blazejro
Nowy
Nowy
Posty: 5
Rejestracja: 10 paź 2011, 17:01

Re: WeissCannon Silverstring

Świetny naciąg. Grałem tym o grubości 1,25. Wciągnąłem go z siłą 24/23 kg w Völkl'u PB 10 MP 325 g. Podstawowe cechy: komfort, kontrola i wytrzymałość. Polecam.
Awatar użytkownika
ppeter
Senior
Senior
Posty: 4949
Rejestracja: 18 gru 2006, 17:57
Lokalizacja: Rzeszów

Re: WeissCannon Silverstring

WeissCannon według mnie generalnie robi dobre i dosyć niedoceniane u nas naciągi, a szkoda bo cena jest przy tym atrakcyjna.
Obrazek
Super G V1 Pro
NTRP - 4.0
Sam fakt istnienia prawa o ochronie uczuć religijnych jest najlepszym dowodem tego, że religie by nie przetrwały w warunkach prawdziwej wolności myśli i słowa.
"Ojczyznę wolną racz nam wrócić Panie?!".
Awatar użytkownika
ZlosliwyGnom
Obywatel Forum
Obywatel Forum
Posty: 960
Rejestracja: 30 paź 2009, 09:37
Lokalizacja: Łódź

Re: WeissCannon Silverstring

ppeter pisze:WeissCannon według mnie generalnie robi dobre i dosyć niedoceniane u nas naciągi, a szkoda bo cena jest przy tym atrakcyjna.
Mogę potwierdzić po testach Explosiva.
Yonex EZONE DR98 (310g)
NTRP 2.1765298753578
Awatar użytkownika
ESP
Weteran
Weteran
Posty: 1622
Rejestracja: 13 sie 2007, 11:51
Lokalizacja: Warszawa

Re: WeissCannon Silverstring

ZlosliwyGnom pisze:Mogę potwierdzić po testach Explosiva.
Fakt WSE! to chyba najfajniejszy naciąg nienaturalny jakim grałem ale jego wytrzymałość u mnie to max 1,5h gry. Zawsze strzela przy moim pierwszym, płaskim serwisie.
Awatar użytkownika
Mazzakollo
Weteran
Weteran
Posty: 1609
Rejestracja: 6 paź 2010, 21:49

Re: WeissCannon Silverstring

To muszę przetestować. Może po dwóch miesiącach mi też by strzelił ;-).
To świat nas zmusza do buntu. Chcę walczyć o swoje życie!
2x Wilson ProStaff 6.0 Hyper Carbon 95 @ Pro Hurricane.
Awatar użytkownika
ZlosliwyGnom
Obywatel Forum
Obywatel Forum
Posty: 960
Rejestracja: 30 paź 2009, 09:37
Lokalizacja: Łódź

Re: WeissCannon Silverstring

Po pozytywnych testach WCE! zamierzam przetestować coś innego z tej stajni. Grał ktoś może Turbotwist 1,18?
Yonex EZONE DR98 (310g)
NTRP 2.1765298753578
Awatar użytkownika
ppeter
Senior
Senior
Posty: 4949
Rejestracja: 18 gru 2006, 17:57
Lokalizacja: Rzeszów

Re: WeissCannon Silverstring

Do zmiany na EggPower, grałem ostatnio tylko tym naciągiem i bardzo dobrze mi się nim grało.
Obrazek
Super G V1 Pro
NTRP - 4.0
Sam fakt istnienia prawa o ochronie uczuć religijnych jest najlepszym dowodem tego, że religie by nie przetrwały w warunkach prawdziwej wolności myśli i słowa.
"Ojczyznę wolną racz nam wrócić Panie?!".
Awatar użytkownika
jurek
Orator
Orator
Posty: 623
Rejestracja: 8 sie 2008, 20:41

Re: WeissCannon Silverstring

ZlosliwyGnom pisze:Po pozytywnych testach WCE! zamierzam przetestować coś innego z tej stajni. Grał ktoś może Turbotwist 1,18?
Jak lubisz profilowane, to bardzo dobre oceny zbiera B5E.
Mantis Pro 295
"We can learn from the past, but those days are gone. We can hope for the future, but there might not be one".
"Failure is simply the opportunity to begin again, this time more intelligently".
Awatar użytkownika
ppeter
Senior
Senior
Posty: 4949
Rejestracja: 18 gru 2006, 17:57
Lokalizacja: Rzeszów

WeissCannon

Ponieważ zaczynamy ogólnie o naciągach WeissCannon, zrobiłem zbiorczy temat. Jak uzbiera się więcej postów na temat jakiegoś naciągu, będę ewentualnie wydzielał.
Obrazek
Super G V1 Pro
NTRP - 4.0
Sam fakt istnienia prawa o ochronie uczuć religijnych jest najlepszym dowodem tego, że religie by nie przetrwały w warunkach prawdziwej wolności myśli i słowa.
"Ojczyznę wolną racz nam wrócić Panie?!".
Awatar użytkownika
Pr1vet
Bywalec
Bywalec
Posty: 66
Rejestracja: 21 kwie 2011, 12:18

Re: WeissCannon

Kiedyś grałem Scorpionem i zrobił na mnie bardzo dobre wrażenie, wyróżniał się dosyć fajnym miękkim czuciem w porównaniu z innymi copoliestrami. Aktualnie szukam jakiejś hybrydy do Wilsona PS 6.1 95 z nastawieniem na czucie i kontrole. Dlatego pomyślałem o jakimś miksie multi z mono. Co powiedzieli byście na kombinacje Explosiv! (poziom) ze Scorpionem lub Silverstring (pion). Ta druga wersja ma całkiem spore uznanie na stringforum.de
Awatar użytkownika
jurek
Orator
Orator
Posty: 623
Rejestracja: 8 sie 2008, 20:41

Re: WeissCannon

Grałem dużą część zeszłego sezonu hybrydą Scorpion (piony), Explosiv! (crossy). Scorpion na czysto ma niewiele mocy, natomiast Explosiv! ma jej aż nadto. Razem dobrze się uzupełniają. Dodatkowym plusem jest też bardzo dobra cena takiej kombinacji.
Mantis Pro 295
"We can learn from the past, but those days are gone. We can hope for the future, but there might not be one".
"Failure is simply the opportunity to begin again, this time more intelligently".
Awatar użytkownika
wyczesany
Ludzkie oblicze Władzy
Ludzkie oblicze Władzy
Posty: 7930
Rejestracja: 8 paź 2008, 15:12

Re: WeissCannon

WeissCannon Explosiv! - komfort bardzo dobry, czucie niezłe, moc pasuje, ale w ramie nie zostanie ze względu na ruszanie się strun już od pierwszej piłki, może dam mu szansę na poziomach.
Prezes fanklubu Staśka :D
Awatar użytkownika
OscaroGee
Weteran
Weteran
Posty: 1009
Rejestracja: 25 paź 2010, 10:52
Lokalizacja: Gdynia/Wejherowo i czasami Częstochowa

Re: WeissCannon

Ja miałem kiedyś set Explosiva i jakoś mnie nie przekonał, ale ze względu, że ma opinię komfortowego, to aktualnie na naciągnięcie czeka kolejny.
Jedyne co pamiętam i co potwierdza ten nowy - że strasznie on... śmierdzi !?
Pamiętam też, że grając na hali, rakieta nim naciągnięta leżała w torbie i w czasie przerw między gemami podchodziliśmy do ławek, to "zapach" był tak intensywny, że myśleliśmy za chwilę się spali pobliski... wentylator, bo nie wiedziałem, że to naciąg!
W każdym razie musiałem trzymać rakietę w worku, futerale, ale i tak było go czuć.
Nie wiem czemu tak jest, ale wg mnie jest to duża wada?
Awatar użytkownika
Basic
Oaza Spokoju
Oaza Spokoju
Posty: 6536
Rejestracja: 25 paź 2009, 22:42
Lokalizacja: Warszawa

Re: WeissCannon

OscaroGee pisze:Ja miałem kiedyś set Explosiva i jakoś mnie nie przekonał, ale ze względu, że ma opinię komfortowego, to aktualnie na naciągnięcie czeka kolejny.
Jedyne co pamiętam i co potwierdza ten nowy - że strasznie on... śmierdzi !?
Jakbyś powąchał Pacific Futura TXT, to zapach Explosiva już by Ci tak nie przeszkadzał :wink: ...
Obrazek Speed Graphene MP
Awatar użytkownika
ZlosliwyGnom
Obywatel Forum
Obywatel Forum
Posty: 960
Rejestracja: 30 paź 2009, 09:37
Lokalizacja: Łódź

Re: WeissCannon Silverstring

ppeter pisze:Do zmiany na EggPower, grałem ostatnio tylko tym naciągiem i bardzo dobrze mi się nim grało.
Którą średnicą grasz?
Yonex EZONE DR98 (310g)
NTRP 2.1765298753578
Awatar użytkownika
ppeter
Senior
Senior
Posty: 4949
Rejestracja: 18 gru 2006, 17:57
Lokalizacja: Rzeszów

Re: WeissCannon

"17" czyli 1.22 - 1.24 mm
Obrazek
Super G V1 Pro
NTRP - 4.0
Sam fakt istnienia prawa o ochronie uczuć religijnych jest najlepszym dowodem tego, że religie by nie przetrwały w warunkach prawdziwej wolności myśli i słowa.
"Ojczyznę wolną racz nam wrócić Panie?!".
Awatar użytkownika
ZlosliwyGnom
Obywatel Forum
Obywatel Forum
Posty: 960
Rejestracja: 30 paź 2009, 09:37
Lokalizacja: Łódź

Re: WeissCannon

Na razie obiecująco wygląda Scorpion. Grał ktoś może Turbotwistem?
Yonex EZONE DR98 (310g)
NTRP 2.1765298753578
Willy
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 197
Rejestracja: 18 wrz 2007, 13:51

Re: WeissCannon

Ja ostatnio gram Black5Edge.

Duża dynamika i jak dla mnie fenomenalna rotacja (wciągnięte na 25 w RDiS 200).
Willy
Awatar użytkownika
ZlosliwyGnom
Obywatel Forum
Obywatel Forum
Posty: 960
Rejestracja: 30 paź 2009, 09:37
Lokalizacja: Łódź

Re: WeissCannon

Willy pisze:Ja ostatnio gram Black5Edge.

Duża dynamika i jak dla mnie fenomenalna rotacja (wciągnięte na 25 w RDiS 200).
Też wygląda obiecująco. Mógłby być trochę cieńszy.
Yonex EZONE DR98 (310g)
NTRP 2.1765298753578
Awatar użytkownika
El Diablo
Wyłączono z użytku...
Posty: 20553
Rejestracja: 15 lut 2007, 12:57
Kontakt: Strona WWW

Re: WeissCannon

Wiecie, wielu postrzega WeissCannon jako dostawcę strun "ekonomicznych" dlatego, że u Nas jest tani... ale np. w USA już taki tani to on nie jest. ;)

Dla mnie Explosiv! jest standardem jeśli chodzi o komfortowe multi i jest najlepszą struną o tej konstrukcji w kategorii jakość/cena.

Fanem co-poliestrów tej firmy nie jestem. Jakoś mi nigdy nie podeszły, testowałem różne modele, w różnych ramach i nie było źle ale bez błysku.

Wolę Polyfibre Black Venom, Gosen Eggpower czy też strunę, która bardzo przypadła mi ostatnio do gustu - Prince Beast XP.
Nie mogę odebrać telefonu, NIGDY!
Albo jestem na urlopie, albo na zwolnieniu, albo w delegacji, albo na spotkaniu.
Nie czytam e-maili ani nie oddzwaniam.
Zupełnie jak horyzont. Jestem bardziej koncepcją niż bytem cielesnym.

Wróć do „Naciągi”