomóc. :D
"The reason people use a crucifix against vampires is that vampires are allergic to bullshit." - Richard Pryor

"Nie jest dyshonorem przegrywać kiedy w grę wkłada się całe swoje serce." - Sir Matt Busby

"Pater postanowił zapytać swoją siostrzenicę o znaczenie wyrazu "real", który jemu samemu kojarzył się z przepłacanymi, narcystycznymi i metroseksualnymi piłkarzami ze stolicy Hiszpanii." - Krajewski, Czubaj, "Róże cmentarne"
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: Widget vs TadX

Wiem że się lubicie ale studzimy emocje ;).
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P

Wróć do „Rozgrywki forumowiczów”