Awatar użytkownika
Gary
Baby do garów!
Baby do garów!
Posty: 9345
Rejestracja: 13 sie 2007, 14:36
Lokalizacja: Wieś przyklasztorna

Re: wyczesany vs hohvar

Fajny filmik. Chyba muszę zagrać jakiś sparing z Wyczesem, choćby po to, żeby też się w takiej produkcji znaleźć. :wink:
"The reason people use a crucifix against vampires is that vampires are allergic to bullshit." - Richard Pryor

"Nie jest dyshonorem przegrywać kiedy w grę wkłada się całe swoje serce." - Sir Matt Busby

"Pater postanowił zapytać swoją siostrzenicę o znaczenie wyrazu "real", który jemu samemu kojarzył się z przepłacanymi, narcystycznymi i metroseksualnymi piłkarzami ze stolicy Hiszpanii." - Krajewski, Czubaj, "Róże cmentarne"
Awatar użytkownika
lion_dragon
Weteran
Weteran
Posty: 1540
Rejestracja: 21 lut 2010, 11:02

Re: wyczesany vs hohvar

Obejrzałem całość i jestem pod ogromnym wrażeniem montażu :) ! Kawał dobrej roboty - ogląda się rewelacyjnie - bez typowych dla tenisa dłużyzn...

Całkiem dobre wymiany - widać po obu stronach zmysł taktyczny :).
Awatar użytkownika
Basic
Oaza Spokoju
Oaza Spokoju
Posty: 6536
Rejestracja: 25 paź 2009, 22:42
Lokalizacja: Warszawa

Re: wyczesany vs hohvar

Faktycznie super pomysł z montażem i wykonanie wzorowe, gratulacje :::gd::: :).

Teraz już wiemy kto będzie będzie odpowiadał za montaż z najbliższego TF'a, Logi dział zdjęciowy, Wyczes dział filmowy :D.
Obrazek Speed Graphene MP
Awatar użytkownika
TomPL
Nestor
Nestor
Posty: 6730
Rejestracja: 5 paź 2012, 13:17
Lokalizacja: Warmia

Re: wyczesany vs hohvar

Obejrzałem: jakaś chyba znana mi hala ;).
Zastanawiające, jak często wyczesany grał beznadziejnie miękki return, a przecież potrafi soczyście z F uderzyć - chyba że kłopoty z aklimatyzacją na szybkiej nawierzchni?
Poza tym - ani jedno słowo nie padło w czasie gry - czy zostały wycięte???!!!
Awatar użytkownika
hohvar
Senior
Senior
Posty: 4343
Rejestracja: 17 gru 2011, 13:46
Lokalizacja: Baseline

Re: wyczesany vs hohvar

TomPL pisze:Obejrzałem: jakaś chyba znana mi hala ;).
Jak to teraz mawia młodzież: no raczej :D.
TomPL pisze:Poza tym - ani jedno słowo nie padło w czasie gry - czy zostały wycięte???!!!
Nie przesadzaj, kilka słów padło. Jedno, a właściwie dwa bardzo typowe w roli komentarza po nieudanym zagraniu (wyczes, 6min 35 sek) rotfl .
Chaos również jest częścią gry (Rafael Nadal)
Grasz dobrze, ale niewłaściwie (Piotr Woźniacki)
Awatar użytkownika
TomPL
Nestor
Nestor
Posty: 6730
Rejestracja: 5 paź 2012, 13:17
Lokalizacja: Warmia

Re: wyczesany vs hohvar

hohvar pisze: Nie przesadzaj, kilka słów padło. Jedno, a właściwie dwa bardzo typowe w roli komentarza po nieudanym zagraniu (wyczes, 6min 35 sek) rotfl .
Tak wyciszone, że można tylko się domyślać, że było to "ciociu Teodozjo!" ;)
Awatar użytkownika
wyczesany
Ludzkie oblicze Władzy
Ludzkie oblicze Władzy
Posty: 7930
Rejestracja: 8 paź 2008, 15:12

Re: wyczesany vs hohvar

SPOTKANIE #8

wyczesany - hohvar 3:6 7:5 6:2

Informacje dodatkowe:
Miejsce: "Ładna sala z filmu z TomemPL"
Nawierzchnia: Sztuczna
Piłki: Head Team
Rakiety:
hohvar - Head Graphene Instinct MP
wyczesany - Dunlop 200G XL

Muszę przyznać, Olsztyn i okolice mają mają bardzo fajne obiekty: UWM, słynna gminna hala, czy dzisiejszy ośrodek, aż chce się grać. Sama nawierzchnia jest dość specyficzna, tzn. bardzo wrażliwa na rotacje.

Sam mecz wyglądał (nie mam tu na myśli wyniku, ale proszę zwrócić na niego uwagę) jak zawsze- wymiany krótkie, ale treściwe, z jednej strony wybieganie i taktyka hohvara, z drugiej moje walenie ile fabryka dała i masa podwójnych :::crazy::: . Słowem tenis jaki lubię, zwłaszcza w trzecim secie, gdy starałem się grać bardzo ofensywnie i narzucić swój brak stylu gry przeciwnikowi. ;)

Po meczu czułem niedosyt, teraz... nie mam siły napisać nic więcej. :D
Prezes fanklubu Staśka :D
Awatar użytkownika
hohvar
Senior
Senior
Posty: 4343
Rejestracja: 17 gru 2011, 13:46
Lokalizacja: Baseline

Re: wyczesany vs hohvar

Niby nawierzchnię znałem bardziej ja, niż rywal ( :wink: ), ale wynik sugerowałby coś odmiennego.
Wyczes początkowo strzelał ze swojej kolubryny jak Kmicic pod Częstochową, tyleż mocno co niecelnie, podarował mi też mnóstwo DF-ów. Jednak chyba już od pierwszego gema zaczął kolekcjonować asy, w sumie nazbierał chyba 8, w tym ze 2 z drugiego serwisu O_O . Nie brał jeńców w tym względzie. Nawet pan właściciel hali wyraził podziw co do jego podania i zaprosił na turnieje olsztyńskie :::gd::: . Było też kilka ciekawych lobów z obu stron, jeden zapadł mi w pamięć: przelobowany goniłem piłkę, i słyszałem, jak rywal podbiega do siatki, toteż jakoś sięgnąwszy końcówką rakiety piłkę zagrałem tyłem anty-loba. Na tej hali lob to jednak ryzykowna, obosieczna broń, bo żelazne dźwigary znacznie ograniczają przestrzeń nad kortem.
Z technologią Graphene zaznajamiam się powoli, bardzo powoli... :wink:
Chaos również jest częścią gry (Rafael Nadal)
Grasz dobrze, ale niewłaściwie (Piotr Woźniacki)
Awatar użytkownika
wyczesany
Ludzkie oblicze Władzy
Ludzkie oblicze Władzy
Posty: 7930
Rejestracja: 8 paź 2008, 15:12

Re: wyczesany vs hohvar

SPOTKANIE #9

wyczesany - hohvar 6:4 6:2 7:5 4:6 (?) 6:4

Informacje dodatkowe:
Miejsce: Najsłynniejsza gminna hala w Polsce
Nawierzchnia: Sztuczna
Piłki: Dunlop Fort Allcourt
Rakiety:
hohvar - Head Graphene Instinct MP
wyczesany - Dunlop Biomimetic 200 Lite

Kolejny, już dziewiąty mecz za nami, następny będzie jubileuszowy. :)

Jak widać po wyniku gra bardzo mi leżała, myślę, że w dużej mierze jest to zasługa świeżych piłek, które śmigały aż miło. Poza tradycyjnie koszmarnym bekhendem grałem raczej pewnie, robiłem niewiele podwójnych błędów, a asy i wygrywające serwisy wynagrodziły mi wspomniane podwójne z niezłą nawiązką. Po świetnym rozpoczęciu- as na dzień dobry, Mariusz postanowił je liczyć, na szczęście dla mnie od tego momentu liczył już tylko moje, których w sumie było 11. :) Wymiany tradycyjnie krótkie, większość kończyła się w pięciu uderzeniach. Najlepiej zapisała mi się w pamięci akcja zakończona moim równie celnym co mocnym bekhendem po linii, poezja. :) Oczywiście jak zwykle było "całkiem sympatycznie" ( :teathy: ).
Prezes fanklubu Staśka :D
Awatar użytkownika
hohvar
Senior
Senior
Posty: 4343
Rejestracja: 17 gru 2011, 13:46
Lokalizacja: Baseline

Re: wyczesany vs hohvar

Krótko: zostałem nieźle wyczesany... :::flbrgd:::
Wyczesowi wchodziło niemal wszystko, widać że z nową rakietą prowadzi bardziej ofensywną, a przede wszystkim skuteczną grę. Forhend śmigał nisko nad siatką, był mocny i dobrze rozprowadzał mnie po kątach :::stars::: . Miałbym pewne uwagi co do tych podwójnych, których zrobiłeś sporo moim zdaniem, ale był to wynik agresywnej strategii serwisowej: przyniosła ona skutek, bo oprócz 12 (nie: 11) asów zagrałeś bardzo dużo podań wygrywających, które nie wiedzieć czemu starałem się odgrywać ramą :/ . Albo serwis był mocno rotowany, albo te piłki tak skakały...
Ja ze swej strony zapamiętałem: asa (pierwszy w ogóle serwis w meczu, prowadziłem z Wyczesem 1:0 w asach :wink: ), dwa bardzo ładne minięcia z bekhendu po prostej, kilka winnerów z forhendu i jeden topspin a la Nadal w sam narożnik po prostej. Resztę subiektywnych wrażeń, zwłaszcza "rakietowych" opiszę na blogu.
Chaos również jest częścią gry (Rafael Nadal)
Grasz dobrze, ale niewłaściwie (Piotr Woźniacki)
Awatar użytkownika
wyczesany
Ludzkie oblicze Władzy
Ludzkie oblicze Władzy
Posty: 7930
Rejestracja: 8 paź 2008, 15:12

Re: wyczesany vs hohvar

Miałem na myśli, że podwójnych było niewiele, ale jak na mnie i faktycznie, takie serwowanie mi się opłaciło. :)

Ale muszę ograniczyć takie maratony, teraz kolano ledwo mi się trzyma. ;/
Prezes fanklubu Staśka :D
Awatar użytkownika
hohvar
Senior
Senior
Posty: 4343
Rejestracja: 17 gru 2011, 13:46
Lokalizacja: Baseline

Re: wyczesany vs hohvar

wyczesany pisze: Ale muszę ograniczyć takie maratony, teraz kolano ledwo mi się trzyma. ;/
Też ledwo żyję, a zazwyczaj nie ruszały mnie nawet maratony... Chyba muszę wspomniany stretching, o którym mówiliśmy, wdrażać po tenisie.
Chaos również jest częścią gry (Rafael Nadal)
Grasz dobrze, ale niewłaściwie (Piotr Woźniacki)
Awatar użytkownika
wyczesany
Ludzkie oblicze Władzy
Ludzkie oblicze Władzy
Posty: 7930
Rejestracja: 8 paź 2008, 15:12

Re: wyczesany vs hohvar

Dobra pochwalę się bo nie wytrzymam. :)

Kupiłem z bratem Speed_Cella - urządzonko, z którego od jakiegoś czasu korzysta TadX, wyniki z dzisiejszego meczu:

3:49:00 total/ 02:05:56 akt.

10.173 km total/ 16,65km/h max/ 2,66km/h śr.
Prezes fanklubu Staśka :D
Awatar użytkownika
hohvar
Senior
Senior
Posty: 4343
Rejestracja: 17 gru 2011, 13:46
Lokalizacja: Baseline

Re: wyczesany vs hohvar

O_O
I wszystko jasne... Doping! rotfl
Chaos również jest częścią gry (Rafael Nadal)
Grasz dobrze, ale niewłaściwie (Piotr Woźniacki)
Awatar użytkownika
wyczesany
Ludzkie oblicze Władzy
Ludzkie oblicze Władzy
Posty: 7930
Rejestracja: 8 paź 2008, 15:12

Re: wyczesany vs hohvar

hohvar pisze:Forhend śmigał nisko nad siatką, był mocny...
I świadomy. rotfl
Prezes fanklubu Staśka :D
Awatar użytkownika
hohvar
Senior
Senior
Posty: 4343
Rejestracja: 17 gru 2011, 13:46
Lokalizacja: Baseline

Re: wyczesany vs hohvar

wyczesany pisze:
hohvar pisze:Forhend śmigał nisko nad siatką, był mocny...
I świadomy. rotfl
Jesteś drugi na świecie... z tym świadomym rotfl.
Chaos również jest częścią gry (Rafael Nadal)
Grasz dobrze, ale niewłaściwie (Piotr Woźniacki)
Awatar użytkownika
wyczesany
Ludzkie oblicze Władzy
Ludzkie oblicze Władzy
Posty: 7930
Rejestracja: 8 paź 2008, 15:12

Re: wyczesany vs hohvar

SPOTKANIE #10!!! :::%%%:::

wyczesany - hohvar 1:6 6:4 7:5

Informacje dodatkowe:
Miejsce: korty WSPol
Nawierzchnia: Ziemna
Piłki: Dunlop Fort Allcourt
Rakiety:
hohvar - Head Graphene Instinct MP
wyczesany - Dunlop Biomimetic 200 Lite

10 pełny mecz za nami.
Zacząłem dobrze- od przełamania i... czary się skończyły. Aż źle mi się pisze jak pomyślę o swojej regularności, w zasadzie trafiałem wszędzie tylko nie w kort... podpuszczany przez znacznie regularniejszego hohvara koncertowo straciłem 6 gemów z rzędu.

Nie widząc żadnego światełka postanowiłem zmienić rakietę, w końcu to pewnie jej wina. Wyszło mi to na dobre, wyrzucałem znacznie mniej, (powiedzmy że) kierowanie piłki wróciło, w końcu to co robiłem na korcie coraz bardziej przypominało grę, a nie dostawanie lania.

W trzecim secie uciekłem spod toporka i od stanu 3:5 wygrałem 4 gemy z rzędu. Co ja bym zrobił bez mojego świadomego serwisu. ;)
Prezes fanklubu Staśka :D
Awatar użytkownika
hohvar
Senior
Senior
Posty: 4343
Rejestracja: 17 gru 2011, 13:46
Lokalizacja: Baseline

Re: wyczesany vs hohvar

W tzw. międzyczasie "uciekły" z oficjalnej statystyki dwa nasze starcia w ramach turniejów towarzyskich:

spotkanie 9.1: turniej "kuflowy", 24.07.2013. wynik: wygrałem :wink: (chyba 6:4)
spotkanie 9.2: turniej "WM OPen", 24.08.2013, wygrałem 4:6, 6:4, 6:4 (albo 7:5).

Jak widać, powinienem grać z wyczesanym 24 każdego miesiąca :D .

Co do dzisiejszego meczu, to najpierw spaskudziłem kort już praktycznie przygotowany do gry :/ (trzeba tam samemu wyrysować linie, co Szymon w pocie czoła uczynił). Widząc totalną Saharę, postanowiłem go bowiem polać wodą. No i pod sam koniec polewania z węża wysunęła się końcówka, oblała mnie (mniejsza strata) i zrobiła bajoro na fragmencie kortu (strata większa). Przenieśliśmy sie na kort obok, gdzie trzeba było 1/wyrysować, 2/polać.
Mimo tych zabiegów kort nie za bardzo komfortowy. Musiałem zmienić obuwie (paznokieć :? ) na mniej wybieżnikowane i czułem się trochę jak na lodowisku posypanym piaskiem. Pierwszy set to podarunek ze strony wyczesa, w dwóch kolejnych nie mogłem dobrze uderzyć, bo nie mogłem się ustawić.
Zresztą, wziąłem kamerę i coś tam nagrywaliśmy, więc pewnie niedługo wyjdzie kolejna produkcja Wyczes Pykczers :wink: i wszystko się ujawni (zwłaszcza czarujące tumany kurzu po asach wyczesa :] ).
Chaos również jest częścią gry (Rafael Nadal)
Grasz dobrze, ale niewłaściwie (Piotr Woźniacki)
Awatar użytkownika
wyczesany
Ludzkie oblicze Władzy
Ludzkie oblicze Władzy
Posty: 7930
Rejestracja: 8 paź 2008, 15:12

Re: wyczesany vs hohvar

Wyjaśnię tylko dlaczego nasza gra wygląda... jak wygląda (lepszego eufemizmu nie udało mi się znaleźć). Korty na których odbijaliśmy są specyficzne- jest na nich dużo mączki, niestety "luźnej". Nie znam się na tym, ale wydaje mi się, że przyczyną może być wałowanie, a raczej jego brak przez co nadają się bardziej na odwiedziny z grabkami i wiaderkiem aniżeli piłką i rakietami. Miejscowe "piaskownice" sprawiają, że piłka bardzo zwalnia, a jej odskok ciężko przewidzieć.

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=iDTsNdAcr5g[/youtube]
PS. Wydaje mi się, czy miniaturka wygląda jak z horroru z lat '80, typu "Atak pszczół zabójców"?
Prezes fanklubu Staśka :D
Awatar użytkownika
TomPL
Nestor
Nestor
Posty: 6730
Rejestracja: 5 paź 2012, 13:17
Lokalizacja: Warmia

Re: wyczesany vs hohvar

Tak "pacze" i "pacze" i widzę, że wyczes wygrał "na stojąco". :D

Wróć do „Rozgrywki forumowiczów”