Regulamin forum
Ideą obecnego systemu organizacji działu jest zapewnienie użytkownikom przejrzystej nawigacji pośród licznymi tematami sprzętowymi obecnymi na forum.

Producentów sprzętu tenisowego, w tym rakiet, jest wbrew pozorom bardzo dużo jednakże zainteresowanie jak i dostępność ich produktów jest mocno ograniczone. Z tego względu zdecydowaliśmy się na utworzenie osobnych folderów dla najczęściej omawianych rakiet, modele producentów, którzy nie mają osobnego folderu jak również tematy dotyczące innych kwestii np. sztywności i jej wpływu na moc rakiety etc. należy umieszczać w folderze "Pozostałe". Nie zdecydowaliśmy się na bardziej rozbudowaną "klasyfikację" aby nie było wątpliwości gdzie co umieszczać.

Życzymy miłej gry,
Redakcja TenisNET
kelebrion
Nowy
Nowy
Posty: 5
Rejestracja: 21 sie 2023, 10:10

Czy to pęknięcie ramy jest groźne?

Witam. Mam na rakiecie widoczne mikropęknięcia i mam pytanie czy to ma wpływ na grę? Z góry dziękuję
Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
Animal
Młodszy Forumowicz
Młodszy Forumowicz
Posty: 140
Rejestracja: 26 mar 2016, 14:33

Re: Czy to pęknięcie ramy jest groźne?

Wydaje mi się, że to jest tylko pęknięcie lakieru. Jak pęknie rama pod spodem, to raczej poczujesz.

Gdyby to była moja rama, to grałbym nie przejmując się i tylko patrzył, czy coś nie pęka mocniej. Jeśli lakier pękł od rzucenia o kort, to nie rzucaj więcej :)

Wróć do „Head”