Awatar użytkownika
napalm
Zaobrączkowany!
Zaobrączkowany!
Posty: 1821
Rejestracja: 17 lis 2008, 18:29

TennisPlanet w Polsce

Otrzymałem informację z, wydaje się, pewnego źródła, że jeden z największych sklepów tenisowych w Europie miał filię również w Polsce. :::gd:::
Sklep ma być aktywny za około 2 tygodnie, ale wiadomo jak to jest w praktyce.
Pożyjemy, zobaczymy.
Quidquid latine dictum sit, altum videtur.
Awatar użytkownika
El Diablo
Wyłączono z użytku...
Posty: 20553
Rejestracja: 15 lut 2007, 12:57
Kontakt: Strona WWW

Re: TennisPlanet w Polsce

Hmmm... może i największy ale jak kiedyś patrzyłem na ofertę to było ubożuchno. :wink:
Nie mogę odebrać telefonu, NIGDY!
Albo jestem na urlopie, albo na zwolnieniu, albo w delegacji, albo na spotkaniu.
Nie czytam e-maili ani nie oddzwaniam.
Zupełnie jak horyzont. Jestem bardziej koncepcją niż bytem cielesnym.
Awatar użytkownika
napalm
Zaobrączkowany!
Zaobrączkowany!
Posty: 1821
Rejestracja: 17 lis 2008, 18:29

Re: TennisPlanet w Polsce

El Diablo pisze:Hmmm... może i największy ale jak kiedyś patrzyłem na ofertę to było ubożuchno. :wink:
Właśnie patrzę co tam mają.
Nie jest źle. :wink:
Quidquid latine dictum sit, altum videtur.
Awatar użytkownika
El Diablo
Wyłączono z użytku...
Posty: 20553
Rejestracja: 15 lut 2007, 12:57
Kontakt: Strona WWW

Re: TennisPlanet w Polsce

napalm pisze:Nie jest źle. :wink:
Szczerze? Oferta tekstylna i obuwnicza w porównaniu do Sport Clubu jest słabiutka.
Nie mogę odebrać telefonu, NIGDY!
Albo jestem na urlopie, albo na zwolnieniu, albo w delegacji, albo na spotkaniu.
Nie czytam e-maili ani nie oddzwaniam.
Zupełnie jak horyzont. Jestem bardziej koncepcją niż bytem cielesnym.
Martinek
Senior
Senior
Posty: 2932
Rejestracja: 17 lut 2011, 20:23
Lokalizacja: Gdańsk

Re: TennisPlanet w Polsce

Super! Interesują mnie głównie ciuchy juniorskie, choć w SC tak źle nie jest ;).

Tąpnięte z Htc Wildfire S
Clapton
Weteran
Weteran
Posty: 1137
Rejestracja: 13 sie 2007, 19:59

Re: TennisPlanet w Polsce

A tak przy okazji się spytam czy długoletni użytkownicy Naszego Forum mogą liczyć na jakieś zniżki w sklepach, które na naszej stronie się reklamują?

Pozdrawiam!
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: TennisPlanet w Polsce

Clapton pisze:A tak przy okazji się spytam czy długoletni użytkownicy Naszego Forum mogą liczyć na jakieś zniżki w sklepach, które na naszej stronie się reklamują?
Nie ma raczej takiej możliwości, sklep to jednak podmiot biznesowy a Użytkowników jest zbyt wielu i w znacznym stopniu tylko tego typu ludzie są klientami. Sklepu nie stać na takie gesty, ale może kiedyś jakaś kampania promocyjna się pojawi ...

Tennis Planet reklamowało się już podczas NMP Amatorów latem 2011. Wszedłem na ich stronę, szału nie ma (cenowo). To już nasi wiodący sprzedawcy jak Sport Club czy Strefa Tenisa wypadają zwyczajnie lepiej.
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Awatar użytkownika
OscaroGee
Weteran
Weteran
Posty: 1009
Rejestracja: 25 paź 2010, 10:52
Lokalizacja: Gdynia/Wejherowo i czasami Częstochowa

Re: TennisPlanet w Polsce

Jeśli to prawda, to tylko lepiej dla nas, konkurencja jest wskazana.
Zapewne zrobili jakieś badania, czy mają szansę zaistnieć.
Być może to będzie tylko strona po polsku z cenami w złotówkach.
W każdym razie nie zawsze cena jest najważniejsza, często decyduje dostępność produktów lub rozmiarów.
Zobaczymy, chociaż z ww sklepami będzie im trudno konkurować!
Awatar użytkownika
La_Patik-
Weteran
Weteran
Posty: 1680
Rejestracja: 15 lip 2008, 01:43
Lokalizacja: Suwałki

Re: TennisPlanet w Polsce

Vivid pisze:Tennis Planet reklamowało się już podczas NMP Amatorów latem 2011. Wszedłem na ich stronę, szału nie ma (cenowo). To już nasi wiodący sprzedawcy jak Sport Club czy Strefa Tenisa wypadają zwyczajnie lepiej.
Chyba na każdym turnieju atp był reklamowany tamtego roku :). Ja osobiście na każdy turniej rangi atp, na który zachodziłem to były wręczane bony na 20 euro tylko nie na takiej zasadzie, że można sobie tak za friko coś kupić. Wiele osób miało nadzieję, że tak właśnie jest ale jak się człowiek wgłębił w szczegóły tej promocji to był zniesmaczony ;-P. Owszem, można było kupić taniej ale na trochę innej zasadzie niż wszyscy myśleli :wink:.

Co do samego sklepu to jakiejś rewelacji nie ma ale mają ciuchy Sergio Tacchini a mi się ostatni wystrój Djokovica na AO akurat podobał więc jak w Polsce taki sklep będzie to na pewno skorzystam :).

Wróć do „Zakupy - procedury, porady, problemy”