Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: Piłka Nożna

Mnie w tym wszystkim bawi podejście arbitrów. Jak się w miarę równo ciągną za koszulki to jest OK. Jak któryś w tym ewidentnie bryluje to się łapie za gwizdek ... rotfl
Gwizdek jest nie za grę faul, tak grają wszyscy, ale za "nadgorliwy" faul.

Tu jest to co podnosicie, jest przepis, zacząć egzekwować. OK, wiele meczów na początku by się kończyło przed czasem ... z braku zawodników ... :D
Ale długo by to nie trwało. Koniec aktorzenia a więcej sportu.
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Awatar użytkownika
conradpll
Młodszy Forumowicz
Młodszy Forumowicz
Posty: 138
Rejestracja: 9 lut 2010, 19:02
Lokalizacja: Kraków

Re: Piłka Nożna

To jest piłka nożna, zawsze było, jest i będzie "aktorzenie". Sportowa rywalizacja? No chyba właśnie dlatego rozmawiamy na forum TENISOWYM! :)
Dunlop biomimetic 300
NTRP ~4.5
Awatar użytkownika
Madox
Senior
Senior
Posty: 3647
Rejestracja: 20 mar 2011, 19:59
Lokalizacja: Szczecin

Re: Piłka Nożna

Jak Kowalczyk powiedział, że nie było karnego to na 100% go nie było :).
Uwielbiam Feda <3 Hala Madrid!
Wilson Pro Staff 97S
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: Piłka Nożna

Kowalczyk to jest najwyżej napis ... na dropsach :P.
Jak Tadek R. z Torunia powie że nie było ... to nie było! :D
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
TadX
Senior
Senior
Posty: 4833
Rejestracja: 6 wrz 2008, 23:16

Re: Piłka Nożna

Trochę zbaczając z tematu FCB-Real: http://sport.onet.pl/pilka-nozna/liga-w ... omosc.html

Boruc z tego, co czytam, ostatnio zbiera naprawdę dobre recenzje. Może warto Go wziąć pod uwagę na EURO? Szczęsnemu nic nie umniejszam, jestem bardzo zadowolony, że mamy takiego bramkarza. Nie tylko poukładany na boisku, ale też poza nim. W tak młodym wieku przy takiej presji i pieniądzach nie odbiło Mu. Wielki szacunek. Piszę o Borucu, bo On ma doświadczenie odnośnie takiej imprezy i na pewno by młodsi mogli się czegoś nauczyć. Nawet taki Szczęsny, który gra w silnej lidze i daje radę. Nie mówiąc już o orłach z polskiej ligi.

Inna strona - czy na pozycję Szczęsnego mamy jakichś zmienników takiej klasy i doświadczenia, jak Boruc? Fabiański ciągle kontuzje, Tytoń bodajże gdzieś tam orbituje. Jakoś inne nazwiska nie przychodzą mi do głowy.

W sumie, to my praktycznie rzecz biorąc chyba nie mamy zmienników...? Mamy wyjściową jedenastkę i wszystko, gdzie w tej 11 mamy trzon złożony z graczy z zagranicy (Szczęsny, Piszczek-Lewandowski-Kuba, i ci "przyjezdni").

Wszystko teraz zależy od Smudy. Czy schowa "złą" dumę do kieszeni i Go weźmie.
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: Piłka Nożna

Doświadczenia? Chyba w chlaniu i balowaniu ...
Czy to jest potrzebne Szczęsnemu? Chyba nie. Poza tym jak sam podnosisz, ten chłopak ma poukładane w głowie więc by się tylko awanturą i skwaszeniem atmosfery skończyło. Trzymać Boruca z dala od kadry.
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Awatar użytkownika
Majorka
Nestor
Nestor
Posty: 5860
Rejestracja: 12 maja 2011, 23:03
Lokalizacja: Warszawa

Re: Piłka Nożna

A w Anglii, na sześć kolejek przed końcem, United ma 8 punktów przewagi nad City i wygląda na to, że tytuł, po raz 20, powędruje do czerwonej częsci Manchesteru :::no.I:::
Cóż, gdyby właścicielem City był Abramowicz, Mancini już byłby na zielonej trawce..szejk Masud jest jednak cierpliwy i pewnie jeszcze poczeka. Mieli w tym sezonie ogromną szansę, znakomity początek, wydawało się, że ze zbioru gwiazd stali się drużyną -ale nie, posypało się. To jak dziś Arsenal potrafił opanować środek boiska - to wstyd dla City.
Swoją drogą jak to się robi, że gracze znakomici w poprzednich klubach, kupieni za wielkie pieniądze - po przejściu do City grają gorzej? Adebayor, Toure, Dzeko, Nasri..a i Aguero :::bd::
Nie trzyma ich Mancini krótko, fakt, stałe konflikty w szatni..ale zaczynają z wysokiego C i potem tylko w dół..
Jeden Balotelli - wredny łotrzyk i w głowie ma poprzestawiane - ale grać potrafi :dvl(:

Arsenal przed Tottenhamem..a Chelsea jak na razie poza LM..
Liverpool..Liverpool to dla mnie największe zaskoczenie sezonu. Chciałabym pogadać z kimś kto im kibicuje, siedzi w ich sprawach i posłuchać opinii. Niestety mój przyjaciel "od wrogów" od jakiegoś czasu zniknął z mojego drugiego forum..

W strefie spadkowej równie ciekawie jak na górze. Wilki lecą na pewno. I jeszcze dwie drużyny z pięciu..
A dziś dla United mecz wygrał Arteta..W Evertonie był niezły..w Arsenalu - znakomity. Widać Wenger działa odwrotnie na zawodników niż Mancini rotfl Ktoś taki potrzebny jest w United - dziadzio Schols to łatanie dziury na chwilę..
TadX pisze: Inna strona - czy na pozycję Szczęsnego mamy jakichś zmienników takiej klasy i doświadczenia, jak Boruc? Fabiański ciągle kontuzje, Tytoń bodajże gdzieś tam orbituje. Jakoś inne nazwiska nie przychodzą mi do głowy.
Brać Boruca? Brać. Bo nie ma kogo brać. Fabian, niezależnie od kontuzji jest słaby mentalnie, tak samo jak Kuszczak.
Wojtek Szczesny to twardy facet z charakterem i żaden Boruc mu niestraszny.
Polemika z głupstwem nobilituje je bez potrzeby.. - Stefan "Kisiel" Kisielewski
Awatar użytkownika
HeadShot
Senior
Senior
Posty: 2895
Rejestracja: 2 lut 2008, 10:50

Re: Piłka Nożna

http://www.eurosport.pl/pilka-nozna/eur ... tory.shtml

Szczerze to nie za bardzo to wszystko rozumiem, przecież to chyba sprawa samych zainteresowanych, nie zrobili nic złego na zgrupowaniu kadry (tym razem) z tego co wnioskuję , a niedługo to skończą się nam zawodnicy...
#NKrising
TadX
Senior
Senior
Posty: 4833
Rejestracja: 6 wrz 2008, 23:16

Re: Piłka Nożna

Majorka pisze:Brać Boruca? Brać. Bo nie ma kogo brać. Fabian, niezależnie od kontuzji jest słaby mentalnie, tak samo jak Kuszczak.
Wojtek Szczęsny to twardy facet z charakterem i żaden Boruc mu niestraszny.
No właśnie! Nawet dobry zawodnik będzie jeszcze lepszy (lub nie będzie znacząco obniżał poziomu motywacji) jeśli będzie miał konkurencję na swoją pozycję. U człowieka to naturalne. To chyba efekt facylitacji się nazywa. Jestem dlatego zwolennikiem tego, by Boruca brać ;). No innego nie ma, jak sama zauważyłaś.

Ciekawa rzecz wyszła teraz z Peszką i Wasilewskim... Smuda, jeśli chodzi o Wasyla, to zawierzył dziennikarzom niemieckim, bo to od nich wyszło info, że też tam był. Smuda stwierdził, że "dziennikarze niemieccy zawsze mają sprawdzone informacje". Trochę to niepoważne. Nawet z zawodnikami nie porozmawiał, tylko od razu zawyrokował. Mówiąc o Peszce to może i faktycznie - skoro gość wylądował na izbie wytrzeźwień, to raczej po jednym piwku nie był - mało co do powiedzenia zostaje w takiej sytuacji. Nie pierwszej zresztą. Z Wasylem to jednak według mnie przesada - nic nie ma żadnej informacji, że coś "nabroił", na tej izbie nie wylądował obok Peszki, więc dlaczego od razu go skreślać? Bez nawet porozmawiania! Nie rozumiem.

EDIT: Z linka podanego przez Headshota wynika, że Wasyl też trafił do izby. Wcześniej czytałem, że tylko Peszko. Może i wtedy za pierwszym razem przeoczyłem, ale wątpię. To ja już nie wiem sam. Najlepiej poczekać na oficjalne informacje...

EDIT2: http://sport.onet.pl/pilka-nozna/liga-n ... omosc.html Tutaj do izby trafia tylko Peszko i Smuda nie skreśla żadnego z nich. Robią ludziom wodę z mózgów.
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: Piłka Nożna

Zawsze byłem wrogiem poprawności politycznej w sporcie. Młodzi ludzie, pochlali, coś narozrabiali i co z tego? Inni obywatele też tak robią. Rozliczyć kodeksowo jak każdego i kropka. Śmieszy mnie ten bełkot o dawaniu przykładu itd. Oczywiście jest w tym racja ale popatrzmy na dzisiejsze czasy, do kogo to trafia, do 5-latka? ...
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Awatar użytkownika
Madox
Senior
Senior
Posty: 3647
Rejestracja: 20 mar 2011, 19:59
Lokalizacja: Szczecin

Re: Piłka Nożna

Peszko to idiota. Kłócić się o 3 euro reszty z taksówkarzem... Trzeba było dać mu 300€ aby nie dzwonił na policję. Nie bez powodu w Lechu miał ksywkę "kielich". W ogóle co to za piłkarz, który pije? 1-2 dwa piwa po wygranym meczu - to rozumiem, ale żeby nawalić się? Zero profesjonalizmu, Podolski mówił, że w ogóle nie pije, Ronaldo to samo. A pózniej dziwota, że nasi po 50 minutach gry wyglądają jakby przebiegli maraton. Smuda kolejny bałwan, zwalnia z kadry na podstawie tego co napisali w internecie. Dobrali się we dwóch, jeden głupszy od drugiego : trener kadry narodowej i prezes PZPN. Obaj w 5 klasie podstawówki nie poradziliby sobie. Za Kielicha musi grać hazardzista Grosicki.
Uwielbiam Feda <3 Hala Madrid!
Wilson Pro Staff 97S
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: Piłka Nożna

Smuda z niemieckiej szkoły się wywodzi, zapatrzony jak w obrazek. To i niemieckim portalom wierzy, żenada ...
Powinien pogadać sam z zawodnikiem, poczekać na reakcję klubu.
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Awatar użytkownika
PitS
PATHFINDER
PATHFINDER
Posty: 13064
Rejestracja: 9 sie 2007, 22:21
Lokalizacja: Kielce/Opoczno
Kontakt: Strona WWW

Re: Piłka Nożna

Przykro mi, ale on się z żadnej szkoły nie wywodzi. On po prostu przechodził obok rautu który kto inny zorganizował i podniósł zaproszenie. Oto jestem.

Dla mnie to Nikodem Dyzma na przemian z panem Biedrąka (niech nikt tego nie poprawia - tak ma być).
Każdy ma prawo do wolnej, nieskrepowanej wypowiedzi, a granice dobrego smaku - zakładamy, że - każdy potrafi sobie postawić sam. Spór jest naturalną esencją forum internetowego, a różnice poglądów jego paliwem. Ważne jest jednak, aby nadmiar paliwa nie zdusił dyskusji. - YtB
TadX
Senior
Senior
Posty: 4833
Rejestracja: 6 wrz 2008, 23:16

Re: Piłka Nożna

O rany, nie wierzę, jednak można... http://sport.onet.pl/pilka-nozna/liga-n ... omosc.html

Zawsze powtarzam - bez zapier* nie ma wygrywania. Lewandowski kolejny już raz notuje bardzo wysokie noty, jak zresztą Błaszczykowski i Piszczek. Peszko też się popisał, ale w odwrotną stronę.

Boruca wyrzucono (słusznie, czy nie już nie wnikam), wziął się za siebie i znów jest na poziomie. Powtórzę się, że warto dać mu szansę, nawet jako rezerwowemu. Co do Peszki - na chwilę obecną według mnie powinien być poza kadrą i na EURO nie wystąpić. Nie wiem jak z Wasylem, bo informacje są sprzeczne.

Mój Real z Valencią nerwowo, szczególnie w I połowie. W II brakło wykończenia przy wielu okazjach. Valencia się postawiła i zagrała naprawdę dobry mecz. Niestety dla Realu na tablicy wyników końcowych było 0:0 co oznacza, że Barca zyskała kolejne punkty. Jeśli dziś wygrają, to będą mieli tylko 1 punkt straty (przy jednym rozegranym meczu więcej). Mourinho musi zadziałać.
Awatar użytkownika
Obiektyw
STRATEG
STRATEG
Posty: 6842
Rejestracja: 22 paź 2007, 15:10
Lokalizacja: Warszawa

Re: Piłka Nożna

TadX, z ważnych wydarzeń piłkarskich zapomniałeś dodać, że Legia ograła Ruch 2:0. ;)
Obrazek
Szacowane NTRP: 3.75 ... zrobiłem postęp
Załoga TenisNET
Awatar użytkownika
ppeter
Senior
Senior
Posty: 4949
Rejestracja: 18 gru 2006, 17:57
Lokalizacja: Rzeszów

Re: Piłka Nożna

TadX pisze:Mój Real z Valencią nerwowo, szczególnie w I połowie. W II brakło wykończenia przy wielu okazjach. Valencia się postawiła i zagrała naprawdę dobry mecz. Niestety dla Realu na tablicy wyników końcowych było 0:0 co oznacza, że Barca zyskała kolejne punkty. Jeśli dziś wygrają, to będą mieli tylko 1 punkt straty (przy jednym rozegranym meczu więcej). Mourinho musi zadziałać.
Raul szaleje w Schalke, a w Realu nie ma kto bramek strzelać.
Obrazek
Super G V1 Pro
NTRP - 4.0
Sam fakt istnienia prawa o ochronie uczuć religijnych jest najlepszym dowodem tego, że religie by nie przetrwały w warunkach prawdziwej wolności myśli i słowa.
"Ojczyznę wolną racz nam wrócić Panie?!".
TadX
Senior
Senior
Posty: 4833
Rejestracja: 6 wrz 2008, 23:16

Re: Piłka Nożna

Obiektyw pisze:TadX, z ważnych wydarzeń piłkarskich zapomniałeś dodać, że Legia ograła Ruch 2:0. ;)
Hehe, wiele razy mówiłem, że dla mnie polska ekstraklasa i pozostałe ligi nie istnieją ;). Nie wiem, co się tam dzieje chyba, że przeczytam w necie (jak np. to, że Wisła ma problemy finansowe, czyli nie ma co liczyć na powtórkę z tego sezonu, gdzie mieliśmy dwie dobrze grające drużyny w europejskich pucharach).
ppeter pisze:Raul szaleje w Schalke
Szaleje na tyle, że na lotnisku, jak przylecieli do Hiszpanii to kibice skandowali "Raul seleccion", co znaczy mniej więcej "Raul do reprezentacji". Faktycznie - Torres zapomniał, gdzie bramka, nie wiadomo, jak Villa (przecież poważnej kontuzji się nabawił) no i za bardzo nie wiadomo, kogo wziąć. Llorente może? Nie wiem. Bądź co bądź pomysł może i szalony, ale może coś w tym jest...
ppeter pisze:w Realu nie ma kto bramek strzelać
Ee, to chyba inną La Ligę oglądamy ;). W tej, co ja widzę, to tridente CR7-Benzema-Higuain jest najlepsze w historii, pobili już rekord innego fantastycznego tridente: Henry-Eto'o-Messi :). Fakt faktem, że z Valencią nie strzelili, ale to nie tylko przez ogólną nerwowość drużyny, ale też wyśmienitą grę Valencii, która podeszła do meczu bardzo dobrze przygotowana taktycznie przede wszystkim.
Awatar użytkownika
Basic
Oaza Spokoju
Oaza Spokoju
Posty: 6536
Rejestracja: 25 paź 2009, 22:42
Lokalizacja: Warszawa

Re: Piłka Nożna

TadX pisze:Mój Real z Valencią nerwowo, szczególnie w I połowie. W II brakło wykończenia przy wielu okazjach. Valencia się postawiła i zagrała naprawdę dobry mecz. Niestety dla Realu na tablicy wyników końcowych było 0:0 co oznacza, że Barca zyskała kolejne punkty. Jeśli dziś wygrają, to będą mieli tylko 1 punkt straty (przy jednym rozegranym meczu więcej). Mourinho musi zadziałać.
Oglądałem ten meczyk, mimo braku bramek naprawdę dobre spotkanie, obie drużyny miały swoje liczne okazje. Obydwaj bramkarze wybronili wszystko co mieli, a nawet więcej. Remis jest sprawiedliwym wynikiem, chociaż wolałbym bramkowy :) .

Real teraz może mieć spory wzrost ciśnienia i na pewno już czują mocny oddech Barcy na sobie... w perspektywie jeszcze blisko Gran Derby... może być ciekawie.

Miałem jeszcze to szczęście, że akurat zobaczyłem ostatnie 10-15min Arsenalu z MC... :)
Obiektyw pisze:TadX, z ważnych wydarzeń piłkarskich zapomniałeś dodać, że Legia ograła Ruch 2:0. ;)
Obi bo jednak w porównaniu do meczów ligi hiszpańskiej czy angielskiej, to nie są wydarzenia piłkarskie tylko około piłkarskie :wink: ... na moje nieszczęście bo mam sentyment do Legii, ale nie zmienia to fakty, że generalnie jest to piach i żenada :(.
Obrazek Speed Graphene MP
TadX
Senior
Senior
Posty: 4833
Rejestracja: 6 wrz 2008, 23:16

Re: Piłka Nożna

basic pisze:Obydwaj bramkarze wybronili wszystko co mieli, a nawet więcej
Ja to wręcz bym powiedział, że to był ich mecz, później reszty ;) A ten Gauita fenomenalnie. Chyba mecz życia zaliczył.
basic pisze:Miałem jeszcze to szczęście, że akurat zobaczyłem ostatnie 10-15min Arsenalu z MC... :)
Ten Balotelli to już całkiem chyba mózgu się pozbył... Już nawet koledzy w szatni nie chcą z nim grać.
Awatar użytkownika
Obiektyw
STRATEG
STRATEG
Posty: 6842
Rejestracja: 22 paź 2007, 15:10
Lokalizacja: Warszawa

Re: Piłka Nożna

basic pisze:
Obiektyw pisze:TadX, z ważnych wydarzeń piłkarskich zapomniałeś dodać, że Legia ograła Ruch 2:0. ;)
Obi bo jednak w porównaniu do meczów ligi hiszpańskiej czy angielskiej, to nie są wydarzenia piłkarskie tylko około piłkarskie :wink: ... na moje nieszczęście bo mam sentyment do Legii, ale nie zmienia to fakty, że generalnie jest to piach i żenada :(.
Jesteście przewidywalni. Uderz w stół ... :). Pewnie, że to nie ten poziom piłki. Daleko Ekstraklasie do wspomnianych lig.

Ja jednak się cieszę. Jak ten ciołek chodzę na mecze i drę buzię. Na Lecha zabieram bratanka. Ma 7 lat. Niech się uczy fachu :).
Obrazek
Szacowane NTRP: 3.75 ... zrobiłem postęp
Załoga TenisNET

Wróć do „Inne sporty”