Awatar użytkownika
ppeter
Senior
Senior
Posty: 4949
Rejestracja: 18 gru 2006, 17:57
Lokalizacja: Rzeszów

Dzisiaj miałem okazję trochę poodbijać naciągiem WeissCannon Silverstring (1.20).
Wstawiłem go w miejsce Signum Pro Poly Plasma (1.23), z której byłem bardzo zadowolony, niestety gdzieś tak po 5-6 tygodniach grania dosyć mocno zmieniła się siła naciągnięcia i z początkowych 25kg ostatnio było na pewno mniej niż 24kg.
Silverstring naciągnąłem na 25,5kg pomimo zalecenia, żeby naciągnąć go o 8% lżej. Pierwsze wrażenie jest takie, że daje dużo więcej mocy niż SPPP i musiałem się trochę przestawić do tej dodatkowej mocy, wydaje się być miększy od SPPP, ale miałem wrażenie, że na SPPP piłka pozostaje dłużej (może to efekt zmniejszonego naprężenia).
Więcej na temat moich odczuć związanych z tym naciągiem jak i Scorpionem z tej samej firmy w porównaniu do SPPP, po dłuższych testach.
Być może potestuję jeszcze Signum Pro Plasma Pure, ale ponieważ pojawiła się możliwość zakupu IsoSpeed Professional w szpulach to chyba wrócę do tego naciągu, chociaż te testy z SPPP i Silverstring oraz pojawienie się wersji SPP Pure, która ma dawać więcej mocy i lepiej trzymać naprężenie daje mi do myślenia.

Wróć do „Naciągi”