Awatar użytkownika
Obiektyw
STRATEG
STRATEG
Posty: 6842
Rejestracja: 22 paź 2007, 15:10
Lokalizacja: Warszawa

Re: Siatkówka

Vivid pisze:A Ty Obi pamiętaj, nie czytaj tyle bo notowania polecą i walizki za drzwiami ... :P
Zacząłem wczoraj nieroztropnie nową "knigę". Odkładam do zakończenia IO. ;)

Dzisiaj Bułgaria na rozkładzie!
Obrazek
Szacowane NTRP: 3.75 ... zrobiłem postęp
Załoga TenisNET
Awatar użytkownika
hohvar
Senior
Senior
Posty: 4343
Rejestracja: 17 gru 2011, 13:46
Lokalizacja: Baseline

Re: Siatkówka

Polacy po nieudanych dwóch setach wygrali trzeciego z Bułgarami do 13.
Niestety, liczba bredni wykrzykiwanych przy tej okazji przez P. Dębowskiego wyznacza nowe standardy w komentatorce :::bd:: .
Chaos również jest częścią gry (Rafael Nadal)
Grasz dobrze, ale niewłaściwie (Piotr Woźniacki)
Awatar użytkownika
El Diablo
Wyłączono z użytku...
Posty: 20553
Rejestracja: 15 lut 2007, 12:57
Kontakt: Strona WWW

Re: Siatkówka

Niestety w 4. jest niewesoło... :(
Nie mogę odebrać telefonu, NIGDY!
Albo jestem na urlopie, albo na zwolnieniu, albo w delegacji, albo na spotkaniu.
Nie czytam e-maili ani nie oddzwaniam.
Zupełnie jak horyzont. Jestem bardziej koncepcją niż bytem cielesnym.
Awatar użytkownika
Lubelak
Starszy Forumowicz
Starszy Forumowicz
Posty: 466
Rejestracja: 24 lis 2011, 20:05

Re: Siatkówka

Paradoksalnie taka porażka może dobrze wpłynąć na zespół. Lepiej teraz zagrać słabiej niż np. w ćwierćfinale. To jest turniej, liczy się końcowy efekt.
Awatar użytkownika
PitS
PATHFINDER
PATHFINDER
Posty: 13064
Rejestracja: 9 sie 2007, 22:21
Lokalizacja: Kielce/Opoczno
Kontakt: Strona WWW

Re: Siatkówka

Najlepiej nie grać słabo bo zwycięstwa pokazują rywalom, że z nami nie da się nawiązać równorzędnej walki, a porażki sieją u nas zwątpienie.
Miałem kilku trenerów, różnych, i zawsze wolałem tych co mówili "jak chcesz wygrać złoto trzeba ograć wszystkich" niż tych, którzy kalkulowali jak tych lepszych obejść.
Obchodzenie zasiewa niepewność we własne siły.
Każdy ma prawo do wolnej, nieskrepowanej wypowiedzi, a granice dobrego smaku - zakładamy, że - każdy potrafi sobie postawić sam. Spór jest naturalną esencją forum internetowego, a różnice poglądów jego paliwem. Ważne jest jednak, aby nadmiar paliwa nie zdusił dyskusji. - YtB
Awatar użytkownika
ppeter
Senior
Senior
Posty: 4949
Rejestracja: 18 gru 2006, 17:57
Lokalizacja: Rzeszów

Re: Siatkówka

PitS pisze:Najlepiej nie grać słabo bo zwycięstwa pokazują rywalom że z nami nie da się nawiązać równorzędnej walki, a porażki sieją u nas zwątpienie.
Co racja to racja, ale faktycznie jeżeli już im się przydarzyła taka wpadka, to dobrze, że na tym etapie, o ile będzie to ostatnia przegrana na tych Igrzyskach.
Obrazek
Super G V1 Pro
NTRP - 4.0
Sam fakt istnienia prawa o ochronie uczuć religijnych jest najlepszym dowodem tego, że religie by nie przetrwały w warunkach prawdziwej wolności myśli i słowa.
"Ojczyznę wolną racz nam wrócić Panie?!".
kolt
Weteran
Weteran
Posty: 1990
Rejestracja: 23 mar 2012, 16:48
Lokalizacja: Szczecin

Re: Siatkówka

Jestem przekonany, że jeśli trafimy na Bułgarów w późniejszej fazie to ich ogramy. Ten mecz tak na prawdę nie miał dla nas większego znaczenia (o ile można w ogóle tak pisać na takiej imprezie), a był bardzo ważny dla Bułgarów. Włosi ich ograją więc tym bardziej Bułgaria potrzebowała zwycięstwa. Spokojnie czekam na następny mecz i wygraną.
Biomimetic 500 Tour + Dunlop Black Widow

NTRP: 3 (przy bh lewa stopa w lewo podczas przygotowania)
Awatar użytkownika
Ania
Weteran
Weteran
Posty: 1343
Rejestracja: 19 cze 2012, 09:24
Lokalizacja: Szczecin

Re: Siatkówka

Argentyna pokonana w pięknym stylu :) Oby tak dalej, a będzie medal.
Zodiakalna Panna w średnim wieku dostaje czasami kompletnego bzika. Zamyka się w domu z armią ścierek i już od rana biega po domu z chloraminą dezynfekując wszystko co się da. W końcu pada zatruta nadmierną ilością środków odkażających, co ratuje jej umęczoną rodzinę przed samobójstwem.
Awatar użytkownika
Madox
Senior
Senior
Posty: 3647
Rejestracja: 20 mar 2011, 19:59
Lokalizacja: Szczecin

Re: Siatkówka

Ania pisze:Argentyna pokonana w pięknym stylu :)
Od pięknego stylu było daleko, tudzież patrz USA-POLSKA w LŚ.
Uwielbiam Feda <3 Hala Madrid!
Wilson Pro Staff 97S
Awatar użytkownika
PitS
PATHFINDER
PATHFINDER
Posty: 13064
Rejestracja: 9 sie 2007, 22:21
Lokalizacja: Kielce/Opoczno
Kontakt: Strona WWW

Re: Siatkówka

Tu się muszę z Madoxem zgodzić, serce nie dygnęło mi nawet na moment, Argentyna grała słabo i była tłem.
Każdy ma prawo do wolnej, nieskrepowanej wypowiedzi, a granice dobrego smaku - zakładamy, że - każdy potrafi sobie postawić sam. Spór jest naturalną esencją forum internetowego, a różnice poglądów jego paliwem. Ważne jest jednak, aby nadmiar paliwa nie zdusił dyskusji. - YtB
Awatar użytkownika
Ania
Weteran
Weteran
Posty: 1343
Rejestracja: 19 cze 2012, 09:24
Lokalizacja: Szczecin

Re: Siatkówka

PitS pisze:Tu się muszę z Madoxem zgodzić, serce nie dygnęło mi nawet na moment.
Mi dygało, może nie z emocji, ale z radości :). W pięknym stylu, bo szybko i łatwo.
Zodiakalna Panna w średnim wieku dostaje czasami kompletnego bzika. Zamyka się w domu z armią ścierek i już od rana biega po domu z chloraminą dezynfekując wszystko co się da. W końcu pada zatruta nadmierną ilością środków odkażających, co ratuje jej umęczoną rodzinę przed samobójstwem.
Awatar użytkownika
ppeter
Senior
Senior
Posty: 4949
Rejestracja: 18 gru 2006, 17:57
Lokalizacja: Rzeszów

Re: Siatkówka

Oglądałem chwilę USA-Brazylia, Amerykanie grają lepiej niż z nami w LŚ, a Brazylia ma wyraźny kryzys tożsamości, trenerów prawie tylu co zawodników, to nie jest zespół. Nie wiem jak oni rozbili Rosjan.
Obrazek
Super G V1 Pro
NTRP - 4.0
Sam fakt istnienia prawa o ochronie uczuć religijnych jest najlepszym dowodem tego, że religie by nie przetrwały w warunkach prawdziwej wolności myśli i słowa.
"Ojczyznę wolną racz nam wrócić Panie?!".
Awatar użytkownika
hohvar
Senior
Senior
Posty: 4343
Rejestracja: 17 gru 2011, 13:46
Lokalizacja: Baseline

Re: Siatkówka

Dziś nasi "pewni" (a w niektórych mediach: murowani) kandydaci do złota grają kaszankę z Australią. Pierwsze 2 sety po marnej, niemrawej, momentami wręcz bezradnej grze w plecy. Anastasi szaleje O_O .
No bez walki to nikt im tego modelu nie zawiesi. Niestety, duże wahania w grze i brak stabilności Polaków.

Edit: Mecz przegrany 1:3. Zero punktów ;( . Ciężko będzie nie tylko o złoto, ale w ogóle o medal z taką grą. Chyba Polacy (i to nie tylko siatkarze) nie mogą występować w roli faworytów.
Ostatnio zmieniony 6 sie 2012, 12:29 przez hohvar, łącznie zmieniany 1 raz.
Chaos również jest częścią gry (Rafael Nadal)
Grasz dobrze, ale niewłaściwie (Piotr Woźniacki)
Awatar użytkownika
ppeter
Senior
Senior
Posty: 4949
Rejestracja: 18 gru 2006, 17:57
Lokalizacja: Rzeszów

Re: Siatkówka

Wygląda na to, że forma przyszła za wcześnie i jednak nie dało się jej utrzymać.
Obrazek
Super G V1 Pro
NTRP - 4.0
Sam fakt istnienia prawa o ochronie uczuć religijnych jest najlepszym dowodem tego, że religie by nie przetrwały w warunkach prawdziwej wolności myśli i słowa.
"Ojczyznę wolną racz nam wrócić Panie?!".
Awatar użytkownika
Obiektyw
STRATEG
STRATEG
Posty: 6842
Rejestracja: 22 paź 2007, 15:10
Lokalizacja: Warszawa

Re: Siatkówka

Nasze Orły poległy z Australią 1:3. :tired:
Obrazek
Szacowane NTRP: 3.75 ... zrobiłem postęp
Załoga TenisNET
Awatar użytkownika
Lubelak
Starszy Forumowicz
Starszy Forumowicz
Posty: 466
Rejestracja: 24 lis 2011, 20:05

Re: Siatkówka

Vivid pisze:
Lubelak pisze:
Vivid pisze:Jak nie oglądam siatki tak wczoraj oglądałem z przyjemnością ostatnie 1,5 seta.
Tylko pogratulować takiej gry. To jest właśnie wygrywanie na własnych warunkach bez oglądania się czy liczenia na rywala. :::gd:::
Zapomniałeś dodać, że rywale byli słabi. Ten turniej był traktowany przez drużyny jako turniej drugiej kategorii wszak niedługo IO.
Słabe to są Twoje wypowiedzi, ale że są niszowe to generalnie nie ma problemu :::jezor:::.
Zadowolony? :)
Tak jak pisałem wcześniej, nie ma czym się podniecać wygranymi w LŚ. Liczą się Igrzyska i tutaj dostajemy baty od Australii...smutne to. Fakt faktem znowu mam rację :].
TadX
Senior
Senior
Posty: 4833
Rejestracja: 6 wrz 2008, 23:16

Re: Siatkówka

Coś się maszynka zacięła. Meczu nie widziałem, ale teraz redaktor powiedział, że 1 miejsca na pewno już nie mamy, a może być i tak, że będziemy na 3. Siatkę kiedyś trenowałem, to i dyscyplina wciąż blisko mojego serca. Szkoda, ale jeszcze nie wszystko stracone. Czasem tak bywa, że po super występach przychodzą kryzysy formy, nagle brakuje "chemii" w drużynie. Czasem po prostu rywal jest lepszy. Jeszcze gramy ;).
Awatar użytkownika
hohvar
Senior
Senior
Posty: 4343
Rejestracja: 17 gru 2011, 13:46
Lokalizacja: Baseline

Re: Siatkówka

TadX pisze: 1 miejsca na pewno już nie mamy, a może być i tak, że będziemy na 3.
Oczywiście, ale w grupie, nie na pudle :wink:.

Masakryczny rywal może być w ćwierćfinale. Rosja? Brazylia?
Tylko proszę nie pisać, że nasi na Brazylijczyków mają patent.
Chaos również jest częścią gry (Rafael Nadal)
Grasz dobrze, ale niewłaściwie (Piotr Woźniacki)
Awatar użytkownika
Lubelak
Starszy Forumowicz
Starszy Forumowicz
Posty: 466
Rejestracja: 24 lis 2011, 20:05

Re: Siatkówka

hohvar pisze:
TadX pisze: 1 miejsca na pewno już nie mamy, a może być i tak, że będziemy na 3.
Oczywiście, ale w grupie, nie na pudle :wink:.

Masakryczny rywal może być w ćwierćfinale. Rosja? Brazylia?
Tylko proszę nie pisać, że nasi na Brazylijczyków mają patent.
Nie oszukujmy się, w tej formie na kogo byśmy nie trafili z tamtej grupy z taką grą nie mamy co szukać. Szczyt formy chyba przyszedł na LŚ a nie najważniejszą imprezę czterolecia IO.
TadX
Senior
Senior
Posty: 4833
Rejestracja: 6 wrz 2008, 23:16

Re: Siatkówka

hohvar pisze:Oczywiście, ale w grupie, nie na pudle :wink:.
Tak tak, nie dopisałem ;) Dobrze, że zauważyłeś.

Może to i dobrze - taki drugi zimny prysznic może im dobrze zrobić, ale jest niebezpieczeństwo niestety...

Wróć do „Inne sporty”