Guts
Nowy
Nowy
Posty: 9
Rejestracja: 29 mar 2012, 09:40
Lokalizacja: Dębica

Uniwersalne obuwie - ok. 250 zł

Witam serdecznie,
poszukuję obuwia o uniwersalnej podeszwie, która umożliwi mi grę na twardych kortach (asfalt) oraz na hali. Na hali gram 2 razy w tygodniu 1-2h, jednakże pogoda coraz to lepsza więc przerzucimy się na asfalt i wówczas na pewno będziemy grać minimum 3 razy w tygodniu. Czego wymagam od buta? Przede wszystkim wygody oraz stabilności no i aby w miarę były wytrzymałe. Nie posiadam żadnych problemów ze stopami (płaskostopia i inne). Są to moje pierwsze sensowne buty do tenisa, wcześniej grałem w butach na halę Adidasa.

Zastanawiałem się nad dwoma modelami:
http://www.sportclub.com.pl/product-pol ... -2K11.html

http://www.sportclub.com.pl/product-pol ... derer.html

Jeśli dane podane przeze mnie są niekompletne i nie pozwalają na dobranie obuwia to proszę powiedzieć a postaram się doinformować. Aaa no i jeszcze jedna kwestia, nie bardzo mam gdzie zmierzyć obuwie bo nigdzie w moich okolicach nie znalazłem takowego w żadnych sklepach sportowych ani w salonach nike/adidas...

Z góry dzięki za informację.
HEAD EXTREME MP MicroGel G4
Awatar użytkownika
wyczesany
Ludzkie oblicze Władzy
Ludzkie oblicze Władzy
Posty: 7930
Rejestracja: 8 paź 2008, 15:12

Re: Uniwersalne obuwie - ok. 250 zł

Vapory bym sobie odpuścił, komuś na forum i mi puściły przy małym palcu, po dość krótkim czasie (w moim przypadku 4 miechy niezbyt częstej gry). Jeśli chodzi o podeszwę to raczej proponowałbym coś na "hard". Jeśli grasz na hali z parkietem to nie będziesz się ślizgał, a na asfalcie powinna być bardziej wytrzymała niż jodła.
Prezes fanklubu Staśka :D
Guts
Nowy
Nowy
Posty: 9
Rejestracja: 29 mar 2012, 09:40
Lokalizacja: Dębica

Re: Uniwersalne obuwie - ok. 250 zł

Ooo, to dzięki za informacje. Często mam właśnie taki problem z obuwiem, że przy małym palcu u prawej nogi but się rozwalał :/. Czyli rozumiem, że ani jeden ani drugi model, który podałem się nie nadaje tak? Jeśli nie to co innego mógłbyś polecić?

Czasami gram jeszcze na sztucznej trawie pod balonem ale to 2/3 razy w miesiącu.

Zależy mi kurcze na czasie, abym dziś zamówił i na jutro były, więc jeśli możesz to proszę o porady :).
HEAD EXTREME MP MicroGel G4
Awatar użytkownika
wyczesany
Ludzkie oblicze Władzy
Ludzkie oblicze Władzy
Posty: 7930
Rejestracja: 8 paź 2008, 15:12

Re: Uniwersalne obuwie - ok. 250 zł

Z tym polecaniem nie chcę przesadzać, nie miałem zbyt wiele butów, ale z Breathe 2k10 jestem bardzo zadowolony (jest recka), z CB 3.3 (też jest recka) trochę mniej ale i tak uważam je za bardzo dobre buty.

Podobno Barricade są bardzo wytrzymałe, ale musisz poszukać jakichś starszych modeli.
Prezes fanklubu Staśka :D
Guts
Nowy
Nowy
Posty: 9
Rejestracja: 29 mar 2012, 09:40
Lokalizacja: Dębica

Re: Uniwersalne obuwie - ok. 250 zł

Mimo wszystko masz większe doświadczenie z obuwiem tennisowym a co za tym idzie wolę posłuchać kogoś takiego jak Ty niż sprzedawcy w sklepie, który nachalnie próbuje wcisnąć cokolwiek, aby mieć utarg ;).

Przeglądałem właśnie te recki i coraz bardziej interesuje mnie zakup "Bretek" czarno-białych.

Możesz polecić sklepy internetowe, w których mogę szukać tych butów? Oczywiście poza SportClubem (niestety nie mają mojego numeru).
HEAD EXTREME MP MicroGel G4
Awatar użytkownika
wyczesany
Ludzkie oblicze Władzy
Ludzkie oblicze Władzy
Posty: 7930
Rejestracja: 8 paź 2008, 15:12

Re: Uniwersalne obuwie - ok. 250 zł

Guts pisze:Możesz polecić sklepy internetowe, w których mogę szukać tych butów? Oczywiście poza SportClubem (niestety nie mają mojego numeru).
viewtopic.php?f=4&t=8756
Prezes fanklubu Staśka :D
Guts
Nowy
Nowy
Posty: 9
Rejestracja: 29 mar 2012, 09:40
Lokalizacja: Dębica

Re: Uniwersalne obuwie - ok. 250 zł

Dzięki wielkie wyczesany. Właśnie zamówiłem Bretki w Strefie Tenisa i czekam na dostawę :).
HEAD EXTREME MP MicroGel G4

Wróć do „Buty”