Awatar użytkownika
El Diablo
Wyłączono z użytku...
Posty: 20553
Rejestracja: 15 lut 2007, 12:57
Kontakt: Strona WWW

Re: Komentarz sportowy

Dlaczego?! Dlaczego?! DLACZEGO?! Do ciężkiej ch$@$ry dali Strączy jako komentatorkę meczu Wozzi vs Sharapa :::hstr:::
Nie mogę odebrać telefonu, NIGDY!
Albo jestem na urlopie, albo na zwolnieniu, albo w delegacji, albo na spotkaniu.
Nie czytam e-maili ani nie oddzwaniam.
Zupełnie jak horyzont. Jestem bardziej koncepcją niż bytem cielesnym.
Awatar użytkownika
jaccol55
Starszy Forumowicz
Starszy Forumowicz
Posty: 411
Rejestracja: 21 mar 2008, 13:27

Re: Komentarz sportowy

El Diablo pisze:Dlaczego?! Dlaczego?! DLACZEGO?! Do ciężkiej ch$@$ry dali Strączy jako komentatorkę meczu Wozzi vs Sharapa :::hstr:::
Bo jest babą? :)
Awatar użytkownika
PitS
PATHFINDER
PATHFINDER
Posty: 13064
Rejestracja: 9 sie 2007, 22:21
Lokalizacja: Kielce/Opoczno
Kontakt: Strona WWW

Re: Komentarz sportowy

El Diablo pisze:Dlaczego?! Dlaczego?! DLACZEGO?! Do ciężkiej ch$@$ry dali Strączy jako komentatorkę meczu Wozzi vs Sharapa :::hstr:::
Żebyśmy nie narzekali na głos Szarapowej. rotfl
Każdy ma prawo do wolnej, nieskrepowanej wypowiedzi, a granice dobrego smaku - zakładamy, że - każdy potrafi sobie postawić sam. Spór jest naturalną esencją forum internetowego, a różnice poglądów jego paliwem. Ważne jest jednak, aby nadmiar paliwa nie zdusił dyskusji. - YtB
Awatar użytkownika
Mouila
Królowa Tenis NET
Posty: 680
Rejestracja: 12 kwie 2009, 01:58

Re: Komentarz sportowy

Może ktoś lepiej znający temat odpowie mi na pytanie, które nasuwa mi się zawsze, gdy tylko słyszę panią Katarzynę Strączy na antenie.
A mianowicie - czy komentator sportowy jednej z największej stacji sportowej w naszym kraju nie ma supervisora, który w jakiś sposób nadzoruje jego pracę?

Nie widzę żadnego racjonalnego powodu, by ta kobieta znajdowała się w składzie komentatorskim ES. Wyraźnie odstaje poziomem od swoich kolegów. Jej komentarz jest rwany i niespójny, niezwykle często ni stąd ni zowąd (nie zważając na to czy jest to odpowiedni moment w meczu na takie "wycieczki") Strączy zaczyna czytać statystki albo przytaczać suche wyniki beż żadnego komentarza, co mija się z celem. Prócz doświadczenia, które nabyła w czasie swojej kariery zawodowej nie ma nic, kompletnie nic do powiedzenia. Coś tam sobie gada, ale tak na prawdę nie wiadomo o czym. Nie wspominając już o tak prozaicznej sprawie jak poprawna dykcja. Elementarne błędy jakie popełnia można by wyliczać i wyliczać, ciężko mi znaleźć jakieś plusy w jej warsztacie...
Awatar użytkownika
El Diablo
Wyłączono z użytku...
Posty: 20553
Rejestracja: 15 lut 2007, 12:57
Kontakt: Strona WWW

Re: Komentarz sportowy

Strączy? Była zawodniczka i... wystarczy. Poczekaj... jeszcze dożyjemy czasów kiedy Radwańska będzie mecze komentować. A wtedy to już trzeba będzie docelowo mieć ustawioną opcję "mute" na ES.
Nie mogę odebrać telefonu, NIGDY!
Albo jestem na urlopie, albo na zwolnieniu, albo w delegacji, albo na spotkaniu.
Nie czytam e-maili ani nie oddzwaniam.
Zupełnie jak horyzont. Jestem bardziej koncepcją niż bytem cielesnym.
Awatar użytkownika
PitS
PATHFINDER
PATHFINDER
Posty: 13064
Rejestracja: 9 sie 2007, 22:21
Lokalizacja: Kielce/Opoczno
Kontakt: Strona WWW

Re: Komentarz sportowy

Mouila pisze:Może ktoś lepiej znający temat odpowie mi na pytanie, które nasuwa mi się zawsze, gdy tylko słyszę panią Katarzynę Strączy na antenie.
A mianowicie - czy komentator sportowy jednej z największej stacji sportowej w naszym kraju nie ma supervisora, który w jakiś sposób nadzoruje jego pracę?

Nie widzę żadnego racjonalnego powodu, by ta kobieta znajdowała się w składzie komentatorskim ES. Wyraźnie odstaje poziomem od swoich kolegów. Jej komentarz jest rwany i niespójny, niezwykle często ni stąd ni zowąd (nie zważając na to czy jest to odpowiedni moment w meczu na takie "wycieczki") Strączy zaczyna czytać statystki albo przytaczać suche wyniki beż żadnego komentarza, co mija się z celem. Prócz doświadczenia, które nabyła w czasie swojej kariery zawodowej nie ma nic, kompletnie nic do powiedzenia. Coś tam sobie gada, ale tak na prawdę nie wiadomo o czym. Nie wspominając już o tak prozaicznej sprawie jak poprawna dykcja. Elementarne błędy jakie popełnia można by wyliczać i wyliczać, ciężko mi znaleźć jakieś plusy w jej warsztacie...
Kocham playera, kicam sobie i kicam po kanałach ES, a jak spotkam ten głos to kicam na kort bez komentarza. MUTE niepotrzebne, dźwięk dochodzi, a komentarza zero.
Każdy ma prawo do wolnej, nieskrepowanej wypowiedzi, a granice dobrego smaku - zakładamy, że - każdy potrafi sobie postawić sam. Spór jest naturalną esencją forum internetowego, a różnice poglądów jego paliwem. Ważne jest jednak, aby nadmiar paliwa nie zdusił dyskusji. - YtB
Awatar użytkownika
DUN I LOVE
Ambasador
Ambasador
Posty: 832
Rejestracja: 13 lut 2009, 19:37
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt: Strona WWW

Re: Komentarz sportowy

Bardzo cenię sobie komentarz Pana Wiktorowskiego. Na tle Strączych czy Sikorów to naprawdę znakomity sprawozdawca-fachowiec.

Nie ma maniery podawania niesprawdzonych informacji. ;)
mtenis team
Awatar użytkownika
ppeter
Senior
Senior
Posty: 4949
Rejestracja: 18 gru 2006, 17:57
Lokalizacja: Rzeszów

Re: Komentarz sportowy

DUN I LOVE pisze:Bardzo cenię sobie komentarz Pana Wiktorowskiego. Na tle Strączych czy Sikorów to naprawdę znakomity sprawozdawca-fachowiec.

Nie ma maniery podawania niesprawdzonych informacji. ;)
To fakt, bardzo rzeczowy facet i fajnie się go słucha.
Obrazek
Super G V1 Pro
NTRP - 4.0
Sam fakt istnienia prawa o ochronie uczuć religijnych jest najlepszym dowodem tego, że religie by nie przetrwały w warunkach prawdziwej wolności myśli i słowa.
"Ojczyznę wolną racz nam wrócić Panie?!".
Awatar użytkownika
SevenUP
Senior
Senior
Posty: 2093
Rejestracja: 7 sie 2009, 13:57

Re: Komentarz sportowy

Jeśli chodzi o mnie, to albo Stopa albo Wiktorowski, reszta to porażka... Na ES komentuje jeszcze jakiś młody facet, który dziwnie przeciąga wyrazy, ale generalnie da się go słuchać. Duet Stopa-Sikora też do zniesienia. Natomiast Strączy to... razem z Nowak na Księżyc!
Prince Textreme Tour 100 310
Awatar użytkownika
Gary
Baby do garów!
Baby do garów!
Posty: 9345
Rejestracja: 13 sie 2007, 14:36
Lokalizacja: Wieś przyklasztorna

Re: Komentarz sportowy

Który z Tomaszewskich komentował mecz Murraya z Federerem? W sumie którykolwiek to był, to strasznie przeszkadzał w oglądaniu, gadał same oczywistości, albo wydawał jakieś dziwne pomruki. I to jego "Tak! A jednak nie!". Szlak mnie trafiał. Który z Tomaszewskich by to nie był, to mógłby coś zrobić ze sobą dajmy na to odejść na emeryturę, umrzeć czy cokolwiek, byle nie wkurzał ludzi. A jak sam się nie zdecyduje, to niech go Polsat wywali razem z Lorkiem, bo obaj się nie nadają.
Ostatnio zmieniony 23 lis 2010, 18:32 przez Gary, łącznie zmieniany 1 raz.
"The reason people use a crucifix against vampires is that vampires are allergic to bullshit." - Richard Pryor

"Nie jest dyshonorem przegrywać kiedy w grę wkłada się całe swoje serce." - Sir Matt Busby

"Pater postanowił zapytać swoją siostrzenicę o znaczenie wyrazu "real", który jemu samemu kojarzył się z przepłacanymi, narcystycznymi i metroseksualnymi piłkarzami ze stolicy Hiszpanii." - Krajewski, Czubaj, "Róże cmentarne"
Awatar użytkownika
FEDEER
Orator
Orator
Posty: 592
Rejestracja: 31 maja 2010, 19:28
Lokalizacja: Szczecin
Kontakt: Strona WWW

Re: Komentarz sportowy

Jak mruczał to pewnie senior bo sam nie widziałem dzisiaj meczu. On jest naprawdę przeszkadzający i był taki czas że same mecze Feda przypadały na niego. Nie usuną ich bo mają go za speca i na dodatek jedna gatka więcej.
Obrazek
Awatar użytkownika
napalm
Zaobrączkowany!
Zaobrączkowany!
Posty: 1821
Rejestracja: 17 lis 2008, 18:29

Re: Komentarz sportowy

Dzisiaj komentował starszy z Tomaszewskich. Trzeba trochę zmrużyć oko i da się tego słuchać od czasu do czasu. Ale syn przekracza wszelkie granice. :::nuke::: Niby "obywatel świata", a mówi takie bzdury i myli się w wyjątkowo irytujący sposób. Wynik "40:0", a u niego to dwie piłki na wygranie gema... :bzdr:
Quidquid latine dictum sit, altum videtur.
Awatar użytkownika
robpal
Senior
Senior
Posty: 4737
Rejestracja: 16 maja 2009, 23:39
Lokalizacja: Palaiseau

Re: Komentarz sportowy

Wczoraj Tomaszewski junior zaprosił nas na przerwę przy stanie 6:3 w TB. Po minucie się zorientował, że to jednak nie koniec :D
mtenis team

"He's going to be around in the top two or three in the world for as long as he wants to be. He's an animal, a great athlete and a great player."
Pete Sampras o Rafaelu Nadalu
"Lecę do Montrealu, gdzie brnę do samego finału z hiszpańskim młokosem, o którym mówią wszyscy. To Rafael Nadal. Nie mogę go pokonać. Nie mogę go oszacować. Nie widziałem nikogo, kto by się tak poruszał po korcie tenisowym."
Andre Agassi, "Open"
Awatar użytkownika
Traw3k
Obywatel Forum
Obywatel Forum
Posty: 857
Rejestracja: 19 sty 2009, 20:13
Lokalizacja: Bydgoszcz
Kontakt: Strona WWW

Re: Komentarz sportowy

Z jednej strony można się pośmiać, ale z drugiej słuchać tych farmazonów przez dwie i pół godziny... Litości.
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: Komentarz sportowy

Oni tam wszyscy są udani...
A tego dzisiejszego "miksta" komentatorskiego (Fibak - Nowak) to się słuchać nie dało, no tak sobie w d.... włazili że aż niesmaczne :/
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Awatar użytkownika
daroos
Weteran
Weteran
Posty: 1211
Rejestracja: 17 kwie 2007, 13:37
Lokalizacja: Łódź

Re: Komentarz sportowy

Widać było na pokazowym meczu Fibaka z Niedźwiedzkim przy okazji ostatniego turnieju w Łodzi we wrześniu, że p. Wojtek z p. Kasią bardzo mają się ku sobie i są dla siebie szalenie uprzejmi. Chyba za bardzo :)
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: Komentarz sportowy

Coś sugerujesz Daroos? :twisted:
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
hitman
Senior
Senior
Posty: 2135
Rejestracja: 10 lip 2009, 06:51
Lokalizacja: Lublin
Kontakt: Strona WWW

Re: Komentarz sportowy

http://www.youtube.com/watch?v=RfJADgjdqCo - a ten co tu gada to jak się nazywa?
Piotr Szyba.
Awatar użytkownika
FEDEER
Orator
Orator
Posty: 592
Rejestracja: 31 maja 2010, 19:28
Lokalizacja: Szczecin
Kontakt: Strona WWW

Re: Komentarz sportowy

hitman pisze:http://www.youtube.com/watch?v=RfJADgjdqCo - a ten co tu gada to jak się nazywa?
Zdaje się Sylwester Sikora, takie głupoty gada aż przykro.
Obrazek
hitman
Senior
Senior
Posty: 2135
Rejestracja: 10 lip 2009, 06:51
Lokalizacja: Lublin
Kontakt: Strona WWW

Re: Komentarz sportowy

Jak to dobrze, że oglądam mecze w necie i najczęściej w niezrozumiałym dla mnie języku :)
Piotr Szyba.

Wróć do „Audycje, filmy, artykuły i inne publikacje...”