Awatar użytkownika
Jacques D.
Orator
Orator
Posty: 588
Rejestracja: 16 lis 2011, 09:09
Lokalizacja: Warszawa

Clapton vs Jacques D.

1) 6:2 6:1 6:2; TB: 8:6 7:0 5:7
2) 6:0 6:0 6:4 4:2

Oba sparingi z Jackiem upłynęły mi na podejmowaniu decyzji w sprawie sprzętu, a konkretnie rakiety, nad którą zastanawiałem się już od dawna.Cały pierwszy mecz i dwa pierwsze sety drugiego były grane Fisherem, TB pierwszego meczu i dwa ostatnie sety - Radicalem. Różnica jest chyba dość widoczna ;) w wyniku, ale, co najważniejsze - przede wszystkim w grze. Postanowiłem więc, z żalem, ale jednak - pożegnać się z Fisherem i przyznać z pokorą, że mój poziom nie jest adekwatny do wymagań tej rakiety.Trzy ramy i dwa niewymuszone na gem to zdecydowanie zbyt dużo. ;) Różnica pomiędzy moją grą jedną i drugą rakietą jest diametralna, co widać tym bardziej, że w Radicala dopiero zacząłem się ponownie wgrywać. Rakieta, która miała być motorem mojego rozwoju okazała się być jego hamulcem, dlatego teraz powędruje do rąk, które o wiele lepiej jej potencjał wykorzystają. :) Poza tym, dostawanie roweru rakietą 340 g. jest raczej dość śmieszną opcją. :D

Co do samej gry, to była już w miarę niezła w ostatnich dwóch setach, choć zaczynam dopiero czuć Heada na nowo, no i wiał dość mocny wiatr, który dziś nieźle kręcił nam piką. Generalnie bardzo sobie cenię sparingi z Jackiem, bo jego gra jest dojrzała, dobra technicznie i, że tak powiem, chytra. :D No i cenię jego cierpliwość do mojej badziewnej gry z okresu jeszcze Fischerowskiego. :D
Obrazek

NTRP 3.0

I know the pieces fit.
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: Clapton vs Jacques D.

Clapton, ładnie to tak młodszych bić? ... :)
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Awatar użytkownika
Jacques D.
Orator
Orator
Posty: 588
Rejestracja: 16 lis 2011, 09:09
Lokalizacja: Warszawa

Re: Clapton vs Jacques D.

Vivid pisze:Clapton, ładnie to tak młodszych bić? ... :)
Eee, następnym razem się odkuję. ;-P
Obrazek

NTRP 3.0

I know the pieces fit.
dwn
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 317
Rejestracja: 7 lip 2006, 13:48
Lokalizacja: Warszawa

Re: Clapton vs Jacques D.

Jacques D. pisze:
Vivid pisze:Clapton, ładnie to tak młodszych bić? ... :)
Eee, następnym razem się odkuję. ;-P
Jutro gram z Jackiem i spróbuję Cię pomścić :). Patrząc jednak na wynik łatwo nie będzie.
NTRP 4.0 - technika
NTRP 2.0 - kondycja
Więcej sprzętu niż talentu...

Moje boje....
https://www.youtube.com/watch?v=tNm9cvNEsU0
https://www.youtube.com/watch?v=pIzwEe-PSdI
Awatar użytkownika
Jacques D.
Orator
Orator
Posty: 588
Rejestracja: 16 lis 2011, 09:09
Lokalizacja: Warszawa

Re: Clapton vs Jacques D.

dwn pisze:
Jacques D. pisze:
Vivid pisze:Clapton, ładnie to tak młodszych bić? ... :)
Eee, następnym razem się odkuję. ;-P
Jutro gram z Jackiem i spróbuję Cię pomścić :). Patrząc jednak na wynik łatwo nie będzie.
Nie ma to jak być ustawionym i mieć porządnych mścicieli. ;-P Pojedynek nie był jednak aż tak złowieszczy, po prostu w pierwszych dwóch setach bardziej się zajmowałem trafianiem ramą, robieniem podwójnych i rzucaniem rakietą, niż grą. :D
Obrazek

NTRP 3.0

I know the pieces fit.
dwn
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 317
Rejestracja: 7 lip 2006, 13:48
Lokalizacja: Warszawa

Re: Clapton vs Jacques D.

Jacques D. pisze:
dwn pisze:
Jacques D. pisze:
Vivid pisze:Clapton, ładnie to tak młodszych bić? ... :)
Eee, następnym razem się odkuję. ;-P
Jutro gram z Jackiem i spróbuję Cię pomścić :). Patrząc jednak na wynik łatwo nie będzie.
Nie ma to jak być ustawionym i mieć porządnych mścicieli. ;-P Pojedynek nie był jednak aż tak złowieszczy, po prostu w pierwszych dwóch setach bardziej się zajmowałem trafianiem ramą, robieniem podwójnych i rzucaniem rakietą, niż grą. :D
No przy takim repertuarze priorytetów do zrealizowanie nie dziwne, że na kolekcjonowanie punktów już nie było czasu :). Ja się postaram o punkty chyba, że Jacek znowu okopie się przy siatce i będzie punktował.
NTRP 4.0 - technika
NTRP 2.0 - kondycja
Więcej sprzętu niż talentu...

Moje boje....
https://www.youtube.com/watch?v=tNm9cvNEsU0
https://www.youtube.com/watch?v=pIzwEe-PSdI
Clapton
Weteran
Weteran
Posty: 1137
Rejestracja: 13 sie 2007, 19:59

Re: Clapton vs Jacques D.

Witam serdecznie :D.

Sprawą dla mnie bezdyskusyjną jest to, iż Fischerem gra Ci się zdecydowanie gorzej niż Radicalem. Widać to jak na dłoni, nie tylko w suchym winiku ale głównie w jakości Twojej gry oraz swobodzie uderzeń. Na chwilę obecną Head Twoim przyjacielem jest i basta.

Drugą sprawą jest motoryka i kondycja. To ja powinienem się słaniać na nogach i odpuszczać piłki do których muszę zrobić więcej niż dwa kroki - Tobie nie wolno! Więcej walki i agresji na korcie. :!Fight!:

Do zobaczenia na korcie!

Wróć do „Rozgrywki forumowiczów”