Awatar użytkownika
hohvar
Senior
Senior
Posty: 4343
Rejestracja: 17 gru 2011, 13:46
Lokalizacja: Baseline

Re: wyczesany vs hohvar

wyczesany pisze:Cel osiągnięty- odciągnąłem uwagę od gry. ;)
:::loled::: :::loled:::

Gratulacje, dobra robota! :::gd:::
Jak oglądałem "surówkę" na TV bezpośrednio z taśmy, wrażenie było raczej żałosne, tu zrobiło się bardziej strawne. Nie ma to jak dobry montaż. Zapomniałeś tylko pokazać wywiad, jaki przeprowadziłem z Tobą po meczu i wstawiłeś zamiast tego jakiegoś kolesia :wink:

Następnym razem umieścimy kamerę bardziej profesjonalnie, żeby było widać cały kort.
Chaos również jest częścią gry (Rafael Nadal)
Grasz dobrze, ale niewłaściwie (Piotr Woźniacki)
Awatar użytkownika
Basic
Oaza Spokoju
Oaza Spokoju
Posty: 6536
Rejestracja: 25 paź 2009, 22:42
Lokalizacja: Warszawa

Re: wyczesany vs hohvar

hohvar pisze:Następnym razem umieścimy kamerę bardziej profesjonalnie, żeby było widać cały kort.
Jak dla mnie położenie kamery i było całkiem udane, bardzo dobra widoczność :::gd::: :).
Obrazek Speed Graphene MP
Awatar użytkownika
hohvar
Senior
Senior
Posty: 4343
Rejestracja: 17 gru 2011, 13:46
Lokalizacja: Baseline

Re: wyczesany vs hohvar

Wczoraj pierwszy raz wyraźnie wygrałem z wyczesem. 6:0, 6:0, 6:0*.

Niestety, mojemu koledze dźwięki gaudeamus tak w głowie zmąciły, że utknął w kolejce do dziekanatu :twisted: .

Zrobiłem striptiz przy samochodzie przed przechodzącymi grupami studentów i w pełnym rynsztunku tenisowym odebrałem wiadomość, że nie zagramy.
Pozostało zrobić striptiz w drugą stronę... :::pure_dev:::


* walkower rotfl
Chaos również jest częścią gry (Rafael Nadal)
Grasz dobrze, ale niewłaściwie (Piotr Woźniacki)
Awatar użytkownika
wyczesany
Ludzkie oblicze Władzy
Ludzkie oblicze Władzy
Posty: 7930
Rejestracja: 8 paź 2008, 15:12

Re: wyczesany vs hohvar

SPOTKANIE #6

wyczesany - hohvar 1:6 6:3 6:3 4:6 4:6

Informacje dodatkowe:
Miejsce: Balon olsztyński
Nawierzchnia: Mączka
Piłki: Dunlop Fort All Court (pierwsze 3 sety), Wilson Australian Open


Wróżbita ze mnie marny, po ostatnich problemach z plecami miałem już nie grać, ale uzależnienie to uzależnienie. Trzeba pielęgnować. ;)

Pierwszy set to głównie moje błędy, wiem, że brzmi to niezbyt kulturalnie, ale nie będę owijał w bawełnę, potrafiłem robić po 3 podwójne, a wymiany kończyłem na aucie lub w siatce w mniej-więcej trzecim uderzeniu. Męczyłem się niezmiernie z tą swoją rakietą przez pierwszy set, po którym to postanowiłem zdjąć przyklejone ostatnio 8g ołowiu w okolicy godziny 3 i 9, jednak mojej rakiety nie da się ulepszyć. Właściwy mecz zaczął się więc od drugiego seta. :D

W drugim secie po odciążeniu rakiety przestałem wyrzucać piłki na orbitę i coraz więcej wpadało w połowę Mariusza, co sam skwitował pół żartem, pół serio (chyba bardziej serio) żebym z powrotem przykleił te paski. Nie przekonał mnie. Trzeci set dalej grałem bez nich i był to chyba najciekawszy set pod względem jakości naszego tenisa. Sporo ciekawych zagrań, w tym mój ciasny bekhend po przekątnej zagrany w biegu (tak, czasem biegam) czy ładne minięcia po linii Hohvara. Miałem ochotę poprosić właściciela obiektu o nagranie z kamer, ale się powstrzymałem, niestety. :)

Tym razem to Mariusz zaczął szukać powodu przegranych, ołowiu nie miał, więc zmienił piłki. rotfl Jak widać opłaciło się bo kolejne dwa sety przegrałem, ale po dość wyrównanej walce. Tradycyjnie nie mogło zabraknąć elementów wojny psychologicznej na korcie, po tym jak Mariusz wygrał 7-go gema na 4:3 powiedział, że był to gem lacostowski, mimo to udało mi się wyjść na 4:4, ale kolejne 2 gemy powędrowały już na konto Hohvara. Sprawdziło się. O_O

Pora na piąty- ostatni set. Znów doszliśmy do 3:3, po czym uznałem, że muszę udowodnić, że coś takiego jak ten cały "gem lacostowski" nie istnieje. Przełamałem Mariusza i dowiodłem swego, przegrałem seta! rotfl

Ogólnie mecz zaliczam jako udany powrót po dwóch tygodniach przerwy, było naprawdę sporo ciekawych akcji. :::gd:::

PS. Mogę śmiało powiedzieć, że dzisiejszy mecz odbył się dzięki producentowi ketoprofenu. :D

Edyta: Tak spojrzałem na tego posta po publikacji i stwierdziłem, że chyba zastąpię Paolo Coelho, tyle tekstu i prawie żadnej treści. rotfl
Prezes fanklubu Staśka :D
Awatar użytkownika
hohvar
Senior
Senior
Posty: 4343
Rejestracja: 17 gru 2011, 13:46
Lokalizacja: Baseline

Re: wyczesany vs hohvar

wyczesany pisze: Tak spojrzałem na tego posta po publikacji i stwierdziłem, że chyba zastąpię Paolo Coelho, tyle tekstu i prawie żadnej treści. rotfl
Bo to hermetyczna literatura, tylko dla wtajemniczonych :wink: . A że jest ich mało (słownie: dwóch), na Nobla nie licz. rotfl

Warto dodać, że eksperymentowaliśmy z rakietami: wyczes sobie podczepił ołów, a ja grałem testowym Headem Extreme OS. Na razie średnio to widzę. W zasadzie ołów dla wyczesa w sumie OK (służy mi! :wink: ), natomiast Extremka nieco "młotkowata" (tak brzmiała recenzja wyczesanego), przypomina mi trochę doznania z Yonexem eZone 107. Dam jej jeszcze trochę czasu.
Chaos również jest częścią gry (Rafael Nadal)
Grasz dobrze, ale niewłaściwie (Piotr Woźniacki)
Awatar użytkownika
wyczesany
Ludzkie oblicze Władzy
Ludzkie oblicze Władzy
Posty: 7930
Rejestracja: 8 paź 2008, 15:12

Re: wyczesany vs hohvar

Jestem w szoku, nie wspomniałeś o moim stroju "muzułmańskiej sprinterki". rotfl
Prezes fanklubu Staśka :D
Awatar użytkownika
hohvar
Senior
Senior
Posty: 4343
Rejestracja: 17 gru 2011, 13:46
Lokalizacja: Baseline

Re: wyczesany vs hohvar

wyczesany pisze:Jestem w szoku, nie wspomniałeś o moim stroju "muzułmańskiej sprinterki". rotfl

Fakt, pierwszy raz grałem przeciwko facetowi w rajtuzach :D . To też był element słynnej gry psychologicznej?
Chaos również jest częścią gry (Rafael Nadal)
Grasz dobrze, ale niewłaściwie (Piotr Woźniacki)
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: wyczesany vs hohvar

Strój muzułmańskiej sportsmanki? Wyczes, martwisz mnie. Było nie wycinać aż tak piórek, teraz masz przewiewy i Ci szkodzi :P.
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Awatar użytkownika
wyczesany
Ludzkie oblicze Władzy
Ludzkie oblicze Władzy
Posty: 7930
Rejestracja: 8 paź 2008, 15:12

Re: wyczesany vs hohvar

Trochę poważniej, muszę napisać, że termoaktywne ciuszki całkiem fajnie spisują się na korcie przy temperaturze ~10*C, zwłaszcza pod kątem odprowadzania potu. :::gd:::
hohvar pisze:Fakt, pierwszy raz grałem przeciwko facetowi w rajtuzach :D . To też był element słynnej gry psychologicznej?
Nic nie jest dziełem przypadku. (:]
Prezes fanklubu Staśka :D
Awatar użytkownika
hohvar
Senior
Senior
Posty: 4343
Rejestracja: 17 gru 2011, 13:46
Lokalizacja: Baseline

Re: wyczesany vs hohvar

wyczesany pisze:Nic nie jest dziełem przypadku. (:]
Nawet mój drugi serwis? O_O rotfl
Chaos również jest częścią gry (Rafael Nadal)
Grasz dobrze, ale niewłaściwie (Piotr Woźniacki)
Awatar użytkownika
Traw3k
Obywatel Forum
Obywatel Forum
Posty: 857
Rejestracja: 19 sty 2009, 20:13
Lokalizacja: Bydgoszcz
Kontakt: Strona WWW

Re: wyczesany vs hohvar

hohvar pisze:
wyczesany pisze:Nic nie jest dziełem przypadku. (:]
Nawet mój drugi serwis? O_O rotfl
Wyjątek potwierdza regułę, niestety... :wink:
Awatar użytkownika
wyczesany
Ludzkie oblicze Władzy
Ludzkie oblicze Władzy
Posty: 7930
Rejestracja: 8 paź 2008, 15:12

Re: wyczesany vs hohvar

SPOTKANIE #7

wyczesany - hohvar 6:4 4:6 3:6 6:3

Informacje dodatkowe:
Miejsce: Słynna "gminna hala"
Nawierzchnia: sztuczna
Piłki: Wilson Australian Open
Rakiety:
wyczesany: Dunlop 200G XL
hohvar: Wilson Pro Staff Six One 100/ Dunlop AG 4D 300 Tour/ Yonex RDiS 200/ Head Microgel Radical OS, 2x Head YT IG Radical PRO (na szczęście nie wzięliśmy więcej rakiet) ;)

Nasze pierwsze spotkanie na szybkiej i jednocześnie przewidywalnej nawierzchni. ;)

Tradycyjnie wymiany były bardzo krótkie, pojawiło się sporo niewymuszonych błędów, na szczęście było też parę ciekawych akcji, które uwieczniła nowa kamera Hohvara.

Bierzcie i oglądajcie z tego wszyscy. ;)
Prezes fanklubu Staśka :D
Martinek
Senior
Senior
Posty: 2932
Rejestracja: 17 lut 2011, 20:23
Lokalizacja: Gdańsk

Odp: wyczesany vs hohvar

Tyłek hohvara i tak przebił wszystko. ;)
kolt
Weteran
Weteran
Posty: 1990
Rejestracja: 23 mar 2012, 16:48
Lokalizacja: Szczecin

Re: wyczesany vs hohvar

Cóż za montaż. Poczułem się jak na premierze Hobbita ;).
Biomimetic 500 Tour + Dunlop Black Widow

NTRP: 3 (przy bh lewa stopa w lewo podczas przygotowania)
Awatar użytkownika
RoTTeN
Weteran
Weteran
Posty: 1765
Rejestracja: 14 paź 2012, 10:05
Lokalizacja: Miasteczko
Kontakt: Strona WWW

Re: wyczesany vs hohvar

::!vgoodv!:: Wyczesany montaż! Brawo! ::!vgoodv!::

A który to wyczes, a który hohvar? :?

[EDIT] Po wnikliwej lekturze tematu...
Martinek pisze:Tyłek hohvara i tak przebił wszystko. ;)
... już wiem kto jest kto. :D

Wyczes ma wyczesany serwis i soczysty forhend. Do tego bardzo efektywny wolej przy siatce. :!ok!:
Hohvar za to bardzo nadrabia fajnym dwuręcznym bekhendem i poruszaniem się po korcie. :!ok!:

Właśnie tak patrzę na mapkę... ehh... 114 km - jednak trochę za daleko by wbić się Wam na imprezę. ;)
Ostatnio zmieniony 29 gru 2012, 09:55 przez RoTTeN, łącznie zmieniany 1 raz.
„Gdy cię mają wieszać, poproś o wodę.
Nie wiadomo, co się zdarzy, zanim przyniosą.”
-
Vesemir
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: wyczesany vs hohvar

Przestańcie tak czesać Wyczesa bo na TF nam nie starczy :D .

Wyczes rybeńko, ewidentnie się spasłeś i nie zwalisz na obiektyw kamery. Czyżbyś chciał aplikować do Drużyny Morświna? :twisted: Rozpatrzymy wniosek, tylko pamiętaj o wpisowym z McD rotfl .
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Awatar użytkownika
wyczesany
Ludzkie oblicze Władzy
Ludzkie oblicze Władzy
Posty: 7930
Rejestracja: 8 paź 2008, 15:12

Re: wyczesany vs hohvar

Vivid pisze:Czyżbyś chciał aplikować do Drużyny Morświna? :twisted: Rozpatrzymy wniosek, tylko pamiętaj o wpisowym z McD rotfl .
Grono zacne, ale na moje oko potrzebuję drugie tyle punktów BMI. :(
Prezes fanklubu Staśka :D
Awatar użytkownika
hohvar
Senior
Senior
Posty: 4343
Rejestracja: 17 gru 2011, 13:46
Lokalizacja: Baseline

Re: wyczesany vs hohvar

Spotkanie miało być, jak zwykle z wyczesanym, dłuższe i konkretne, więc zrobiłem rezerwację na 3 godziny. Starczyło na 4 sety, ale miałem i tak wrażenie niedosytu. Jak złudne to jednak wrażenie poczułem dopiero wieczorem, a jeszcze konkretniej dziś rano :oldtimer: .
Poodbijałem kilkoma rakietami w związku z ostatnimi kłopotami z nadgarstkiem, a i tak w 2 secie wziąłem z powrotem Radicala OS i dograłem nim już do końca. O szczegółach nie ma się co rozpisywać, skoro jest materiał poglądowy: brawo Wyczes za montaż, zwłaszcza rozwaliła mnie końcówka z "Mercedes Benz play of the week". :lol:
Martinek pisze:Tyłek hohvara i tak przebił wszystko. ;)
Wiesz, ma się te wzorce z WTA. Fajnie że się podoba. :wink: :::peace:::

PS. Proszę zwrócić uwagę na profesjonalne podejście i dbałość o zawieszenie siatki, a zwłaszcza obecność odważnika 18 kg na środku. :!:id:!:
Chaos również jest częścią gry (Rafael Nadal)
Grasz dobrze, ale niewłaściwie (Piotr Woźniacki)
Awatar użytkownika
RoTTeN
Weteran
Weteran
Posty: 1765
Rejestracja: 14 paź 2012, 10:05
Lokalizacja: Miasteczko
Kontakt: Strona WWW

Re: wyczesany vs hohvar

hohvar pisze:(...) PS. Proszę zwrócić uwagę na profesjonalne podejście i dbałość o zawieszenie siatki, a zwłaszcza obecność odważnika 18 kg na środku. :!:id:!:
Tak, od razu rzuciło się w oczy. Chirurgiczna robota! :::vnice:::

Właśnie pomyślałem sobie, że przydałby mi się taki odważnik, bo póki co to kładziemy pod siatką cały długi metalowy słupek od siatkówki. :?
„Gdy cię mają wieszać, poproś o wodę.
Nie wiadomo, co się zdarzy, zanim przyniosą.”
-
Vesemir
Awatar użytkownika
hohvar
Senior
Senior
Posty: 4343
Rejestracja: 17 gru 2011, 13:46
Lokalizacja: Baseline

Re: wyczesany vs hohvar

Odważnik jest rozwiązaniem doraźnym. Trwa zmiękczanie dyrektora szkoły, by pozwolił wywiercić otworek w parkiecie.
Chaos również jest częścią gry (Rafael Nadal)
Grasz dobrze, ale niewłaściwie (Piotr Woźniacki)

Wróć do „Rozgrywki forumowiczów”