Awatar użytkownika
Basic
Oaza Spokoju
Oaza Spokoju
Posty: 6536
Rejestracja: 25 paź 2009, 22:42
Lokalizacja: Warszawa

Mtarnas vs Basic

Mtarnas >>> 1:2 <<< Basic

1. 2:6, 3:6, 1:6
2. 4:6, 5:7, 3:4... koniec czasu.
3. 6:4, 6:4, 4:6



Dzisiaj udało się zagrać z nowym Forumowiczem, częściowo pisałem w swoim temacie tenisowym więc ominę wstęp.

Wynik jak wynik, ale w dużym mierze sam Mtarnas pomagał taki wynik uzyskać poprzez sporą ilość "dubli" w meczu, w zasadzie chyba w każdym gemie jakieś duble się trafiały. Za to serwis u mnie dzisiaj całkiem przyjemnie funkcjonował, trafiło się kilka asów nawet i serwisów wygrywających, to cieszy :) .

Mtarnas gra bardziej rotacyjny tenis, lubi kręcić z FH zwłaszcza, 1HBH mniej zakręcony jest :) . Dobrze gra loby - kilka razy wybrałem się do siatki, ale dostałem skuteczne loby pod końcową...

U siebie jestem zadowolony z FH, mimo sporej ilości błędów niby z prostych pozycji, to jednak był dzisiaj skuteczną bronią - kilka dobrych winnerów zaliczonych... z 2HBH trochę mniej dziś szło.

W każdym razie jest ustawiony wstępny rewanż, już pewnie na kortach otwartych, także muszę trzymać koncentrację. :)
Ostatnio zmieniony 7 cze 2012, 20:03 przez Basic, łącznie zmieniany 4 razy.
Obrazek Speed Graphene MP
Awatar użytkownika
Basic
Oaza Spokoju
Oaza Spokoju
Posty: 6536
Rejestracja: 25 paź 2009, 22:42
Lokalizacja: Warszawa

Re: Mtarnas vs Basic

Dzisiaj odbył się drugi sparing... tym razem na innych kortach.

Wynik na szczęście dla mnie: 6:4, 7:5 i zaczęty 4:3... ale grałem jak ostatnia łajza... bardzo zachowawczo, asekuracyjnie... fakt, że jak tylko próbowałem przyśpieszyć, to w znacznej większości psułem :/ .

Mtarnas robił na pewno sporo mniej "dubli" niż ostatnio, ale kilka trafiło się w decydujących momentach... wystarczy powiedzieć, oba sety wygrałem przez... właśnie duble Mateusza.

No nic, o tym meczu muszę jak najszybciej zapomnieć bo straszna żenada z mojej strony.
Mtarnas miał dzisiaj dużą szansę na wyrównanie stanu naszych rozgrywek, ale nie wykorzystał... więcej takich nie dam :twisted: .

Do następnego :).
Obrazek Speed Graphene MP
Awatar użytkownika
mtarnas
Orator
Orator
Posty: 590
Rejestracja: 22 sie 2009, 16:15
Lokalizacja: Warszawa

Re: Mtarnas vs Basic

Dzisiejszy mecz był bardziej wyrównany, jednak to jeszcze nie to, muszę poprawić regularność pierwszych serwisów. No i to o czym mówi Krzysiek, mniej podwójnych błędów serwisowych :tired:. Najgorsze jest to, że błędy zdarzały się najczęściej w ważnych momentach. Jeszcze się odegram :).
Awatar użytkownika
Basic
Oaza Spokoju
Oaza Spokoju
Posty: 6536
Rejestracja: 25 paź 2009, 22:42
Lokalizacja: Warszawa

Re: Mtarnas vs Basic

mtarnas pisze: No i to o czym mówi Krzysiek, mniej podwójnych błędów serwisowych :tired:. Najgorsze jest to, że błędy zdarzały się najczęściej w ważnych momentach..
W porównaniu do pierwszego meczu to i tak robiłeś sporo mniej dubli, w tym meczu było ich niewiele, jedynie akurat trafiły się w ważnych momentach właśnie :) .

Co do serwisu, to właśnie sobie przypomniałem jedną śmieszną sytuację... jak w którymś momencie miałem 3 albo 4x pod rząd net przy drugim serwisie :) ... ale oaza dała radę i nie było podwójnego w końcu :).

A i jeszcze mniej pozytywna opcja... cholerne muszki kontratakują po zimie, trzeba było się pryskać już :/.
Obrazek Speed Graphene MP
Awatar użytkownika
mtarnas
Orator
Orator
Posty: 590
Rejestracja: 22 sie 2009, 16:15
Lokalizacja: Warszawa

Re: Mtarnas vs Basic

basic pisze:A i jeszcze mniej pozytywna opcja... cholerne muszki kontratakują po zimie, trzeba było się pryskać już :/
I tak w tym roku jakoś późno się pojawiły, to chyba przez to, że na początku wiosny było stosunkowo sucho, a te małe mendy lubią wilgoć...
Awatar użytkownika
Basic
Oaza Spokoju
Oaza Spokoju
Posty: 6536
Rejestracja: 25 paź 2009, 22:42
Lokalizacja: Warszawa

Re: Mtarnas vs Basic

Wynik: 6:4, 6:4, 4:6 dla Mtarnas.

Dzisiaj mecz pod znakiem, milion własnych prostych błędów. Tyle razy miałem Mateusza na widelcu do skończenia i waliłem piłkę w połowę siatki albo za końcową, że aż szkoda gadać :/
Mateusz był dużo bardziej regularny, dokładny, czego efektem jest wygrana.

No nic wypadek przy pracy każdemu się zdarza, następnym razem wrócę na właściwe tory :twisted: . :wink:
Obrazek Speed Graphene MP
Awatar użytkownika
mtarnas
Orator
Orator
Posty: 590
Rejestracja: 22 sie 2009, 16:15
Lokalizacja: Warszawa

Re: Mtarnas vs Basic

Sporo "wymuszonych" błędów też miałeś :) zepsułeś kilka prostych piłek, to fakt, ale ja też nie byłem bezbłędny, zdarzały się gemy, gdzie miałem 3 podwójne błędy serwisowe... Ogólnie jestem zadowolony z gry, zmiana rakiety wyszła mi na dobre :) Czekam na kolejne starcie!
Awatar użytkownika
logigamer
Senior
Senior
Posty: 2515
Rejestracja: 2 lut 2011, 22:59
Lokalizacja: Warszawa

Re: Mtarnas vs Basic

Basic, to przez tego chińczyka przed meczem z Tobą, a po meczu ze mną Mateusz tak zagrał :twisted: rotfl Dobre odżywianie to podstawa :::yay::: rotfl :wink:
Awatar użytkownika
Basic
Oaza Spokoju
Oaza Spokoju
Posty: 6536
Rejestracja: 25 paź 2009, 22:42
Lokalizacja: Warszawa

Re: Mtarnas vs Basic

Kilka skrótów ładnych Ci wyszło to fakt :)... ale jednak wielka przewaga moich własnych błędów. Total rozkojarzony byłem od rana, ale spoko przegrałem więc teraz pora wygrać z powrotem :).

Kolejne starcie jak tylko uda się ustalić jakiś termin :).
logigamer pisze:Basic, to przez tego chińczyka przed meczem z Tobą, a po meczu ze mną Mateusz tak zagrał. :twisted: rotfl Dobre odżywianie to podstawa. :::yay::: rotfl :wink:
Taaa to teraz się to chińczyk nazywa? rotfl :)
Obrazek Speed Graphene MP

Wróć do „Rozgrywki forumowiczów”