Awatar użytkownika
Derler
Obywatel Forum
Obywatel Forum
Posty: 789
Rejestracja: 5 lip 2021, 23:44

Re: Bukmacherka

TomPL pisze: 22 sty 2024, 14:02 Wpływu na wyniki nie mam, chyba żebym kogoś skorumpował...
Ty Tom uważaj bo już dwóch takich mamy, co próbowali... wywierać presję. :::lghcry:::
Wyobraźnia jest ważniejsza niż wiedza - Albert Einstein
CFA
Orator
Orator
Posty: 654
Rejestracja: 7 mar 2019, 21:13
Lokalizacja: Wrocław

Re: Bukmacherka

TomPL pisze: 22 sty 2024, 14:02
CFA pisze: 21 sty 2024, 19:32
TomPL pisze: 21 sty 2024, 19:05 Zabukuję na tyle par ile akurat w danym dniu potrafię wytypować, może jedną jak Derler a może 5, to moja sprawa i żaden book mi w tym nie przeszkodzi :)
Poza tym sam sobie przeczysz pisząc, że mogę wiedzieć o sytuacji gracza/zespołu więcej od buka i więcej od innych - czyli jednak nie sama statystyka i prawdopodobieństwo?
W ramach statystyki i prawdopodobieństwa masz tę satysfakcję, że o czymś decydujesz czy masz jakiś wpływ.....
No toż to jest jakiś bełkot...
Decyduję które mecze wybiorę do obstawiania i za ile. Wpływu na wyniki nie mam, chyba żebym kogoś skorumpował...
Nie bełkot, tylko nie zrozumiałeś. Mając jakieś dodatkowe informacje wiesz, że wynik może być inny niż zakłada bukmacher i ukształtować możesz swój wynik inaczej lokując środki. Przykładowo z informacji na prywatnym forum dowiadujesz się, że wiele wskazuje na to, że Hubert Hurkacz postanowił wygrać AO 2024.
Tym samym jego porażka z Daniłem w QF jest praktycznie wykluczona - więc obstawiasz z kursem 3,1 a nie 1,25 i wygrywasz. Co więcej ta wiedza pomoże Ci w kolejnej rundzie, gdzie być może niepotrzebnie postawiłbyś na Alcaraza czy Zwierewa. Bo już w finale kursy będą zrównoważone, choć i tak faworytem będzie Sinner, który po pokonaniu Djokovica w półfinale wjedzie do finału już niemal w mistrzowskiej koronie. Ale tu będzie musiał uznać wyższość naszego mistrza. Amen.
Awatar użytkownika
Derler
Obywatel Forum
Obywatel Forum
Posty: 789
Rejestracja: 5 lip 2021, 23:44

Re: Bukmacherka

CFA pisze: 22 sty 2024, 17:20 Przykładowo z informacji na prywatnym forum dowiadujesz się, że wiele wskazuje na to, że Hubert Hurkacz postanowił wygrać AO 2024... Tym samym jego porażka z Daniłem w QF jest praktycznie wykluczona...
Amen.
I to jest ten wpływ na statystykę i prawdopodobieństwo. :lol:
:::@#$!::: Ty to rozumiesz teorię gier. :::lghcry:::
Wyobraźnia jest ważniejsza niż wiedza - Albert Einstein
Awatar użytkownika
TomPL
Nestor
Nestor
Posty: 6730
Rejestracja: 5 paź 2012, 13:17
Lokalizacja: Warmia

Re: Bukmacherka

CFA pisze: 22 sty 2024, 17:20
TomPL pisze: 22 sty 2024, 14:02
CFA pisze: 21 sty 2024, 19:32
TomPL pisze: 21 sty 2024, 19:05 Zabukuję na tyle par ile akurat w danym dniu potrafię wytypować, może jedną jak Derler a może 5, to moja sprawa i żaden book mi w tym nie przeszkodzi :)
Poza tym sam sobie przeczysz pisząc, że mogę wiedzieć o sytuacji gracza/zespołu więcej od buka i więcej od innych - czyli jednak nie sama statystyka i prawdopodobieństwo?
W ramach statystyki i prawdopodobieństwa masz tę satysfakcję, że o czymś decydujesz czy masz jakiś wpływ.....
No toż to jest jakiś bełkot...
Decyduję które mecze wybiorę do obstawiania i za ile. Wpływu na wyniki nie mam, chyba żebym kogoś skorumpował...
Nie bełkot, tylko nie zrozumiałeś. Mając jakieś dodatkowe informacje wiesz, że wynik może być inny niż zakłada bukmacher i ukształtować możesz swój wynik inaczej lokując środki. Przykładowo z informacji na prywatnym forum dowiadujesz się, że wiele wskazuje na to, że Hubert Hurkacz postanowił wygrać AO 2024.
Tym samym jego porażka z Daniłem w QF jest praktycznie wykluczona - więc obstawiasz z kursem 3,1 a nie 1,25 i wygrywasz. .....
No jak - przecież kurs wyznacza bukmacher a nie ja?! Znowu czegoś nie zrozumiałem?
Moim zdaniem nie trzeba mieć jakichś dodatkowych info (z przecieków), żeby przewidzieć wynik. Często wystarczy wyciągać poprawne wnioski z powszechnie dostępnych informacji.
Mam wrażenie, że traktujesz bukmachera jak boga, który wszystko przewidzi i nie pozwoli nam wygrać bo ma za sobą... matematykę! A tymczasem owszem bukmacher wygrywa bo statystycznie wśród grających znacznie więcej jest przeciętniaków, żeby nie powiedzieć słabiaków niż zdolnych ludzi :)
CFA
Orator
Orator
Posty: 654
Rejestracja: 7 mar 2019, 21:13
Lokalizacja: Wrocław

Re: Bukmacherka

TomPL pisze: 22 sty 2024, 21:50 No jak - przecież kurs wyznacza bukmacher a nie ja?! Znowu czegoś nie zrozumiałem?
Moim zdaniem nie trzeba mieć jakichś dodatkowych info (z przecieków), żeby przewidzieć wynik. Często wystarczy wyciągać poprawne wnioski z powszechnie dostępnych informacji.
O samego początku tak twierdzę, że możesz sobie wywnioskować i zgodnie z tym zagrać i jeśli wiesz jeszcze ile kto wygra setów czy ile asów wypuści, to sobie możesz podbić wynik i osiągnąć lepszą przebitkę, ale nie że kształtujesz zakład.
TomPL pisze: 22 sty 2024, 21:50 Mam wrażenie, że traktujesz bukmachera jak boga, który wszystko przewidzi i nie pozwoli nam wygrać bo ma za sobą... matematykę! A tymczasem owszem bukmacher wygrywa bo statystycznie wśród grających znacznie więcej jest przeciętniaków, żeby nie powiedzieć słabiaków niż zdolnych ludzi :)
Nie przesadzaj z tym Bogiem - on po prostu żyje z masowości zjawiska czyli statystyka pracuje dla niego.
Co więcej widzę, że chwilę po ustaleniu kursu np na zwycięstwo Hurkacza z Medvedevem był na fortunie kurs 3,20. Kilka godzin później jak obstawiałem to 3,10 a teraz już tylko 3,0. Widocznie algorytm bukmachera podpowiada mu, że już dość dużo zakładów wpływa na HH i jakoś muszą reagować.
Awatar użytkownika
TomPL
Nestor
Nestor
Posty: 6730
Rejestracja: 5 paź 2012, 13:17
Lokalizacja: Warmia

Re: Bukmacherka

CFA pisze: 22 sty 2024, 22:13
TomPL pisze: 22 sty 2024, 21:50 No jak - przecież kurs wyznacza bukmacher a nie ja?! Znowu czegoś nie zrozumiałem?
Moim zdaniem nie trzeba mieć jakichś dodatkowych info (z przecieków), żeby przewidzieć wynik. Często wystarczy wyciągać poprawne wnioski z powszechnie dostępnych informacji.
O samego początku tak twierdzę, że możesz sobie wywnioskować i zgodnie z tym zagrać i jeśli wiesz jeszcze ile kto wygra setów czy ile asów wypuści, to sobie możesz podbić wynik i osiągnąć lepszą przebitkę, ale nie że kształtujesz zakład.
Obstawianie asów czy nawet setów to już jest tylko i wyłącznie hazard, tu nie ma miejsca na bycie mądrym i nawet najlepsze przecieki z najlepszego źródła nie pomogą. Na tym buki też sporo zarabiają bo takich frajerów co wolą to niż lotto sporo ale ja przecież nie o tym cały czas mówię...
Awatar użytkownika
Derler
Obywatel Forum
Obywatel Forum
Posty: 789
Rejestracja: 5 lip 2021, 23:44

Re: Bukmacherka

TomPL pisze: 23 sty 2024, 09:34 Obstawianie asów czy nawet setów to już jest tylko i wyłącznie hazard...
Ja bym to nazwał raczej zabawą. W kuponie za 500 tys. postawiłem na dokładne wyniki i z góry wiedziałem, że stawianie czegoś takiego nie ma sensu. Ale jakieś siły wewnętrzne, może związane ze skłonnością do hazardu, może z trochę szalonym charakterem, kazały mi tak zrobić. Natomiast rozsądek podpowiedział, że należy zagrać za taką stawkę, której utrata jest bez znaczenia. Po prostu dzisiaj nie obdaruję gotówką żadnego żebraka ani pijaczka spod sklepu. :/
Wyobraźnia jest ważniejsza niż wiedza - Albert Einstein
Awatar użytkownika
Derler
Obywatel Forum
Obywatel Forum
Posty: 789
Rejestracja: 5 lip 2021, 23:44

Re: Bukmacherka

Wyobraźnia jest ważniejsza niż wiedza - Albert Einstein
Awatar użytkownika
TomPL
Nestor
Nestor
Posty: 6730
Rejestracja: 5 paź 2012, 13:17
Lokalizacja: Warmia

Re: Bukmacherka

Wiedzieliście, że są zakłady na rozgrywki amatorskie?!
https://polskaligatenisa.pl/news/gracz- ... i-plt-2474
Awatar użytkownika
Derler
Obywatel Forum
Obywatel Forum
Posty: 789
Rejestracja: 5 lip 2021, 23:44

Re: Bukmacherka

TomPL pisze: 21 lut 2024, 19:38 Wiedzieliście, że są zakłady na rozgrywki amatorskie?!
https://polskaligatenisa.pl/news/gracz- ... i-plt-2474
Aha... :mrngpress: czy Zenek wygra ze Zdzichem... rotfl
Ok, ja się na taki zakład nie piszę. :::stop_no_gd:::
Wyobraźnia jest ważniejsza niż wiedza - Albert Einstein
Awatar użytkownika
Derler
Obywatel Forum
Obywatel Forum
Posty: 789
Rejestracja: 5 lip 2021, 23:44

Re: Bukmacherka

Fajne AKO mi weszło. Szkoda, że poskąpiłem stawki. :idioticus:
Oglądałem dzisiaj Real... Emocje mega, dziady wyciągnęli z 0:2, przyznaję - mieli dwie sety, mogło być 4:2 dla królewskich, marnował najpierw małpa Vini a potem Belingham... :::bd:: Koszmarna kontuzja obrońcy Valencji - chyba noga złamana albo coś z kolanem. :( Ale najlepsze było na koniec...!!! :::lghcry::: ostatnia minuta doliczonego czasu, idzie centra z prawej strony, a idiota-sędzia w tej chwili kończy mecz! Belingham strzela z głowy na 3:2 i nie ma gola!!! O_O Zaczyna się rozróba, ale nic to już nie daje, Real remisuje... rotfl

https://www.efortuna.pl/ticketdetail?id ... &source=SB
Wyobraźnia jest ważniejsza niż wiedza - Albert Einstein
Awatar użytkownika
Derler
Obywatel Forum
Obywatel Forum
Posty: 789
Rejestracja: 5 lip 2021, 23:44

Re: Bukmacherka

1GA się spisała. ::!vgoodv!::

https://www.efortuna.pl/ticketdetail?id ... &source=SB

Tutaj spróbowałem zagrać na 3 pozycje i na niskie AKO. Tak grają fachowcy... :rolleyes: Może tak należy grać... tyle, że za sporo wyższe stawki. :::scratchy:::

https://www.efortuna.pl/ticketdetail?id ... &source=SB

A tutaj zwątpiłem w Barcelonę i wycofałem się z wygranego zakładu... :idioticus:

https://www.efortuna.pl/ticketdetail?id ... &source=SB

A co, Wy nie gracie nic? Przecież pieniądze leżą na ulicy... rotfl
Wyobraźnia jest ważniejsza niż wiedza - Albert Einstein

Wróć do „Różności tenisowe”